Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Βρε κοριτσια....σημερα ειμαι στην 12η ημερα απο την σπερματεγχυση....και πριν μιση ωριτσα πηγα τουαλετα και ειχα λιγο ροζ.....τι ειναι αυτο παλι?και αρχισαν και λιγα απαλα πονακια περιοδου...μαλλον φαγαμε την παπαρα?ή ειναι καμια εμφυτευση? :roll:

Ύποπτο μου φαίνεται και αυτό.... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κοριτσια....σημερα ειμαι στην 12η ημερα απο την σπερματεγχυση....και πριν μιση ωριτσα πηγα τουαλετα και ειχα λιγο ροζ.....τι ειναι αυτο παλι?και αρχισαν και λιγα απαλα πονακια περιοδου...μαλλον φαγαμε την παπαρα?ή ειναι καμια εμφυτευση? :roll:

aaaaaaaaaax...kalo akougetai auto!!!!!an de sinehistei...einai poli kalo simadi!!!! :ympray::ympray: to testaki ti edeixe?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!Οταν σας ειπα για το τεστ δεν ειχα κανει, πλακα εκανα :lol: .....μετα το ροζακι εκανα και ηταν αρνητικο.Βεβαια αν ειναι εμφυτευση που δεν νομιζω, δεν θα εδειχνε αμεσως.Ας ειμαστε λογικοι λοιπον και να κρατησω την ψυχραιμια μου.Αν δεν ερθει αυριο μετα παω για χοριακη.Και η πλακα ειναι οτι πηρα της εταιριας που ξερουμε ολες! ;) και δεν εδειξε αχνη γραμμη....θα τους κανω μυνηση τα διορθωσαν!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki m poli lipame gia to apotelesma s!

xerw poso diskolo einai na dextheis tin apotixia meta apo mia exwswmatiki!

allwste ta xw perasei k gw poli prosfata!

auto p tha s pw omws einai na xeis pisti, na min xaseis tin upomoni s kai tha rthei to sporaki koritsi m!

eimai sigouri!

twra ximerwnei mia kainouria mera, mia kainouria arxi einai mprosta sas!pare to xrono s, xekourasou, xalarwse kai eimaste oles edw dipla s, opoiodipote k an einai to epomeno sas vima!

O THEOS einai Megalos!auto na skeftesai!to kalo mas thelei kopela m!

kalo kouragio na s euxithw k kali sinexeia marikaki m!

anastasoula m perimenoume ta euxarista nea s!

na xeis thetikes skepseis!

sou euxomai mesa ap tin kardia m na sai egkioula kopelitsa m!

eilikrina!

oi alles kopelitses ti kanoun?ola kala?

egw aurio paw gia tin afairesi t diafragmatos p exw sti mitra koritsia m!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki m poli lipame gia to apotelesma s!

xerw poso diskolo einai na dextheis tin apotixia meta apo mia exwswmatiki!

allwste ta xw perasei k gw poli prosfata!

auto p tha s pw omws einai na xeis pisti, na min xaseis tin upomoni s kai tha rthei to sporaki koritsi m!

eimai sigouri!

twra ximerwnei mia kainouria mera, mia kainouria arxi einai mprosta sas!pare to xrono s, xekourasou, xalarwse kai eimaste oles edw dipla s, opoiodipote k an einai to epomeno sas vima!

O THEOS einai Megalos!auto na skeftesai!to kalo mas thelei kopela m!

kalo kouragio na s euxithw k kali sinexeia marikaki m!

anastasoula m perimenoume ta euxarista nea s!

na xeis thetikes skepseis!

sou euxomai mesa ap tin kardia m na sai egkioula kopelitsa m!

eilikrina!

oi alles kopelitses ti kanoun?ola kala?

egw aurio paw gia tin afairesi t diafragmatos p exw sti mitra koritsia m!

filakia!

Καλη επιτυχια girl ολα θα πανε καλα αυριο.Θα λυθει κι αυτο το προβλημα και εισαι ενα βημα πριν την μητροτητα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!

ΠΡΩΙΝΗ ΚΑΙ ΕΣΥ Ε?ΑΓΩΝΙΑΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..........ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.........ΔΕΝ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΛΕΠΤΟ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΤΡΕΛΛΑ.......ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ!

ΚΑΘΑΡΕΣ........ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΑ ΑΧ!ΑΥΤΟ ΕΦΤΑΙΓΕ!

ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ 3 4 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΟΡΜΟΝΕΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ.........ΠΑΜΕ ΛΕΕΙ ΣΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΟΥΤΕ ΒΛΕΝΕΣ ΝΑ ΔΕΙ(ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ)ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ...ΑΛΛΟΙΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Η' ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΡΟΧΟΡΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΘΗΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ,ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ?

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΕ ΕΓΔΑΡΕ!! :shock:

100 ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ 200 ΑΥΤΟΣ!!

ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ..........

ΥΓ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!GIRL84 ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl kali epitixia..na diorthothei theloume to provlima kai ola tha ginoun...ola kala euxomai..anastasia na kaneis minisi oposdipote!!!!den mporoun na mi deixnoun oute mia thetiki grammi..tzampa ta pairnoume? :lol::lol:

xouanitaki einai kalo na vgei kali i salpigo..tis idies skepseis me sena ekana otan vgikan ola kala..alla telika ehoume mini thema me tin kinititkotita tou spermatos kai tha pame gia spermategxisi ki emeis..ki ego aghothika otan mou to eipe alla telika epeidi perimeno poli kairo eipa na to kano..euxomai na vgoun ola teleia me tis exetaseis sas,na xalarosete kai aplos na erthei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Αναστασία μου στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου 2 μέρες πρίν την αναμενόμενη περίοδο είχα 2-3 ροζ σταγόνες... έκανα τεστ την ίδια μέρα και βγήκε αρνητικό σε 2 μέρες που ξανάκανα ήταν θετικό και την επόμενη έκανα χοριακή και είχα 600 κάτι μονάδες.. οπότε το ροζάκι μπορεί να είναι εμφύτευση!

