Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

Καλησπερα σας κοιλουμπακια,

τι κανετε? πως ειστε?

εμεις ΥΠΟΜΟΝΗ!

ο μεγαλος ειναι μεσ' την χαρα γιατι ερχεται

το πασχα και τους εμεινε

αλλη μια βδομαδα σχολειο

και μετα ΔΙΑΚΟΠΕΣ..

ααχ πως τις περιμενω αυτες τις διακοπεεεεεεεεεες!

μου λειπει λιγη ξεκουραση :?

με τα πεθερικα πως τα πατε?

αλλο θεμα και τουτο,

ααχ δεν ειναι καλα οι ανθρωποι.

εχουμε καμια αλλη παθουσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας φιλεναδες...πως πατε??Εγω δεν ειμαι και πολυ καλα σημερα...τη νυχτα ποναγα και δεν μπορουσα να κοιμηθω και σημερα εχω ολη μερα συσπασεις..αυριο εχω να παω στη γιατρο και ελεγα να πηγαινα σημερα απογευμα αλλα δεν την βρικα το μεσημερι να κλεισω ραντεβου οποτε εχω ξαπλωσει και δεν κουνιεμαι μεχρι αυριο που θα παω..μου δεινει κατι δυνατες συσπασεις με εχει ξεκανει..ελπιζω να μην χρειαστει να ξαναπαρω utrogestan γιατι δεν το μπορω καθολου!!

Μαρια μου εγω ειμαι τυχερη με τα πεθερικα...μενουν Σερβια και τους βλεπω μια φορα το χρονο..μια χαρα ειναι η πεθερα μου και οταν ερχεται μαγειρευει σιδερωνει και γενικα κανει τα παντα και βοηθαει παααρα πολυ,τωρα θα ερθει τον Ιουλιο και μετα παλι οταν γεννησω για να με βοηθησει,δεν εχω και τη μαμα μου εδω και εχει και μαγαζι και δεν μπορει να το κλεισει οποτε την περιμενω πως και πως την πεθερα...δεν ειναι και Ελληνιδα και εχει αλλη νοοτροπια γενικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!kala eimai kai egw exthes eixa liga ponakia alla shmera ok!!!!!!!!egw me ta petherika mou ta paw poly kala den exw kapoio provlima pros to parwn.........kai perimenoun pws kai pws to mwraki....to hthelan para poly!!!!!!kai emena h pethera mou den einai ellinida einai apo pwlonia...kai exoun teleiws allh nootropia....sta wpa wpa me eixe panta... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι αυτο που λενε αλλη νοοτροπια Χριστινα μου για αυτο εγω το βλεπω αυτο στην πεθερα μου..κοριτσια μιλησα και με τη γιατρο μου,σημερα εχει γεννα και δεν θα ειναι εκει να παω..ξανα utrogestan...2 το βραδυ κολπικα και 1 το πρωι απο το στομα,μαγνησιο 3 φορες την ημερα γιατι το επερνα 1 αλλα το ξανα αυξησε..ξαπλα και ακινησια και τη Δευτερα θα παω να με δει..εχτες απο τα πολλα χαπια και απο το χαλι μου κιολας εκανα και τους εμετους μου οχι δηλαδη για να μην ξεχνιομαστε..Η κολλητη μου ειναι στη 14 βδομαδα και εχει παρει 5 κιλα και εγω ακομα προσπαθω να κρατησω το φαγητο μεσα...στα -3 ειμαι..ελεοςςςςς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι οι κοιλιτσες?????? εγω τελικα εχω κλεισει ραντεβου κ με αλλους δυο γιατρους σ'αυτον δεν ξαναπαω.το ενα ειναι την τριτη το πρωι εδω χαλκιδα κ το αλλο ειναι μετα το πασχα σε εναν γιατρο στην αθηνα.αντε να δουμε τι γινεται!!!!!!μακαρι να μην ειναι τιποτα κ να εκανε λαθος αυτος ο μ@λ@κ@ς!!!!!

