Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η Μαρία μου χρόνισε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ Σοφάκι μου!!! Να 'σαι καλά κι εσύ να χαίρεσαι την πανέμορφη Ευούλα σου!!!

Κάτια μου, να μου φιλήσεις τον ...συνονόματο μαγκάκο!!! Ευχαριστώ...! :)

Θούλη μου, ευχαριστώ... κι ο άντρας μου γιόκα θέλει το επόμενο!!! Εγώ πάλι... κόρη!!! :) Έχουμε καιρό μέχρι τότε όμως... Σ' ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Σοφάκι μου!!! Να 'σαι καλά κι εσύ να χαίρεσαι την πανέμορφη Ευούλα σου!!!

Κάτια μου, να μου φιλήσεις τον ...συνονόματο μαγκάκο!!! Ευχαριστώ...! :)

Θούλη μου, ευχαριστώ... κι ο άντρας μου γιόκα θέλει το επόμενο!!! Εγώ πάλι... κόρη!!! :) Έχουμε καιρό μέχρι τότε όμως... Σ' ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, Κυριακή μου, στη μικρή σας Μαρία.Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε. Να είναι η ζωή της τόσο γλυκιά όσο η τούρτα, στην οποία έβαλε τα δαχτυλάκιά της.

Και μακριά από αψίδες λουλουδιών, γιατί δημιουργούν παρεξηγήσεις!!! (θυμάσαι Sandy;)

Πολλά φιλάκια

Υ.Γ. Θα δεις ότι ο δεύτερος χρόνος είναι ακόμη καλύτερος από τον πρώτο, όταν τα "γιαπωνέζικα" που τώρα ψελλίζει μετατρέπονται σε τρυφερά λογάκια και τα δειλά και ασταθή βηματάκια γίνονται τρεχαλητά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, Κυριακή μου, στη μικρή σας Μαρία.Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε. Να είναι η ζωή της τόσο γλυκιά όσο η τούρτα, στην οποία έβαλε τα δαχτυλάκιά της.

Και μακριά από αψίδες λουλουδιών, γιατί δημιουργούν παρεξηγήσεις!!! (θυμάσαι Sandy;)

Πολλά φιλάκια

Υ.Γ. Θα δεις ότι ο δεύτερος χρόνος είναι ακόμη καλύτερος από τον πρώτο, όταν τα "γιαπωνέζικα" που τώρα ψελλίζει μετατρέπονται σε τρυφερά λογάκια και τα δειλά και ασταθή βηματάκια γίνονται τρεχαλητά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαντυ μου τωρα το ειδα οτι χρονισε το μαρακι σου!!ντροπη μου.....

να τα εκατοστησει και να σας δωσει τοση αγαπη οση της δινεται και εσεις!!να ειναι ευτυχισμενη και γερη και να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!

φιλια φιλια φιλια φιλια....:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαντυ μου τωρα το ειδα οτι χρονισε το μαρακι σου!!ντροπη μου.....

να τα εκατοστησει και να σας δωσει τοση αγαπη οση της δινεται και εσεις!!να ειναι ευτυχισμενη και γερη και να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!

φιλια φιλια φιλια φιλια....:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα μου σ' ευχαριστώ για τις γλυκές σου ευχές και τα καλά σου λόγια... Όσο για τις αψίδες... περασμένα και ξεχασμένα!!! Σε φιλώ...

Φίλη Βολιώτισσα, να 'σαι καλά και να έχεις ό,τι ποθείς!!!

Χιονάτη μου, σ' ευχαριστώ πολύ για τις ζεστές ευχές σου!!! Να χαίρεσαι κι εσύ το γιόκα σου και να σας γεμίζει με περηφάνεια και ευτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα μου σ' ευχαριστώ για τις γλυκές σου ευχές και τα καλά σου λόγια... Όσο για τις αψίδες... περασμένα και ξεχασμένα!!! Σε φιλώ...

Φίλη Βολιώτισσα, να 'σαι καλά και να έχεις ό,τι ποθείς!!!

Χιονάτη μου, σ' ευχαριστώ πολύ για τις ζεστές ευχές σου!!! Να χαίρεσαι κι εσύ το γιόκα σου και να σας γεμίζει με περηφάνεια και ευτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΓΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ.

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ 11ο . ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ.

ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΓΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ.

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ 11ο . ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ.

ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ sandy μου…πως περνάει έτσι ο καιρός ………..μεγαλώνουν τα παιδάκια μας

Να είναι γερή και ευτυχισμένη….ο θεός να της χαρίσει όλα τα καλά του στη ζωή της και εσείς να την καμαρώνετε και να την δείτε όπως ονειρεύεστε

Και με ένα γιό το επόμενο …..εγώ είμαι με τους πατεράδες :) έτσι και αλλιώς αυτοί ευθύνονται για το αποτέλεσμα :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ sandy μου…πως περνάει έτσι ο καιρός ………..μεγαλώνουν τα παιδάκια μας

Να είναι γερή και ευτυχισμένη….ο θεός να της χαρίσει όλα τα καλά του στη ζωή της και εσείς να την καμαρώνετε και να την δείτε όπως ονειρεύεστε

Και με ένα γιό το επόμενο …..εγώ είμαι με τους πατεράδες :) έτσι και αλλιώς αυτοί ευθύνονται για το αποτέλεσμα :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ Ελενίτσα μου... Ναι... πώς περνάει ο καιρός... Τώρα της φυλάω τα ....μικρότερα ρουχαλάκια και ήδη μου λείπει αυτή περίοδος... ήδη σκέφτομαι το ...δεύτερο! Λαχταρώ να ξανανιώσω έγκυος, να ξαναζήσω τη μαγεία της γέννας, να ξανακούσω το κλάμα νεογέννητου... :)

Να 'ναι καλά όλα τα παιδάκια μας και η Παναγίτσα να τα φωτίζει από ψηλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ Ελενίτσα μου... Ναι... πώς περνάει ο καιρός... Τώρα της φυλάω τα ....μικρότερα ρουχαλάκια και ήδη μου λείπει αυτή περίοδος... ήδη σκέφτομαι το ...δεύτερο! Λαχταρώ να ξανανιώσω έγκυος, να ξαναζήσω τη μαγεία της γέννας, να ξανακούσω το κλάμα νεογέννητου... :)

Να 'ναι καλά όλα τα παιδάκια μας και η Παναγίτσα να τα φωτίζει από ψηλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...