Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Σια καλη τυχη και απο μενα και με το δεξι εεεεε!!!

Δοξαζω τον Θεο που δεν χρειαστηκε να περασω απο αυτη την δοκιμασια.

με το δεξι :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σια καλη τυχη και απο μενα και με το δεξι εεεεε!!!

Δοξαζω τον Θεο που δεν χρειαστηκε να περασω απο αυτη την δοκιμασια.

με το δεξι :D :D :D :D :D

Εισαι απο τις τυχερες!Εμεις ειμαστε ατυχες και μας βασανιζει ο καλος Θεούλης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια καλη τυχη και απο μενα και με το δεξι εεεεε!!!

Δοξαζω τον Θεο που δεν χρειαστηκε να περασω απο αυτη την δοκιμασια.

με το δεξι :D :D :D :D :D

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .......

ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΓΕΜΑΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

GEORGI ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΙΑΣΤΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου σου ευχομαι σημερα ολα να πανε καλα!!!! να μπουν τα εμβρυακια στην κοιλιτσα σου κ να τους αρεσει τοοοοοοσο πολυ εκει που να μεινουν για αλλους 9 μηνες ;)

αναστασια κ σε σενα τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!

οι αλλες? εχετε κανενα ευχαριστο???? για πειτε!!

εγω δευτερα περιμενω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ, ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ

ΤΑ ΕΒΡΥΑ ΚΑΤΑΨΥΧΘΗΚΑΝ

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ :cry::cry::cry::cry::cry:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ

Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( .........................................................................................................................................................................................................................................
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

koritsia niwthw psiloenoxliseissssssss!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

lete????????????????????????????????????????????????????????

exw akoma 5 meres gia periodo!!!

ax makari na mhn ertheiiiiiiiiiii :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΙΜΑ, ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ

ΤΑ ΕΒΡΥΑ ΚΑΤΑΨΥΧΘΗΚΑΝ

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ

Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ............................

Σια μουυυυυυυυυυυυ μη στεναχωριεσαι βρε καρδουλα μου, ολα για καλο γινονται για τα σπορακια σου.Πρεπει το περιβαλον της μητρας σου να ειναι ιδανικο για να μεγαλωσουν σωστα!!!!Φανταζομαι το σοκ σου ενω περιμενες ολα να προχωρησουν αλλα εδω θα το πω κι εγω μια φορα πως ολα για καποιο σκοπο γινονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

koritsia niwthw psiloenoxliseissssssss!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

lete????????????????????????????????????????????????????????

exw akoma 5 meres gia periodo!!!

ax makari na mhn ertheiiiiiiiiiii :D :D :D :D :D

Μακαρι κοπελα μου να μην σου ερθει!!Μη δινεις σημασια σε συμπτωματα, οτι ειναι να γινει θα γινει!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ΣΙΑ μου σοκαρίστηκα και εγώ τώρα και στεναχωρέθηκα πάρα, μα πάρα πολύ... [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Θα συμφωνήσω όμως με την Αναστασία. Προέχει η υγεία σου. Τα εμβρυάκια θα είναι μια χαρά στην κατάψυξη και θα σε περιμένουμε. Σημασία έχει να καταλάβει ο γιατρός τι συνέβει, ώστε να ξέρει πως πρέπει να προχωρήσει την επόμενη φορά.

Καταλαβαίνω απόλυτα την απογοήτευσή σας και το σόκ που έχετε πάθει. Πάρε το χρόνο σου να συνέλθεις και κάνε κουράγιο. Τα εμβρυάκια σου θα αποψυχθούν όταν με το καλό είσαι έτοιμη και θα τοποθετηθούν, χωρίς κανένα πρόβλημα. Θα δείς...

Σου στέλνω πολλά φιλιά και μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia μην εισαι τοσο απαισιοδοξη σε παρακαλω! εχω περασει πολυ ασχημα στην ζωη μου. Μετα που περναγε η καθε φαση( βεβαια περναγανε μηνες) καταλαβαινα πως καθε εμποδιο για καλο. Ακομη και αυτη η εγκυμοσυνη την ηθελα ενα χρονο πριν, αλλα τωρα που εμεινα καταλαβα πως τοτε πραγματικα μεσα μου δεν ημουν ετοιμη.

δεν εννοω για σενα κατι απλα μην απελπιζεσαι θα ερθει οταν δεν θα το περιμενεις (ελπιζω συντομα)

σια μου λυπαμαι πολυ. Να ρωτησω κατι απο περιεργια: Οταν τελειωνει η μια περιοδος δεν ξεκιναει να προετοιμαζεται η μητρα για την επομενη; Αρα θα εχει αιμα μεσα συνεχεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia μην εισαι τοσο απαισιοδοξη σε παρακαλω! εχω περασει πολυ ασχημα στην ζωη μου. Μετα που περναγε η καθε φαση( βεβαια περναγανε μηνες) καταλαβαινα πως καθε εμποδιο για καλο. Ακομη και αυτη η εγκυμοσυνη την ηθελα ενα χρονο πριν, αλλα τωρα που εμεινα καταλαβα πως τοτε πραγματικα μεσα μου δεν ημουν ετοιμη.