οσο για τα πεθερικα τα δικα ολοι τους ειναι για τα μπαζα!!!!!!απ'την αρχη εδω κ δεκα χρονια δεν με γουσταραν!!!!!κ η φαση ειναι πως χωρις κανεναν λογο χωρις να τους εχω κανει τιποτα!!!!!!απλα κ μονο απεπιδη πηρα τον γιο τους κ εφευγε τοτε απ'το σπιτι τους εμενε στο δικο μου κ επειδη δεν τους εδινε τα λεφτα του απ'τη δουλεια του,καλοπερασακοιδες!!!!!!! :twisted::twisted:

οσο για την κουνιαδα σπιουνα κ ζηλιαρα!!!με ζηλευε απο παντα!!! :shock::shock::shock: λες κ τι παραπανω ειχα εγω απο αυτην!!!!!!η πεθερα μουμια!!!!!!!ο κουνιαδος μες στη μαγκια ο γελοιος μονιμως!!!! ουφφφφφφφ συγχιστηκα παλι!!!!!!!!

αααα χθες ειχαν ερθει εδω τα πεθερικα με την κουνιαδα (που ειναι κ αυτη εγκυος 6μηνων) κ τους λεγαμε για το προβλημα κ σε μια φαση οταν μειναμε μονες μας τι γυρναει κ μου λεει η σκυλα?? ''ε εσυ εχεις κ δυο παιδια δεν πηραζει'' :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ της απανταω ''κ δεκα παιδια να εχεις το ιδιο νιωθεις,ομως το ξεχασα δεν ειμαστε ολοι το ιδιο''!!!!!

τιτινακι μου μπραβο κοπελα μου πολυ χαιρομαι που τα πατε μια χαρα με τα πεθερικα σου,κ εγω ετσι το φανταζομουν αλλα.......!!!!!!!

οσο για την πεθερα σου που ειναι απο την πωλωνια εχω να πω μονο καλα λογια γι'αυτους τους ανθρωπους!!!!εχω δυο πελλατισες απο την πολωνια κ ειναι καταπληκτικες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι οι κοιλιτσες?????? εγω τελικα εχω κλεισει ραντεβου κ με αλλους δυο γιατρους σ'αυτον δεν ξαναπαω.το ενα ειναι την τριτη το πρωι εδω χαλκιδα κ το αλλο ειναι μετα το πασχα σε εναν γιατρο στην αθηνα.αντε να δουμε τι γινεται!!!!!!μακαρι να μην ειναι τιποτα κ να εκανε λαθος αυτος ο μ@λ@κ@ς!!!!!

οσο για τα πεθερικα τα δικα ολοι τους ειναι για τα μπαζα!!!!!!απ'την αρχη εδω κ δεκα χρονια δεν με γουσταραν!!!!!κ η φαση ειναι πως χωρις κανεναν λογο χωρις να τους εχω κανει τιποτα!!!!!!απλα κ μονο απεπιδη πηρα τον γιο τους κ εφευγε τοτε απ'το σπιτι τους εμενε στο δικο μου κ επειδη δεν τους εδινε τα λεφτα του απ'τη δουλεια του,καλοπερασακοιδες!!!!!!! :twisted::twisted:

οσο για την κουνιαδα σπιουνα κ ζηλιαρα!!!με ζηλευε απο παντα!!! :shock::shock::shock: λες κ τι παραπανω ειχα εγω απο αυτην!!!!!!η πεθερα μουμια!!!!!!!ο κουνιαδος μες στη μαγκια ο γελοιος μονιμως!!!! ουφφφφφφφ συγχιστηκα παλι!!!!!!!!

αααα χθες ειχαν ερθει εδω τα πεθερικα με την κουνιαδα (που ειναι κ αυτη εγκυος 6μηνων) κ τους λεγαμε για το προβλημα κ σε μια φαση οταν μειναμε μονες μας τι γυρναει κ μου λεει η σκυλα?? ''ε εσυ εχεις κ δυο παιδια δεν πηραζει'' :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ της απανταω ''κ δεκα παιδια να εχεις το ιδιο νιωθεις,ομως το ξεχασα δεν ειμαστε ολοι το ιδιο''!!!!!

τιτινακι μου μπραβο κοπελα μου πολυ χαιρομαι που τα πατε μια χαρα με τα πεθερικα σου,κ εγω ετσι το φανταζομουν αλλα.......!!!!!!!

