Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Μαρία αυτό διάβασα παντού: "Απαιτείται υπερθερμιδική πρόσληψη, σε πολλά γεύματα, υψηλή πρόσληψη πρωτεϊνών και καλών λιπαρών (ελαιόλαδο, ξηροί καρποί, σουσάμι) μαζί με τακτική άσκηση σε συνδυασμό αερόβιας και αναερόβιας άσκησης. Ίσως να δοθούν κάποιες ειδικότερες ορμονολογικές εξετάσεις από ενδοκρινολόγο"

συγνώμη δλδ ο καφές και το γλυκό λογίζεται σαν πρωινό? :o:o όχι βέβαια, να παχύνουμε αλλά υγιεινά!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kale ligo elipsa apo to laptopp kai grapsate 3 selides?????

Kati gia dieta pire to mati mou kai me endiaferei polu auto to thema...

Prepei na xasw kamia 30ria kila gia na ginw anthropos pali :oops::oops::oops: giati twra eimai gourounitsa, gia na mhn pw falenitsa :?:?:?:?

Kai na fantastite pos ta kila ths eggumoshnhs ta exw idi xasei (mona tous xathikan dld giati an perimenan apo emena) :oops::oops::oops:

To kalokairi exw kai vaftisia kai pali den tha thelw na vgw fotografies.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι τα φιλιά μου!!

Έρη αν θες συμπαρασταση εγω είμαι εδώ!! Αρχισα δίαιτα από σήμερα και θα πάω και σε διαιτολογο!! Θα συμπαραστέκεται η μία στην άλλη!!

Μαρία με δύο-τρία γλυκάκια δαμασκηνα και ψάρι ΔΕΝ παχαίνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη η διαιτα-διατροφη ειναι για να παχυνεις.Για τη Μαρια -Ιωαννα.

Οι υπολοιπες κανουμε διαιτα για να αδυνατισουμε.Ελα μωρε.Μια αποφαση ειναι.Θα συμπαραστεκομαστε η μια στην αλλη.Φιλακια στα παιδακια σου.

Και εγω της εγκυμοσυνης τα εχασα.(8 ειχα παρει).Τωρα ειμαι 77 και θελω να παω 65.

Αντε τωρα να χασω 12 κιλα!!!!!!!Ουφφφφφφφφφ!!!!

Χρυσα μου καλη επιτυχια με το τζοκερ!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skoypisa kai eugala kai ta xalia ...tha ta tinaksei o kwstas otan erthei .

egw an faw kai prwino kai dekatiano kai mesimeriano kai apogeumatino kai bradino .....tha ginw boubala !!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ax thelw na sfougarisw alla kourastika ...kai omikros sernete sto patoma ....

kapote ekana diaita paxinshs...meta pira polla kai de mporousa na ta xasw ....maria mono gumnastirio na auksithoun oi mies sou ,kai oc=xi na trow blakies ...prosexe thn kitaritida kai namhn allakseis ton metabolismo sou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw an faw kai prwino kai dekatiano kai mesimeriano kai apogeumatino kai bradino .....tha ginw boubala !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αυτά τα γεύματα πρέπει να τα κάνεις/ουμε και για να χάσεις/ουμε βάρος απλά το διαιτολόγιο θα είναι διαφορετικό!!! ;)

Μαρία είσαι στο XS ή στο XXS? τι είναι το 25? πρώτη φορά το ακούω!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επόμενη βυζοσυνάντηση στο Βερολίνο λοιπόν! Ετοιμάστε βαλίτσες. Χρύσα μη ξεχάσεις να παίξεις τζόκερ. Γράφω γρήγορα γιατί κλαίει η φούσκα μου!

Ο βύζος είναι γεμάτος γάλα. Αφού να φανταστείτε στο αεροδρόμιο που επιτρέπεται μόνο 100μλ ανά συσκευασία, με έβαλαν να τα αδειάσω τα βυζιά μου!!! :lol::lol:

Μαρία έχω εγώ 10 κιλά περίσσευμα και δεν ξέρω τι να τα κάνω. Γίνεται μεταφορά;

Σήμερα θα πάω στην πεθερά μου οπότε ιντερνετ γιοκ για τις επόμενες μέρες. :cry::cry: Μη γράψετε πολλά και χάσω πάλι την μπάλα!

