Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

Τούρτα με μερέντα... μιαμ μιαμ! Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες αλλά εγώ τη θέλω σίγουρα.. μετά τη πορτοκαλόπιτα μια τούρτα μερέντα είναι ότι πρέπει, έχω και τα γενέθλια μου σε λίγες μέρες ευκαιρία να μου φτιάξω μια τουρτίτσα..χι χι χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕια σας κοπελιες!!

Ηρθα να σας πω τον πονο μου!!!Εχθες πηγα στο ικα να παρω αδεια... να την ανανεωσω δλδμε χαρτι γιατρου που λεει συσπάσεις κ καφε εκρισεις!!

Παω μπαινω μεσα...αρνητικος ο τυπος ουτε καημερα ουητε τιποτα... του ειπα οτι εχω συσπάσεις αυτος ειπε " εχεις μαλακη κοιλια δεν εχεις!! " με τα πολλά...με εγραψε ξανα υπερηχο (!!) για να πιστοποιησει οτι ειμαι εγκυος κ οτι ποναω ( μηρωτατε πως!)

Μετα απο 3 ωρες τρεξιμο στο τέλος δεν εγινε τιποτα απολθτος κι εγω δεν εχω αδεια.. >Δευτερα πρωι θα δοκιμασω σε αλλο ικα και βλέπουμε!! ΟΥΦ! Μιλάμεεχω τρελαθει με τους γιατρους εκει πέρα μεσα!!!

Ενα μπ****ελο!!!

Αντρια στο ειπα κ στο facebook τελεια η κοιλιτσα σου!!!

Οσο για το σεξ που λετε ...πονεμενη ιστορια....εχουμε παντα την απαντηση " σε 4 μηνες...." Θα βαλω τικερακι σε λιγο : Θα δουμε χαρα σε 111 μέρες !χαχ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

turistria που μενεις; Πολυ μ...ας ο γιατρος του Ικα, τον υπερηχο εμενα μου ειπε πως πρεπει να το εχω παντα μαζι μου στην επιτροπη, λες και δεν βλεπουν την κοιλια. Ειμαστε μια χωρα...... Στεναχωριεμαι που σε ταλαιπωρουν.

Χοανιτα μου δεν με περνει να βγω και σημερα εξω.Πηγα χθες ολο το απογευμα στο Γερακα που μενει η αδελφη μου και γυρισα το βραδακι και ο ανδρας μου γρινιαζε (ελειπε για δουλεια). Οσο για τον ανδρουλη μου μεχρι τον Απριλη δουλευει ασταματητα, τις περισσοτερες φορες γυρναει μετα τις11 το βραδυ, ασχολειται με την τροφοδοσια τροφιμων σε διαφορες εκθεσεις.

Περαστικα σου και προσεχε λιγακι μεχρι να σου περασει. Να εισαι καλα στα γενεθλια σου!!!!!!!!

Ελενα καλη τυχη για το βραδυ και περιμενουμε τα νεα απο το τραπεζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Touristria όντως έφαγες τρομερή ταλαιπωρία και δενσου την έγραψες κιόλας την άδεια.. σκέφτομαι και εγώ να ξαναπάρω αλλά φοβάμαι αυτό ακριβώς.. είναι μερικοί πολύ βλάκες..τι να πώ, ελπίζω απο Δευτέρα να τα καταφέρεις να πάρεις την άδεια. Georgi απο ότι καταλαβαίνω μένει λίγο μακριά η αδερφή σου ε? Δεν γνωρίζω και πολλά απο Αθήνα, τουλάχιστον εδώ στο Βόλο όλα είναι κοντά. Υπομονή λοιπόν θα περάσει που θα πάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω δεν πιστευα οτι θα τραβηξω τετοια αλλα να που τα τραβηξα..το λυπηρο ειναι για τις κοπελες που εχουνε σοβαρο πρόβλημα κ δεν μπορουν να τραβηξουν τετοια ταλαιπορια...η επιτροπη τι ειναι ακριβως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚ ΟΛΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΤΕ.....ΓΙΑΤΙ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΑΖΙ...ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΟΔΕΥΣΩ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ...ΜΙΑ KFC,ΜΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ....ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΠΑΓΩΝΕΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ...ΕΣΕΙΣ?

