Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Ποια τολμαει και χαζευει και δεν κανει ντοιγκ ντοιγκ? :twisted: εεεεεεεεεεεε??????

Βαλτε δαντελες και σατεν εσωρουχα, βαλτε σεξυ ρομπες και πουπουλα και φτερα.....βαλτε κολωνιες και αρωματα γαλλικα και ξεσηκωστε τους αντρες σας!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια και Καλή χρονιά σε όλες μας!!

Βάλτε με και εμένα στη λίστα....Περιμένω να μου έρθει....σήμερα - αύριο....θα δούμε. Αισθάνομαι ότι μου έρχεται....αλλά δεν έχω ενδείξεις ακόμα....

Βάλτε με λοιπόν και εμένα για να κάνουμε παρεούλα....

Φιλάκια και ό,τι καλύτερο για το 2011!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου τι ειναι το μπιλαντι? :)):)) αληθεια γιατι θα δυσκολευτω να το καταλαβω?χαζη ειμαι? 8-}8-}

θελω και εγω να μαθω για το εργαλειο σου kiska :-p μου φαινεται πολυ καλο να το παρουμε και αυτο μπας και καταφερουμε τιποτα!ευχομαι να βγει αληθινο για σενα και να εισαι εγκυουλα :)

οντως κολλησαμε βρε κοριτσια!για ελατεεεε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ανασκουμπωθειτε..ανεβειτε στα ντιβανια στα ντιβανομπαουλα στα πατωματα στους πολυελαιους =))=)) καπου τελοσπαντον για να πιασουμε τον σπορο ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορίζουμε ένα ακόμα μέλος στην τρελοπαρέα του 2011:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

9. kiska

10. Xρυσάνθη

11. levou

12. girl84

13. marikaki27

14. Teddy_Dion

15. Maimoudaki

16. mwroudenia

Η λίστα μεγαλώνει [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] , αλλά κυρίες μου, εγκυμοσύνες δεν βλέπω.... x_xx_xx_xx_x

Για συντονιστείτε παρακαλώ, για συντονιστείτε... [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif] , σαν πολύ τεμπελιάσαμε με τις γιορτές.... [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

ax euxaristw pou me prosthesate kai emenaaaa :D:D:D

nai koritsia...afhste...h prosoxh mas strafhke sta melomakarona kai ksexasame........to meli!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορίζουμε δύο ακόμα μέλη στην τρελοπαρέα του 2011:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

9. kiska

10. Xρυσάνθη

11. levou

12. girl84

13. marikaki27

14. Teddy_Dion

15. Maimoudaki

16. mwroudenia

17. tanya

18. litsas1

Τάνια μου καλώς ήρθες πίσω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG: , μας έλειψες πολύ!!! :x:-*:x:-*:x:-*

Cuandooooooooo, που είσαι;;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] , τι έγινε τελικά;;;;; Μη μας αφήνεις στην αγωνία... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Μαζεψτε λιπον μελομακαρονα και κουραμπιεδες, οτι φαγατε φαγατε και βουτηξτε στο μελι!!!! ;;)

Ετοιμαζομαι κα για τριτη σπερματεγχυση αλλα αυτη τη φορα θα την κανω διπλη να ανεβασουμε πιθανοτητες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Αναστασούλα μου, διπλή σπερματέγχυση... για να γίνεις επιτέλους διπλή.... :lol::lol::lol::lol:

ΣΙΑ τι νέα;;; Πας αύριο για εμβρυομεταφορά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Μαζεψτε λιπον μελομακαρονα και κουραμπιεδες, οτι φαγατε φαγατε και βουτηξτε στο μελι!!!! ;;)

Ετοιμαζομαι κα για τριτη σπερματεγχυση αλλα αυτη τη φορα θα την κανω διπλη να ανεβασουμε πιθανοτητες!!! :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: etsi etsi!!!!!!!!!!oti fagame fagame

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα......

εγω σημερα εφτιαξα κεικ με τσαφιδες κ σολατα....κανελονια ψωμακι κ σε μερικα ψωμακια εριξα κ ελιτσες.....μιλαμε τα λιγουρευομουν κ τα εφτιαξα.....χαρηκα που το ψωμακι μου εγινε τελειο...(δεν γινοταν τοσο αφρατο αλλα παντα βιαζομουν.....σημερα ειπα θα το αφησω να φουσκωσει καλα).....αχ θελω να παω να φαω αλλα περιμενω τον αντρα μου..τρωμε παντα μαζι....

το στηθος συνεχιζει να ειναι τουμπανω κ περα απο τις κραμπες εχω σουβλιες στην κοιλια.υπνηλια.....δεν εχω κανει τιποτε γιατι δεν θελω ιανουαριο ξανα...αλλα ρε κοριτσια υπαρχει ενδεχομενο να μην ηταν βιοχημικη τον προηγουμενο μηνα....?κ το αιμα ετσι να ηρθε......αχ δεν παω καλα...... :roll:

οσο για τον κυκλο.....ολες λετε την ημερα που αδιαθετουμε....οκ το δεχομαι...σκιζω τα πτυχια μου..... :lol: οχι ολα....το πτυχι οτης γεννετικης δεν το σκιζω με τιποτε.... :P ξερω τα παντα....αφου αν παρω το πτυχιο μου πραγματικα θα κανω μεταπτυχιακο εκει.....