Το ματιασα το μωρό μου και το βράδυ ξυπνούσε κάθε 2-3 ώρες. Είμαι τελειωμένη. Έτοιμη για ύπνο...

Παναγιώτα αφού εθρεψαν οι δικές μου πληγές, όλα μπορούν να συμβούν! Συνεχίζουμε δυναμικά! Δε μασάμε εμείς. Αν η γέννα και ο θηλασμός ήταν εύκολα, θα γεννούσαν οι άντρες και όχι εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα θα πάω στην πεθερά μου οπότε ιντερνετ γιοκ για τις επόμενες μέρες. :cry: :cry:

Αν η γέννα και ο θηλασμός ήταν εύκολα, θα γεννούσαν οι άντρες και όχι εμείς!

η πεθερά δεν έχει ιντερνετ?

οι άνδρες λίγο συνάχι έχουν και ήρθε το τέλος του κόσμου!!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο βύζος είναι γεμάτος γάλα. Αφού να φανταστείτε στο αεροδρόμιο που επιτρέπεται μόνο 100μλ ανά συσκευασία, με έβαλαν να τα αδειάσω τα βυζιά μου!!! :lol: :lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Κοριτσια Τζιφος..επαιξα χτες 2 δελτια..ουτε ενα νουμερο δεν πετυχα...την γκαντεμια μου μεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζεστε να διαβάσει καμια βιαστικά αυτά που μου γράψατε να τρώω

και να νομίζει ότι είναι γαι δίαιτα και να αρχίσει τη μάσα?? :mrgreen:

Γυμναστήριο όχι δε θέλω :(

Το βράδυ πάντως τρώω αργά και αμέσως χωρίς πολλές κινήσεις ξαπλώνω μην κάψω καμιά θερμίδα

τέλος θα πιεστώ δεν ξέρω τι θα κάνω θα παχύνω

με κοιτάνε κάποιοι και νομίζουν πως έχω πρόβλημα

Πήγα στο G δοκίμασα το 25 (όπως πχ είναι το 27 ή 28 που φοράνε οι άνθρωποι και μου ήταν μεγάλο και ντράπηκα να βγω έξω από το δοκιμαστήριο μου ερχόταν μεγάλο και με εξυπηρετούσε και άντρας και καταντράπηκα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επόμενη βυζοσυνάντηση στο Βερολίνο λοιπόν! Ετοιμάστε βαλίτσες. Χρύσα μη ξεχάσεις να παίξεις τζόκερ. Γράφω γρήγορα γιατί κλαίει η φούσκα μου!

Ο βύζος είναι γεμάτος γάλα. Αφού να φανταστείτε στο αεροδρόμιο που επιτρέπεται μόνο 100μλ ανά συσκευασία, με έβαλαν να τα αδειάσω τα βυζιά μου!!! :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

MariaIoanna ela na kaneis pareoula mazi mou, an den se paxinw egw na mhn me lene Euh..

Panayiota esu me ton thilazmo tha ta xaseis ta parapanisia egw na dw ti tha kanw...Pali tha ksilonome se kamia dietologo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα τόση ώρα και πήρα τον πούλο πάλι... :oops::oops::twisted::twisted::twisted:

Σισσάκι ναι ναι μαζι!!! Εσυ θα τελειώσεις την δίαιτα σε ενα μηνα και εγώ σε ενα χρονο!

συμπεθέρα ναι το ξέρω ότι έχει ικεα, εχω κατεβάσει τον καναδικό κατάλογο. Ειναι τεράστια περιοχή και δεν έχει διαφορές απο μέρος σε μέρος..

Οταν ησουν Ελλάδα τι νουμερο φορούσες στο τζιν?? Δεν θυμάσαι? Εγώ φορούσα 28 κλαψ! Τωρα δεν τολμώ να βάλω τζιν!

Μαρία να έχεις μαζι σου ξηρούς καρπούς κυρίως αμύγδαλα που έχουν καλά λιπαρά και θα σε βοηθήσουν να βάλεις λίγο βάρος υγιεινά...

Να και μια άλλη φωτό απο την περιοχή του Νιαγάρα..

