Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

γυρω στα χιλια κατι παει με ολο ολο το σετ στα bebe jou απλα θα δω και στη stokke μηπως το παρω απευθειας απο σουηδια ;) και πεσει η τιμη μεχρι 800 κατι αυτο θα μας το κανουν δωρο μας το ειχαν πει απο πριν...

jule καλο κουραγιο με το τραπεζι... γιατι το χειροτερο ειναι το μαζεμα μετα το τραπεζι .Κοιτα να μην κουραστεις πολυ!

Αχ γιατι το κοριτσακι μου κουνιεται τοσο!

Εμεις τελικα θα διαλεξουμε μονοι μας ονομα για το μωρο και κανουμε λιστες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφρο μου δεν ειχα διαβασει το μνμ ου οταν απαντησα, Ελπιζω να βρηκες την λιστα. τι γινετε με τις απεργιες γνωριζεις κατι;

Περαστικα σας κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου ολα καλως δηλαδη μπραβο χαρηκα πηρε κ το δωρακι του ο μπεμπουλης!!!!

η ζουζουνα μου ειναι ησυχη αυτες τις μερες μεσα στην εβδομαδα θα παμε να την δουμε κ αυριο θα παω για την καμπυλη..η αφροδιτη μας εχει αυριο την β επιπεδου :D

γιουλι χαρα στο κουραγιο σου :lol::lol: να περασετε ομορφα σημερα φιλακια πολλα αααα κ αν περισεψει καθολου τουρτα στειλε την :lol::lol::lol:

αφρο θελει να παιξετε το παιδι βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis 8a paroume dixrwmo k skeftomaste gia ena pou einai kafe me zaxari (den 3erw an to perigrafw k swsta) einai to java color, to i8ela unisex..An valeis sto internet pliko p3 compact modular color java k patiseis images 8a sou to vgalei na to deis k esi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να θελει να παιξουμε?

αχ τη φοβαμαι αυτη τη καμπυλη...

εμενα 27η εβδομαδα μου ειπε...

Καλη επιτυχια

Georgi δευτερα ξαναγινεται συνελευση και τουλαχιστον για τα φαρμακεια που ανηκουν στον πειραια ειμαστε δευτερα τριτη κλειστα και νεωτερα απο δευτερα. Εχουμε μπει μεσα κοριτσια δυο εβδομαδες και... απεργια

Και δε μας κοβω να δικαιωνομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου και εμενα απο χθες το βραδυ ειναι πολυ αναστατωμενος και βαραει συνεχεια.Εκανα μπανιο και εσπρωχνε με το κεφαλι λες και ηθελε να βγει. Σημερα απο το πρωι βαραει ειτε κανω δουλιες ειτε ημουνα ξαπλωμενη αυτος βαραγε. Τωρα το μεσιμερι που ξαπλωσα ηρεμησε λιγο. Εγω πιστευω πως μεγαλωνει, και ειδικα σε μενα πρεπει να αλλαξε μηνα. Δεν ειναι τιποτα απωλαυσε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi απο ότι ξέρω απο αυτά που έχω διαβάσει είναι δωρεάν.. σου στέλνουν απο την τράπεζα τα απαραίτητα για την περισυλλογή και μετά τα στέλνεις.. περισσότερα θα ξέρω, όταν θα πάρω τηλ. για να ρωτήσω στη τράπεζα τι ακριβώς χρειάζεται να κάνουμε.. θα τα ξαναπούμε αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εμενα μου κολλαει σημερα πολυ η σελιδα του φορουμ... σε εσας?

αχ κι εχω κι ενα βηχα..

βρε παιδια πηρα κι ενα σφηνακι για τα μωρα αυτο που βαζεις για να μη γυρναει στον υπνο του αλλα βρηκα καποια αρθρα στο γκουγκλ λιγο τρομακτικα σαν κι αυτο :http://www.dietup.gr/paidi/ygeia/3143.html

τελικα ναι η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης σε αυτο το αρθρο λεει οτι τα παιδια πρεπει να κοιμουνται ανασκελα, η μανα μου λεει μπρουμυτα...

