Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

Μαρακι μου η μπουμπου σου ειναι μια κουκλα,με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα!!!!!!!!Θα εισαι μια εξαισια μανουλα που θα την μεγαλωσεις με απεραντη αγαπη!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΡΕ ΣΥ ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΜΕ ΑΛΛΗ Κ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ:blink: ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΛΑΘΟΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΥ ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΜΕ ΑΛΛΗ Κ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ:blink: ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΛΑΘΟΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παναγιτσα μου ποσο συγκηνουμε!!!

Μαρακι μου... τι να πω για ενα τοσο καλο, συναισθηματικο, χαρουμενο πλασμα σαν κ εσενα!!

ευχομαι ολα να πανε καλα κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου αυτο το μικρο θαυματακι!!

να εισαι παντα καλα κουκλιτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παναγιτσα μου ποσο συγκηνουμε!!!

Μαρακι μου... τι να πω για ενα τοσο καλο, συναισθηματικο, χαρουμενο πλασμα σαν κ εσενα!!

ευχομαι ολα να πανε καλα κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου αυτο το μικρο θαυματακι!!

να εισαι παντα καλα κουκλιτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ μου γλυκο μου κοριτσακι πω!πω!καταπληκτικο!!!με το καλο κοριτσακι μου να σας ερθει!!πολυ ωραιο ονοματακι θα της δωσετε!!Μπραβο σας!Αλλα λεω μηπως λεω μηπως σου μοιαζει!!:) αυτο νομιζω εγω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ μου γλυκο μου κοριτσακι πω!πω!καταπληκτικο!!!με το καλο κοριτσακι μου να σας ερθει!!πολυ ωραιο ονοματακι θα της δωσετε!!Μπραβο σας!Αλλα λεω μηπως λεω μηπως σου μοιαζει!!:) αυτο νομιζω εγω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας!!

Manina μου, όντως θα πρέπει να βγούμε μια βόλτα μαζί για αγορές ροζ ρουχαλακίων (που λέει και η φιλενάδα μου η Αντριάννα... :kiss: :kiss: ).

Μανούλα μου, η αλήθεια είναι οτι όποιος έχει δει τον υπέρηχο, μου λέει οτι η μικρή μου μοιάζει....... βασικά φαίνεται να έχουμε το ίδιο στόμα γιαυτό πιστεύω....

Αχχ έχω γίνει μια μέλλουσα χαζομαμά.... και που να γεννηθεί κορίτσια... θα μου τα πάρει τα μυαλά!!!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας!!

Manina μου, όντως θα πρέπει να βγούμε μια βόλτα μαζί για αγορές ροζ ρουχαλακίων (που λέει και η φιλενάδα μου η Αντριάννα... :kiss: :kiss: ).

Μανούλα μου, η αλήθεια είναι οτι όποιος έχει δει τον υπέρηχο, μου λέει οτι η μικρή μου μοιάζει....... βασικά φαίνεται να έχουμε το ίδιο στόμα γιαυτό πιστεύω....

Αχχ έχω γίνει μια μέλλουσα χαζομαμά.... και που να γεννηθεί κορίτσια... θα μου τα πάρει τα μυαλά!!!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...