οπως ειπα το δεχομαι...αλλα εγω για μενα θα μετραω οπως μετρουσα.....κ τα κοριτσακια μου μαλλον ετυχαν κ εγιναν αγγελακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

ΕΦΤΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ......ΒΟΗΘΑ ΜΕ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ :ympray::ympray::ympray::ympray:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΙΣΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΤΣΗ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΩ :x:x:x:x:x:x

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

~o)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια....

ΣΙΑ μου σου στέλνω όοολη την θετική μου ενέργεια και την αγάπη μου, να πάνε όλα καλά εύχομαι κοριτσάκι μου!! Το ίδιο φυσικά και για την γλυκιά Αναστασία μας! Σας σκεφτόμαστε κορίτσια, να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα!!!

Εγώ ακόμα περιμένω... έχω καμιά βδομάδα ήδη καθυστέρηση αλλά δεν είναι ασυνήθιστο για μένα :? πρήστηκα κιόλας οπότε μάλλον όπου να ναι θα κάνει την εμφάνισή της η παλιοπερίοδος.... :(

Την Κυριακή φεύγω για καμιά δεκαριά μέρες οπότε θα σας έχω νεότερα απο τις 20 του μηνός και μετά...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας και καλή επιτυχία!! Άντε όταν γυρίσω με το καλό να έχουμε πολλές ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου levou ψυχουλα.Μακαρι να κανεις λαθος και οταν επιστρεψεις να μας ανακοινωσεις το σπορακι σου!!!!

ΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σταματα βρε παιδι μου με πηραν τα ζουμια!!!!;;)

Σου στελνω ότι εχω και δεν εχω.....ολη μου τη θετικη ενεργεια, 2 ζευγαρια παντοφλες, μια τρυπια καλτσα, το γλυκο της κουνιαδας ;) λιγο σαλαμακι που μου περισεψε και ενα κουνουπιδι!!! :shock:

Ελπίζω να βοηθησουν αυριο!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια, κοπέλα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου τα μωρακια σου να μεινουν μεσα σου, και να μεινουν και τα τρια και να σε κλωτσανε και να σε τρελανουνε και να τα γεννησεις με το καλο και με πολύ υγεία, και με πολύ ευτυχια, και ωχ τρελαθηκα και πηρα φορα :lol: ΟΛη την θετική μου ενεργεια πανω σου και κατω σου.

Αναστασια και σε σενα κοπελα μου τα ιδια απο τα παραπανω και τα καλυτερα να ερθουν στις κοιλιτσες σας και να παθετε πολύ γρηγορα εγγκυμοσυνη και το γλυκακι κρατατο για μενα :roll::roll:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΛΕΤΕ. ΚΑΛΕς ΦΟΥΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΚΥΛΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου, ΣΙΑ μου, ΣΙΑ μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: πράγματι η αυριανή είναι μεγάλη ημέρα!!! Μπράβο που σε περιμένουν τρια εμβρυάκια... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Τρία εμβρυάκια περιμένουν την μανούλα τους, να τα περιθάλψει και να τα ζεστάνει!!! Με το καλό να εμφυτευτούν όσο το δυνατόν περισσότερα!!! Συγκινούμαι και εγώ που το σκέφτομαι.

Ελπίζω σύντομα να σε ακολουθήσω. Την Δευτέρα το πρωί έχουμε ωοληψία και μακάρι να μας βοηθήσει ο Μεγαλοδύναμος: εσένα να γίνει η εμφύτευση και εμάς να είναι καλά τα ωάρια και να γίνει γονιμοποίηση.

Σε φιλώ γλυκά, σε σκέφτομαι και σου στέλνω όλη μου την αισιοδοξία και την θετική μου σκέψη!!!

Αναστασία, ιδιαίτερα το κουνουπίδι θα βοηθήσει αφάνταστα, γιατί με τα πριτς και τα προυτς, η ακατανόμαστη θα πάρει δρόμο και θα φύγει για 9 μήνες... [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] Εξασφαλισμένη επιτυχία :lol::lol::lol::lol::lol:

Levou, ετοιμάσου, η λίστα περιμένει... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Cuando, που είσαι;;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια όλα καλά θα πάνε !! μια μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω μαζί με όλη μου την θετική ενέργεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φυσικά και για εσένα Μαρικάκη και Αναστασία να πάνε όλα καλά βρε κορίτσια %%-%%-

και σε όλες μας !!!!!!! όλες καλέ θα τα καταφέρουμε !!!

άντε κορίτσια κάποια πρέπει να κάνει την αρχή, ποια θα είναι η πρώτη που θα ανακοινώσει τα ευχάριστα ;;;; ποια καλέ άντε :-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου καλη μαμαδοαγκαλιτσα αυριο....να σου τα βαλουν κ να πανε ολα καλα...θετικη ενεργεια απο εμενα στο φουλ.....σε φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Siaaa kali epitixia gia avrio ola na pane kala...ade anastasia kai esu me to kalo..marikaki mou na sou vroun osa perissotera kala waria ginetai..re cuando pou eisai??paei paidia emeine apo ti xara tis mallon kai mas ksexase!!!egw agwnio gia tin triti na min erthei!!!! koritsia vazw kai to link(boro na valw link den kserw)apo to cyclotest pou sas elega na to diavasete

http://www.cyclotest.de/This-is-cyclote ... ab0.0.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...