οσο για την πεθερα σου που ειναι απο την πωλωνια εχω να πω μονο καλα λογια γι'αυτους τους ανθρωπους!!!!εχω δυο πελλατισες απο την πολωνια κ ειναι καταπληκτικες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες βρε Ηλιαννα μου..γιατι θα πας σε αλλους εγινε τιποτα??Παντος απο Χαλκιδα εγω πηγαινα στον Σαρλη που ειναι μαζι με τον Μπαγιετακο γιατι εκει εχει και το μηχανημα που κανει την αυχενικη και την Β'επιπεδου και ποτε δεν με χρεωσε περισσοτερο απο απλο υπερηχο και τα εβλεπε ολα πεντακαθαρα και μαλιστα μετα την Β'επιπεδου που ηταν το παιδι μεγαλο παντα καναμε 3d υπερηχο.Μια χαρα ευχαριστημενη ημουνα αλλα τωρα που ειχα μιλησει μαζι του επρεπε να πηγαινω Αθηνα και δεν με βολευει...επισει για τη Μαστρογιαννακη ξερω τα καλυτερα μιας και οι περισσοτερες φιλες μου γεννησανε σε αυτην.Λεω αμα θες να παρεις και αλλη γνωμη..οσο για τα πεθερικα..βρε Ηλιαννα μου συγνωμη που θα το πω αλλα ειδικα οι παλιες Ευβοιοτισσες ειναι αστα να πανε..τα εχω ζησει και ας μην εχω πεθερα απο εκει..εγω πραγματικα δεν αντεξα με την νοοτροπια και ειναι ενας λογος που εφυγα υπομονη δεν θα πω γιατι ποοοσο υπομονη να κανεις...ακους εκει εχεις αλλα 2 παιδια...και αυτο δηλαδη τι ειναι σκατοο??Δεν ειναι παιδι..ποπο κακια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τριτη που πηγα στον γιατρο κ βλεπαμε το μωρακι μου στον υπερηχο,σε καποια φαση τον ειδα να κοιταω επιμονα κ προβληματισμενος!!!!!τον ρωτησαμε τι γινεται, τι βλεπει κ μας ειπε

πως ''το μωρακι μου εχει ομφαλοκηλη''!!!!!!!! :cry: :cry: αυτο δεν ειναι σιγουρο βεβαια θα το σιγουρεψουμε την Μ.Δευτερα που θα κανουμε την αυχενικη.ομως για να το πει αυτο παει να πει πως ειδε να υπαρχει καποιο προβλημα.

δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο,απ'οτι το εψαξα λιγο λεει πως ειναι μια ανωμαλια που αν υπαρχει πρεπει να γινει διακοπη της εγκυμοσυνης!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

αχ κοριτσια μου αυτη η εγκυμοσυνη ειναι ολο στεναχωρια κ αγχος!!!!!δεν θελω τιποτ'αλλο μονο να ειναι καλα το μωρο μου κ να το κρατησω στην αγκαλια μου οπως κ τα αλλα δυο παιδακια μου!!!!!

αφου μου το εστειλε ο θεος ας με αφησει να το χαρω κιολας!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες βρε Ηλιαννα μου..γιατι θα πας σε αλλους εγινε τιποτα??Παντος απο Χαλκιδα εγω πηγαινα στον Σαρλη που ειναι μαζι με τον Μπαγιετακο γιατι εκει εχει και το μηχανημα που κανει την αυχενικη και την Β'επιπεδου και ποτε δεν με χρεωσε περισσοτερο απο απλο υπερηχο και τα εβλεπε ολα πεντακαθαρα και μαλιστα μετα την Β'επιπεδου που ηταν το παιδι μεγαλο παντα καναμε 3d υπερηχο.Μια χαρα ευχαριστημενη ημουνα αλλα τωρα που ειχα μιλησει μαζι του επρεπε να πηγαινω Αθηνα και δεν με βολευει...επισει για τη Μαστρογιαννακη ξερω τα καλυτερα μιας και οι περισσοτερες φιλες μου γεννησανε σε αυτην.Λεω αμα θες να παρεις και αλλη γνωμη..οσο για τα πεθερικα..βρε Ηλιαννα μου συγνωμη που θα το πω αλλα ειδικα οι παλιες Ευβοιοτισσες ειναι αστα να πανε..τα εχω ζησει και ας μην εχω πεθερα απο εκει..εγω πραγματικα δεν αντεξα με την νοοτροπια και ειναι ενας λογος που εφυγα υπομονη δεν θα πω γιατι ποοοσο υπομονη να κανεις...ακους εκει εχεις αλλα 2 παιδια...και αυτο δηλαδη τι ειναι σκατοο??Δεν ειναι παιδι..ποπο κακια??