HAPPY MOY ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ELENAKOS MOY ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ?ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ??ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

:):):):):):):):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες... ποπο δε θα επιχειρησω να φτιαξω τουρτα μερεντα γιατι αν το κανω θ ατη φαω οληηηη

χαχα

Τουριστρια το κωλοκρατος μας μονο προνοιας δεν ειναι , ειναι τρισαθλια η κατασταση σε τετοια θεματα, εγω σημερα κουραστηκα εκανα δουλιτσες και μπανιο το σκυλο και τωρα καπου δε νιωθω τη μεση μου..

Το συναχι δε λεει να περασει και παλι δυσκολευομαι στην αναπνοη, εχω και βηχα αυτο το πραγμα που δεν αναπνεω καλα με κρατα ξυπνια, ελενακος καλη επιτυχια με το τραπεζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elate koritsakia mou!!

Piga me tin mama mou se 2 katastimata k piga k me ton andra mou se alla 2 xtes ee ftanei twra prepei na apofasisoume..Katali3a sto 1o katastima pou piga simera me tin mama mou se ola (aposteirwti,karotsi 3 in 1, sistima endiepikoinwnias, mpanaki,alla3iera) ektos to krevvataki (den eixe tipota na me en8ousiasei). Eixe polli kales times k mono autos fernei ta peg perego stin Kipro.Diale3a to peg perego pliko P3 compact modular parolo pou i8ela to pliko switch k i diafora einai pws to karotsi den girizei pros to meros tis mamas alla mono otan exeis to car seat k to carrycot mporei i mama na vlepei to mwraki tis alla i kopela ekei mou eipe pws einai krima na dwsw alla 60-70 evro gia na girizei k to karotsi pros to meros mou giati to mwraki 8a ka8isei kanonika se auto se periodo pou 8a 8elei na vlepei kinisi otan pame peripato k oxi na vlepei emena :) alla etsi k alliws iparxei para8iraki k to vlepeis..Den 3erw an einai kali i ske4i auti alla k o andras mou simfwnei k autos k etsi eipa na ipoxwrisw k egw se kati :)..Apo evdomadas 8a paw na dwsw mia prokatavoli na feugei k auto apo panw mou na iremisw giati agxw8ika poli..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουριστρια δεν μου ειπες που μενεις, στο λεω μηπως πηγαινες εκει που παω εγω στο Ικα να στο γραψει ο γιατρος. Επιτροπη ειναι 4 γιατροι που κοιτανε τα χαρτια σου καιαποφασιζουν για ποσες μερες θα σου γραψουν την αδεια. Ηγιατρος σου ποσες μερες σου εγραψε;

Ο γιατρος μου ειχε δικαιο τελικα οταν του ειπα οτι ενταξει θα το δουν στην επιτροπη και θα μου γραψουν 30 μερες, οτι αλλες κοπελες τρεαβανε αρκετα απο το δημισιο...

Χοανιτα οπως το ειπες η αδελφη μου μενει μακρια και το κακο ειναι οτι δουλευει παντα 3 το μεσιμερι με 11 το βραδυ. Οπως ειπες θα περασει το Σ/Κ λιγο βαρετο.

Jule ωραια πρεπει να ειναι αυτη η τουρτα, κριμα που δεν τρωω σοκολατα. Εγω εφαγα μια πανακοτα που πηρα χθες.

Ανδρια με γεια τα πραγματακι αντε καλη αρχη και με το καλο η μπεμπα.

Οσο για το καροτσι η κοπελα εχει δικαιο, εμενα παντως δεν με βολεψε καθολου που γυρναγε προς εμενα.

Να δω εγω τωρα ποτε θα παω να παρω τα επιπλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας κατέστρεψες!!! :lol::lol:

Με το καλο τα επιπλακια αντρια μου!!!

Την φοβαμαι την επιτροπη... θα π΄ρέπει παλι να παω εγω? σε εξεταζουν ? Σε ρωτανε?

Θεσσαλονικη μενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou k irinaki mou sas euxaristw poli..Oso gia to malli georgi mou itan akomi kalitero prin tin egkimosini giati twra den sigirizete me tipota mallon logw twn ormonwn k to eko4a k prin liges meres k to metaniwsa :(

ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΟΛΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ....ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ειχα πει και πιο πριν δεν χρειαζεται να πας εσυ, γιατι δεν παει ο ανδρας σου ακομη και στο γιατρο μηπως τελειωσει γρηγορα. Κυριε η γυναικα μου δεν μπορει να συκωθει απο το κρεβατι γι' αυτο χρειαζεται η αδεια. Ετσι να τους πει. Ξερεις ποσοι ανδρες εχω δει στο Ικα!!! Περιμενω να μου πεις τι θα γινει αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Ήρεμο Σαββατόβραδο στο σπίτι με τον άντρα μου, μαγειρεύουμε κοτοπουλάκι στο φούρνο και χαζεύουμε εφημερίδες!

