Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΜΕΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ???? :-?:-?:-?:-?:-?:-?

ΕΓΩ ΨΙΛΟΧΑΘΗΚΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ @-)@-)@-)@-)@-)@-) ΠΑΡΑΦΟΥΣΚΩΣΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ @-)@-)@-)@-)

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΒΛΕΠΩ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΒΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥ :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΨΑΡΙΑ ΠΙΑΣΑΜΕ??? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΟ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΩΤΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσανθη μη σεκφτεσαι ετσι...

ξερω την ιστορια σου και τι εχεις τραβηξει..

αυτη τη φορα ολα καλα θα πανε!!! να εισαι αισιοδοξη!!

αντε να εχουμε πολυ καλα νεα ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG:

ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΜΕΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ???? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

ΕΓΩ ΨΙΛΟΧΑΘΗΚΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ @-) @-) @-) @-) @-) @-) ΠΑΡΑΦΟΥΣΚΩΣΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ @-) @-) @-) @-)

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΒΛΕΠΩ :-ss :-SS :-ss :-SS :-ss

ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΒΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥ :ymsmug: :YMSMUG: :ymsmug: :YMSMUG:

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΨΑΡΙΑ ΠΙΑΣΑΜΕ??? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΟ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΩΤΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :-* :-* :-*

Σιααααααααααα πες τους να σου παρουν ολα τα αυγουλακια σου και να τα κλωσήσουν καλα γιατι αλλιως θα τους διαλύσουμε το μαγαζι!!! :o:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ναι τι θα κανω :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss θα πω του γιατρου να τα βαλει ολα στους επωαστες και να μην το κουνησει ρουπι αλλιως θα τον φαει ο κοκορας :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ναι τι θα κανω :-ss :-SS :-ss :-SS :-ss :-SS θα πω του γιατρου να τα βαλει ολα στους επωαστες και να μην το κουνησει ρουπι αλλιως θα τον φαει ο κοκορας :)):)) :)):))

Και αν χρειαστει να κατσει κι αυτος πανω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθούλι μην σκέφτεσαι έτσι, έσύ δεν 'σκατώ... ' τίποτα...αλίμονο δηλαδή δεν φτάνει η στενοχώρια που περνάμε κατά καιρούς...ώρα είναι να κατηγορούμε και τους εαυτούς μας! Και εγώ στην βιοχημική σκεφτόμουν: αν είχα κάνει το ένα ή το άλλο τότε ίσως να το είχα προλάβει αλλά, τελικά κατάλαβα ότι και όλα διαφορετικά να τα έκανα, το πιο πιθανό θα ήταν να συνέβαινε το ίδιο...

Θα σου στείλει ο θεός μωράκι θα το δεις :):)

και σε όλα τα κορίτσια!!!!

Αναστασία μου καλή επιτυχία την επόμενη φορά! Είσαι πολύ αισιόδοξη και αυτό θα σε βοηθήσει ΣΙΓΟΥΡΑ!!!! Και εγώ κάθε φορά λίγο πριν αδιαθετήσω ή μόλις αδιαθετούσα, στενοχωριομουν, αλλά μετά έβλεπα με πολύ αισιοδοξία τον επόμενο μήνα και ξεκινούσα τις προσπάθειες! Ξέρω πολλές περιπτώσεις που μόλις χαλαρώσαν και σταμάτησαν να το σκέφτονται έμειναν έγκυες :D:D

marikaki εύχομαι το νέο έτος να σε βρει με μωράκι στην κοιλίτσα!!!!Εσένα και όλα τα κορίτσια!!! Σασ εύχομαι καλή αρχή με το νέο έτος!!!

αα και σε όσες δεν αρέσει το νούμερο μπορεί να γίνει αναδιανομή ρόλων χιχιχιχι

πολλά πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθούλι μην σκέφτεσαι έτσι, έσύ δεν 'σκατώ... ' τίποτα...αλίμονο δηλαδή δεν φτάνει η στενοχώρια που περνάμε κατά καιρούς...ώρα είναι να κατηγορούμε και τους εαυτούς μας! Και εγώ στην βιοχημική σκεφτόμουν: αν είχα κάνει το ένα ή το άλλο τότε ίσως να το είχα προλάβει αλλά, τελικά κατάλαβα ότι και όλα διαφορετικά να τα έκανα, το πιο πιθανό θα ήταν να συνέβαινε το ίδιο...

