Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

μαρικακι μου με το καλο να γινουν εμβρυακια γερα στην μητρα σου %%-%%-%%-%%-%%- ωραια η γκομενα ομως θα την δει τωρα και θα βγαλει και αλλα ματια :)):)):)) ετσι θα φερει επιτελους τα μωρουλια μας ;)

xouanitaki φυσικα και σε αγαπαμε γιατι τετοιο παραπονο?ολες θα τα καταφερουμε μην αμφιβαλλεις γι αυτο :-*

χρυσανθη μου το θυμαμαι τοτε που το ειχες πει,εχεις ενστικτο εσυ!περαστικα με τον κολικο..ετσι ειχα και εγω καποτε πονακια χαμηλα και φοβηθηκα για σκωλικοειδητηδα(ουτε εγω ξερω να το γραφω :-p ) αλλα τελεικα ειχα σπαστικο εντερο μου ειπαν :lol::lol::lol: αρα δεν παιζει να εισαι εγκυος?

mariannap σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου και εσυ οτι ποθεις να εχεις.εχεις και ενα παιδακι βλεπω ε?να σου ζησει το αγγελουδι σου γερο να ειναι :)

κατι ξωφαλτσα βρε κοριτσια βλεπω και απορω αλλα ας μην δωσω και πολυ σημασια δεν αξιζει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ροουζ τι ξώφαλτσα βλέπεις καλέ...... ;; :lol::lol::lol:

mariannap σε ευχαριστούμε, να σε καλά :-*

αυτό το σπαστικό έντερο το έχω και εγώ και όντος είναι πολύ σπαστικό.. :lol::lol:

περαστικούλια Χρυσάνθη μου, οι κολικοί είναι δύσκολη περίπτωση πονάς πραγματικά πολύ !!!!

αχ κορίτσια πήγα στο νοσοκομείο και είχε μέσα στο δωμάτιο 3 μωράκια, τι υπέροχα που ήταν !!!!

το οτι δεν μπορώ να συνέλθω ακόμα δεν νομίζω να σας φανεί παράξενο.. με έπιασε το παράπονο ρε κορίτσια και ακόμα δεν μπορώ να ηρεμήσω.

Ο χοσέ μου, μου λέει ''μωρό μου αν μπορούσες να κλέψεις κανα μωρό θα το έκανες;'' και του λέω κλαίγοντας

''όλα''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

marianapp σε ευχαριστούμε πολύ που μπήκες να μας ευχηθείς! Να είσαι καλά εσύ και το παιδάκι σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Άχ βρε Μερεντούλα.... και εγώ όταν γεννήθηκε η βαπτιστήρα μου το περασμένο Απρίλιο, κοιτούσα τα μωράκια απο το τζάμι και αισθανόμουν περίεργα, που δεν είχα και εγώ ένα δικό μου... Άσε που το εμβρυάκι που χάσαμε θα ήταν συνομίλικο με τη βαπτιστήρα μου...

Λοιπόν, ρόουζ και ΣΙΑ η πελαργο-γκόμενα μου φαίνεται πολύ ναζιάρα και σκερτσόζα, οπότε μην ανησυχείτε για τίποτα... Σύντομα θα τον ξεμυαλίσει και θα έχουμε ανακοινώσεις... 8-}8-}8-}8-}8-}

kiska, συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Βλέπω προχωράς με σταθερά βήματα... Με το καλό και ο πρώτος υπέρηχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Καλε τι εχασα χθες που ελειπα? Βρηκαμε γκομενα για τον αλληθωρο πελαργο?Επιτελους!!! :lol::lol:

merentoula κι εγω ετσι επαθα οταν ειδα της φιλεναδας μου, ηταν τοσο γλυκουλι!!!! :x [smilie=binkybaby.gif] ξωφαλτσα? :-? κατι πηρε το ματι μου, να το φερω στα ισια του? :evil:

Καλα ακομα δεν χορτασατε μελομακαρονα και κουριαμπιεδες?Διαιτααααααααα γρηγορα!!! :lol::lol:

kiska μπραβο κοπελα μου, ολα πανε καλα κι ετσι θα πανε μεχρι να γεννησεις το μωρακι σου!!

Χρυσανθη περαστικα σου κοπελα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, ρόουζ και εγώ δεν το κατάλαβα το "ξώφαλτσα"... :-??:-??:-?? μήπως έχω αρχίσει να τα χάνω;... @-)@-)@-)@-) λέω μήπως!!! :-s:-s:-s:-s:-s

Χρυσάνθη περαστικά σου. Έχω και εγώ σπαστική κολίτιδα από παιδάκι και γνωρίζω πολύ καλά αυτούς τους πόνους. Τώρα θα πρέπει να προσέχεις πολύ τη διατροφή σου και να μην αγχώνεσαι, γιατί το άγχος, δυστυχώς, την επιδεινώνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula να σας ζησει βρε το μωρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!Αγορακι ή κοριτσακι εκανε? :D

Marikaki κοιτα ποσους γαμπρους στελνω για την πελαργινα σου!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καλε τι ακουνε τα αυτακια μου για ξοφαλτσα????? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Μαρικακι θελεις εκπαιδευση κοπελα μου :)):)):)):)):)):)):))

ξοφαλτσα εμεις???? γιατι καλε το λετε αυτο απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπα [-x[-x[-x[-x[-x

Εγω κοριτσια μου τιποτα ακομα στην αναμονη ειναι δυστηχως περιμενω να μου ερθει περιοδος να τελειωνει και να προχωρησω στην υστεροσκοπηση. Ειναι πρωτη φωρα μετα απο πολυ καιρο που θελω τοσο πολυ να ερθει, οποτε αναμενω :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Μαρικακι μου ποτε θα γινει η εμβρυομεταφορα κοπελα μου Αυριο?? δεν θυμαμαι ....

