Μετάβαση σε περιεχόμενο

anagoyles...


mwroudenia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sas euxaristw poly kopeles mou :D:D to stomaxi mou einai xalia... :ymsick::ymsick:

HLIANA h filh sou apo ti to eixe? :shock:

τι να σου πω mwroyudenia μου ουτε και αυτη ξερει.νομιζε πως ηταν εγκυος,τελικα δεν ηταν και το προσπερασε το θεμα!!????παντως πιστευω πως δεν ηταν τοσο χαλια οπως περιγραφεις οτι εισαι εσυ. :P:P:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω mwroyudenia μου ουτε και αυτη ξερει.νομιζε πως ηταν εγκυος,τελικα δεν ηταν και το προσπερασε το θεμα!!????παντως πιστευω πως δεν ηταν τοσο χαλια οπως περιγραφεις οτι εισαι εσυ. :P:P:P;)

makari na eimai egw :D

alla tha deiksei... :D

euxaristwww :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου σημερα περιμενα περιοδο αλλα δεν ηρθε και πολυ χερομαι...σε λιγες μερουλες θα κανω τεστακι και θα δω...δεν κανω τωρα γιατι παει μεχρι 32 μερες καμια φορα ο κυκλος και τωρα ειμαι στην 28η :D

ευχαριστω για το ενδιαφερον σου :D

εσυ τι κανεις??κανενα νεο?

geia sou mwroudenia mou!!kala eimai genika kai apo nea tpt distixws :-p pou 8a paei..euxomai suntoma na exw to pio euxaristw neo tis zwis mou :D:D:D opws to idio efxomai kai sena kai se oles tis kopeles pou 8eloun na apoktisoun ena mwraki :D:D ante na perasoun oi meres grigora xwris na sou er8ei i kakistro :-p kai na ma8oume ta euxaristaaaaaa :D:D na mas enimerwneis e??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleee exw kairo na grapsw kamia apo tis apories mou as ksanagrapsw axaxaxax..loipon,mou ir8e periodos stis 10 kai simera einai i pempti mera kai anti na exw kai simera aima mou teleiwse x8es. kai apo x8es to mesimeri-apogevma arxisan ta kafe!!!de 8imamai an mou exei ksanatixi.panta to aima krataei 5 meres kai ta kafe 2-3.sorry gia tis perigrafi :P exei tixi se kamia vre koritsia?apo ti mporei na simvei afto :shock: ?????? aftaaaaaaaaaaa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleee exw kairo na grapsw kamia apo tis apories mou as ksanagrapsw axaxaxax..loipon,mou ir8e periodos stis 10 kai simera einai i pempti mera kai anti na exw kai simera aima mou teleiwse x8es. kai apo x8es to mesimeri-apogevma arxisan ta kafe!!!de 8imamai an mou exei ksanatixi.panta to aima krataei 5 meres kai ta kafe 2-3.sorry gia tis perigrafi :P exei tixi se kamia vre koritsia?apo ti mporei na simvei afto :shock: ?????? aftaaaaaaaaaaa :P

:D:D:D:D:D se euxaristw gia tis euxes sou!!!

koita egw pote den exw kafe...panta exw aima kokkino...ante poly spania sta teliwmata 1 mera kafe,...opote den mporw na sou apantisw sigoura :P:P:P

2h mera plaka plaka....sthn 30h eimai...

alles 2-3 na perasoun kai meta exei testaki :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολοι περιμενουμε γλυκια μου νας μας πεις για το τεραστιο +!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

makari Panagia mouuuuuuu!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:x:x:x:x

poso sas euxaristw pou me stirizeteee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γι αυτο ειμαστε ολες εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

αντε και που ξερεις μπορει απο βδομαδα να μαθω και εγω τα ευχαριστα!!! (????) :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fouuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuu kai stis dyo sas apo to sporaki mou!!!!!!!!!!makari koritsia na mas anakoinwsete eyxarista nea!!!!!!!!!!sas to eyxomai mesa apo thn kardia mou!!!!!!!!!!!!!!perimenoume me agwnia!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γι αυτο ειμαστε ολες εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

αντε και που ξερεις μπορει απο βδομαδα να μαθω και εγω τα ευχαριστα!!! (????) :?:?:?:?

ax makariiiiiiiiiiiiii :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fouuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuu kai stis dyo sas apo to sporaki mou!!!!!!!!!!makari koritsia na mas anakoinwsete eyxarista nea!!!!!!!!!!sas to eyxomai mesa apo thn kardia mou!!!!!!!!!!!!!!perimenoume me agwnia!!!!!!!!! :D:D:D:D

:D:D:D:D ax se euxaristoume kai esena kai to sporakiiiiiiiiiii souuuuuuuuuuuuuuuuu :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fouuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuu kai stis dyo sas apo to sporaki mou!!!!!!!!!!makari koritsia na mas anakoinwsete eyxarista nea!!!!!!!!!!sas to eyxomai mesa apo thn kardia mou!!!!!!!!!!!!!!perimenoume me agwnia!!!!!!!!! :D:D:D:D

να'σαι καλα titina21!!οσο για τη mwroudenia της το ευχομαι ολοψυχα!!!:-D:-D:-D.τωρα οσο για μενα θα δειξει...???τι να πω.

και εσυ με το καλο ολα να πανε καλα στην εγκυμοσυνη σου και σε λιγο καιρο να εχεις το μωρακι σου!!!!!:-D:-D:-D:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου titina21 μου ζησε την καθε μερα,το καθε λεπτο,την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!!!!γιατι αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες και ανεπαναληπτες στην καθε εγκυμοσυνη!!σου μιλαω εγω που εχω ηδη δυο παιδια παρολο που ειμαι25,αυτες τις στιγμες πραγματικα δεν τις αλλαζω με τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου titina21 μου ζησε την καθε μερα,το καθε λεπτο,την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!!!!γιατι αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες και ανεπαναληπτες στην καθε εγκυμοσυνη!!σου μιλαω εγω που εχω ηδη δυο παιδια παρολο που ειμαι25,αυτες τις στιγμες πραγματικα δεν τις αλλαζω με τιποτα!!

ti les twra????????????????????Eisai 25 kai exeis 2 paidia kai pas gia 3o????????????

popopo THIRIO EISAI ESY :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kai an epitrepete pote perimeneis esy?

mazi eimaste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειδες νωρις νωρις τα εκανα!!θηριο δε λες τιποτα.εγω περιμενω στις 21 αλλα ειμαι πολυ χαλια αστα

giati ti exeis kopela mou??? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και αρκετες ημερες δηλαδη (λιγες ημερες μετα την προηγουμενη περιοδο) εχω πονους περιοδου,πονοκεφαλο(μα καθε μερα ομως),ανακατωσουρες στο στομαχι,ταση προς εμετο(σορρυ κιολας για την λεπτωμερη περιγραφη!),πρησμενο στηθος,και ελαφρια συχνοουρια.εκανα βεβαια μια χοριακη την περασμενη δευτερα βγηκε αρνητικη(αλλα νομιζω πως ειναι νωρις να δειξει κατι).εξακολουθω ομως να ειμαι ετσι....τωρα δεν κανω αλλο απ'το να περιμενω....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...