Θα σου στείλει ο θεός μωράκι θα το δεις :) :)

και σε όλα τα κορίτσια!!!!

Αναστασία μου καλή επιτυχία την επόμενη φορά! Είσαι πολύ αισιόδοξη και αυτό θα σε βοηθήσει ΣΙΓΟΥΡΑ!!!! Και εγώ κάθε φορά λίγο πριν αδιαθετήσω ή μόλις αδιαθετούσα, στενοχωριομουν, αλλά μετά έβλεπα με πολύ αισιοδοξία τον επόμενο μήνα και ξεκινούσα τις προσπάθειες! Ξέρω πολλές περιπτώσεις που μόλις χαλαρώσαν και σταμάτησαν να το σκέφτονται έμειναν έγκυες :D :D

marikaki εύχομαι το νέο έτος να σε βρει με μωράκι στην κοιλίτσα!!!!Εσένα και όλα τα κορίτσια!!! Σασ εύχομαι καλή αρχή με το νέο έτος!!!

αα και σε όσες δεν αρέσει το νούμερο μπορεί να γίνει αναδιανομή ρόλων χιχιχιχι

πολλά πολλά φιλιά!!

Αρε samanthoula δεν μας ξεχνας.!!!!Ναι θα ειμαι αισιοδοξη συνεχεια, αν και την μελαγχολια μου δεν την κρυβω!!!Δεν μπορει ρε γμτ....καπιο σχεδιο θα εχει και για μας ο Θεουλης!!Φιλακια στη μπεμπουλα σου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία αύριο και από εμένα ΣΙΑ μου!!!

Εύχομαι να σου πάνε όλα περίφημα!!! Προχώρα χωρίς φόβο για το αποτέλεσμα, αλλά με πάθος! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε.

Περιμένουμε νέα σου με μεγάλη αγωνία...

Κοίτα να δεις φιλενάδα, εάν χρειαστεί.... θα έρθουμε όλες να κλωσίσουμε...=))=))=))=)) ,για καλύτερα αποτελέσματα...=))=))=))=))

ΥΓ

Δυστυχώς το mammy είναι πολύ αργό απόψε και δεν μπορώ να προσθέσω εικονίδια, προς μεγάλη μου απογοήτευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου μέρα ΣΙΑ μου, καλη ανάρρωση τώρα και καλά αποτελέσματα...

Περιμένουμε να μάθουμε νέα σου, για τα αυγουλάκια σου, εάν τα έβαλαν να γονιμοποιηθούν και πως τα πάνε...

Σου στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια και ευχόμαστε για το καλύτερο... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......

τι κανετε?

Σια μου μακαρι να σου πανε ολα τελεια κ να εισαι εγκυουλα.....

εγω σιδερωσα κ σε λιγο θα φτιαξω φαγακι.....μπριζολιτσες θα ψησω....ειχα κανει κ μια μηλοπιτα χτες 10 το βραδυ κ ειμαι κομπλε.....

Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους τέλος η ονειρούπολη!!!!! 8-}8-}8-}:)):))

ψόφησα ρε κορίτσια και σας έχασα, καλέ εγώ είμαι :lol::lol: με ξεχάσατε ;;;

άντε να μπαίνω ξανά σιγά σιγά στους ρυθμούς μου....

καλέ πότε κιόλας έφτασε το 2ρο 14 σελίδες ;; 8-}8-} χμμμ :-?:-? έχασα πολλά επεισόδια γαμ@τη μου !!!! Να πω την αλήθεια μου κορίτσια δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες αλλά...

κορίτσια ποια είναι η λίστα με τα ονόματά μας ;;

Σια καλή επιτυχία %%-%%-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου πολυ καλη επιτυχια!!ευχομαι να πανε ολα καλα και το σπορι σου να ξεκιναει σιγα σιγα τον δρομο του.. ;) περιμενουμε νεα σου!