κισκα μου για τον μπαγιετακο κ ειδικα για την μαστρογιαννακη δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα,τα χειροτερα ναι!!!!!

ο σαρλης τι εχει ιατρειο η δικη του κλινικη εδω????που ειναι αυτος κοντα στη μαστρογιαννακη???

καλα η υπομονη πλεον υστερα απο 10 χρονια εχει εξαντληθει!!!κ ειδικα οταν εχεις να κανεις με βαθιοτες!!!!!! :twisted::twisted: ελα ντε η οχια!!!!! :twisted::twisted: μιλαμε για πολυ σπιουνα κοπελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου ουτε που την εχω ξανα ακουσει την ομφαλοκοιλη αλλα παντα χρειαζονται και αλλες γνωμες...ο Σαρλης ειναι ακριβως στο ιδιο κτιριο με τον Μπαγιετακο αλλα αλλο γραφειο,πανω απο τον ονειροκοσμο,αυτος ξεγενναει στο Μητερα και εχει και στην Αθηνα γραφειο.Δεν ξερω αν ειναι στο Μητερα μεσα η καπου αλλου.Για τον Μπαγιετακο δεν ξερω καθολου σαν γιατρο απλα επειδη εκει ειναι και ο Σαρλης γιατι ειναι αυτο γυναικολογικη μαιευτικη διαγνωση και εχουν ολα τα μεσα αφου και Pap A εκει μου πηραν αιμα και το εστειλαν δεν χρειαστικε να παω πουθενα,εχουν θελω να πω συνχρονα μηχανηματα,ενω τωρα εδω που ειμαι εχει εναν απλο υπερηχο σαν μπουρι που το λεω εγω και δεν βλεπεις και πολυ καλα,και οταν πηγα για αυχενικη θυμηθικα πως ηταν στον Σαρλη.Στη Μαστρογιαννακη πηγα μια φορα για τεστ ΠΑΠ αλλα εχει ξεγεννησει σχεδον ολη την Ερετρια και εχω ακουσει τα καλυτερα.Το συγουρο ειναι οτι για καθε γιατρο θα ακουσεις τα εξης:ΑΑΑ αυτος...ή αααα αυτη...μια κοπελα εχασε τον παιδι της στον 9ο και αλλα τετοια..αλλα αμα διαβασεις μεσα στο mammy ιστοριες θα δεις ποσα τετοια θα ακουσεις.Παντος συμαντικο ειναι να εμπιστευεσαι τον γιατρο..εγω ευτυχως αυτη την εμπιστευομαι αλλιως θα πηγαινα Αθηνα που με ξερει κιολας απο την προηγουμενη γεννα.Μαλιστα οταν μηγα να γεννησω δεν ανοιγε ο τραχυλος και μου λεει μαλλον θα κανουμε καισαρικη αλλα θελω πρωτα να μεριμενουμε οοοσο παει και μετα να αποφασισουμε..θελω να πω δεν ειναι τυπος που προτρεχει.Πηγαινε και στους αλλους παρε τις γνωμες και βλεπεις.Ελπιζω να πανε ολα καλα..και εγω μην νομιζεις τα χαλια μου εχω με τις συσπασεις και τις ειχα και στο πρωτο τριμηνο αλλα τουλαχιστον απο οτι ειδαμε και τη Δευτερα μια χαρα ειναι το μωρο.Τα καλυτερα σου ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ τωρα καταλαβα...βαθιοτεςς........ουστ....ξερω απο πρωτο χεριιι.....και οσο ανεβαινει χειροτερευει...(ανω βαθια...γυμνουυυυυ....ουααααα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

εχω βαλει το φαι στον φουρνο

τα μικρα πηγαν για σ/κ στην μαμα μου

και τελικα σημερα πρωι πρωι φυγαν και

οι καλεσμενοι μας! :D τι ανακουφιση!

εχουμε ενα σαββατοκυριακο με τον αντρουλη

μου, που εχουμε να το περασουμε μονοι μας

εδω και κατι μηνες! :)

ηλιαννα μου ευχομαι τα καλυτερα,

να ειναι το μωρακι σου μια χαρα

και να μην χρειαστει σε καμια περιπτωση να

διακοψετε την εγκυμοσυνη!

