Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Edw den kanoyn kampylh zaxaroy...Den einai apo tis standard eksetaseis. Eixa rwthsei an prepei na thn kanw kai moy eipan oti an yparxei problhma tha fanei kai sthn oyrwn kai blepoyme tote :?

Kai to eixa megalo agxos giati eixa kseskistei na trww glyka :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Edw den kanoyn kampylh zaxaroy...Den einai apo tis standard eksetaseis. Eixa rwthsei an prepei na thn kanw kai moy eipan oti an yparxei problhma tha fanei kai sthn oyrwn kai blepoyme tote :?

Kai to eixa megalo agxos giati eixa kseskistei na trww glyka :oops:

εσύ μένεις Σουηδία, αν θυμάμαι καλά!!!!

άντε καλά γεννητούρια στην βασίλισσά σας!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ εγώ είχα κάνει 4 στην Ειρήνη και 3 τώρα στη μπουμπού...

2 μου φαίνονται΄λίγες ρε συ...

H μικρή κάνει εμετούς γιατί παρατρώει. Είναι πολύ λαίμαργη. Να φανταστείς τα βγάζει (ενώ τρώει) και επειδή αδειάζει το στομάχι γκρινιάζει για να ξαναφάει.

Λένα πολλά φιλάκια! Μη δίνεις ντεπόν χωρίς λόγο...

Αν ανεβάσουν τότε να δώσεις. Τα εμβόλια γίνονται σε πρώτη φάση απανωτά μέχρι τους 6-7 μήνες και μετά πάλι στο χρόνο.

Θου τελείωσες τις δουλειές;;;

Αργι μπρόκολο-κουνουπίδι-γαρίδες και γιαούρτι;;;;; Μου φαίνεται κάπως... :lol::lol::lol:

Τήν έφτιαξες ποτέ; Σου άρεσε;;

Έβγαλα γάλα με το θήλαστρο (Νατάσα και πάλι ευχαριστώ πολύ). Πόοοοοοσο καιρό είχα να το κάνω αυτό!!!! Από τον ένα βύζο που λέει και η Γωγώ έβγαλα 150γρ.

Το απόγευμα θα πάμε στη γιατρό και ίσως χρειαστεί να την ταίσει η πεθερά μου όσο θα λείπω. Να δούμε θα το πιάσει το μπιμπερό;;;;

Πάντως το swing καμία σχέση με το mini...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου με δουλευεις;;;Αααααα με τον πονο μου παιζεις!!!

Μου κανουν τα ρουχα που ειχα πριν μεινω εγκυος αλλα ημουνα ΧΟΝΤΡΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!

Αφου βρε τρελη σου ειπα τα κιλα εγκυμοσυνης φυγανεεεεε!!!!

Τωρα πρεπει να χασω αλλα 12 και το καλοκαιρι να φοραω τα ρουχα που ειχα οταν ημουν αδυνατη!!!!!!

Εχω ρουχα και για χοντη και για αδυνατη παντως. :lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρουλα ετσι εεεεεεεε;;;;;;Καλοοοοοο!!!! :lol::lol::lol: Δηλαδη εμεις οι γριουλες τον πουλο εεεεε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χιονατη μου νομιζω οτι εχετε δρομο ακομη.Και μενα αυτο το πιπιλισμα μου την εδινε τρελα.Μονο οταν αποθηλασα το σταματησε.Α και οσον αφορα την κουνια μια απο τα ιδια.600 ευρω πηγαν ετσι.Ελπιζω να κοιμηθει λιγο ο δευτερος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εγω και στις 2 εκανα 4 ληψεις.2 ληψεις λιγες μου φαινονται και μενα.

Δικιο εχεις για αυτο που λες για τους γιατρους. Δε χρειαζεται και φοβος. Η γεννα ειναι και δουλεια της φυσης. Και εγω μια λεω ετσι μια το σκεφτομαι πιο χαλαρα αλλα ετσι χεσμεντεν που ειμαι καταλαβαινεις .....

Καρολινακι καλημερα και απο μενα.Χαϊδαρι μενω.Λιγο μακρια ειμαστε αλλα καπως θα τα καταφερουμε να βρεθουμε καποια στιγμη.

Αφροδιτακη ποιος σε στενοχωρησε βρε;;;;

Χρυσα θα αναλαβεις το ντυσιμο μου;;;Μιλαμε οταν ο Θεος εδινε γουστο εγω κραταγα ομπρελα και φορουσα και αδιαβροχο. 8-)8-)8-) Μπιτττττττττ που λεμε και στο Αγρινιο.

Νατασαααα μου ρε θηριο 150;;;;Εγω γιατι παντα μετραω το γαλα με το σταγονομετρο.Μιλαμε με το ζορι βγαζω 40 μλ. Μονο το πρωι εχω λιγο πρησμενο στηθος.

