Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσαρες και απο μενα......

Μπαρτσελονακι κοριτσαρα μου συνχαρητηρια και απο μενα σου ευχομαι μια τελειομηνη και ευτηχισμενη εγκυμοσυνη!!!!!

Καρδουλα μου σε παρακαλουθω μια πανω μια κατω ε??? αντε περασανε οι μερες λιγο ακομα και θα το καψουμε :ymparty::ymparty::ymparty:

stroumf80 ελα και συ στην παρεα μας ολες οι καλες χωραμε η μερεντουλα εχει πολυ χωρο στην λιστα ειναι μεγαλη καρδια :x:x:x:x:x:x

Σκορπινα τι εγεινε ??? ειπαμε να παρουμε τα πανω μας !!!!

περιμενουμε νεα σου .... :-c:-c:-c:-c

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΡΤΣΕΛΟΝΙΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ 13 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ 300 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 16 ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ 1240!!!!!καλη καλη συνεχεια ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, γεια σας, είμαι εδώ μετά την ωοληψία, έχω λίγα ποναλάκια Τελικά 7 αυγουλάκια μαζέψαμε από τα οποία τα 5 ήσαν καλά,μας είπε ο γιατρός...Δόξα τω Θεώ, είμαι πολύ ευχαριστημένη...Κορίτσια αυτή την ιστορία τη ζω με πολύ έντονα συναισθήματα, μου βγάζει πολύ συναίσθημα,ενώ δεν ήμουνα παλιότερα έτσι...Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει, γι'αυτό και δεν πολυγράφω, όμως είστε η καθημερινή μου σκέψη...

Σκορπινάκι η ιστορία σου λέει πολλά, όλα για κάποιο λόγο γίνονται και σου εύχομαι τα καλύτερα

Barcelonitaki είσαι ψυχούλα, γι' αυτό και σ' αγαπάνε στο φόρουμ...Είδες οι μαθητές μας; Είναι απίστευτα τα μικρά μας...

Girl 84 σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου και εύχομαι σε όλες μας... καλές αυγουλοσυνάξεις και καλά αυγουλοαποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από μένα....εχθές έγραφα , έγραφα ένα κατεβατό από το σχολείο και με το χαζοσχολικό δίκτυο σβήστηκαν όλα.

Καρδούλα μου σου έλεγα πως έχω παρατηρήσει ότι όσες έχουν συμπτώματα τις περισσότερες φορές είναι είτε ψυχοσωματικά είτε από το φάρμακα, και απο την άλλη πάλι οι κοπέλες που δεν είχαν κανένα σύμπτωμα ήταν έγκυος, οπότε μάλλον να χαίρεσαι.

Κατερινούλα μου ένα μεγάλο φιλάκι και σε σένα.

Σοφίτσα μου και σε σένα....

Νικόλ να προσέχεις εσύ με τον κόσμο, δεν ξέρω βέβαια που θα πάς αλλά το Η1Ν1 πάει σύννεφο...

Ζάχα συνήλθες;

Ζώρζ τι χαμπάρια; τι λέει ο μπέμπης;

Σκορπινάκι εύχομαι να είσαι καλύτερα.

Είχαμε κανένα νέο από τη Βασούλα μας και δεν έχω πάρει χαμπάρι;

Barcelonita ειλικρινά χαίρομαι πάρα πολύ για σένα...

Στέλνω σε όλες σας από ένα γλυκό φιλί.

Την Τρίτη πάω για υπερήχο....Δέκατη μέρα του κύκλου μου. Αυτή τη φορά δεν έχω πάρει καθόλου φάρμακα εύχομαι να μην είναι πάλι κυστικό .....Νυσάφι πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ζουζουνες!

Ζεφυ τελεια τα 7 αυγουλακια,με το καλο να γονιμοποιηθουν κ να μας πεις τα νεα!

Ευακι μου γλυκο ελπιζω την Τριτη να δειτε ενα τελειο ωαριακι,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου γλυκια μου!

Καρδουλα πως εισαι αγαπημενη?

Νικολ μηπως να μη καθοσουν στη σειρα να σε χαιρετησουν?Ουτε η πολυ ορθοστασια θα σου κανει καλο ουτε τα πολλα πολλα φιλια...Για σκεψου το ;)

Κικιτσα τελεια η χοριακη σου κοριτσακι μου!!!Εισαι σιγουρα διδυμομανουλα!

