Μετάβαση σε περιεχόμενο

anagoyles...


mwroudenia

Recommended Posts

αχ πως να γραψω δεν γραφει το ποντικι!!σορυ που σε πριζω καλη μου αλλα τωρα εχω ξεκινησει και ασχολουμε με αυτα και δεν τα ξερω καλα

vaasika pata me to pontiki ekei katw kai tha vgalei ton kersora...kai meta grapse me to pliktrologio :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα και απο μενα!ευχομαι να εισαι εγκυουλα και να εχεις ενα υγιες σπορακι στη κοιλιτσα σου!γνωριμα πολυ αυτα τα συμπτωματα!πηγαινε για χοριακη ή για τεστακι !ευχομαι πολλα+++++++++++++++++++++++++++++ ή εναν μεγαλο αριθμο χοριακης!!!!και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!ευχομαι να εισαι εγκυουλα και να εχεις ενα υγιες σπορακι στη κοιλιτσα σου!γνωριμα πολυ αυτα τα συμπτωματα!πηγαινε για χοριακη ή για τεστακι !ευχομαι πολλα+++++++++++++++++++++++++++++ ή εναν μεγαλο αριθμο χοριακης!!!!και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!!!!!!!!

ax se euxaristw kopela mouuuuu :D:D:D:D

na sou zisei h mpempoula sou!!!!!!!

gnwrima e?????????makariiiiii :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ μωρουδενια μου!πολυ γνωριμα αυτα τα συμπτωματα πραγματικα.μου θυμιζουν λιγο κ τα δικα μου.δεν εχει περασει κ πολυς καιρος που γεννησα την καραμελιτσα μου κ διαβαζωντας το θεμα σου ειπα να γραψω γτ μου θυμισε τη δικη μου ιστορια κ καπως τις νοσταλγω αυτες τις στιγμες!πονοι περιοδου κ αναμονη αυτης αλλα τπτ.αναγουλες κ ζαλαδες και να σου το θετικο τεστακι!πολυ χαιρομαι να ακουω για τετοια θεματακια.ειναι πολυ φρεσκο και η αναμνηση ειναι τοσο ζωντανη ακομα και λατρεμενη!!!στο ευχομαι ολοψυχα!ειναι μοναδικη εμπειρια στη ζωη μιας γυναικας ολο αυτο!ειναι ενα θαυμα!το θαυματακι μας το οποιο ζουμε γι'αυτο κ λατρευουμε!ευχομαι να το ζησεις ή να το ζεις τωρα κ ας μη το γνωριζεις ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia mou eimai xalia... :(

exw rigos,zalades....katholou oreksh :(

to apogeumataki tha pame me ton antroulh mou na paroume testaki kai tha to kanw....eite arnitiko eite thetiko tha to vgalw photo na sas to deiksw...... :P

elpizw na einai thetiko!!!!!!!!!! :D:D:D

alliws.......mallon tha eimai krywmenh!!!!!!

alla koritsia den tha eixa pyreto an eixa iwsh??????apo xthes to vrady me epiase kai rigos... :roll::roll:

ti na pw????evala thermometro alla exw girw sto 36,8!

den exw pyreto :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante vre koritsaki!!!!!!!!!!!!na kaneis to testaki na sou fygei h agwnia!!!!!!!!makari na doume mia omorfh fwtografia!!!!!!!!!!!!!

ax na sai kala titinaki mouuuuuuuuu :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x na xerese to sporaki souuuuuuuu!!!!!!!!!!!!fysaaaaaaaaaaaaa kai emena!!!!!!!!!!!na kolliswwwwwww grigora :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOUUUUUUUUUUUUUU APO MENA FOUUUUUUUUUUUUUU KAI APO TO SPORAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

THA PERIMENOUME TO APOGEYMA TA NEA SOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

axou ti wraioooooooooooooo fysigmaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε ????????????πως εισαι μωρουδενια μου?εισαι καπως καλυτερα????αχ βρε κοριτσια σας το ευχομαι ολοψυχα και στις δυο σας να ειστε εγκυες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα +++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D:D:D:D:D:D:D:D:D περιμενουμε .............!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε ????????????πως εισαι μωρουδενια μου?εισαι καπως καλυτερα????αχ βρε κοριτσια σας το ευχομαι ολοψυχα και στις δυο σας να ειστε εγκυες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και να μας ανακοινωσετε τα ευχαριστα +++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D:D:D:D:D:D:D:D:D περιμενουμε .............!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

ax euxaristoumeeeeeeee :D:D:D:D

se ligo pame farmakeio na to paroume........... :D opoio mou proteinei h farmakopoios tha parw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- kala apotelesmata!!!!!!!!!!!!!!

thanksssssssssssssssssssssssssssss :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D '

XILIA EUXARISTW MESA APO THN PSYXH MOU SE OLES TIS KOPELES POU ME STHRIKSAN!!!OTI MA OTI KAI AN VGEI DEN ME PTOEI...GIATI KSERW PWS KAI THN EPOMENH FORA THA EISTE DIPLA MOU!!!!!

GIATI ETSI EINAI OI ANTHRWPOI...STHRIZOUN TON SINANTHRWPO SE OLA TOU!!!!!OTAN AGAPAS TON SINANTHRWPO SOU THA SE AGAPHSEI KAI AYTOS!!!XILIA EYXARISTW :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μωρουδενια μου να σαι καλα!!!!και πραγματικα μπραβο σου!!!!γιατι λιγοι ανθρωποι το κατανοουν αυτο!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D καλ αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou dystyxws...pira to yes or no kai to apotelesma na to,...................

arnhtiko :(

den peirazei omws.............

periimenw allh mia evdomada kai an den....ksanakanw h' paw gia aima!!!!!!!!!!

filiaaaaaaaaaaaaa se olesssssssssss :x:x:x:x

euxomai stis ypoloipes kala apotelesmataaaaaaaaaaaaaaaaaa :x:x:x

post-14189-1387393604919_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den peirazei koritsi mou!!!!!!!!!den exei erthei h periodos akoma.....opote tha deixei ligh ypomonh twra!!!!!!kai oxi anxos giati den tha erthei pote!!!!!!eyxomai na eisai kai na mhn to exei piasei akoma to test!!!!!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den peirazei koritsi mou!!!!!!!!!den exei erthei h periodos akoma.....opote tha deixei ligh ypomonh twra!!!!!!kai oxi anxos giati den tha erthei pote!!!!!!eyxomai na eisai kai na mhn to exei piasei akoma to test!!!!!!!!!!! :):):):)

ax makari na eimai san kai esena.........pou sthn arxh htan arnhtiko kai meta thetikoooo :?:?:?

euxaristw pantwss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia mou de peirazei!!ipomoni..pou kses mporei na eisai apla na mi to deixnei akoma!afto pou eipe kai i titina!efxomai etsi na einai :x:x

se eyxaristw kalh mou!!!! :x:x:x:x:x

sintoma na mas anakoinwseis ta eyxarista

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...