Μετάβαση σε περιεχόμενο

anagoyles...


mwroudenia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα maimouditsaμου,σε ευχαριστω πολυ,να εισαι καλα και εσυ με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!![αν και θα τολμησω να πω πως δεν ηταν στα σχεδια μου απο τοσο νωρις το τριτο παιδακι αλλα...τωρα οτι εχει γινει..εγινε!!!!!!]απλα ειμαι μεσα στο αγχοςολες αυτες τις ημερες και....περιμενω :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'efxaristw poli!!!!!trito paidaki 8elete i an er8ei kalws?

κοιτα μπορω να πω πως ο αντρας μου το θελει αρκετα (αλλα για αργοτερα γιατι ο γιος μου ειναι μολις 9 μηνων).εγω παλι θα το σκεφτομουν πολυ εως καθολου για τριτο.τωρα αν ειναι να ερθει καλως να εθει,θα το υποδεχτω με την ιδια χαρα οπως υποδεχτηκα και τους δυο μου θυσαυρους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*να σημειωσω πως για να μεινω εγκυος στην κορη μου προσπαθουσαμε δυο χρονια σχεδον και ειχαμε φτασει ενα βημα πριν την εξωσωματικη.....αλλα ο καλος θεοουλης μου την εφερε την καταλληλη στιγμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :xO:-)O:-)

σορυ που σε επριξα με τηνπεριαυτολογια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siga kale de me eprikses!pios kserei..isws o 8eoulis na 8elei na sas xarisei ki'alla mwrakia!!!!!gi'afto loipon an eisai egkios me to kalo na dexteis to mpempoulaki sou kai na sou zisoun kai ta paidakia sou :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siga kale de me eprikses!pios kserei..isws o 8eoulis na 8elei na sas xarisei ki'alla mwrakia!!!!!gi'afto loipon an eisai egkios me to kalo na dexteis to mpempoulaki sou kai na sou zisoun kai ta paidakia sou :D:D

αχ σε ευχαριστω πολυ καλη μου να εισαι καλα εσυ και το μωρουλι σου!!!!!!!!σου ευχομαι οτι καλυτερο και μια τελειωμηνη εγκυμοσυνη με ενα γερο και παντα τυχερο μωρακι!!!!!!!!!!! [smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax glikia mou s'efxaristw gia ta kala sou logia alla den eimai egkios distixws akoma!pou 8a paei elpizw na to piasw sintoma to sporaki kai na ginw ki egw epitelous manoula ;);)

αχ συγνωμη :( !!!!!!!!!!!σου το ευχομαι ολοψυχα ομως ;) !!!!!μπερδευτικα με την εικονα! :?:?. ειμαι καινουρια και δεν εχω παρακολουθησει πολλες συζητησεις.θα χαρω πολυ να τα λεμε ε??? :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και αρκετες ημερες δηλαδη (λιγες ημερες μετα την προηγουμενη περιοδο) εχω πονους περιοδου,πονοκεφαλο(μα καθε μερα ομως),ανακατωσουρες στο στομαχι,ταση προς εμετο(σορρυ κιολας για την λεπτωμερη περιγραφη!),πρησμενο στηθος,και ελαφρια συχνοουρια.εκανα βεβαια μια χοριακη την περασμενη δευτερα βγηκε αρνητικη(αλλα νομιζω πως ειναι νωρις να δειξει κατι).εξακολουθω ομως να ειμαι ετσι....τωρα δεν κανω αλλο απ'το να περιμενω....!!!

oooooooooooo ara kai esy anagoules e? :D:D:D

re paidia lete na einai iwsi kai na fame akyro????? :lol::lol::lol:

akoma tipotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oooooooooooo ara kai esy anagoules e? :D:D:D

re paidia lete na einai iwsi kai na fame akyro????? :lol::lol::lol:

akoma tipotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

αχ τι να πω,τι ιωση τοσες ημερες?????γινεται???????? δεν ξερω θα δειξει!!!?????

μμμμμμμμ ειμαστε σε καλο δρομο βλεπω!!! :D:D .αντε να μας ανακοινωσεις το πολυποθητο + !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι να πω,τι ιωση τοσες ημερες?????γινεται???????? δεν ξερω θα δειξει!!!?????

μμμμμμμμ ειμαστε σε καλο δρομο βλεπω!!! :D:D .αντε να μας ανακοινωσεις το πολυποθητο + !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D[/quote:2a80oy5p]

makari na mhn einai iwshhhh :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον δεν ειναι ιωση γλυκια μου για σενα :D:D:D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για μενα τι να πω θα δειξει (πιστευω πως ........ :?::?::?: ) :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera mwroudenia!!!!!tiakouw?akoma tpt e?teleia,bravooooooo :D:D:D:D kanonika poso tou minos eipame perimenes?

:D:D:D:D:D twra eimai sthn 31h meraaaaaaaaaaaa :oops:

ax leete??????????????????????????

an mexri Trith den exei erthei tha parw testaki :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia mou simpolitisaa ;) ti kaneis? :D

:D:D:D καλα ειμαι!!!!!!!!!!!!

πριν λιγο πονεσα και λεω ηρθε...αλλα τελικα τιποτα!!!

κανω υπομονη λιγο ακομα.... :D:D

εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου ετσι πονας κ στην εγκυμοσυνη!!λες (θα μου'ρθει τωρα η αργοτερα)????? αλλα...δεν ερχεται!!! αντε περιμενουμε τα νεασου!!!;-);-):-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου ετσι πονας κ στην εγκυμοσυνη!!λες (θα μου'ρθει τωρα η αργοτερα)????? αλλα...δεν ερχεται!!! αντε περιμενουμε τα νεασου!!!;-);-):-D

alitheia???????diladi kanonikous ponous periodou?? :o

koritsia...exw zalades kai anagoules...afou trww kati kai mou rxetai anagoula...ola ta niwthw anosta :shock::shock::cry: ti einai auto oeo??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alitheia???????diladi kanonikous ponous periodou?? :o

koritsia...exw zalades kai anagoules...afou trww kati kai mou rxetai anagoula...ola ta niwthw anosta :shock::shock::cry: ti einai auto oeo??

καλημερα,ναι κοριτσι μου κανονικοτατους πονους περιοδου εχεις και στην εγκυμοσυνη!!!.αναρωτιεσαι τι να ειναι αυτο βρε??.....το σπορακι σου,,πολυ πιθανον!!!;-);-);-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D καλα ειμαι!!!!!!!!!!!!

πριν λιγο πονεσα και λεω ηρθε...αλλα τελικα τιποτα!!!

κανω υπομονη λιγο ακομα.... :D:D

εσυ τι κανεις?

kalimera!mia xara eimai ki egw.kati mou leei oti malon to epiases to mpempaki ;);) ante na sinexisei etsi na mi sou erxete kai avrio me8avrio na mas anakoinwseis ta efxaristaaaaaa :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...