ευχομαι να πανε ολα καλα και να πανυγηρισουμε ποια και επισημα.

Cuando μου να σας ζησει το νεο μελος της οικογενειας σας καλοτυχο και ευτηχισμενο να ειναι και συντομα και ενα δικο σας..

Roze και Αναστασια κοπελιες μου εσας θα σας τα πω με νοηματα ;););););););):-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:shh::shh::shh::shh::shh::shh::shh::shh::shh:

Ενταξη???????

φιλιαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειχε γεννησει η φιλη μου και πηγαινα να το δω ειχα περισσοτερη λαχταρα τοτε να κανω και εγω παιδι.οσο τα βλεπεις θελεις και εσυ πιο πολυ ακομα!ειναι τοσο μωρουλιααα και εχουν αυτη την μυρωδια μμμμ τελεια μωρουδενια μυρωδια... :ymdaydream::ymdaydream:

τι να πω βρε κοριτσια ειναι καποια ξωφαλτσα που δεν μου αρεσουν..η αναστασια και η ΣΙΑ καταλαβαν :-bd μαρικακι μου οντως θες εκπαιδευση :)):)) αναστασια δεν χρειαζεται να το φερεις στα ισα του αν δεν δινεις σημασια θα φυγει θα παει αλλου :lol::lol::lol: το ξωφαλτσο εννοω ;)

ΣΙΑ μονο με νοηματα συννενοουμαστε εμεις :)):)) μηπως θα την περιμενεις παλι μετα απο 9 μηνες? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE περιμενα με ανυπομονησια την απαντηση σου :-ss:-ss:-ss:-ss λεω κατι θα πει δεν θα το αφησει ετσι =))=))=))=))=))=))=))=))

θα συνχυστει εντελως και το Μαρικακι τωρα @-)@-)@-)@-)@-)@-)

Μαρικακι μονο με p.m θα σου λυσουμε την απορια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Rose τελικα δεν μαθαμε τι απεγεινε με το ξοφαλτσο λες να πηρε δραμαμινι??? =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω και να το αφησω ετσι δεν γινεται :lol::lol::lol:

παντος κατι θα πηρε δεν νομιζω να κατσει ετσι :)):)) σαν ξωφαλτσο που ειναι ομως θα ξαναεπανελθει και θα μαθουμε =))=))=))=))=)) και εχω μια αγωνια :-ss:-ss:-ss:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω την όμορφη παρέα...

βρήκα λίγο ελεύθερο χρόνο και είπα να μπω να μάθω τα νέα σας....

Αν και έχω χάσει πολλά επεισόδια....και κάποιους γρίφους δεν τους καταλαβαίνω....στέλνω τα φιλιά μου σε όλη την παρέα.

Γερά κορίτσια....Δεν απογοητευόμαστε....Η καινούρια χρονιά κάτι καλό θα φέρει και για μας.....

Ψηλά το κεφάλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ ΡΕ ROZE ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ :)):)):)):)):)):))

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

ΕΛΑ ΝΤΕ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια...πηγα απο το νοσοκομειο γιατι λεω λες να ειναι τιποτις για χειρουργειο γιατι πονουσα πολυ μην τρεχω τελαυται στιγμη....να δω τι θα κανω το παιδι....αλλα ευτυχως....

αυτο το ξοφαλτσο ρε κοριτσια τι ειναι ειμαι κ ξανθια.... :lol:

μαρικακι αυριο η μεγαλη μερα.....φανταζομαι οτι θα καθεσαι σε αναμμενα καρβουνα.....σου ευχομαι το καλυτερο...

κοριτσακια μου τι κανετε?

τανυα μου ουτε κ εγω καταλαβα...... :lol: δε εισαι η μονη...καλε πειτε κ σε μας.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό το ξώφαλτσο θα μας φάει στην στροφή κορίτσια και θα μου πέσουν τα μαλλιά :evil::evil:

αχ καλέ τι κακιά που είμαι :oops::oops::oops::oops::oops:

άσε που πιστεύω οτι είναι τόσο αναίσθητο ξώφαλτσο που καλή μου Ρόουζ νομίζω οτι δεν πήρε τίποτα... :lol:

αχ έχω αέρια τελευταία και κάτι ζαλάδες, βρε λέτε ; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια tanya Χρυσανθη δεν ειναι τιποτα κατι δικα μας ;;);;);;);;);;)

Μερεντουλα αντε να ακουσουμε το 2 ευχαριστο για το 2011 ρε κοριτσι μου.....

