Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

δικιο εχετε. τωρα ρωτησα και η αληθεια ειναι πως το steper με το περπατημα δεν ειναι το ιδιο. αρα απλα θα πρεπει να προσεξω διατροφη και κυριως να σταματησω να τρωω το κεικ της μαμας μου. νοστιμο αλλα υπουλο.

ποτε σταματας δουλεια καλε διοσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ντιοσακι μενω μεσα γιατι την Παρασκευη ειχα παει νοσοκ. με εντονους πονους στην κοιλιτσα μου,τελικα μαλλον κρυωμα ηταν αλλα αυριο το απογευμα θα ξαναπαω για μετρηση τραχηλου να αποκλεισουμε το ενδεχομενο προωρων συσπασεων κ μετα ολα κανονικα κ παλι...Βεβαια και για το κρυωμα επρεπε να μεινω μεσα να μην επιδεινωθει.. :x:x Εσυ ολα καλα λοιπον με τον υπερηχο!Πολυ χαιρομαι καλη μου!!!Σας επιδεικνυε και τα καλη του ο μικρος σας εεεε???Χαιρομαι,χαιρομαι....ετσι να εχουμε μια καλυτερη αποψη οι υποψηφιες πεθερες... :lol::lol::lol::lol:

sofitsa μου περαστικά και εύχομαι σήμερα ο τράχηλος σου να είναι μια χαρά!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

pianisimo... κανονικά σταματάω κάπου το πάσχα... αλλά ο γιατρός στο νοσοκομείο μου είπε ότι μπορεί να μου γράψει άδεια αν θέλω κάπου την 24η εβδομάδα... θα δώ τώρα τι θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελιζ..Κι εγω οπως παει θα παω συνεχομενη αδεια αν κ δεν θα πληρωνομαι κανονικα απο καποια στιγμη κ μετα..Καλα να ειναι ομως το μωρακι μου..Κι εσυ να μπορεις να παρεις την αδεια, παρτην χωρις 2η σκεψη εκτος και αν δεν ταλαιπωρεισαι στην δουλεια. Εμενα ειναι κ σε αλλη πολη και πρεπει να οδηγω για 40-45 λεπτα με την κινηση να παω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα στο εορτολογιο του !google. καλε κοριτσια γιορταζει η ζαχαρενια σημερα. χρονια πολλααααααααααα.

:D

με το καλο να χαιρεσαι τα αγορακια σου και τον αντρουλη σου και να σαι χαιρονται και αυτοι.

α!και οτι αλλο επιθυμεις να το εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι καπου το ειδα κι εγω αυτό..

Χρονια Πολλα γλυκο μου Ζαχαρωτο!!Να χαιρεσαι τους αντρες σου..Με το καλό να γεννηθούν τα μωρακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα γιορτάζει η Ζαχαρένια??? Χρόνια πολλά ζάχα!!! Με το καλό να έρθουν τα ζουζούνια σου!!!

Μαράκι μου στη δουλειά είμαστε με τις μέρες μας... κάποιες μέρες είμαστε πολύ χαλαρά.... άλλες όμως γίνεται ένας πανικός και έχουμε πολύ πίεση... και εγώ οδηγώ 50 χλμ/μέρα και μέσα στα βουνά... (με πολλές στροφές κτλ) οπότε τείνω στο να πάρω απο νωρίς την άδεια να ησυχάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα, δεν σας προλαβαίνω πλέον!!

Χρόνια πολλά Ζαχαρένια, ό,τι επιθυμείς, με το καλό να κρατήσεις τα αντράκια σου!

Κορίτσαι να σας ρωτήσω κάτι, μιας και μιλάτε για άδειες?

Μέχρι πότε πληρωνόμαστε απο τη δουλειά μας? Εγω είμαι σπίτι για 6 εβδομάδα.

Πόσο καιρό σε πληρώνουν με άδεια γιατρού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα, δεν σας προλαβαίνω πλέον!!

Χρόνια πολλά Ζαχαρένια, ό,τι επιθυμείς, με το καλό να κρατήσεις τα αντράκια σου!

