Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

τσα!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγω!!!!!!!!!! τι κανετε κουκλιτσες εγκυουλες μου????????πως ειναι τα μωρακια???????

εμεις καλα ειμαστε δοξα το θεο!!!!!!!

αχ κοριτσια ξεκινησανε οι εμετοι σε εμενα τωρα!!!!!!!!! :?:roll::?:roll: δεν προλαβα να φαω φαγητο κ αμεσως το εβγαλα!!!!!!! ωωωχχχχχχχχχχχ !!!!!!!!!!!

λινετα μου καλως ηρθες κοπελα μου κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!! εκει κοντα στην αγια παρασκευη στα γλυκα νερα μενει μια κουμπαρα μου!!!!!!!

βρε τιτινα μου κοσμας η κισκα??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κισκα μου τι κανεις κοριτσι μου????? πως εισαι???ξεκουραστηκες??????

εγω κοριτσια θα γεννησω στο γαια,εκει ειναι ο καινουριος μου γιατρος κ ετσι.......θα παω εκει!!!!!!

την δευτερα εχω να κανω κ την αυχενικη!!!!!!!!αχ μπορει να μαθω κ το φυλλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλώς σας βρήκα Ηλιάννα μου!!!με το καλό όλα τα μωράκια , με υγεία!!! Εγώ κορίτσια θα γεννήσω στο Μητέρα. Περιμένω και τα δεύτερα αποτελέσματα της τροφοβλάστης που έκανα τα οποία θα δείξουν και το φύλο. Τα πρώτα αποτελέσματα ήταν καλά δόξα το Θεό!!! Αναμονή τι να κάνουμε...Για το Γαία έχω ακούσει καλά λόγια Ηλιάννα ..Πολλοί γιατροί πλέον είναι εκεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ βρε Ηλιαννα μου να σου ξαναπω το ποσο χαιρομαι..!!!Εγω καλα αν εξεραισεις τις συσπασεις και τοι ξεκινησα το yutopar το οποιο κανει μια ταχυκαρδια και ενα τρεμουλο αλλο πραγμα...Βρε Χριστινακι...εχτες διαβασα στο facebook οτι εκλεισε το Αρεταιειο μαλιστα το εγραψε η Ολιβια..και κουφαθικα μεν αλλα ξερω γω κατσε να βρω το link να στο βαλω...

http://blog.eimaimama.gr/2011/04/blog-post_09.html

Λινετα και εγω τον γιο μου εκει τον γεννησα και εμεινα πολυ ευχαριστιμενη,τωρα θα παω Πατρα στο Ηω μαλιστα γεννησε και μια γνωστη μου γιατρος οποτε πιστευω οτι πρεπει να ειναι καλα εκει...Ηλιαννα καλος ο καινουργιος γιατρος?Εισαι ευχαριστιμενη?Να δει το φυλο πες του..εμενα παντος μεσα επεσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!πως ειστε????εγω καλα ειμαι,σημερα νιωθω πολυ εξαντληση κ αδυναμια!!α κ καθολου ορεξη για φαγητο!!!!!

λινετα μου καλα αποτελεσματα να εχεις καλη μου!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!!ποτε βγαινουνε???

κισκα μου να'σαι καλα κοριτσι μου!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

γιατι εχεις συσπασεις κοριτσι μου????πω πω κ με το γιοτοπαρ ε????

ναι ειναι πολυ καλος!!!καμια σχεση με τον προηγουμενο.ο αλλος μεσα σε δεκα λεπτα σε ειχε ξεπεταξει ενω αυτος τωρα με ειχε μεσα πανω απο μιση ωρα!!!! ναι θα του πω να δουμε κ το φυλλο!!!!!αχ με εχει πιασει ενα ψιλοαγχος!!!!!για καλο ομως,οχι οπως τον προηγουμενο καιρο1!!!! :twisted:

ααα κοριτσια σημερα μου ειπανε πως κλεινει κ η γυναικολογικη στο αλεξανδρας!!!!ισχυει κατι τετοιο?????

