Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Ωρεεεεεεεε Σια με τρελαινει το λελουδικο σου!!!! :lol::lol: Να βαστάξω απο πουυυυυυυυ?Πεταξτε κανενα σχοινι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά θα το κλείσουμε το ΝΟ 2 θετικά!!!

και ξεκινάμε το Νο3 ακόμη θετικότερα!!!

Εμένα η ευχή μου εισακούστηκε!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ !!!!!!!!

να έχεις μια ομορφη εγκυμοσύνη :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν anastasia αφού θες συμπτώματα...άκου...

1.στήθος βαρύ αλλά όχι σκληρό ...αντιθέτως μαλακό αλλά πονούσε όταν το ακουμπούσα (ιδιώς στο πλάι)

2.λευκά υγρά

3. συχνοουρία αλλά όχι όπως άλλες φορές (εννοώ οτι άλλες φορές είχα πιο έντονη και τελικά δεν ήταν ένδειξη εγκυμοσύνης)

4.Εμφανείς φλέβες στο στήθος αλλά αυτό το είχα κι άλλες φορές πριν την περίοδο.

5.και πιο σημαντικό...καθυστέρηση!

Καλα λενε ειναι ιδια με τις περιοδου!Εγω αυτα τα εχω παντα!! :lol::lol: Καθε μηνα εγκυος ειμαι!! :lol::lol:Ειμαι σιγουρη παντως πως τα σκηπτρα παραδωθηκαν σε εσενα για να κλεισει το Νο2 επιτυχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mporei na kleisei akoma kalitera..min paradinesai akoma!!!auto itan mia terastia ekplixi gia na kleisei omorfa to 2 alla perimene ki esi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!peirazei na xoume ki alli ekplixi?

Βρε τι να πειραζει μακαρι, αλλα επειδη παρακολουθω την εξεληξη απο το μεσημερι μέσω τουαλετας (καταλαβες τι εννοω ;) )τα ροζ εγιναν ροζοκαφε τωρα....και νιωθω συνεχεια πως ειμαι μουσκεμα!Αυριο χαλαρα θα ερθει, ετσι τουλαχιστον αισθανομαι.Εκτος κι αν σταματησουν και κανω χωριακη και δειξει 7500000000000 μοναδες! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι να πειραζει μακαρι, αλλα επειδη παρακολουθω την εξεληξη απο το μεσημερι μέσω τουαλετας (καταλαβες τι εννοω ;) )τα ροζ εγιναν ροζοκαφε τωρα....και νιωθω συνεχεια πως ειμαι μουσκεμα!Αυριο χαλαρα θα ερθει, ετσι τουλαχιστον αισθανομαι.Εκτος κι αν σταματησουν και κανω χωριακη και δειξει 7500000000000 μοναδες! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elinaaaaaaaaaaaaaaaaa μου, τι διάβασα πριν λίγο παιδάκι μου;;;;;;;;;;; Συγχαρητήρια!!!!Μπράβο, χίλια μπράβο!!!!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη

Με το καλό να φουσκώσεις και να μπαίνεις να μας φυσάς πότε-πότε, μπας και μας πάρουν τα σκάγια ξώφαλτσα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασούλα μου, βάστα γερά, φιλενάδα, βάστα γερά. Τι σκοινιά σου πετάμε, τι σωσίβια εάν χρειαστεί θα σου ρίξουμε, εσύ κοιτά να πιαστείς γερά... για να κλείσετε το πόστ μαζί με την Elina76 :YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x

Μήπως ξέρεις καμιά σας τι έγινε τελικά με την litsas1; Τελικά την έκανε την χοριακή; Σταμάτησε το αίμα που είδε, ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι να πειραζει μακαρι, αλλα επειδη παρακολουθω την εξεληξη απο το μεσημερι μέσω τουαλετας (καταλαβες τι εννοω ;) )τα ροζ εγιναν ροζοκαφε τωρα....και νιωθω συνεχεια πως ειμαι μουσκεμα!Αυριο χαλαρα θα ερθει, ετσι τουλαχιστον αισθανομαι.Εκτος κι αν σταματησουν και κανω χωριακη και δειξει 7500000000000 μοναδες! :lol::lol::lol:

7500000000000 μοναδες ;;; 8-}8-}8-}8-}8-}

πω πω φιλενάδα αν έχεις τόσες μονάδες αυτό θα σημαίνει οτι θα είναι 5 και 6 ίσως :lol::lol:

κοίτα ξέρεις πόσο σε αγαπάω... δεν σε πειράζει αν μου δώσεις ένα ;; [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

κράτα γερά Αναστασία !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7500000000000 μοναδες ;;; 8-}8-}8-}8-}8-}

πω πω φιλενάδα αν έχεις τόσες μονάδες αυτό θα σημαίνει οτι θα είναι 5 και 6 ίσως :lol::lol:

κοίτα ξέρεις πόσο σε αγαπάω... δεν σε πειράζει αν μου δώσεις ένα ;; [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

κράτα γερά Αναστασία !!!!!!!