αγχωνομαι! Ανοιξα σχετικο θεματακι να μας δωσουν τα φωτα τους οι μανουλες georgi τι εκανες στον αλεξανδρακο?

Ηλιοδωρα στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου σας εχουν πει μπορεις να ρωτησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον εχουν βγει βολτα τα κοριτσια σημερα, Αφρο. Εγω ετοιμασα 2 τηγανοψωμα με φετα για τον ανδρα μου και τωρα τελειωσα και καθομαι να ξεκουραστω.Φτανει για σημερα.Αφρο πως πανε οι αυπνιες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια για τα κοριτσάκια που έχουν αυριο β επιπεδου!!

Κοριτσια κι εγω εχω καμπυλη στην 27η... θα φαω τωρα που μπορω γλυκα..δε ξερεις τι γινετε αυριο μεθαυριο...

σουλακι κι εσυ τσακισε τωρα τις το9υρτιτσες γιατι μετα μπορει να μας τις κοψουν!!!

Ασχετο αλλα θα το πω.. ατιμη κοινωνια μας εκανες παχουλες!! Πηγα εχθες στον γιατρο για εναν υπερηχο κ ηταν μαι κοπελα στις βδομαδες μου.. μετρια προς κανονικη.. κ λεει του γιατρου : ασε εβαλα 4 κιλα αυτο το μηνα..,,συνολο 12,5 !! Της λεει ογ ιατρος : δε πειραζει !!! :shock::shock:

Εγω πριν 2 μερς του ειχα πει : εχω βαλεισ υνολο 5,5 κιλλα κ ειπε αντε μεχρι το τελος αλλα 4 σε αφηνω αν μπορεις!!

ΑΑΑΑΑΑΑτιμη κοινωνια......................

Κοριτσια αυριο ειναι η τελςυταια μου ευκαιρια να παρω αδεια..εχω αγχωθει πολυ..

καμια που να παιρνει yutopar να μου πει κανενα μυστηκο να πω? Τιμη κ ποσα χαπια εχει εμαθα .. τιποτα αλο χρησιμο που πρέπει να ξερω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi οπως βλεπεις συνεχιζονται, μπορεις να μου απαντησεις σε αυτο που ρωτησα πιο πριν, και ανοιξα και θεμα, πως εβαζες τον αλεξανδρο να κοιμηθει?

διαβασα οτι πλεον η παγκοσμια σταση ειναι ανασκελα... συμφωνα με παιδιατρους, εχει γινει παγκοσμια οδηγια, στο φορουμ μας που ανοιξα τοπικ πολλα κοριτσια το ηξεραν,

αφροδιτη καλη επιτυχια αυριο με τη β επιπεδου!

τουριστρια to yutopar εχεις πολλες ταχυκαρδιες σα παρενεργεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!

Sikwstika prwi prwi giati i miti mou eixe kleisei teleiws k den mporousa na anapneusw..Talaipwria megali!! Twra eimai poli kalitera ipia k mia zesti sokolata k ka8isa sto pc..

Eseis ti kanete? Oi arrwstoules einai kalitera?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αφρο μου εγω τον εβαζα μπορουμητα, φοβαμαι ανασκελα.Βεβαια με εχεις προβληματησει. Δεν ξερω τι να σου πω, αυτο που θα κανω ειναι να ρωτησω τον παιδιατρο μου οταν γεννησω, ευτυχως ειναι πολυ καλος. Ακομη και τωρα φοβαμαι ανασκελα!!

Ανδρια δεν βαζεις κατι στην μυτουλα μπας και κοιμηθεις λιγο; Φυσικο-θαλασσινο ορο.

Τι θα μαγειρεψεις σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χω παρει στο κρανιο σημερα τζαμπα ξυπνησα απο τα χαραματα....

πηγα σε εναν μικροβιολογο περιμενα ποση ωρα γιατι ειχε κοσμο κ τελικα ουτε το ταμειο μου εχουν ουτε καμπυλη κανουν :evil: εφυγα πηγα σε αλλον αφου εψαχνα ποση ωρα μες το ψοφοκρυο να βρω που ειναι το ιατρειο παω κ μου λεει οτι εχει το ταμειο μου αλλα δεν αναλαμβανει να κανει καμπυλη ακομη κ αν τον πληρωναν :shock: γιατι μου ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να παθω υπογλυκεμικο σοκ κ καλυτερα να παω στο νοσοκομειο οποτε αν συμβει κατι να το αντιμετωπισουν αμεσα.......

