Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

kalisperaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!kala evi mou opws to pate me ta koritsia vlepw to antraki mou na kanei xaremi apo ta koritsakia sas!!!!!!!!xaxaxaxaxaxxaxa!!!!!!!!!!to fagaki vghke pentanostimo pantws!!!!!!!!!!!!!kala shmera o mpempis kanei apisteftes svoures sthn koilitsa mou!!!!!!!!!ti yperoxo olh mera ton niothw!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα λιγο το μεσημερι ...για το βραδυ παλι το κοβω να αρχισει...τωρα πρεπει να πιω και τα χαπια και δεν θελωωωωωωωωωωωω......οχι αλλα χαπιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οριστε Χριστινοοο να μην παραπονιεσαι...χιχιχιχι....παντος εχει διαφορα πως ηταν στο γιο μου και πως ειναι τωρα...στο γιο μου ηταν ψηλα και μυτερη ενω τωρα ειναι πιο χαμηλα και απλωμενη...λες τελικα αυτο που λενε για την κοιλια να παιζει ρολο στο φυλο??

post-1349-13873936848128_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Κισκα..καλως σας βρηκα!!γενναω στις 17.09 το φυλο του μωρου δεν μας το ειπε ακομα με σιγουρια..κ εγω μπαινω στην 18η βδομαδα αυριο..αληθεια κλωτσαγε κανονικα?εγω το νιωθω ελαφρια οχι ακριβως κλωτσιες αλλα σαν να κινειται..σημερα εχω ορεξη να φαω γιαουρτλου..πως μου ηρθε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU BALSINE!!!!!!!EGW POU EIMAI STHN 20h EVDOMADA TO NIOTHW PIO ENTONA TWRA.....EINAI SAN ELAFRIES KLOTSITSE ARGOTERA THA ARXISOUN TA KALA...........EINAI YPEROXO TO SYNAISTHIMA PANTWS!!!!!!!!!!!!

EVVI KAI EMENA POU EINAI MYTERH EXW AGORI....MALLON MPOREI KAI NA ISXYEI AYTO POU LENE TI NA PW.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Τιτινα21 καλως σε βρηκα..ακομα δεν εχω συνηθησει το σιτε τωρα ειδα το καλωσορισμα σου..μμμ σολωμο με λαχανικα..μου ανοιξες την ορεξη τωρα..περιμενω πως κ πως την πρωτη κλωτσια!!την τριτη ειναι η αμνιοπαρακεντηση..κ εχω αγχωθει πολυυυ.. :oops:

Marie Saradopoulou καλως βρηκα την ομορφη παρεα με τις μανουλες..κ εγω το πρωι θελω πολυ να φαω κορν φλακες με γαλα..αλλα πινω το σιδηρο κ δε κανει με το γαλα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα γλυκες μου πολυλογουδες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

τι κανετε??????πως ειστε????????

εγω κοριτσια μου δεν μπορεσα να μπω σημερα ολη μερα γιατι βαφανε το σπιτι ο αντρας μου με τον πατερα μου κ εγω ημουν κατω στη μαμα μου με τα παιδια κ δεν μπορουσα να μπω!!!!!!!!!!

ανεβηκα κατα τις 9 πανω κ ξεσκιστηκα να μαζευω κ να τακτοποιω τα πραγματα!!!!!!!!!!!

δεν μπορουσα να βλεπω αυτο τον πανικο που επικρατουσε εδω μεσα!!!ΧΑΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

κ τωρα μολις καθισα κ ειπα να μπω να δω τις φιλεναδιτσες μου τι κανουν!!!!!!!!! :x:-*:YMHUG:

αχ αυριο εχω να παω για την αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να ειναι ολα καλα κ να ειναι κ το μωρακι μου καλα!!!!!!!!!!! για να δουμε.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπορει να μαθουμε κ το φυλο!!!!!!!αχ ειμαι πολυ περιεργη!!!!!!

ευη μου , ευη μου εγραψα το τηλ σου κ σιγουρα θα επικοινωνησουμε!!!!!!!!τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη φτου φτου!!!!!! νει παιζει ρολο η κοιλια!!!!!κ εγω στην κορη μου ειχα στρογγυλη κοιλια ενω στον γιο μου ειχα μυτερη!!!!!!!!