IMG00010-20110109-1722.jpg[/attachment:2jcmx4xm]

post-4408-13873936025929_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσύ δεν έφαγες μπακλαβαδάκια σήμερα? είναι στην δίαιτα? :o :o :shock: :shock: :shock:

Έφαγα μόνο αυτό! Τίποτε άλλο!! :oops::oops::oops:

Και θα πάω σπίτι να φάω το κοτοπουλάκι μου και τη σαλάτα μου! :?:?

Με πίεσε μια Ιωάννα δε μπορούσα να αρνηθώ!!! :((:((:((:-ss:-ss:-ss

Έρη θα τελειώσω σε 5 μήνες και μετά θα χρειαστώ συντήρηση γιατί αυτό είναι το προβλημά μου!!! :twisted::twisted:

Μετά θα μείνω και έγκυος και θα πρέπει να προσέχω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε περιμενετε να γεννησω..εχει να πεσει πεινα μεταααααα!!!!!!

Ποια θα κανει διαιτα μαζι μου;;;;;

ειδικα αμα μετακομισουμε εκαι που λεμε οτι θα μετακομισουμε..καηκε ο κωλος μου...ντουλαπα τριφυλλη θα γινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω φορουσα 27 :( ειχα και ενα 26 αλλα μου εμπαινε μονο για εναν χρονο ....

τωρα φοραω 31 η 30 ,δηλαδη οχι τωρα τωρα αλλα μεχρι πριν ενα μηνα ...μετα τιναξε η κοιλια και δεν ξανα προσπαθησα ...

σφουγγαρισα και τωρα μου μενει μονο να πλυνω τα πιατα και να κανω το ψαρακι ...ευτυχοσ ειναι ψαρι και γινετε γριγορα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σισσάκι και εγώ θέλω να μείνω εγκυος αλλα δεν υπάρχει καμία περίπτωση να βάλω κιλά στη δευτερη. Θα προσέχω πάαααρα πολυ! Δεν έχω επιλογή. Δεν θα χωράω απο τις πόρτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού αδυνατισες Σισσυ, κι άλλο θες; Μια χαρά σε είδα χτες. Εγώ έχω τα 11 παραπανισια κιλά μου αλλά δεν μιλάω ακόμα. Από εβδομάδα ξεκινάω γυμναστήριο. Θα μου προσέχουν εκεί το παιδί. Μπας και πέσει η μπάκα....

Ιντερνετ; Που; Αργυρούλα αυτό είναι ανέκδοτο. Τι να το κάνει η πεθερά μου το ίνερνετ; Θα σε πάρω από εβδομάδα να τα πούμε. ;)

Ερη μια χαρα θα είστε εκεί. Θα βρειτε νέους ρυθμούς. Ισως στην αρχή να είναι περίεργα αλλά μετά θα δεθείτε πιο πολύ...

Τρεχω στα τέκνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ησουν Ελλάδα τι νουμερο φορούσες στο τζιν?? Δεν θυμάσαι? Εγώ φορούσα 28 κλαψ! Τωρα δεν τολμώ να βάλω τζιν!

καλά λες τώρα θυμήθηκα εγώ φορούσα 27 στο LEVIS, κάθε μάρκα έχει διαφορετικά νούμερα....μου κάνει και τώρα αλλά τώρα μου είναι τσίτα :( ενώ τότε μου ήταν φαρδύ στα πόδια!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epidi exw kanei apires dietes sthn zwh mou, olh h zwh mou mia dieta einai kai diaforetikes dietes, h kaliterh htan otan pigena sta weight watchers...Tros na mhn sou pw kai megaliteres posotites apo prhn alla xaneis varos..Me thn dietologo katafera kai exasa 22 kila meta thn proth genna mou alla den ksefevga katholou apo to programa kai htan ths pinas.. To mistiko gia mena einai na tros salates,poles salates pou den exoun poles thermides alla se fouskonoun kai den pinas amesos...H laxanika mazi me kreataki tipou kineziko kai mpoliko ginete kai nostimo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουααααααααα...που ειναι το εικονιδιο που κλαιει με μαυρο δακρυυυυυ!!!!

ερη αφου σε χωραει το 27 μη μιλας..εισαι κορμαρα λεμεεεε

εγω μια ζωη φορουσα στα λιβαισ 29..μετα παντρευτηκα και πηρα την κατω βολτα!!!!..η μαλλων την πανω βολτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...