αυριο πρωι πρωι με την αυγη θα παω κ εγω στο νοσοκομειο να τελειωνει..

αντρια μου καλημερα!!!σημερα μην κανεις δουλιτσες κατσε ξεκουρασου κανε καμμια σουπιτσα πιες κανα χυμουλη να νοιωσεις καλυτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια κ στον πατερουλη μας!!!!

αφροδιτη μου καλη επιτυχεια σημερα με την β επιπεδου!!!περιμενουμε νεα σου!!!μακαρι να εισαι κ τυχερη να κανει το μπεμπακι σου τα αποκαλυπτηρια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den exw sto spiti kati na valw pou dikaioume,den exw oute autokinito twra na paw farmakeio..To lastixo tou autokinitou mou exei 3efouskwsei, xtes prose3e o giwrgos pws eixa karfi sto lastixo k siga siga efeuge o aeras k pou eipe na pigena simera se ena 3aderfo tou na mou ta 4euto ftia3ei (giati k to allo pisw latsixo fainotan na min einai teleiws gemato) mexri na ta kataferoume na valoume kainourgia k ws to prwi ka8ise teleiws k den mporw na to metakinisw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx talaipwria pou perases..Den tous noiazei tipota, oute ixnos katanoisis stis egkies..Pantou ta idia skata :twisted: ..Soulitsa mou na min kanw douleies? hehe :) eimai 3ipnia apo tis 7:15 k idi exw sfoggarisei to miso spiti (to allo miso se ligo) k exw valei k ena plintirio, den exw oute autokinito gia na figw apo to spiti giati otan eimai spiti kati tis vriskw k kanw :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσακια και κοιλιτσες!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη, γιατι τοσο καιρο περιμενα να ερθει η σημερινη μερα!!!!

αντρια, περαστικουλια!!!αυτο το κρυωμα, πραγματι ειναι ταλαιπωρεια!!!σε εξαντλει!!λιγη υπομονη, πολλα ζεστα, και θα περασει!!!

happy, κριμα που δεν καταφερες να βρεις ακρη σημερα με τη καμπυλη!!!τζαμπα το πηγαινε-ελα μες στο κρυο...αντε, αυριο πρωι και ξεμπερδευεις!!!ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!κι εχω, σαν την τουριστρια, σκεφτομαι να φαω τωρα που μπορω, γιατι τα εχω τα κιλακια μου!!!τι καταπιεση ειναι αυτη...χθες, που ζυγιστηκα, εχω παρει συνολικα 6 κιλα και ειμαι στην 22η εβδομαδα..εμενα καλα μου φαινονται, οι γιατροι ειναι αυστηροι!!!

εχω το ραντεβου για τη β'επειπεδου στις 6, κι εχουμε μεγαλη αγωνια αν ολα ειναι καλα, κι αν ειναι το μπεμπακι μας οπως πρεπει.....δε νομιζω ομως, εχουμε πιστη οτι ολα θα ειναι μια χαρα!!!και τελειωσαν τα ψεμματα....θα μαθουμε αν εχουμε ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα παρε τηλ. στο νοσοκομειο να δεις εαν κανουν χωρις ραντεβου.

Ανδρια κατσε καλα, δες τηλεοραση και χαλαρωσε λιγο.

Αφροδιτη καλη επιτυχια για το απογευμα και περιμενουμε τα νεα σου.