Ψάχνω να βρω σε ποια σελίδα είχατε βάλει τη συνταγή της πορτοκαλόπιτας και δε τη βρίσκω, για ρίχτε άλλη μια το λινκ γιατί τη λιγουρεύτηκα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw den eimai k toso kala (irinaki k soullitsa den mporw na gra4w kati sto fb gi'auto den sas anafera kati)..

O andras mou simera einai mes ta nevra, gia oti pw exei mia apantisi, einai poli ex8rikos mazi mou olo mou vazei tis fwnes..Ir8e k o mpampakas mou ena peripato apo to spiti mas k epese 8ema gia to fagito k tou eipe pws den programmatizw gia fagito to vradi k otan peinasw 8imame to fagito k 8elw edw k twra na faw :shock: k kati tetoia xaza, na anaferw pws tou eipa na vgalei to keima apo ton kata4ixti k 3exase (den to prose3a pws 3exase gia na to vgalw egw) k eftai3a egw..O mpampas mou prose3e oli auti tin aparadekti simperifora k ntrapika para poli..Tou erixne k o mpampas mou me asteio tropo pws kati exei simera, k pws me oti pw mou apantaei apotoma k 8a ton akouei k i kori tou k 8a lipi8ei pou 8imwnei tis mamas tis k pws egine o skliros andras k tou ta elege k gelouse gia na min pare3igi8oune..Ali8eia koritsia mou den einai o giwrgos mou autos, einai san k pire allos tin 8esi tou..PANTA 8a ta parei ola sto asteio, einai panta glikos k POTE den mou milaei asxima eidika otan einai alloi mprosta..Otan efige o mpampas mou piga sto dwmatio mou ekla4a k 3alafrwsa k otan ir8a katw stin kouzina me rwtouse ti egine k tou e3igisa irema tin oli simperifora tou k tou eipa eutixws pou itan k o mpampas mprosta k ta eide k apo monos tou (panta egw ftaiw gia tous goneis mou otan mallwnoume k panta egw eimai i kakotropi) k me tropo tou ta episimane k autos k xerome pou den mas afise monous gia na min pei meta pws egw ton evala panw ta pei..Mou eipe pws katalave pws o tropos tou den itan swstos alla den 3erei ti exei, mou zitise k signwmi, ton piesa na mou pei ti exei ,an tou ekana kati egw i kapoios allos k mou eipe pws den egine tipota..Eimai xalia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου μην στεναχωριεσαι,συμβαινει αυτο καμια φορα ακομη και σε μας τις γυναικες.Σ' εμενα δυστηχως τα ακουει ο Αλεξανδρος. Μπορει να εχει αγχωθει με τα εξοδα ή κατι να εγινε στην δουλεια. Αφου σου ζητησε συγνωμη ειναι κατι.

Εμενα ο ανδρας μου λειπει ολη μερα και δεν θυμαται ποτε να με παρει τηλ. εαν δεν παρω εγω τπτ αυτος μπορει να με παρει 10 το βραδυ και αν.

μη στεναχωριεσαι αλλο σκεψου την Βικτωρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou para3eneutika poli me tin simperifora tou giati den einai tetoios xaraktiras k oso gia to fagito pou anafere epesa apo ta sinnefa giati mallwnoume poios 8a mageire4ei,tou aresei poli na asxoleite me tin kouzina k twra eipe mprosta sto mpampa mou auto?APARADEKTO.. Prosvaltika afantasta,ntrapika pou ola auta eginan mprosta sto mpampa mou..Molis sas egra4a to minima piga panw giati itan sto mpanio k meta eprepei apau8eias na mpw egw k me rwtise an ton agapaw? k tou eipa nai mou filise tin koilia k eipe signwmi tis victorias gia osa akouse..Iremisa ligo alla kati mou leei pws kati sinevike k provlimatizome, euxomai na min exei xeri i mama tou giati 8a 8imwsw poli..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι κοπελα μου εχεις προβλημα με την πεθερα σου;

Τι στην ευχη θελουν αυτες οι γυναικες και ανακατευονται στην οικογενεια των γιων τους; Δεν θελω να γινω τετοια πεθερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...