Καλα δεν ντρεπεσαιιιιιιι????Μονο ενα θελεις? :lol::lol: Τοσο με αγαπας? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....Αναστασούλα μου, βάστα γερά, φιλενάδα, βάστα γερά. Τι σκοινιά σου πετάμε, τι σωσίβια εάν χρειαστεί θα σου ρίξουμε, εσύ κοιτά να πιαστείς γερά... για να κλείσετε το πόστ μαζί με την Elina76 :YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x

Μαρικακι μου οτι βασταω βασταω, αλλα να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ;) Αντι να μειώνεται αυξανεται το ροζ, το καφε, κοκκινες κλωστες κτλ....αλλα ευτυχώς ειναι εγκυουλα η elina μας και θα κλείσουμε ευχάριστα το ποστ!!!Αν και μια φιλη μου ενω ειχε ετσι αιματακι τελικα ηταν εγκυος και το πηρε χαμπαρι απο τον 2ο προς τον 3ο μηνα.Λεμε για να μην χανουμε ελπιδες τωρα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μόλις κατάφερα και μπήκα και είδα τα ευχάριστα.

Συγχαρητήρια elina μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και να κρατήσεις σε 9 μήνες αγκαλίτσα ένα ή και δύο υγιέστατα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(με 5000 μονάδες εεεεεεεεεεεεε;;;;;;;)

Αναστασία πρέπει να τριτώσει το καλό στο Νο2 για ν απάμε στο 3 .....πρώτη η kiska μετά η Ελίνα (το Μαρικάκι μας την έκανε) ε η επόμενη ποία είναι;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως ειμαι αισιοδοξη!!!!!

το νουμερο 2 θα κλεισει με 2 σουπερ εγκυμοσυνες!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασακι περιμενουμε τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ειχα λιγες μερες να μπω και χαιρομαι με το που μπηκα και επεσα πανω σε νεα εγκυουλα.πολλα συγχαρητηρια ελινα με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι!

αναστασακι μου τι γινεται?μακαρι φιλεναδα να εισαι εγκυουλα να κλεισει το ποστ με διπλη εγκυμοσυνη απανωτη :-p ευχομαι τα ροζ,καφε να ειναι απο το σπορι σου που εμφυτευτηκε για τα καλα ;)

μαρικακι μου τι εγινε?ελπιζω να ειναι περαστικα ολα.το χερι σου πως παει? :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elina μου ακολουθείς πολύ σοφή τακτική... και εγώ το ίδιο θα έκανα!

Βρε, κορίτσια, έχουμε ήδη 3 εγκυμοσύνες: την kiska, kalliopap και elina76. Η Αναστασούλα θα είναι η 4η...

Γειά σου ρόουζ :-h:-h:-h:-h:-h Από ψυχολογία είμαι ανεβασμένη και αποφασισμένη για άλλη μια προσπάθεια μέσα στο Μάρτιο (απλά δεν ξέρω ακόμα τι είδους προσπάθεια). Στο σπίτι περνάμε λίγο δύσκολα: κάτι ο θάνατος του θείου μου, κάτι ο πατέρας μου που θα μπει για εγχείρηση κήλης μόλις οι γιατροί του ΙΚΑ σταματήσουν τις απεργίες τους, κάτι η μαμά με υγρό στα γόνατα και εγώ με το ώμο μου να πονάει ακόμα... είμαστε όλοι ένα νοσοκομείο!!!

Ε, που θα πάει, θα περάσει και αυτό, όπως ένα σωρό άλλα....!!!

Σε φιλώ ρόουζ και καλή σου μέρα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. marikaki27

11. girl84

12. levou

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. tanya

16. litsas1

17. mariannap

kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

elina 76 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

elina πολλά πολλά μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία εύχομαι να ακούσουμε και από

σένα τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marikaki όλα θα πάνε καλά, το αξίζεις, έχεις τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε ολες μας!!!Δυχτυχως δεν εχω ευχάριστα να σας πω!Σημερα πρωι πρωι μου ηρθε κανονικότατα και με τρελούς πόνους!!!! :( Αλλα δεν στεναχωριομαστεεεεεεε, ευκαιρια να ηρεμησουμε ενα μηνα, να τελειώσει και τη θεραπεία ο άντρας και μετα οργανωμένα και σωστά πλέον για τις επόμενες κινήσεις χωρίς πλεον περιθωρίου λάθους γιατι αντε πολυ τη χαρη τους καναμε τους γιατρούς!!!.Μας μένει το ντοπλερ οσχεου να κάνουμε κι εγω υστεροσκοπηση και είμαστε πανέτοιμοι!!!!

Ευχαριστω πολυ ολες σας για τη συμπαράσταση κι εγω ειμαι εδω για εσας!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...