τωρα ομως δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι, κ γι'αυτο εχω πολυ περιεργια τι να ειναι το μωρακι μου!!!!!!!

μαρακι μου να χαιρεσε τη μανουλα σου!!!!!!χαιρομαι που ειστε καλα!!!!!!!οσο μπορω προσπαθω να ξεκοουραζομαι,ομως οπως λες ειναι λιγο δυσκολο!!!!!!!βεβαια αν θελω μπορω να ξεκουραζομαι πχ οταν κοιμουνται τα παιδια να κοιμαμαι κ εγω η να ειμαι ξαπλωμενη στον καναπε κ να τα βλεπω που παιζουνε. ομως προτιμω να κανω αλλα πραγματα, καμια δουλεια , λιγο μαζεμα!!!!!! :roll::roll:

τιτινα μου οσο παει μεγαλωνει αρκετα η κοιλιτσα σου!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!

τοτουλα μου χαιρομαι που εισαι καλα!!!!!!!χαθηκες τοσες μερες!!!!!!!!! να εισαι καλα εσυ κ το μωρακι σου!!!!!!!!!!με το καλο να ερθει η μικρη σου πριγκιπισσα που τοσο πολυ λαχταρουσες!!!!!!

belshine μου καλως ηρθες στην ομορφη παρεουλα μας!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλο το μωρακι σου σε λιγους μηνες να το εχεις στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!

κοριτσακια μου δεν νομιζω να ξεχασα καποια , ε??????? συγχωρεστε με αν ξεχασα καποια!!!!!! :oops::oops:

πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!καλο βραδυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ante hlianaki mou perase kai h shmerinh mera!!!ayrio tha ksetrelatheis me to mwraki sou!!!!!!!!!!!!!tha perimenw ayrio na mas peis ta nea sou!!!eyxomai na pane ola teleia!!!!!!o theoulis einai mazi mas!!!!!!!!!!kai prosexei ta mwrakia mas!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooo hellooooo,

τι κανετε ωραιες μου κυριες? :D

εγω σημερα ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ!

αφησα την μικρη στον αντρα μου

και πηγα με τον μεγαλο εδω στο jumbo του αλιμου

για να παρουμε λαμπαδες για τα 2 βαφτιστηρια μας!

ΧΑΜΟΣ γινοτανε, και ελεγα νταξει δευτερα ειναι

ποσο κοσμο να εχει? ΧΑΜΟΣ σας λεω,

πολυ ωρα μεχρι να βρω να παρκαρω, και ουρεσ στα ταμια?

παναγια μου. ειμασταν 20 και λεπτα στο ταμειο?

και εκανα και την βλακεια και δεν πηρα καροτσι και ειχα παρει

καλαθι και με τοσα πραγματα ηταν βαρύ.. :?

τι το θελα και εγω? τελως παντων.. πηρα και κατι

πραγματακια για το σπιτι..

πηγα και στα μωρουδιακα και πηρα 2-3 φορμακια δεν αντεξα.. :P

ηλιαννακι και εγω εχω αυριο γιατροοο :D

ευχομαι ολα να πανω καλα, να δειτε και

αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι.. ελπιζω

και εμεις να δουμε :P

θα εχετε νεα και απο τις δυο μας λοιπον :)

φωτογραφιες εχω στην φωτογραφικη

με την κοιλιτσα μου.. δηλαδη ποια κοιλιτσα?

εγω την βλεπω αρκετα μεγαλη για τις βδομαδες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooooo...τι κανετε κοπελιεςςς??Εγω περιμενω να γινει το φαιιιι πειναωωω..διαβασα και τα νεακια σαςςς..balshine εχουμε και την ιδια ΠΗΤ..πλακα εχει...μαρακι τι κανεις???Ηλιαννα περιμενω νεα με αγωνιααα...εγω σημερα ποναω πααρα πολυ...ετρεχα και το πρωι σε τραπεζες οτε και μετα το μαγαζι σουπερ μαρκετ και με επιασαν παλι πονοι...τωρα ειμαι ξαπλωμενη και δεν κουνιεμαι..με χτυπαει κανονικα μπροστα χαμηλα και στη μεση...ουτε να περπατησω πλεον δεν μπορω αμεσως με πιανει...ελεος...ακομα δεν εχω παρει τιποτα γιατι εδω τα τζαμπο ειναι συνεργατης και οχι κανονικο και απο οσο ξερω δεν εχει και πολλα πραγματα και δεν κανω τον κοπο...θα παω κατα τον Μαιο λεω στην Πατρα που ειναι μεγαλο να το ευχαριστηθω..ελπιζω μονο να εχουν περασει οι πονοι μεχρι τοτε να μπορω να ευχαριστιθω το γυρισμα...μου λειπουν τα τζαμπο της χαλκιδαςςςς μπουααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello σε όλες!!! είμαι χαρούμενη βγήκαν και τα δεύτερα αποτελέσματα της τροφοβλάστης και ήταν πολύ καλά δόξα το Θεό..έδειξαν και το φύλο είναι αγοράκι!!!!