Κορίτσαι να σας ρωτήσω κάτι, μιας και μιλάτε για άδειες?

Μέχρι πότε πληρωνόμαστε απο τη δουλειά μας? Εγω είμαι σπίτι για 6 εβδομάδα.

Πόσο καιρό σε πληρώνουν με άδεια γιατρού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιι μηηηηηηηηηηηη σταθειτεεεεεεεεεεεεεεε μη θελετε και κερασμαααααα

ΒΙΚΥ με λενε, το ζαχαρενια ειναι nickname!!!! :lol::lol::lol::lol: ΠΑΝΤΩΣ Θα δεχτω τις ευχες. ειναι τοσο ομορφες....ευχαριστω πολυ!!!!

ΚΑλημεραααα τι κανετε??? :D

Ποιος θα κανει στεπ??? Καλε μην κανειιιιιιιςςςςςςςς...θα βαζεις και δυναμη στην κοιλιτσα και ισως να μην ειναι σωστο!!!! Τι να πω με το φτωχο μου το μυαλο!!!

ΝΤΙΟΣΑ πολυ ωραια τα νεα σου, μεγαλο το μπουμπουκακι σου!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Πατησα στο σαιτ αλλα εμενα δνε ειναι πιστοποιημενη για Β επιπεδουυυυυυυυυυυ :o:shock::o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Ζαχα - Βικυ..τώρα μας το λες???? Χασαμε και το κέρασμα!!! Χαλάλι ομως οι ευχές!!

Κι εμένα τον δικό μου δεν τον αναφερει μεσα αλλα στο γραφείο του εχει τα πιστοποιητικα..Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την πατατούλα και την Ζαχαρένια!! Ζάχα δεν πειράζει καλέ γιόρταζε εσύ και το Nickname σου... τι να πώ και εγώ που δεν γιορτάζω κανένα name μου???? :lol::lol::lol::lol:

Πατατούλα ιδέα δεν έχω πώς γίνονται οι πληρωμές... το μόνο που θυμάμαι απο πέρυσι που είχα κάτσει 1,5 μήνα με άδεια απο το νοσοκομείο μου είχαν κόψει πολύ λίγα χρήματα... αν είναι απο ιδιώτη γιατρό η άδεια σου κόβουν παραπάνω μου είχαν πεί... φέτος που έκατσα λίγο καιρό χρησιμοποίησα την κανονική μου άδεια..

Ζάχα δεν υπάρχει κανένας πιστοποιημένος στην περιοχή σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την πιστοποιηση νομιζω πρεπει να ψαξεις στο επισημο σαιτ του νικολαιδη που ανανεωνεται συνεχεια.....νομιζω ομως δεν ειμαι σιγουρη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Ζαχα - Βικυ..τώρα μας το λες???? Χασαμε και το κέρασμα!!! Χαλάλι ομως οι ευχές!!

Κι εμένα τον δικό μου δεν τον αναφερει μεσα αλλα στο γραφείο του εχει τα πιστοποιητικα..Τι να πω...

Μαράκι αυτός θα σου κάνει και την Β΄ επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!Τι μου κανετε??Ντιοσακι ευχαριστω για τις ευχες σου!!

Καλε........με βαλατε σε σκεψη,θελω κι εγω να ψαξω για τον γιατρο μου αλλα δε θυμαμαι το site.Που το ειχατε γραψει?Με τοσες σελιδες παω πισω και δεν το βρισκω,θα ξαναψαξω και επανερχομαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός στο νοσοκομείο με έστειλε σε έναν που δεν είναι πιστοποιημένος αλλά μου είπε ότι είναι πολύ καλός!! Αλλά ο ιδιώτης γιατρός που πάω ήταν κατηγορηματικός ( ότι πρέπει να πάω σε κάποιον με πιστοποίηση) Τι να πώ.. δεν ξέρω..

sofitsa εδώ είναι η σελίδα https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρηκα οκ!!Ουτε τον δικο μου τον εχει,ειναι ομως μαλλον παλια η λιστα γιατι βρισκω γιατρους της πολης μου και μαλιστα μια που ειναι ποοοοοοοοοοοοοοολυ ασχετη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...