καλως ηρθες παλι μερεντουλα.σιγα μην σε ξεχνουσαμε ;;) πως περασες?Καλη Χρονια κιολας με υγεια και ενα σπορουλι συντομα στην κοιλιτσα σου :)

βρε κοριτσια να σας πω ειμαι σημερα στην 9η μερα και απο την 6η μερα με ποναει τρελλα η μεση μου.βασικα εχω καποιο προβλημα με την μεση μου αλλα να με ποναει 2 μερες και ολη την ημερα δεν μου εχει ξανατυχει.σημερα ειμαι καπως καλυτερα αλλα σκεφτομαι τωρα αν ειμαι εγκυος και αυτο το αιμα που ειχα δεν ηταν περιοδου υπηρχε περιπτωση να πονουσε τοσο πολυ λογω μωρου?α και κατι αλλο ειδα προχθες μια βλεννα μεγαλη που δεν ειχα ξαναδει αλλα την προηγουμενη μερα ειχα κανει ντοιν ντοιν παιζει ρολο αυτο?η ηταν τυχαιο?αυτη η βλεννα απο που να προηλθε?λογικα σε λιγες μερες θα εχω και ωορρηξια λετε να ηταν απο αυτο?θα παω στον γιατρο για εξετασεις στα μεσα του μηνα και θα διαπιστωσω αν ειμαι η οχι(σιγα μην ειμαι δηλαδη απλα να εχουμε να λεμε)απλα ηθελα και την αποψη σας τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζ μου την ιδια σκεψη κανω κ εγω ακομη...λες να ειμαι εγκυος κ το αιμα να μην ηταν περιοδου?αλλα μετα επανερχομαι κ λεω οκ φαρμακα δεν πηρα...θα φανει αν δεν ξανααδιαθετησω..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη μου δικιο εχεις το εχω ξανασκεφτει αλλα μετα λεω και εγω οπως και εσυ θα φανει αν ειμαι..ακομα βεβαια δεν εχει φανει τιποτα :)):)) απλα απορησα με αυτα που εχω οχι οτι αγχωνομαι να δω αν ειμαι η οχι απλα να εχουμε να λεμε :-p ετσι και αλλιως ξερω οτι δεν ειμαι και με τον υπερηχο που θα κανω θα φανει.α τωρα που σε βρηκα για πες μερες 8-} μου ηρθε στις 12:15 τα μεσανυχτα 28/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ροζ....κ εγω εχω συνεχεια υπνηλια...πραγμα σπανιο για μενα μονο στις εγκυμοσυνες κοιμομουν...αφου ο αντρας μου λεει λες βρε?κ εγω πιστευω κ μετα λεω...επ μαζεψου αδιαθετησες...ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται.... :lol:

ασε που εχω κ κραμπες κ διαφορα συμπτωματα....α το στηθος που εγινε τουμπανο κ δεν εχει ξεπρηστει?αλλα προσγειωνομαι κ λεω αδιαθετησα.....

ροζ 28 αλλα 12:15 μεσανυκτα...θυμαμαι οτι εχεις καπου 28-30- κυκλο.....για τις 28 ειναι 11 ιανουαριου κ για τις 30ημερες 13 ιανουαριου....

κατι που καναμε λαθος δηλαδη κ εγω απο εδω το εμαθα κ νομιζα οτι το ειχα λαθος ειναι η μερα περιοδου ποτε ξεκιναει...η γιατρος μου μου ειπε οτι απο την επομενη μετρας.....αρα λαθος μετραγαμε.....εγω στις εγκυμοσυνες που προγραμματισα εμετρουσα απο την επομενη αλλα διαβασα κ εγω εδω κ μετρουσα την πρωτη ημερα....αλλα εκατσα κ εψαξα κ τους υπερηχους οτι απο την επομενη μετρανε.....αρα εγω συνεχιζω κ μετραω απο την επομενη....

