Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ........


elena23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

makari makari makari!!!!!!!!!!!!!!!re koritsakia exei kana 5lepto pou exw elafria ponakia xamila aristera :roll: paizei na einai epeidi perimenw periodo i logw egkimosinis :P:P ????oses ginate manoules ponousate xamila deksia i aristera?kai an giati simvainei afto?? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa εγώ είχα πονάκια χαμηλά και από ότι μου είχε πει ο γυναικολόγος μου είναι σημάδι εγκυμοσύνης,το θυμάμαι καλά γιατί με ρωτούσε αν ο πόνος είναι συνεχόμενος (πράγμα που θα ήτανε κακό για εξωμήτριο) και μου είχε δώσει και φάρμακο outrogestan (προγεστερόνη) .Βέβαια αυτά τα πονάκια εγώ δεν τα είχα όταν περίμενα περίοδο! Μακάρι κορίτσι μου να είναι , και να υπάρχει σπαράκι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 10 ΜΗΝΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΤΟΝΙΝΑΚΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa εγώ είχα πονάκια χαμηλά και από ότι μου είχε πει ο γυναικολόγος μου είναι σημάδι εγκυμοσύνης,το θυμάμαι καλά γιατί με ρωτούσε αν ο πόνος είναι συνεχόμενος (πράγμα που θα ήτανε κακό για εξωμήτριο) και μου είχε δώσει και φάρμακο outrogestan (προγεστερόνη) .Βέβαια αυτά τα πονάκια εγώ δεν τα είχα όταν περίμενα περίοδο! Μακάρι κορίτσι μου να είναι , και να υπάρχει σπαράκι.....

egw perimenw stis 7.ta ponakia pou ta eixes kopela mou?mitra,aristera i deksia?egw tis perissoteres fores ta exw aristera,pou kai pou me pianoun tsimpimata sti mitra kai deksia kana 2fores eniwsa ponakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυρίως αριστερά χαμηλά (πολύ χαμηλά) τα είχα, αλλά καμιά φορά τα ένιωθα και δεξιά,(πολύ σπάνια). Αλλά σου ξαναλέω δεν τα είχα νιώσει ποτέ πριν αλλά και μετά την γέννα δεν τα ξαναένιωσα.Εσύ έχεις παρόμοια πονάκια όταν περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mi lou les tetoia mariannap mou giati pairnoun ta muala mou aera :P:P koitakse ap'oso 8umamai de nomizw na ta ksanaeixa.sini8ws 3-4 meres prin er8ei periodos ponaei i koilia kai tsimpimata den 8imamai an eixa :? alla opws sou eipa katw xamila ki egw aristera exw sxedon ka8e mera tsimpimata alla oxi kai oli tin wra.kai pou kai pou entona tsimpimata sti mitra.les na eimai se kalo dromo??? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω πραγματικά maimouditsa να σου δώσω ελπίδες και να στεναχωρηθείς μετά αλλά σαν να περιγράφεις τα πονάκια που είχα (εμένα κάποιες στιγμές ο πόνος ήταν και λίγο παρατεταμένος).Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι σποράκι.Πότε είπες ότι περιμένεις περίοδο;Εμένα είχαν ξεκινήσει 2-3 μέρες πριν την ημερομηνία που περίμενα περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw ta exw polles meres :roll: einai kako afto i de paizei rolo?periodo perimenw stis 7 :cry: simera to apogevma gia 5lepta itan paratetamenos o ponos katw aristera :P:P kai to prwi kapws paratetamena tsimpimata sti mitra :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι maimouditsa ,όχι δεν φαντάζομαι να είναι κακό ,σαν κάτι καλό να ετοιμάζεται.Δεν θέλω να σου γράψω και άλλα για να μην σου δώσω άκαρπες ελπίδες αλλά αν όπως μου τα περιγράφεις τα πονάκια τα είχα εγώ θα ήμουν σίγουρη για ένα θετικό τεστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Σου ξαναλέω όμως ότι εγώ μόνο στην εγκυμοσύνη μου είχα νιώσει πονάκια χαμηλά,διαφέρουν από τον πόνο της περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τον προηγούμενο μήνα (μετά από τόσους μήνες προσπαθειών είχα πάλι αυτά τα περιβόητα πονάκια (4 μέρες πριν την περίοδο),λέω θα κάνω ένα τεστ μπας και είναι εγκυμοσύνη για να ξαναπάρω τα γνωστά φάρμακα,αχνό θετικό.Κάνω χοριακή 58 μονάδες (αλλά δεν προχώρησε...ήταν κάτι σαν εγκυμοσύνη,το γράφω στα κορίτσια στο ποστ ¨με μια ευχή ...πότε θα γίνουμε μανούλες").

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

maimouditsa σου εύχομαι το όνειρο να βγει αληθινό και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...