Α!απο χθες με ποναει και ολιγον το στηθος μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαριαα...κορτισια σημερα εφαγα καρπουζακι...μμμμ...τοσο ωραιο...το ηθελα καιρο και πηρα σημερα..να φανταστιτε δεν εφαγα καν φαγητο για να φαω καρπουζι...τοση λυγουρα πια...Ηλιαννακη μου ηθελα να σου πω κατι που θυμηθικα...την κολλητη μου η γιατρος στην προηγουμενη εγκυμοσυνη στην 10η εβδομαδα ειδε στο παιδι μια μυννυγκοκηλη καποως ετσι λεγεται και την εστειλε το ιδιο απογευμα κιολας να κανει αυχενικη,αιμα δεν εδωσε αλλα εκανε τον υπερηχο για να βεβαιωθουν αμεσως τι γινεται..τελικα ετσι ηταν και την αλλη μερα εκανε διακοπη κυησης..θελω να πω γιατι να περιμενεις τοοσο καιρο μεχρι την αυχενικη και να εχεις το ανγχος,σε τετοιες περιπτωσεις πας πιο νωρις για να δουνε το συγκεκριμενο..δεν το ψαχνεις και εσυ λιγο..φιλακια σε ολες και ελπιζω ολα καλα να πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και παλι,

φαγαμε και παισαμε για υπνο

αλλα δεν μπορουσα με τιποτα να κοιμηθω

και ηρθα να βρω λιγη παρεουλα!

συμφωνω απολυτως με την κισκα,

βρε ηλιαννακι γιατι το αργεις?

μακαρι να μην ειναι τιποτα αλλα

πηγαινε αμεσα να το δες,

να σου φυγει και το αγχος γλυκια μου

ειναι καμια εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!κισκα μου εχω κλεισει τωρα την τριτη ραντεβου κ σε εναν αλλο γιατρο εδω στη χαλκιδα να παω,ωστε να μην περιμενω μεχρι την Μ.Δευτερα.κ μετα το πασχα παω κ στον αλλον στην αθηνα!!!!!

σκεφτομουν να παω κ στον μπαγιετακο να κανω την αυχενικη κ το παπ Α!τα κανει ετσι δεν ειναι???? γιατι αυτον που ειχα ουτε να τον βλεπω δεν θελω!!!!!!!