βασικα εγω δεν το πολυ πιστευω γιατι αυτος που το ειπε ειναι κ στοκος!!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε Ηλιαννα μου εγω στε αυτο το λινκ που εβαλα διαβασα οταν τα κλεινουνε-δεν ξερω για το Αλεξανδρας δεν θυμαμαι-για οικονομια και τετοια...και τελικα τι θα κανει ο κοσμος?Εχει δεν εχει λευτα να πηγαινει στα ιδιωτικα?

Αυτο που σου κανουν εξεταση μεσα σε 10λεπτα και σε διωχνουν μου τη δεινει..σα να σου λεει αντε να τελειωνω να κανω και αλλα...Ελα ντεε γιατι συσπασεις παλι??Βιαζεται να βγει μου φαινεται..δεν νομιζω να κατσει 9 μηνες μεσα..Ηλιαννα εγω για τους εμετους..που ειμαι και εξπερ...εβαζα υποθετα vertirosan και με σωσανε,εβαζα 2 την ημερα οκ δεν ετρωγα και τρελα αλλα απο το να βγαζω οτι δεν εχω καλυτερα ηταν ..λιδο μολις το βαζεις κανει διαρροια αλλα οχι κατι ανησυχιτικο..αμα δεις τοι δεν παλευεται εγω λεω να παρεις..αφου καποια στιγμη ειχαν τελειωσει και δεν εβρισκα πουθενα..και μου εστειλε η μανα μου απο Ερετρια και Αμαρυνθο...χαχα και ηθελε να παει και Χαλκιδα..να φανταστεις ακομα εχω!!

Καλα βρε Λινετα απο τα λιγα που μας εχεις πει καταλαβαινω οτι εχεις φαει ταλαιπωρια μεγαλη!!Καλως ηρθες στο club!!Κοριτσια το μεσημερι ειδα τρελο ονειρο οτι μια χοντρη μου πηρε το παιδι μου το αγεννητο το οποιο ειχα γεννησει και δεν μου το εδεινε γιατι λεει δεν ξερω να το φροντιζω και πηρα την αστυνομια και με κυνηγαγε και με κλωτσαγε..τρελες ορμονεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia pwpw shmera pethana sthn douleia poly kourash......kai h mesh mou einai se athlia katastash...oute na perpatisw den mporousa....xalia xalia...kiska gnwrizw ti ginete me to areteeeio giagti doulevei h pethera mu mesa...den exei kleisei akoma...alla tha deiksei sthn poreia ti tha ginei....koritsia kai emena o giatros pou mou ekane tous yperhxous htan gia polles klotsies...thymaste pu sas elega oti eixa paei kai oute kan eixe gyrisei thn othoni na vlepw.......???? :shock::shock::shock::shock::shock: gia onoma tou theou aparedektoi!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε σε σκεφτομουνα με τον υπερηχο...βλακες παναγια μου...αλλα ξερεις τι εμεις φταιμε οχι κανενας αλλο που βλεπουμε την κατασταση και λεμε ασε θα παω σε ιδιωτικο να πληρωσω ενα σωρο λευτα να με προσεξει...και ετσι περνουν θαρρος και τα κανουν και σε αλλες..αμα δεν τους ειχαμε μαθει ετσι δεν θα εκαναν...δωρεαν παιδεια και υγεια σου λενε μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontws dikio exeis emeis ta exoume kanei etsi skata!!!!!!!!!!!!!!pou den milame!!!!!!!!ti na pw ntroph tous!!!!!toulaxistwn egw se aythn pou phga plhrwsa alla to kataeyxaristithika koritsia!!!allo pragma!!!anypomonw twra na paw stis 2 maiou na kanw ton b-epipedou!!!!!!!!!!!!ti xaraaaaaaaa :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι πληρωνεις και το ευχαριστιεσαι αλλα γιατι να γινεται ετσι..μια κοπελα που παμε στην ιδια γιατρο πηγε για αυχενικη στο νοσοκομειο γιατι δεν ειχε 170ευρω να δωσει η κοπελα και απλα την ξεπεταξε ουτε σημασια δεν της εδωσε..κριμα δεν ειναι και αν τελικα δεν ειναι καλα το μωρο??Πως το κανουν αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε εγκυουλες μου????????????πως ειναι τα μικρουλια μωρακια?????????????