Κοριτσια εγω ξυπνησα σημερα με νευρα που θελω να πλακωσω τον ανδρα μου στο ξυλο. Για αλλη μια βραδια κοιμηθηκε στο καναπε, δεν εφαγε ουτε τα τηγανοψωμα που ο μ...ας εκατσα βραδιατικα να κανω. Τα νευρα μου!! Και απλα με ρωτησε εαν ποναω και ειμαι ετσι, λες και μονο ο πονος παιζει ρολο στην ψυχολογια μου. Δεν θα τον παρω καθολου τηλ. σημερα, να δουμε τι ωρα θα θυμηθει οτι υπαρχω, εαν θυμηθει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

George mou 3erw ta oikonomika sas giati ta eipame k apo to til, k emeis stin idia katastasi eimaste me esas..Mas etixan k kapoies atixies, xalase to autokinito mou k 8elame arketa lefta na to ftia3oume, twra tripise to ena lastixo k 3efouskwse teliws k to allo den einai teleiws gemato mallon k auto tripise k emeina apokleismeni sto spiti ee mallon 8a 8eloume kainourgia k pou ta xrimata..Akomi tis adeies kikloforias den tis vgalame k tis asfaleies auto to mina kataferame na tis 3oflisoume...Ipomoni ti na pw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia ki apo mena! Me elaxisto upno....etsi tha paei re gamwto mexri telous apo dw kai pera? Simera exoume rantevou me to giatro, 34 evdomades akrivos to mpempaki mas. H upomoni mou kai oi antoxes mou exantlountai siga siga kai shmera exw kai apisteuti agwnia anef logou kai aitias gia to ti tha mas pei...Mallon apo dw kai pera tha zhthsei na me vlepei kathe 2 vdomades. Na exete mia kalh vdomada oles sas..

Koritsia kouragio me tous andres sas...emena hrthe meta apo deka meres taxidi kai mesa se 1 wra mou eixe kanei to grafeio tou les kai eixe pesei vomva..Aporisa pws ta katafere...arxisa na griniazw kai mou leei:"Na ti mou eleipe sto taxidi, h grinia sou alla tha parei ekdikisi h kori mas gia ti grinia pou akouw" kai gelage...An ton eixa afisei na epektathoun oi drastiriotites tou kai sto upoloipo spiti eimai sigouri oti shmera tha hmoun se apelpistiki katastasi. Evala twra plintirio na plinw ta rouxa pou mou efere kai livanizw apo proxthes na siderwsw kati rouxalakia pou exw plinei gia ti mpempa alla kouragio mithen..

Ena sas lew koritsia kai georgi tha symfwniseis ki esu mazi mou giati to exeis perasei...koimithite twra pou mporeite giati meta ton 7o mina niwthete th koilia toso megali, to mwro kounietai toso polu, h disforia to vradi einai anupofori, den voleuesai na koimitheis me tipota kai to xenixti paei synefo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia ki apo mena! Me elaxisto upno....etsi tha paei re gamwto mexri telous apo dw kai pera? Simera exoume rantevou me to giatro, 34 evdomades akrivos to mpempaki mas. H upomoni mou kai oi antoxes mou exantlountai siga siga kai shmera exw kai apisteuti agwnia anef logou kai aitias gia to ti tha mas pei...Mallon apo dw kai pera tha zhthsei na me vlepei kathe 2 vdomades. Na exete mia kalh vdomada oles sas..

Koritsia kouragio me tous andres sas...emena hrthe meta apo deka meres taxidi kai mesa se 1 wra mou eixe kanei to grafeio tou les kai eixe pesei vomva..Aporisa pws ta katafere...arxisa na griniazw kai mou leei:"Na ti mou eleipe sto taxidi, h grinia sou alla tha parei ekdikisi h kori mas gia ti grinia pou akouw" kai gelage...An ton eixa afisei na epektathoun oi drastiriotites tou kai sto upoloipo spiti eimai sigouri oti shmera tha hmoun se apelpistiki katastasi. Evala twra plintirio na plinw ta rouxa pou mou efere kai livanizw apo proxthes na siderwsw kati rouxalakia pou exw plinei gia ti mpempa alla kouragio mithen..

Ena sas lew koritsia kai georgi tha symfwniseis ki esu mazi mou giati to exeis perasei...koimithite twra pou mporeite giati meta ton 7o mina niwthete th koilia toso megali, to mwro kounietai toso polu, h disforia to vradi einai anupofori, den voleuesai na koimitheis me tipota kai to xenixti paei synefo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...