στεναχωριεμαι πολυ!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ναι βρε Ηλιαννα μου καλα εκανες ποσο να περιμενεις?Τουλαχιστον να ξερεις..ναι τα κανει ο Μπαγιετακος ολα αφου ειναι γυναικολογικη μαιευτικη διαγνωση θα το βρεις και στο ιντερνετ δεν εχει site αλλα ειναι γνωστο,αφου εγω οταν πηγαινα στον Σαρλη και οι φιλες μου στην Μαστρογιαννακη μου κακοφαινοτανε που τις εστελνε Αθηνα για αυχενικη και Βεπιπεδου αφου υπαρχει και στην χαλκιδα...εγω ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη που τα ειχαν ολα και δεν χρειαζοταν να παω πουθενα..και επειδη ο Μπαγιετακος εχει και τον ονειροκοσμο μου ειχαν κανει εκπτωση σε αυτα που πηρα απο εκει(κουνια αλλαξιερα κλπ.).Τωρα εδω που παω ο υπερηχος οπως ειπα ειναι ΜΠΟΥΡΙ....αλλα ειναι καλη γιατρος...αφου λεμε με την κολλητη μου να της πουμε να παρει κανα αλλο υπερηχο..οκ ακριβος θα ειναι αλλα δεν παει ρε κορτισια βγαζει φωτο και ειναι λες και δεν εχει παιδι μεσα...και οταν βαζει να ακουσουμε καρδια το χτυπαει κανα 2 φορες μεχρι να παρει μπρος...Αντε βρε Ηλιαννακη να ησυχασεις σε εχει ταλαιπωρησει απο την αρχη γαμωτο....κοριτσια εφαγα καρπουζιιιιιι...το ξανα ειπα δεν ξερω??Αλλα απο τη χαρα μου το λεω σε ολους...τελειο ηταν!!Χριστινιοοοοο...αντεεεεεεε αντεεε Κυριακη αυριο και μεαθυριο Δευτεραααα..και εγω θα παω Δευτερα να με δει λογω των συσπασεων αλλα δεν ξερω αν θα μου κανει υπερηχο...μακαριιιι μπας και δουμε κανα φυλο....Μαρακι επεσα για υπνο το μεσημερι αλλα δεν κοιμηθικα πολυ..πειναγα γιατι ειχα φαει μονο καρπουζι και με επιασαν και τσισα...τωρα εφαγα μια ωραια μους φραουλααα αααχ...ανασανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λινετα...ποια απο τις δυο τελικα ημερομηνιες εχεις για να σε γραψω??Οι υπολοιπες που ειστε???Εγω εχτες ειχα παει στη γιαρο για να με δει γιατι ειχα κανει εξετασεις ουρων και εχω ουρολοιμοξη και για να με δει γιατι την Πεμτη με ειχαν πιασει συσπασεις...μου εκανε 1 ωρα εξεταση,τοση ωρα δεν εχω ξανακανει...με εβαλε σε ενα μηχανημα για τις συσπασεις για να μετραει μετα καναμε υπερηχο κανονικο οπου επιτελους ξαναειδαμε οτι ειναι κοριτσακι...ευτυχως καμια εκλπηξη.,.και μετα εκανα κολπικο υπερηχο για να δει αν εχει κανει καμια διαστολη ο τραχυλος...τελικα εκτος απο την αντιβιωση για την ουρολοιμοξη οπου μου ειπε κιολας πως οι συσπασεις ειναι πιο δυνατες γιατι εχω ουρολοιμοξη...μου ειπε να συνεχισω τα utrogestan και μαγνησιο 3 φορες την ημερα και μου εδωσε 3 φορες την ημερα yutopar και αλλο ενα μαζι το οποιο ειναι για να μην κανει ταχυκαρδιες το yutopar...μιλαμε με γεμισε φαρμακα...και δεν τα μπορω τα χαπιαααα...τωρα με ποναει το στομαχι μου....εχω και θεμα με το στομαχι και τα χαπια...μου ειπε ξεκουραση και ξαπλα...βεβαια οσο μπορω και εγω γιατι το πρωι παω το γιο μου σχολειο και μετα παω μαγαζι και τωρα ειναι η περιοδος που κανουν βαπτισεις και τρεχουμε...απο μεσημερι και μετα ξαπλωνω...τι αλλο να κανω,εστω αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου kiska!! 7.10 είναι η ημερομηνία. πάντως το yutopar δεν κάνει πάντα ταχυκαρδίες. το είχα πάρει διότι είχα κάνει τροφοβλάστη και μου το έδωσαν χωρίς κάποιο άλλο..και τελικά ενώ με είχαν προειδοποιήσει για ταχυκαρδία δεν μου έκανε..υπομονή όπως και να έχει θα περάσει...και με το καλό το μωράκι σου!!! και εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης 2 φορές έχω πάρει αντιβίωση !!! μια amoxil με την τροφοβλάστη και μια claripen για το ουρεόπλασμα...έχω και γαστρίτιδα στο στομάχι το οποίο με τόσες αντιβιώσεις έχει γίνει κόμπος!!!! δε βαριέσαι !!! το αποτέλεσμα μετράει και το μωράκι να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο βρε LINETA μια χαρα χαλια και εσυ....πλακα κανω..τι τραβαμε Παναγια μου..και εγω τις πρωτες μερες που πηρα το χαπι δεν επαθα τιποτα τετοιο..την Δευτερα αρχισα να το πινω..και σημερα ποπο αλλο πραγμα βρε παιδι μου..τρομαξα να ηρεμισω..παλι καλα που ηξερα οτι προκαλλει ολα αυτα αλλιως θα ειχα χ...στει επνω μου..τωρα γυρισα σπιτι και ξπαλωσα γιατι δεν παλευεται..αντε με το καλο και εσυ να γεννησεις..απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κάνετε?????εγώ στην δουλειά ήσυχα προς το παρών....κοσμά μου βαλε και το αντρακι μου στην λιστουλα!!!!και αν μπορείς άλλαξε και την πητ 3-9-11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οχι και Κοσμα βρε Χριστινα αχαχαχα τι ειμαι ιατρικο θαυμα???χαχαχα

Εγω ειμαι απο Αθηνα Ν.ιωνια αλλα 1 χρονο τωρα μενω στο Αιγιο..που γεννατε βρε κοριτσια?Ετσι να εχουμε να λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...