Σου το εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα!!

Και σε όλα τα κοριτσάκια το εύχομαι!!

girl καλή επιτυχία αύριο!!!

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA ευχαριστούμε πολύ !!

Χουανιτάκι εγώ έδωσα 200 ευρώ και 50 για το υγρό. Σας χούφτωσαν για τα καλά :lol::lol:

γιατί ρε συ δεν κάνει απο τώρα ο άντρας σου σπερμ/μα ;

Αναστασάκι για χοριακή πήγες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Merentoula δεν πηγα.Εκανα τεστ το πρωι αλλα αρνητικο!Αυριο αν δεν ερθει τοτε θα παω, αλλα δεν το κοβω...περιοδος θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Αναστασία μου στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου 2 μέρες πρίν την αναμενόμενη περίοδο είχα 2-3 ροζ σταγόνες... έκανα τεστ την ίδια μέρα και βγήκε αρνητικό σε 2 μέρες που ξανάκανα ήταν θετικό και την επόμενη έκανα χοριακή και είχα 600 κάτι μονάδες.. οπότε το ροζάκι μπορεί να είναι εμφύτευση!

Σου το εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα!!

Και σε όλα τα κοριτσάκια το εύχομαι!!

girl καλή επιτυχία αύριο!!!

Σας φιλώ!!

μπορει να ειναι αυτο αναστασια!!!δεν τα παραταμε τοσο ευκολα..ε;για περιμενε να δεις τι γινεται...

για τη σαλπιγγο τι 250 τι 300 κι εμενα 250 μου πηραν..νομιζω 100 το φαρμακο και 150 η 120 η κλινικη..εχετε κανει κανενα σπερμοδιαγραμμα χουανιτακι;γιατι πρωτα κανουμε αυτο και μετα μπαινουμε σε ολες τις διαδικασιες,επειδη ειναι απλο να το τσεκαρεις και μετα παμε στα πολυπλοκα οπως σαλπιγγο,μην σε πεδευουν και σε ξεπαραδιαζουν αδικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!!!

ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!!!!!! :P

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!!!

ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΒΓΗΚΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!!!!!! :P

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ...........

Χουανιτάκι και εμάς το πρώτο σπερμοδιάγραμμα που έκανε ο καλός μου ήταν λάθος !!!!

με αυτό το λάθος τώρα ήμαστε 3μήνες πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολα βρε κοριτσια ειναι λαθος απλα το σπερμα απο μηνα σε μηνα μπορει να αλλαξει..αρκετα..καθε τρεις μηνες σχεδον ανανεωνεται αλλα ειναι τοσο ευαισθητο που εχει πολλους παραγοντες που μπορει να το επηρεασουν..το σπερμοδιαγραμμα ειναι μια ενδειξη σε τι φαση ειναι..αλλα δεν αποτελει διαγνωση η σιγουρα ειναι ετσι και δεν αλλαζει...απλα ενα αψογο ειναι δυσκολο να βγει χαλια μετα και ενα χαλια να βγει απολυτα αψογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den prospatheite omos poli xronoa xouanitaki e?dostou xrono loipon tora pou eisai iremi..ena apsogo spermo spania einai lathos de ginetai

μην το λες, λάθος γίνονται ακόμα και εκεί που δε το περιμένεις.

εμείς κάναμε το πρώτο και ήταν λάθος, μετά πήγαμε σε βιολόγο, η οποία βιολόγος ασχολούνταν μόνο με σπερμοδιαγράμματα και τίποτε άλλο, αφού είδε οτι υπάρχει πρόβλημα μας είπε να κάνουμε και μια καλλιέργεια σπέρματος σε μικροβιολόγο για ουρεοπλασμα και τα σχετικά. Κάνουμε την καλλιέργεια και πάω να πάρω την επόμενη μέρα τα αποτελέσματα,

μου λέει ΚΑΙ αυτή δεν έχει κανένα μικρόβιο αλλά και το σπέρμα είναι άψογο... η δουλειά της ήταν να δει αν υπήρχε μικρόβιο και όχι αν είναι το σπέρμα γόνιμο κ.ο.κ. Εδώ δεν το είχε πάει καν την πρώτη ώρα το σπέρμα ( δεν ήταν απαραίτητο ) στο ιατρείο της πως ήταν τέλειο μετά απο μια ώρα ;

άρα και αυτή άσχετη απο σπερμαδιαγράμμα... αλλά την εξυπνάδα της την πέταξε χωρίς να την ενδιαφέρει αν μας πάρει στο λαιμό της όπως έκανε και η πρώτη φυσικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελλινακι συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!!!! μπραβο!!!!

μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!

αντε να παιρνουμε κ οι υπολοιπες σειρα σιγα σιγα!!!!!

αναστασακι ποτε θα πας για χωριακη?? μην ανησυχεις για το ροζακι παντως, πολλες κοπελες εχω ακουσει οτι το ειχαν κ ηταν εγκυες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααα elinaaaaaaaaaaa...ευτυχως ναι θα κλεισουμε ευχαριστα το Νο2!!! :D

mamimoudaki αν δεν ερθει αυριο η αχρηστη την επομενη παω για χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά θα το κλείσουμε το ΝΟ 2 θετικά!!!

και ξεκινάμε το Νο3 ακόμη θετικότερα!!!

Εμένα η ευχή μου εισακούστηκε!

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

συνχαρητηρια κοπελα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...