Μπαρτσελονιτακι και η δικη σου δεν παει πισω...Πολυ χαιρομαι για σενα!

Μερεντα,Στρουμφ,Τζανολινο,Σια τα φιλια μου κ σε σας και καθε επιτυχια ευχομαι!

Σκορπινακι ελπιζω να νιωθεις καλυτερα..

Εγκυουλες φιλακια στις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAA!!!!NA MAI KAI GWWWWW!!!!!!

ZEPHY KAI SIA MOU AKRIVWS TO IDIO NIWTHW KAI GW ALLAGH SYNAIATHIMATWN SYNEEEEXEIA!! THA TRELLATHW KI AAAAALLOOO H TRELLH :lol::lol::lol::lol:

H MESH MOU XALIA KAI KAIGOMAIIIIIIIII KAI FOVISMEEEEEEENHHHHHH PAAAARAA POLU!!!!!! :?:?:?

EMPISTEVOMAI TON THEOULH PAAAAARAAAA POLU ALLA FOVAMAI THN ANTIDRASH MOU EMENA :?:roll::roll::roll::roll::roll::roll: PROSPATHW NA XEFEVGW LIGO ANAKAINIZONTAS TO MAGAZI ALLA PAAAALIIIII TO SKEFTOMAI!!!!!

SOFAKIIIIIIIII MOU GLUKO XAPLA EIMAI DEN SHKWNOMAI PARA MONO GIA TOUALETA :D:D:D:D EGW POU DEN KATHOMOUNA LEPTO :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

MARIAP EISAI POLU GLUKIA KALOSORISES ;);););););););)

GLYFINTZOURAAAAKI PSARAKIA THA KANEIS SAN KAI MENA ;););) EGW STIS 4 GENNITHIKA :!::!: EVAISTHITOULIA THA NAI TA GLUKA MOU :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

DYNAMHHHHHHH DWSTE MOU DYYYYNAMHHHH PANAGIA MOU KAI THA VGALW TO ONOMA TOU YIOU SOU TOU XRISTOULH MAS!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai kai egw koritsakia mou,sas eyxaristw poly oles gia thn symparastash, eiste poly kales mono eseis mporeite na katalavete pws akrivws niwthw, mphka ligo na diavasw ta nea sas

barcelonita & kikitsa mpravo h xoriakes sas teleies, sygxarhthria, sas eyxomai mesa apo thn kardia mou na exete mia eyxaristh egkymosynh kai na mporesete na apolafsete kathe stigmh pou tha exete to mwraki sas mesa sthn koilitsa sas

kardoula mou eyxomai thn trith na na akousoume ta eyxarista kai apo sena

ta ypoloipa koritsakia pws ta pate?

egw simera eipa na asxolithw ligo me to spiti mou mipws kai ksexastw ligo giati apo thn mera pou ematha ta apotelesmata den kouniemai apo ton kanape, den thelw na kanw tipota, to myalo mou vevaia panta ekei gyrizei , xthes o antras mou htan poly xalia, mou leei oso pernaei o kairos niwthw xeirotera, htan komatia, ton evlepa kai ragize h kardia mou, lew thn deytera na epistrepsw sto grafeio mou mhpws kai arxisw na ksexniemai ligo, ayta ta dika mou

kalo savvatokyriako sas eyxomai, filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGW GIATI NIWTHW OTI ERXETE H AKATANOMASTHHHHHHHH????????????????????????? :cry::cry::cry::cry:

PANAGIA MOU VOITHAAAAAAAAAAA

τι εγεινε ρε κοριτσι μου ???? γιατι τι νιωθεις???

Σκορπινακι να πας για δουλεια και να κανονισεις να μιλησεις με τον γιατρο σου για λαπαροσκοπηση η υστεροσκοπηση...

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula krata gera k mi fobasai tpt!!kamia fora k ta symptwmata egkymosinis me periodou einai ta idia!!! ;) efxomai na min erthei glykia mou...

mariap pote ksekinas esy koritsi mou???

merenta i listoula megalwnei.....dn tha prolabainoume ta baptisia :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΡΤΣΕΛΟΝΙΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ 13 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ 300 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 16 ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ 1240!!!!!καλη καλη συνεχεια ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!

