Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΓΥΡΝΑΝΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ DOPPLER

ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ..

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ..

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ

ΚΑΤΙ ΒΡΑΔΙΑ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΡΑΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΝΗΜΑ!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ;; ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ DOPPLER

ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ..

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ..

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ

ΚΑΤΙ ΒΡΑΔΙΑ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΡΑΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΝΗΜΑ!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ;; ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom! έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ..

ΠΡΟΧΤΕΣ (ΑΚΡΙΒΩΣ 28 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ) ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ.. ΟΠΙΣΘΕΝ!!

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ,

ΟΣΑ ΜΩΡΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΟΧΙ;;;

ΚΑΙ ΠΟΤΕ;;;

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΟΧΙ;;

ΕΠΡΕΠΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ Η

ΟΧΙ;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..:)

εμας η γιατρος μας ειπε οτι τ μωρ'ο και ειδικά τα πρώτα μεχρι και τελευταια στιγμη γυρνανε και να μην αγχωνομαστε,φίλη μας πήγε να γεννησει φυσιολογικά και ο μπεμπης γύρισε τελευταια στιγμη οπότε έκαναν καισαρική,μην αγχωνεσαι οτι ειναι να γινει θα γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom! έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ..

ΠΡΟΧΤΕΣ (ΑΚΡΙΒΩΣ 28 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ) ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ.. ΟΠΙΣΘΕΝ!!

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ,

ΟΣΑ ΜΩΡΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΟΧΙ;;;

ΚΑΙ ΠΟΤΕ;;;

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΟΧΙ;;

ΕΠΡΕΠΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ Η

ΟΧΙ;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..:)

εμας η γιατρος μας ειπε οτι τ μωρ'ο και ειδικά τα πρώτα μεχρι και τελευταια στιγμη γυρνανε και να μην αγχωνομαστε,φίλη μας πήγε να γεννησει φυσιολογικά και ο μπεμπης γύρισε τελευταια στιγμη οπότε έκαναν καισαρική,μην αγχωνεσαι οτι ειναι να γινει θα γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις που πηγαμε την 24 βδομαδα για τον μηνιαιο υπερηχο ειπε οτι ειναι με το κεφαλι κατω αλλα θα γυρισει αλλες τοσες φορες μεχρι το τελος και οτι τουλαχιστον ξερει το δρομο τωρα. Τωρα που θα ξαναπαω σε μια βδομαδα θα μας πει πως ειναι. Μην αγχωνεσαι το μωρο θα βρει τον δρομο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις που πηγαμε την 24 βδομαδα για τον μηνιαιο υπερηχο ειπε οτι ειναι με το κεφαλι κατω αλλα θα γυρισει αλλες τοσες φορες μεχρι το τελος και οτι τουλαχιστον ξερει το δρομο τωρα. Τωρα που θα ξαναπαω σε μια βδομαδα θα μας πει πως ειναι. Μην αγχωνεσαι το μωρο θα βρει τον δρομο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom! έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ DOPPLER

ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ..

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ..

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ

ΚΑΤΙ ΒΡΑΔΙΑ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΡΑΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΝΗΜΑ!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ;; ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

BabyBoom μου, το ¨ξαλάφρωμα¨ το νιώθεις 10 μέρες πριν γεννήσεις λένε. Δεν έχει να κάνει με το αν γυρίσει το παιδι αλλά με το αν "κλειδώσει" στην έξοδο για να γεννηθεί. (Απο εκει και πέρα δηλαδή μπορει να ξεκινήσει και η διαστολή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom! έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ DOPPLER

ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ..

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ..

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ

ΚΑΤΙ ΒΡΑΔΙΑ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΡΑΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..

ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΝΗΜΑ!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ;; ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

BabyBoom μου, το ¨ξαλάφρωμα¨ το νιώθεις 10 μέρες πριν γεννήσεις λένε. Δεν έχει να κάνει με το αν γυρίσει το παιδι αλλά με το αν "κλειδώσει" στην έξοδο για να γεννηθεί. (Απο εκει και πέρα δηλαδή μπορει να ξεκινήσει και η διαστολή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koritsia poso poly sas katalaveno......to moro mou itan anapoda me ta podia pros ta kato mexri kai xtes pou piga sto giatro kai mou eipe telika oti gyrise ......terastia anakoufisi eimai kai 36 evdomada simera mpaino sto enato....to eixa megalo varos kai poli anxos.....xtes apo ti xara mou eklega mia ora.....elpizo na meinei ekei pou einai kai na mi kounithei.....simera efaga ena mpol merenta mono kai mono gia na parei kila to moro kai na sfinosei na mi mporei na kounithei xaxa!