Το βραδυ δεινοπαθω.Νομιζω οτι δεν εχω σταγονα. Τι να κανω;;;Να πινω καμια μπυριτσα κατα τις 7;;;;Δεν μου αρεσει κιολας ρε γμτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργι μπρόκολο-κουνουπίδι-γαρίδες και γιαούρτι;;;;; Μου φαίνεται κάπως... :lol::lol::lol:

Τήν έφτιαξες ποτέ; Σου άρεσε;;...

δεν την έχω κάνει, την διάβασα στο ίντερνετ, μου άρεσε σαν ιδέα!!!! :lol::lol::lol::lol: , θα την κάνω κάποια στιγμή και θα σας πω!!!! :?

Αργυρουλα ετσι εεεεεεεε;;;;;;Καλοοοοοο!!!! :lol: :lol: :lol: Δηλαδη εμεις οι γριουλες τον πουλο εεεεε;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

πού αναφέρεσαι? :?::?::-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως μια χαρα σε βρισκω απο θεμα ντισυμο κουμπαρουλα!!!!

Χωρις πλακα δεν ξερω ΟΚ λενε οτι ντινομαι ωραια και αρκετες φορες εχουν ζητησει τη γνωμη μου..αλλα αυτο ειναι παντα υποκειμενικο..

πχ στην πεθερα μου δεν αρεσει το ντισημο μου, το θεωρει υπερσυντηριτικο..

ε τι να κανω..δεν ειμαι σαν την κορη της- και την Μαρια Ιωαννα- να φοραω ξεκολα- αμα βαλχ σκινι Τζιν με την πισιναρα μου και τις μπουταρες μου...βαλω και κοντο μπλουζακι...εβραματο!!!..θα γελαει και η παρδαλη κατσικα εισ βαρος μου.

Καλη η Μοδα αλλα πρεπει και να σου παει λιγο αυτο που φορας...πχ η Θουλη και η Νατσα που και εγγυες ηταν κορμαρες..μια χαρα ηταν!!

εγω τη βγαζω με κατι φορεματακια με μανικη στιλ νυχτεριδα με κολαν η φορεματακια σε γραμμη Α με χοντρο καλτσον τι αλλο να βαλλω το ερμο..ε βαζω και κανενα αξεσουαρ για να δοσω λιγο στιλ στο ντισυμο..

Μεχρι εκει ομως

Αρτζ εμενα να πω την αμαρτια μου..αμα παραλειψεις τις γαριδες θα μου αρεσε αυτη η σαλατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ces αν ξανακουσω να λες ετσι για τον ευατο σου...αν εβαζα κοντο και με τετοιες μπουταρες...κοκ..θα ρθω απο κει αφου παρω το πρωτο αεροπλανο !!!!!και θα σου τις βρεξω...αααααααααααααααααααααααααααααααα [-x[-x[-x

εισαι μια χαραααααααααααααααααααααααα...ειδα και τις κοκκαλιαρες...τιποτα δεν εχεις να ζηλεψεις απο αυτες..ακους?????????????????ασε που ναι κρυες...εσυ εισαι μεσα στην γλυκα αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιπ το λέμε κι εμείς... :lol::lol::lol:

Παναγιώτα εγώ πάντως μια χαρά κοκέτα σε είδα..Με τα ρουχαλάκια σου, το μαλλί του κομμωτηρίου και το νυχάκι το κόκκινο.... :lol::lol::lol::lol:

Νατάσα σε τρώω λάχανο...Εγώ στην Ιωάννα έβγαζα από κάθε βύζο 200-210μλ....Γι'αυτό θήλασα και τόσο καιρό..Επειδή είχα πολύ γάλα... =))=))=))=))=))=))=)):cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ μερσι..με ανεβαζεις!!!!

καλε θα ανοιξω γαλακτοπωλειο με τετοια παραγωγη... =))=))=))=))=))=))=))

Τρελες!!!

καλε αφρο η Θου αντε κουνιθητε ..ανοιξτε το επομενοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia an den ths dwsw sththos otan thelei ginetai O Xamos. De fantazeste...

Mia fora eipame na prospathisei na thn koimisei o antras moy. Kaname klassika mpanaki kai meta toys afhsa sto dwmatio na th ntysei kai na ths dwsei gala poy eixa antlhsei me mpoykali. E....mesa se 5 lepta eixe kanei emeto apo to klama :shock: Ki an ksypnhsei kai den ths dwsw sththos ta idia - trelo klama kai de mporw.

Opote to nero dyskolo na to dextei...

Argi poia koynia? Mazi koimomaste. Thn exw parathsei thn idea ths koynias. Kai thn eixame parei ena swro lefta. Kai den exei koimhthei pote ekei.

20 mhnwn e? kai 16 ths Afrodiths...Eeeeexw akoma. Oyf kai ksana oyf...

mpempoula16 , seri apo 40 hmerwn? :shock::shock::shock: Plaka moy kaneis? Kai tote ti kaneis

edw? :evil: E sistianh moy? :lol:

Καλώς ήρθες στο κλαμπ

Κι εμείς μια από τα ίδια μόνο αν λείπω από το σπιτι κομάται χωρίς μεμέ

Απλά τους τελευταίους μήνες δεν ξυπνάει τόσες φορές, τυχαίνει και βράδια που δεν ξυπνάει καθόλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι το ξέρω και εγώ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ωραία τα ρουχαλάκια, δεν έχω κάνει καμμιά βόλτα στην αγορά να δω για τα μικρά!!!! :?