μπραβο κικιτσα!!!!!!!λες να χει και το μπαρτσελονιτακι δυο μωρακια;πωπω γλεντια!!!!!!!!!!! :lol::lol:

καρδουλα κι εσυ ψαρακι ε;κι εγω!!!!!κουραγιο καλο μου και δεν θα ρθει θα δεις..ειανι συμπτωμα οτι νιωθεις να σου ρχεται..ετσι ειναι για να σε αγχωνει αλλα δεν θα ρθει.. :P

οσο για σκαμπανευασματα διαθεσης join the club!...εδω το καλο σκαμπανεβασμα!!!!οι παλιοορμονες τα κανουν αυτα..χαλαρωσε...ποτε θα ξερουμε;την δευτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

O ANTRAS MOU MOU EIPE

AGAPH MOU TO NIWTHW EISAI EGGYOS THA KANOUME DIDIMAKIA EIMAI POLY XAROUMENOS

TOU LEW

AGAPH MOY POU TO NIWTHEIS GIATI TO THEMA EINAI NA TO NIWSW KAI GW

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα το νιωσεις μολις δεις την τεραστια χοριακη...τωρα φοβασαι να το πιστεψεις..εχει προαισθημα ο αντρουλης..κατι ξερει!!!!1 :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

καρδούλα σου στειλα pm. Θέλω να σας ρωτήσω τί είναι το averkap? Άκουσα μια κοπέλα ότι ξεκίνησε θεραπεία με αυτό. ????? Ξέρετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά της ξέφυγε και μας το πε, το μεσημέρι που πίναμε καφέ με κάτι άλλες φίλες. Κατάλαβα ότι έχει σχέση με τα θέματα μας, γιατί εγώ έλεγα ότι ...'θα ταν ψέματα να πω, οτι δεν αγχώνομαι ή ότι δεν έχω στο μυαλό μου, να κάνουμε παιδάκι, και ότι με προβληματίζει το γεγονός ότι ξεκινάω κάτι άλλο΄ Δεν τους μίλησα ανοιχτά ότι ξεκινάω εξωσωματική σε φυσικό κυκλο, γιατί δεν ανοίγομαι γενικά πολύ αλλά μου την σπάει κιόλας να μου λένε καλά τι άλλο ξεκινάς??? από τώρα?? Λες και το αποφασίζω μόνη μου.... Sorry, για το ύφος μου άλλα σήμερα σαν να χω αρχίσει και να διστάζω... Και σκέφτομαι μήπως να μην ξεκινήσω????? Τί ανασφάλεια με έπιασε τώρα...!!!!!!!!!

:?:?:?:?:?:?:?:?:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta i listoula megalwnei.....dn tha prolabainoume ta baptisia :lol::lol:

ναι η λίστα μεγαλώνει αλλά να κοκκινίζει κιόλας

κορίτσια !!! βάλτε τα δυνατά σας !!

μάλλον θα πρέπει να αποχωριστώ σιγά σιγά και τον Βαλεντίνο-Κλανολίνο μου :((:((:((

stroumf δεν πολύ κατάλαβα τι έγραψες, έχασα μάλλον επεισόδιο, αλλά αν δεν νιώθεις έτοιμη καλύτερα να δώσεις μια μικρή παράταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα δυο μερουλες μεινανε καρδουλα..αντε ευχομαι να χεις ευχαριστα να μας πεις :P:P ..να ρωτησω κατι εδω που σιγουρα ολες εχετε παρει καποια στιγμη..τα ουτρογεσταν..θελω λοιπον να κανω μια ερωτηση για οσες (αν υπαρχουν)εχουν βαλει αυτο το ουτρογεσταν στον κολπο..εγω βαζω καθε βραδυ πριν κοιμηθω ενα των 200 και μετα το πρωι και ολη μερα κολυμπαω στα υγρα..χτες ξυπνησα το βραδυ γιατι με γαργαλουσανε..τρεχανε...ειναι φυσιολογικο,η τελικα το φτυνει ο κολπος και τιποτα δεν κανει; :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...