δεν εννοω για σενα κατι απλα μην απελπιζεσαι θα ερθει οταν δεν θα το περιμενεις (ελπιζω συντομα)

σια μου λυπαμαι πολυ. Να ρωτησω κατι απο περιεργια: Οταν τελειωνει η μια περιοδος δεν ξεκιναει να προετοιμαζεται η μητρα για την επομενη; Αρα θα εχει αιμα μεσα συνεχεια;

Γιωργια πιστευω θα μας το στειλει οταν πρεπει να ερθει.Κουραστηκα 2 χρονια τωρα....ισως κι εγω να μην ειμαι ετοιμη παρολο τα 33 μου χρονια τι να πω!!!Εχει ο Θεος για ολους μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σια... πω πω!!!

οπως ειπαν κ τα κοριτσια παραπανω ομως μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου..

ολα γινονται για καποιο λογο.. θα δει κ ο γιατρος γιατι υπαρχει το αιμα και η προσπαθεια σας θα ειναι πετυχημενη!

τα μωρακια σου θα ειναι εκει κ θα σε περιμενουν!!

μωρουδενια εγω περιμενω περιοδο τη δευτερα

εδω κ μερες εχω κατι ψιλο"συμπτωματα" αλλα φανταζομαι οτι ειναι απο την ιδεα μου επειδη το σκεφτομαι πολυ

αφηστε που με ποναει κ η μεση μου.. παντα οταν εχω περιοδο με ποναει :x

ελινα περαστικα κ γρηγορα για να επιστρεψεις στο παιχνιδι! ;)

γεωργια δε νομιζω να ιεναι φυσιολογικο να εχει μεσα αιμα συνεχεια..

το αιμα αποβαλει το μη γονιμοποιημενο ωαριο, δε νομιζω να βρισκεται συνεχως εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia..eida oti me psaxnete...ego eimai ellada ki eho xathei mesa sta melomakarona kai ta fagita tis mamas...enimerosa den enimerosa oti o pelargos me egrapse auto to mina?argise dio meres alla den irthe o paliovlakas..mou steile tin alli.... :evil: ton perimeno ton epomeno giati tora mou eixe pei eixe poli douleia kai na perimeno..ipomoni to loipon...ki alli...ouf ouf...

vre sia mou kalo mou...euxomai na deite sintoma ti eftaixe kai ola na pane kat euxin...kouragio..toulaxiston ta morakia mporoun na se perimenoun..euxomai grigora me euxarista nea..tipota den tha einai...giati vre paidi mou tetoio vasano??kouragio eimaste edo mazi sou...tha erthei o pelargos etsi mou pe kai ton pisteuo auti ti fora..

pantos ki ego kano skepseis mipos telika den to thelo tooooooooso poli gi auto den erxetai to kalo mou?perimenei ti stigmi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλη αυτή η καθυστέρηση μας βγαζει τις ανασφάλειες μας.Το λαχταράμε πολυ ενα μωρακι κι αυτο μας κανει πολλές φορες να ειμαστε παράλογες και υπερβολικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mallon etsi einai anastasia..skeftomaste parapano apo oso prepei...ego nomizo pos niotho etoimi alla kamia fora anarotiemai..kai meta leo pali..kai autes pou vlepo giro mou ti??itan etoimes?einai pote kaneis etoimos na kanei paidi?den nomizo..apla den prolavan na katsoun na skeftoun tooooooooso...stamatao loipon na me analio..kai as erthei telos panton..oso gia anasfaleies ouououo...skeftomoun oti den to axizo..i oti kati kako eho kanei..i oti den me thelei..den xero..meta siniltha kai stamatisa na skeftomai kotsanes.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa!!!anastasia me pernas 3 meres tora...xaxaxa....euxomai enan kalo mina

cuando σαν τα συγκρουόμενα αυτοκινητάκια κανουμε ποια θα περασει μπροστα....χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια έχεις μπει σε μια σειρά πλέων, το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να σκέφτεσαι θετικά βρε κορίτσι μου και κάθε εμπόδιο σε καλό αφού είναι και αντιμετωπίσιμο...

το δύσκολο είναι όταν δεν ξέρεις τι συμβαίνει αλλά ακόμα και έτσι πάντα βρίσκετε το πρόβλημα, θέλω να πιστεύω....

Δευτέρα έχω γυναικολόγο, περιμένω περίοδο στις 9/1 και την περιμένω πως και πως για μια απο τα ίδια :lol::lol::lol: προσπάθειες, προσπάθειες.. :lol::lol:

προς το παρών το μόνο που μπορώ να κάνω είναι μάσκες στην μάπα μου και πίλινγκ για να είμαι έτοιμη βρε κορίτσια, θέλω να είμαι μια όμορφη μαμά !!! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα σας μαλωσω και τις δυο, τι χαζομαρες ειναι αυτες που λετε και σκεφτεστε; ολες αξιζετε ενα μωρακι. Αυτες που δεν αξιζουν ειναι τελικα που αυτες το αποκτανε χωρις αγχος και μετα τα πετανε ή τα χτυπανε. Ετσι ειναι η ζωη καμια φορα αδικη! Σταματηστε να το σκεφτεστε τοσο πολυ, αφηστε τον εαυτο σας εστω και λιγο ελευθερο. ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!

Αδιαφορηστε και λιγο για την περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...