Ναι ρε...Αμα ψάξεις έχει ωραία πράγματα σου λέω....Τα μπλιουζάκια τέτοιου στυλ είναι σούπερ και πάμφθηνα...Της πήρα και άλλα σχέδια με 3 ευρώ... :shock::shock::shock: Και ένα τζιν σούπερ φαρδύ με λαστιχάκι από κάτω (κατάλαβες το στυλ;;;; :roll::roll::oops::oops: ) με 7 ευρώ...

Και φορμούλες της είχα πάρει που δεν έχουν πάθει τίποτα και της φοράει συνέχεια...

Εντάξει, έχει και πιο "μικρομεγαλίστικα" ρούχα, αλλά έχει και ωραία... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα κι εγώ έχω θέμα με τα μαλλιά της Έλενας γίνονται κόμποι και δεν μπορώ να τα χτενίσω

Την προηγούμενη βδομάδα αγόραζα ένα σπρει μαλακτικό που είναι και για βρεγμένα και γαι στεγνά μαλλιά αλλά το σκέφτομαι. Δεν είναι πολύ μικρή ακόμα για τέτοια????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα τι σαμπουάν χρησιμοποιείς για την Έλενα?

εγώ σου είπα τα απομονώνω τα μπλεγμένα μαλλάκια και τα ξεμπερδεύω!!!

Γωγώ εννοείς τα παντελόνια βράκες? τουρκικό στυλ? αυτά δεν μου αρέσουν!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα τι σαμπουάν χρησιμοποιείς για την Έλενα?

εγώ σου είπα τα απομονώνω τα μπλεγμένα μαλλάκια και τα ξεμπερδεύω!!!

Γωγώ εννοείς τα παντελόνια βράκες? τουρκικό στυλ? αυτά δεν μου αρέσουν!!! :?

Όχι Άρζτι μου..Οι βράκες ούτε εμένα μου αρέσουν...Αν και της είχα πάρει το καλοκαίρι, δεν της πήγαιναν και της τα φοράω μέσα στο σπίτι...Εννοώ τα στυλ "στρατιωτικό", "παραλλαγής"..Πως να το πω...Που είναι φαρδιά στα πόδια και έχουν απλώς ένα κουμπάκι από κάτω και κάνουν σαν σούρα στο τελείωμα... :roll::roll::roll::roll: Κατάλαβες;;;;;; :roll::roll::roll:

Καλέ δε σας είπα...Με πήρε τηλ η φίλη της μαμάς μου..Μου κανόνισε ραντεβού με τον Καπελάκη την άλλη Τετάρτη το απόγευμα...Άντε να δούμε... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσύ μένεις Σουηδία, αν θυμάμαι καλά!!!!

άντε καλά γεννητούρια στην βασίλισσά σας!!!! :lol::lol::lol:

Norbhgia!

H basilissa mas einai ligo megalh gia gennhtoyria :lol:

Exoyme omws na perimenoyme apo thn prigkipissa mas, ayth poy phre ton prigkhpa toy thronoy.

Exei bebaia hdh ena blastari ...apo prin pantreytei ton diko mas! :shock:

Ts-ts-ts-ts :lol: Poly cool aytoi oi Norbhgoi :lol:

Panayiota ki egw elpizw an kai opote erthei to deytero, na koimatai sthn koynia gia na kanoyme aposbesh :lol:

Natassoyla wraia poy exei arxisei kai koimatai!

Ante anoixte to epomeno trenaki nte! Na parw th balitsa moy na anebw apo thn arxh B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριγκίπισσα εννοούσα!!!! :roll::roll::roll: δεν μου αρέσουν τα βασιλικά θέματα, με εκνευρίζουν :evil::evil::evil::evil::evil::evil: ...ο άντρας μου θέλει να πάει ταξιδάκι Νορβηγία αλλά εγώ του λέω μόνο χειμώνα δεν χαραμίζω το καλοκαιράκι μου για μια κρύα χώρα!!!! :roll::roll::roll:

Κατάλαβα Γωγώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριγκίπισσα εννοούσα!!!! :roll::roll::roll: δεν μου αρέσουν τα βασιλικά θέματα, με εκνευρίζουν :evil::evil::evil::evil::evil::evil: ...ο άντρας μου θέλει να πάει ταξιδάκι Νορβηγία αλλά εγώ του λέω μόνο χειμώνα δεν χαραμίζω το καλοκαιράκι μου για μια κρύα χώρα!!!! :roll::roll::roll:

Κατάλαβα Γωγώ ;)

'

Kala toy les... Ki emena pio poly me ekneyrizei to kalokairi poy den einai kalokairi, para o barys xeimwnas!

Parte loipon ta ski sas kai ta elkythra kai sas perimenw! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...