Οχι τιποτα αλλο αλλα θα επανελθει το ξωφαλτσο και θα μας φυγουν οχι τα μαλλια αλλα

ολο το σκαλπ στο τελος :)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσάνθη περαστικά σου κοπέλα μου....Άντε, από εδώ και στο εξής να σου πάνε όλα καλά..

Αφού είναι δικό σας το θεματάκι Σία και Ρόουζ μου δεν επιμένω να μάθω.....Κάτι παραπάνω θα ξέρετε εσείς, ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανουμε βρε ΣΙΑ μου να εχουμε ξωφαλτσα να γελαμε :)):)) το εχω δει το ξωφαλτσο σε αλλο "εργο"και προβλεπω να γυρισει σηριαλ εδω :)):)) ειναι η σειρα του τωρα :-p

μερεντουλα αν δεν πηρε τιποτα θα του δωσω εγω και θα το καταλαβει :lol::lol::lol: εμας δεν μας τρωει κανενας σε στροφες ;)

μερεντουλα ποτε δεν περιμενεις?

δικο μας δεν ηταν εγινε :-p θα καταλαβετε και εσεις αν συνεχισει το ξωφαλτσο να ερχεται :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα θα εχουμε και σηριαλ να βλεπουμε :)):)):)):))

βρε μπας και ειναι το ξοφαλτσο παιδι του Γιαγκου του Δρακου στην λαμψη??? =))=))=))=))

η του αλλου του αστηνομικου στο Καλημερα Ζωη του Θεοχαρη τιποτα???? =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα θα περασουμε ΣΙΑ :lol::lol::lol: λαμψη,καλημερα ζωη?ισως αν και νομιζω θα εχει πιο πολυ σασπενς :)):)) πιο πολυ αγωνια βρε αδερφε :-p και πιο πολλα λογια οχι οπως στον Φωσκολο ολο τα ιδια και τα ιδια =))=))=))=)) ειδες τελεικα ειναι ωραια αυτα τα ξωφαλτσα μας διασκεδαζουν κιολας ;)=p~ δεν ξερω για εσενα αλλα εγω ανυπομονω να αρχισει το σηριαλ :-w:-w:-ss:-ss=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε κορίτσια έχω περίοδο αυτή την στιγμή που μιλάμε αλλά λέω..

έχω ζαλάδες και κάτι πουρδές.... λέτε λέω ;) να είμαι έγκυος; ( το παίζω ξώφαλτσο μήπως και έχω προβάδισμα :lol::lol::lol: )

Σια έγραψες πάλι !!! θα μου εξηγήσεις σε παρακαλώ τι ακριβώς είναι αυτή η εξέταση που θα κάνεις ; δεν την κατέχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις που συχναζει ρε συ ΡΟΖΕ???? εχω μια ατερμονη αγωνια να μαθω νεα :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Μερεντα και να θες τωρα δεν μπορεις να αποκτησεις τον τιτλο το εχει παρει αλλη με πολλες δαφνες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στην υστεροσκοπηση βαζουν καμερα μεσα στην μυτρα για να δουν το εσωτερικο της και πολλες φορες επεμβαινουν επιτοπου χειρουργικα εαν υπαρχει καποιος πολυποδας η ινομιωμα και τα σχετικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα για ποιό σήριαλ μιλάτε, βρε παιδιά;;;;;; :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Εγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα;;;;;;;;;;; :-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Πολύ μπούφος έχω γίνει τελευταία.... :-q:-q:-q:-q:-q:-q

Λέτε να φταίνε οι πολλές ενέσεις για τα αυγουλάκια.... =))=))=))=))=))=))=))

Έχω όμως μια υποψία.... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Μερεντούλα, ρίχτου γλυκιά μου, ρίχτου [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μερεντουλα και εγω οταν ειχα περιοδο ολο κατι τετοια ελεγα :lol::lol: ασε τα ξωφαλτσα εδω εχει αλλο ξωφαλτσο την πρωτη θεση =))=))=))=)) που πας ρε κοπελια δεν βλεπεις το ξωφαλτσο που σε προσπερασε? =))=))=))=)):)):)):)):))

ατερμονη αγωνια εχεις? :lol::lol::lol::lol: καλα μην τρως τα νυχια σου θα σου πω :-p

μαρικακι μου αυτη η υποψια σου ειναι σιγουρα :thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι ακριβώς ήμουν κ εγώ στο πρώτο μου παιδάκι δεν καπνίζω βέβαια αλλά πιστεύω αν κάπνιζα θα το ήθελα κ εγώ… προσπάθησε να το περιορίσεις δεν είμαι κ ειδική βέβαια γιατί δε καπνίζω αλλα προσπάθησε να το μειώσεις μιλά κ με τον γιατρο σου αν χρειάζεσαι βοήθεια 
    • Εγώ νομίζω δεν έχω μπει ακόμη στο μπουντ της γέννας οπότε είμαι οκ μέχρι στιγμής! Τώρα, όταν φτάσει η ώρα δεν ξέρω αν θα με πιάσει καμία κρίση πανικού 😀😀
    • Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα
    • @BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...