στο θεμα μας (τσεκαρε κ εσυ τις ημερομηνιες αμα εχω κανει λαθος πες) εγω θα σου προτεινα να κανεις στις 9-11 στις 13 κ μετα δωστου να καταλαβει...γιατι αμα μεινεις μετα κομμενα αυτα :lol: .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα απο κραμπες αλλο τιποτα..σημερα πεθανα απο τις κραμπες!το στηθος και μενα ξεκιναει και πρηζετε αλλα λογω ωορρηξιας ειναι πιστευω και οχι μωρου.τι να κανουμε ας ονειροπολουμε λιγο κακο δεν κανει :))

εγω μετρουσα απο την επομενη και εδω μεσα λενε τα κοριτσια απο την πρωτη μερα και ετσι μετραω πλεον απο την πρωτη μερα..μπερδευτηκα τελειως τωρα :blink: αν μετραμε απο την επομενη τοτε μου ηρθαν την 28η μερα αν και μεσανυχτα αλλα αν μετραμε απο την πρωτη τοτε 29η μερα.επειδη τα εχω κανει μπαχαλο με τις ημερομηνιες και δεν ξερω πως να μετραω μεχρι 31-32η η μερα εχει τυχει να μου ερθει.σου ειχα πει απο την αρχη του Ιανουριου τον κυκλο μου αλλα με μετρημα την ιδιας μερας αρα δεν εχω ιδεα τι κυκλο εχω :S μου ειχες πει οτι εχω μεσο ορο 30 κυκλο!ουφ πολυ μπερδεμα..

9 και 13 λες ειναι στανταρ και μετα οποτε θελουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ειναι μεσανυχτα ειναι 29...αρα μετρας απο 30 πρωτη μερα αφου ηταν βραδυ κ θα σταματησεις για ωορηξια παλι νυχτα(αφου λενε οτι το ωαριο ζει για 24 ωρες)....ουτως η αλλως μια πανω μια κατω μικρο κακο.....

αρα με το νεο μετρημα γιατι τα καναμε μπαχαλο.....12 ειναι 1 14η ημερα, κ 14 η 16η ημερα......αρα 10-12-14....εγω ετσι τα μετραγα αλλα κανεις δεν ξερει με σιγουρια απο οτι εχω καταλαβει......

τωρα που ειχα την βιοχημικι μιλησα με την γιατρο κ μου ειπε 1 μερα καθυστρερησης ειχες γιατι μετρουσε απο το χαρτακι των εγκυων.....αρα μια μετα μετρανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξημερωσε 28/12 οταν μου ηρθε αυτο εννοω αρα δηλαδη 29η μερα πιανετε?οκ απο εδω και περα θα ξαναμετραω απο την επομενη ετσι και αλλιως οπως λες και εσυ μια μερα πανω μια μερα κατω δεν σημαινει και πολλα.

οποτε οι ημερομηνιες μου ειναι 10-12-14..καλα και πιο πριν να εχουμε δεν θα παθουμε κατι :)) με μετρο ομως να εχει αντοχες γι αυτες τις μερες :-p

σε ευχαριστω χρυσανθη μου που μπαινεις στον κοπο να μετρησεις για να με βοηθησεις :-*:-* ευχομαι συντομα να μην ξαναχρειαστει να μετρας και για τις δυο μας :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ροζ....με εχεις καταμπερδεψει....τα σβηνουμε ολα...28 ξημερωματα...αρα απο την 29-30-31-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16.......Αρα 11 ειναι η 14η ημερα κ 13 η 16η....οποτε κρατα 9-11-13 κ μετα κανε οποτε θες....τα εχω γραψει σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε χρυσανθη μου δεν το ηθελα συγνωμη.ναι τωρα ειναι σωστα οπως τα εχεις γραψει!αρα οι μερες μου ειναι 9-11 και 13 οκ :-bd και ο Θεος βοηθος :) ευχαριστωω :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, με μπερδέψατε και εμένα....

Ρόουζ, εάν αδιαθέτησες 27/12 βράδυ προς ξημερώμα 28/12, τότε η 28/12 είναι η πρώτη ημέρα της περιόδου. Εάν αδιαθέτησες 28/12 προς ξημέρωμα 29/12, τότε η 29η είναι η πρώτη ημέρα της περιόδου. Πάντα η ημέρα που έρχεται η περίοδος είναι η πρώτη ημέρα του καινούργιου κύκλου. Εάν βεβαιως αδιαθετήσεις στις 11.00 το βράδυ, δεν μετράς αυτή την ημέρα. Μετράς αυτην που ξημερώνει ώς πρώτη ημέρα.

Γιατί μπερδεύεσται τόσο πολύ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...