εμεις ειμαστε μια χαρα ολοι μα ολοι!!!!!!!!

τι εγινε που ειμαστε ολες??????????γιατι χαθηκαμε??????????? γιατι δεν τραβαει η ομαδα???????? τι επεσε εξαφανιζολ??????????????????????????? :lol::lol:

για να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιο πολυ απογευματοβραδυ ειμαι μεσα...Χριστινα εγω το εφαγα το ψωμι με τυρι και ντοματα...ειχε και γαλοπουλα μεσα αλλα δεν με χαλασε...το ευχαριστηθικα...σημερα να δω τι θα φαω...μια χαρα και εμεις εδω κλωτσαμε δεν πεφτει για υπνο...κατι θελει...το μουρλο...περιμενω την Μ.Πεμπτη νσ φυγω να παω στη μανουλα μουυυυ...ερε μασα που θα πεσειιιι...μονο μην μας κανει χαλια καιρο και ξενερωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????????? εμεις καλα ειμαστε!!!!!!!!

εγω νιωθω αρκετη εξαντληση κ κουραση χωρις να εχω κανει κατι το ιδιαιτερο ομως κατα τα αλλα μια χαρα!!!!!!!!!!!!

κισκα μου την Μ.Πεμπτη θα εθεις, ε ?????? αντε ωραια να ξεκουραστεις λιγο εδω στη μαμα σου!!!!!!!!!

ειναι ανησυχο το μικρο σου????? ωχχχχχχχχχχ!!!!!!!!τι να θελει βρε??????

τιτινακι μου πολυ ωραια η κοιλιτσα σου φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!αντε τωρα αλλο τοσο σου εμεινε!!!!!!!!!!!!!

ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μητερες..ειμαι καινουργια στο φορουμ..σε 2 μερες μπαινω στη 18η εβδομαδα και θα γεννησω το σεπτεμβρη με το καλο..τη τριτη εχω την αμνιοπαρακεντηση και πολυ αγχος..εχει καμια σας γυναικολογο τον κ.Βασαλακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστιναααα τι κοιλιτσα ειναι αυτη ρε συ...πολυ ομορφη....εγω επιτελους εκλεισα την 18 βδομαδααααα αντε σιγα σιγα..παιδια μου φαινεται οτι μολις γεννηθει η μικρη θα με πεθανει...ολη νυχτε εχτες με κλωτσαγε..υπνο δεν ειχε..ολη μερα ησυχη και το βραδυ βολτες εκανε..βοηθεια μου..καλα εχω μαθει με το γιο μου που απο μωρο κοιμοτανε..με αυτην βλεπω μπελαδες την βιαστικια..Ηλιαννακη 6974470434 ειναι το κινητο μου..ειναι και της δουλειας και ειναι παντου δημοσιευμενο για αυτο δεν με πειραζει να το γραψω εδω..στειλε μηνυμα να εχω το τηλ σου και αν καταφερουμε να βρεθουμε..πως να μην εχεις εξαντληση καλε...εγκυος και με 2 μωρα εισαι...balshine καλως ηλθες δεν εχω ιδεα για το ονομα αυτου του γιατρου αλλα με το καλο η αμνιο και ολα να ειναι καλα..και εγω θα φοβομουνα παααρα πολυ!!Ποτε γεννας να σε βαλω στη λιστα??