ηλιάννα μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου !!! ελπίζω όλα να πήγαν καλά στην αυχενική !!!

balshine καλωσόρισες !!! καλή επιτυχία στην άμνιο!! μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλά!!! σαν διαδικασία επειδή έχω κάνει την τροφοβλάστη που είναι ανάλογη εξέταση δεν πονάει.φρόντισε να είσαι ήρεμη όσο γίνεται και δεν κρατάει καθόλου πολύ ώρα.

τι ωραίες κοιλίτσες έχετε δημοσιεύσει !!! θα βγάλω και τη δική μου η οποία τώρα στη 16η εβδομάδα έχει φανέι περισσότερο!!!

να στε καλά εγκυούλες !!! με το καλό όλα τα μωράκια...

πεινάω βρε παιδί μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα μου και εγώ πονούσα το σαββατοκύριακο ...χαμηλά αριστερά και λίγο στη μέση..μου έχουν πει ότι και στον 4ο έχεις πονάκια...εγώ νόμιζα ότι με το τέλος του 3ου τέλος και τα πονάκια...αλλά μπαααααααααααααα..

titina να είσαι καλά ..με το καλό το μωράκι σου και σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες..Lineta μου τελεια τα νεακια σου...σε εβαλα και στη λιστα με το αγορακι σου ..αντε να δουμε ποιοι θα ειναι οι περισσοτεροι...αγορια η κοριτσια...Χριστινοοοο τι κανεις..???Σημερα ειχα πονουςςς...ακομα ξαπλωμενη ειμαι...Λινετα μου εγω δεν ποναω αριστερα η δεξια ποναω πανω ακριβος εκει που ειναι η μητρα μου ειχε βαλει και μηχανημα η γιατρος που μετραει τις συσπασεις τωρα πινω ενα σωρο χαπια..σημερα κουραστικα και ποναω..καταλαβα πως αμα περπαταω με πιανει ο πολυ ο πονος...αλλα τι να εκανα ρε γαμωτο εχω ενα σωρο δουλεις λογω μαγαζιου..ποιος θα μου τις κανει??Σημερα μου μπηκε η ιδεα πως θα γεννησω προορα...και εχω φοβηθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evaki kala eimai!edw ksapla eimai kai den mporw na voleftw katholou!!!eftiaxa mexicanika buritos prin kai efaga..giam...xixixixxxixixxi!!!!!!kata ta alla me travaei synexei h koilia apo to anoigma kai arxizw na thn niothw na varenei!!!!!!!ma pou einai ayth h hliana vre koritsia?????elpizw na ths phgan ola kala kai na erthei na mas pei syntoma ta eyxarista!!!!!!!!!giati vre evi mou skeftese gia prooro toketo???mhn skeftesetetoia vre!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σε βρηκα LINETA..τι ευχαριστα νεα!!εμαθες το φυλο, βγηκαν καλες κ εξετασεις!!χαιρομαι!!δεν φοβαμαι τοσο το τσιμπημα της βελονας, οσο το μετα..βεβαια θα μεινω 2μερες ξαπλωμενη στο κρεβατι για σιγουρια..

γεια σου Κισκα..Οντως καλα λες δεν το ειχα προσεξει αλλα ναι εχουμε το ιδιο ΠΙΤ..βλεπω εχει μαθει κ το φυλο του μωρου σου :P εγω ακομη στην αναμονη..κ εχω αγωνια!:!!!!

