Μετάβαση σε περιεχόμενο

anagoyles...


mwroudenia

Recommended Posts

καλημερα,ναι κοριτσι μου κανονικοτατους πονους περιοδου εχεις και στην εγκυμοσυνη!!!.αναρωτιεσαι τι να ειναι αυτο βρε??.....το σπορακι σου,,πολυ πιθανον!!!;-);-);-):-)[/quote:20a74rqk]

axouuuuuuuuuuuuuuuu!!!!! :D:D:D

koritsia...oso paei ginetai kai xeirotera...shmera etrwga meshmeriano kai meta apo 2-3 pirounies den mporousa na sinexisw mou erxotan anagoula :ymsick::ymsick::ymsick:

popo ti einai auto???? :?:?

pragmatika prwth fora mou simvainei auto!!!

alla kai eseis re koritsia to idio lete oti exete anagoules!!!ti ginetai??

lete na maste kai oi 3 eggioules? :D:D:D:D

makariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ χαιρομαι κοριτσακι μου,οχι που εχεις αναγουλες αλλα επειδη εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D .εγω παλι ειμαι πολυ χαλια με τον πονοκεφαλο,τις καουρες και τις αναγουλες!!!!............ :roll::roll::roll: εσυ ποτε θα κανεις τεστ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χαιρομαι κοριτσακι μου,οχι που εχεις αναγουλες αλλα επειδη εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D .εγω παλι ειμαι πολυ χαλια με τον πονοκεφαλο,τις καουρες και τις αναγουλες!!!!............ :roll::roll::roll: εσυ ποτε θα κανεις τεστ????

kale mhn me les tetoia kai metaaaa an de eimai tha pesw :D

kai esy anagoules e???ara kai esy eisai/?? :D

Trith tha kanw testaki!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μην σου εχει ερθει και να εισαι ετσι πιστευω πως το πιο πιθανο ειναι να εισαι!!!!!!!!!!ναι αστα να πανε.....νομιζω πως ναι μαλλον ειμαι....αλλα θα δειξει.....και εγω ελεγα να κανω ενα τεστ (αν και ειναι νωρις βεβαια) μηπως δω τι γινεται αλλα δεν ξερω αν θα δειξει κατι,το σκεφτομαι.... :roll::roll::roll: εσυ ποτε ειπες οτι περιμενες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μην σου εχει ερθει και να εισαι ετσι πιστευω πως το πιο πιθανο ειναι να εισαι!!!!!!!!!!ναι αστα να πανε.....νομιζω πως ναι μαλλον ειμαι....αλλα θα δειξει.....και εγω ελεγα να κανω ενα τεστ (αν και ειναι νωρις βεβαια) μηπως δω τι γινεται αλλα δεν ξερω αν θα δειξει κατι,το σκεφτομαι.... :roll::roll::roll: εσυ ποτε ειπες οτι περιμενες?

mhn to kaneis apo nwris...perimene!!!!!!!!!ela xara einai ta mwrakiaaaaaa :D:D:D:D

makari na eisai!!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!πως εισαι σημερα mwroudenia μου?ναι το ξερω ειναι η μεγαλυτερη χαρα!!!!αλλα αυτο που σκεφτομαι μαζι με ολα τα αλλα ειναι,πως τωρα που παει να ξεπεταχτει ο μικρος μου...παλι απο την αρχη???θα μου ειναι παλι αρκετα δυσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!πως εισαι σημερα mwroudenia μου?ναι το ξερω ειναι η μεγαλυτερη χαρα!!!!αλλα αυτο που σκεφτομαι μαζι με ολα τα αλλα ειναι,πως τωρα που παει να ξεπεταχτει ο μικρος μου...παλι απο την αρχη???θα μου ειναι παλι αρκετα δυσκολο...

glykia mou poio test mou proteineis na parww??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HLIANA SOU ESTEILA ENA AITHMA FILIAS!!KANEME APODOXH

mwroudenia μου δεν πηρα αιτημα φιλιας!!!!σου εστειλα ομως εγω π ι σ τ ε υ ω !!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll: δεν τα εχω μαθει ακομα καλα αυτα. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mporei kai simera....analoga an prolavw ta farmakeia :D

αχ αντε μακαρι να προλαβεις ανοιχτα τα φαρμακεια κοριτσι μου και να το κανεις σημερα!!!καλη επιτυχια να εχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα αποτελεσματα γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ilianna diavazw kai ksanadiavazw afta pou exeis grapsei..de mou les mou mipws emeines egkios apo to proigoumeno mina apla sou ir8e kanonika periodos?eixes kanoniki roi?

δεν νομιζω,μπα οχι !!!γιατι τελευταια περιοδο ειχα στις 21/12 και ειχα κανονικη ροη οπως καθε φορα!!!.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γλυκια μου ερχεται το αστερακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D πολυ χαιρομαι,αντε να το επιβεβαιωσεις κιολας!!!!! ;);):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γλυκια μου ερχεται το αστερακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D πολυ χαιρομαι,αντε να το επιβεβαιωσεις κιολας!!!!! ;);):D:D:D

les?????? :D

kopela mou sou milaw sto chat!!!des katw katw sthn othonh :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πες μου τι πρεπει να κανω γιατι δεν τα ξερω αυτα

des katw...sou milaw...tha grafei ena koutaki mwroudenia katw katw sthn othonh sou!!!!!!!pata to onooma mou kai tha emfanistei parathiro ...ekei pata me to pontiki kai grapse :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πως να γραψω δεν γραφει το ποντικι!!σορυ που σε πριζω καλη μου αλλα τωρα εχω ξεκινησει και ασχολουμε με αυτα και δεν τα ξερω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...