Παιδια σκατα μερα σημερα και ετχες μας ταραξε στη βροχη...γενικα εδω δεν ειναι και σαν την Ευβοια που τον περισσοτερο καιρο ειχαμε ηλιο...ολο βρεχει και αμα ξεκινησει ξεχναει να σταματησει..Σκωτια ειμαστε..τι καλο θα φατε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου :)

τι μου κανετε? ειμεις ειμαστε μια χαρα :D

γιορταζει η μαμα μου σημερα, Δαφνη, και θα παμε σπιτι

τους για φαγητο. :D

α! επισης εχω κοψει τον καφε,

καθε πρωι βαζω σε ενα μπολ γαλα

και corn flakes.. ;)

χριστινακι τελεια η κοιλιτσα σου :D

και εμενα το δικο μου κοιλουμπινι

μεγαλωνει με τετοιους ρυθμους

που ανησυχω μεχρι που θα φτασει

κισκα (Αληθεια ετσι ειναι το ονομα σου ? 8-) )

εγω θα σου πω πως η μικρη σου θα βγει ησυχη,

και εμενα η δικια μου κοπανιοτανε

μεσα στην κοιλια, οχι απλα κλοτσαγε

εκεινη χορευε σου λεω, και μου βγήκε πολυ

ησυχο μωρο, φτου φτου μην το ματιασω. :)

ηλιαννα μου ξεκουρασου οσο μπορεις,

βεβαια τι σου λεω ε? ,ε 2 μωρε ποσο ξεκουραστη μπορεις

να νιωσεις.. αλλα οσο μπορεις, οταν κοιμουνται μην κανεις αλλα πραγματα

πεσε κοιμησου και εσυ ;)

balshine καλως ηρθες στην ομορφη παρεουλα μας

με το καλο το μωρακι σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

balshine mou kalws hrthes!!!!!!!!!!!!me to kalo to mwraki sou!!!!!!!!!!!KAI EMENA O MPEMPHS OSO PAEI GINETE KAI PIO YPERKINITIKOS...POIO POLY TON NIOTHW TO PRWI POY XYPNAW KAI TO VRADY OTAN PEFTW GIA YPNO!!!!!!!TWRA EIDIKA POU GRAFW,,,RIXNIE KATI KSEGYRISMENES...AXOU MWRE TO GLYKO MOU.... ;);););););) KAI EMEIS VROXOULA EXOUME SHMERA!!!!EGW EFTIAXA SWLOMO STON FOURNO ME LAXANIKA MOLIS KAI THA TON VALW STON FOURNO SE LIGO!!!!GIAM GIAM!!!!!!

ORISTE KAI H KOILITSA MOU TRAVIKSA SHMERA FWTO PALI...XIXIXIXIXIXXI

VALTE K ESEIS VRE KORITSIAAAA :D:D:D:D:D

post-11182-1387393684438_thumb.jpg

post-11182-13873936845149_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια τι κάνετε? εγώ είμαι καλά είχα κάτι πονάκια στην κοιλιά αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι επειδή μεγαλώνει...και μου έδωσε μαγνήσιο και τώρα μια χαρά!!! ;) δεν έχω σπίτι internet γιάυτο δεν μπορώ να μπαίνω συχνά :( χαίρομαι πολύ που βλέπω ότι όλες είστε καλά!!! α! είδαμε και εμείς το φύλλο είμαι πολύ χαρούμενη περιμένω κοριτσάκι που τόσο ήθελα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρακι και χρονια πολλα στη μανουλα..οχι δεν με λενε κισκα Ευη με λενε...μακαρι για να δω θα ειναι ησυχη οταν γεννηθει η ατιμη??Τοτουλα μου κοριτσακι εεε??Αντε σιγα σιγα να βλεπουμε και οι αλλες τι εχουν...Χριστινιοοο χαρας στην υπομονη σου που μαγειρευεις...εγω σημερα εκανα ψιλοδουλιτσες και μολις με επιασε ο εμετος σταματησαα..εκανα κατι κεφτεδακια με το ζορι και πουρε που ειναι ευκολος...και τωρα ειμαι ξαπλα..5 μηνων ρε και δεν με αφηνει ο εμετοςςς ελεοοοοος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...