Pantos de katalava tipote...oute pote gyrise isos mesa ston upno kai einai kai 3 kila idi ....piga sto giatro me ti sigouria oti einai akoma anapoda kai otan mou eipe gyrise kontepsa na ton filiso apo ti xara mou....Pantos prin dio evdomades pou eixa paei pali giatro kai itan akoma anapoda mou sinestise ksekourasi xalaroma kai ksapla ...kai ta kana oxi se megalo vathmo ekana kai tis doulitses mou alla ksaplona kai poles ores kai na pou telika afto voithise....kai mena deksia itane ..na koimaste antitheta apo tin aristeri diladi....ego afto ekana..

ox sas kourasa ....efxomai se oles sas na gurisoun ta morakia sas...min anxoneste kai na na ksekourazeste.....filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koritsia poso poly sas katalaveno......to moro mou itan anapoda me ta podia pros ta kato mexri kai xtes pou piga sto giatro kai mou eipe telika oti gyrise ......terastia anakoufisi eimai kai 36 evdomada simera mpaino sto enato....to eixa megalo varos kai poli anxos.....xtes apo ti xara mou eklega mia ora.....elpizo na meinei ekei pou einai kai na mi kounithei.....simera efaga ena mpol merenta mono kai mono gia na parei kila to moro kai na sfinosei na mi mporei na kounithei xaxa!

Pantos de katalava tipote...oute pote gyrise isos mesa ston upno kai einai kai 3 kila idi ....piga sto giatro me ti sigouria oti einai akoma anapoda kai otan mou eipe gyrise kontepsa na ton filiso apo ti xara mou....Pantos prin dio evdomades pou eixa paei pali giatro kai itan akoma anapoda mou sinestise ksekourasi xalaroma kai ksapla ...kai ta kana oxi se megalo vathmo ekana kai tis doulitses mou alla ksaplona kai poles ores kai na pou telika afto voithise....kai mena deksia itane ..na koimaste antitheta apo tin aristeri diladi....ego afto ekana..

ox sas kourasa ....efxomai se oles sas na gurisoun ta morakia sas...min anxoneste kai na na ksekourazeste.....filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισε και ο δικός μου!!

Πήγα χθες 38η εβδομάδα και εχει γυρίσει κανονικά το αγορι μου!!

Τώρα αναμένω να το αποφασίσει και να βγεί.. :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισε και ο δικός μου!!

Πήγα χθες 38η εβδομάδα και εχει γυρίσει κανονικά το αγορι μου!!

Τώρα αναμένω να το αποφασίσει και να βγεί.. :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα γύρισε την περασμένη εβδομάδα!!! Δηλαδή 36η εβδομαδα μας έκανε τη χάρη!!!

Είμαστε έτοιμες για την μεγάλη έξοδο! Το αμνιακό υγρό είναι λίγο και έχει άλατα ο πλακούντας! Λίγο βάρος να πάρει ακόμα και να μας έρθει με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα γύρισε την περασμένη εβδομάδα!!! Δηλαδή 36η εβδομαδα μας έκανε τη χάρη!!!

Είμαστε έτοιμες για την μεγάλη έξοδο! Το αμνιακό υγρό είναι λίγο και έχει άλατα ο πλακούντας! Λίγο βάρος να πάρει ακόμα και να μας έρθει με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) :kiss: Αθηνά μου αντε με το καλο....Λες να ειναι πρωτοχρονιάτικο το μωράκι σου? Στο ευχομαι κόπέλα μου.....

Και σε σένα Ελευθερία μου..κοντευεις....τυχερουλα....

Να μας ενημερωνετε....Με το καλο, με εναν πονο, κ ολα καλα να πανε σας ευχομαι.....

φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) :kiss: Αθηνά μου αντε με το καλο....Λες να ειναι πρωτοχρονιάτικο το μωράκι σου? Στο ευχομαι κόπέλα μου.....

Και σε σένα Ελευθερία μου..κοντευεις....τυχερουλα....

Να μας ενημερωνετε....Με το καλο, με εναν πονο, κ ολα καλα να πανε σας ευχομαι.....

φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ

ΜΟΥ Η ΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ

ΜΟΥ Η ΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...