Σ΄ευχαριστω πολυυυυυ Ηλιαννα μου και ανταποδιδω τις ευχες.. !!!!!!!!δε βλεπω την ωρα να νιωσω τη πρωτη κλωτσια ποσο μαλλον να βρεθω αγκαλιτσα με το μωρακι μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα με το καλο και η αμνιο σημερα...και εγω εδω στην ξαπλα ειμαι...ρε κορτισια εχω αρχισει να ανησυχω για την Ηλιαννα..ελπιζω τσαμπα να ανησυχω...αλλα που ειναι???Δεν βρικα νεα της σε κανενα ποστ..Ηλιαννακιιιι ολα καλααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε και εγω αρχισα να ανησυχω οταν ειδα ουτι ουτε ενα καλημερα δεν εχουμε...Παναγια μου ολα καλα να ειναι τιποτε αλλο και ελπιζω να μην εχει ιντερνετ και να μην μπορει να μπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεριζω!

τι κανετε ομορφες?

εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο τον γιατρο :)

το μπουρμπουλιθρινι (ετσι το λεει ο μπαμπας)

ειναι μια χαρα δωξα τον Θεο! φυλο παλι δεν ειδαμε ομως :cry:

και το εμενο ραντεβου μας ειναι 9/5 :(

ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕΕΕΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!πως ειστε???????χαιρομαι πολυ που διαβαζω τοσο ευχαριστα νεακια!!!!

μπραβο παντα να ακουμε!!!!!!!!!!!!!

εγω για αλλη μια φορα δεν εχω κ τοσο καλα νεα!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

απ'οτι φαινεται δεν προκειται να ηρεμησω ποτε σ'αυτη την εγκυμοσυνη!!!!!!τελικα,ακυρωσαμε την αυχενικη χθες γιατι το μωρο μου ειναι πολυ μικρο, κ ετσι οπωςφαινοτανε,οπως το ειδαμε χθες,ηταν περιεργα κ δεν κουνιοτανε καθολου....νομισα πως ηταν νεκρο!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: αλλα ευτυχως ακουσαμε την καρδουλα του!!!!!!επειτα ο γιατρος μου βρηκε ενα οινομιωμα ακριβως κατω απο την τομη της καισαρικης!!!!!!κ μου ειπε πως η μητρα μου ειναι λιγο περιεργη απο τις δυο καισαρικες, (φανταστειτε τι μ@λ@κιες θα ειχε κανει ο αλλος ο ελεηνος!!!!!......).τι στο καλο εχω κανει κ τα τραβαω οοολα αυτα????δεν μπορω αλλο.δεν αντεχω!!!!!!!!!!!!εχω κουραστει πολυ αυτη τη φορα με οοοολα αυτα!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

δυο παιδια εχω κανει κ δεν τα ηξερα ολα αυτα,τωρα...............!!!!!!!!!!!!!!

ισως μπω αργοτερα να σχολιασω η μπορει κ καθολου!!!!!!!!!!δεν ξερω...!!!!!!ειμαι τοοσο χαλια!!!!!!

ευχομαι σε ολες σας να εχετε υπεροχες τελειομηνες εγκυμοσυνες με τα μωρακια σας υγιεστατα κ γερα στην αγκαλιτσα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχετε την αγαπη μου κ τα φιλια μου κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!

ειστε /εισασταν μεχρι τωρα η πιο ομορφη παρεουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ειστε ολες καλα εσεις κ τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ ηλιαννακι μου τι ειναι αυτα που λες?

αφου μια χαρα την ακουσατε την καρδουλα του..

τι σου ειπε? ποτε θα ξαναπας?

μην χανεις τις ελπιδες σου γλυκια μου.. εγω ειμαι πολυ σιγουρη οτι θα ειναι μια χαρα..

οτι χρειαστεις εμεις ειμαστε εδω μην διστάσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Ηλιάννα μου μην κάνεις δυσάρεστες σκέψεις...Δέστο σαν ένα εμπόδιο που θα περάσει και αυτό θα δεις...Αφού το ακούσατε κιόλας το μωράκι σας τέλεια..για το οινομοιωμα τώρα τι σου είπε? αυτά μάλλον μετά την γέννα τα αντιμετωπίζουν!!!! όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου ,το εύχομαι ολόψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...