Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Anastacia!


lena

Recommended Posts

αν και δεν τα χουμε πει ποτέ... φαίνεσαι πολύ γλυκός άνθρωπος με απίστευτο χιούμορ(τρελές ατάκες...!!!!!!!!!!)είσαι ερωτευμένη με την κόρη σου και σε καταλαβαίνω απόλυταααααα!!!!!!να χαίρεσαι την τσαχπίνα σου είναι σκέτη γλύκα και να την καμαρώνεις...πάντα γερή και τυχερή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααχχχχ....εγω σαν μαμα που θελω αν γινω συγκινηθηκα πολυ με ολη αυτη την αγαπη.

Μπραβο λενα!

Μοραβο τσαχπινα...να σου ζησει η μπουμπου σου και να εισαι παντα ετσι ευτυχισμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει...το εφαγα το πρωινο μου! :P

Καταρχην να ευχαριστησω ξανα τη Λενα...Για τον χρονο σου,για τα καλα σου λογια,για το ενδιαφερον!!!Με το καλο το νινακι σου!(μην ξεχασεις αυτο που ειπαμε!!!Σειρα σου σε λιγους μηνες!!!)

Χρυσα, Παναγιωτα,Αναστασια κ Βανια αγαπητες μανουλες να χαιρεστε τα αγορακια σας(μικρα κ μεγαλα!)!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ραμονα κ rose θα ευχηθω γρηηηγορα μπεμπακια στις υπεροχες φλατ κοιλιτσες σας!!! :):)

Μαρακι μου...(μπουχουουου :blush: ) "αδερφη" κ "νοσοκομα" μου!!!!Εσυ θα με γηροκομησεις!!!!Θα με φορτωθεις οταν μας αφησουν τα 6(3+3) μπεμπουζια μας( :laugh: :laugh: )!!!!

Θουλη μου που την βρισκεις τετοια καλοσυνη??? (το εχω παρατηρησει εδω κ καιρο!!! ;) ):kiss:

Να χαιρεσαι τον Ντοντο σου κ με το καλο το/τα επομενα υπναραδικα μωρα σου!!!

Λινα μου!!!!Αγαπη μου γλυκια!!!Σ'ευχαριστω για ΟΛΑ!

Φιλια στην μπουμπουκενια φιλη μας!!! :):):)

Νατασακι μου...Συγνωμη!!!...Που θα βλεπεις τη φατσα μου για λιγο καιρο!!! :laugh: :laugh:

Ελπιζω να βλεπω κ εγω τα δικα σας φατσονια συχνοτερα!!! ;) (εισαι καληηηηη φιλη εσυ!!! :laugh: )

Πανεξυπνο Ειρηνακι τσακω :kiss: !!!

Ευα+καραμελιτσα με κανετε πολυ χαρουμενη!!! :blush::blush:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!(με 1000 κ εγω!!! ;) )

Ευχομαι να ειμαστε κ παλι εγκυουλες μαζι!!!Σε 2-3 χρονια ;) !!

purple(Μαρια?!) κ Αθηνα να σας ζησουν τα νινακια σας!Ευχαριστω!!

Βασουλα μου με το καλο κουκλιτσα μου!!!

Να τα πουμε κ απο κοντα πριν γεννησεις!!! :)

Ελενη να χαιρεσαι τους κοριτσαρους σου!!!Ευτυχισμες παντα!!!

Γιωτακι μανουλα των ταλιμπαν-ακων!!! :laugh:

Να σου ζησουν κ καλο μας κουραγιο!!!

Λαμπρινακι μου... :blush:

Σ'ευχαριστω...Σ'ευχαριστουμε που υπαρχεις εδω μεσα!Που αντεξες,αντεχεις κ (ειμαι σιγουρη) θα αντεχεις τις κατηγοριες μας :P ,τον βομβαρδισμο ερωτησεων,τα απεγνωσμενα μας πμ και....Την ευγνωμοσυνη μας στο τελος!!! :)

Να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!

Αννα να'σαι καλα!!Το τσαχπινολαιμακι πηρε φιλακι!!!! :laugh:

Φιλακια στον αντρακο!!!

ΜΙΚΑ με το καλο να αγκαλιασεις το εμβρυακι σου!

Καρολινακι κ Τζουλιαννα ευχαριστω!!! :blush:

Φιλακια στα μωρακια σας!

tinkerbel φουουου!Μαμοσκονη για την κοιλιτσα σου!!! :laugh:

ΥΓ.ΛΕΝΑ ΣΟΡΡΥ για τα τεραστια ποστ!!!!!!!Δεν ξερω αλλο τροπο να εκφρασω την ευγνωμοσυνη μου!1 ευχαριστω για ολες δε μου φτανει! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο τρυφερά ήταν τα λόγια σου Αναστασία κ πόσο ζωντανή η περιγραφή σου,μπράβο!!!Πόσο συγκινήθηκα Παναγία μου ..........Να σας ζήσει το πανέμορφο πλασματάκι σας κ να έίστε πάντα καλά!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου θυμησες τις παλιες μας κουβεντουλες!! :)

Ομορφα τα ειπες Αναστασία μου!

Το καλυτερο η στιγμη της γεννησης της Αννυ!!

ps. Λενα θελω και εγω συνεντευξη! σχεδον 3 χρονια μελος και απο εξωτερικο!! Φιλια :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε 2 κούκλες!!!!

Φοβερή η συνέντευξη (κλαπ κλαπ κλαπ - παλαμάκια είναι αυτά)

Ελπίζω να είσαι πάντα τόσο "γεμάτη" και τόσο χαρούμενη με τη ζωή σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω μέσα και για μια στιγμή σκέφτομαι...

Νέα διαφήμιση στην αρχική σελίδα???? Top models στο site μας???? :laugh: :kiss:

Aναστασάκι μου γλυκό, υπέροχη η συνέντευξή σου!!! :)

Συγκινήθηκα σκ----λα μου!!! :P Στο καλό σου!!! :P

Είσαι πολύ "όμορφος" (και όμορφος, εννοείται! ;) ) άνθρωπος... Και η τσαχπινούλα πολύ τυχερό μωράκι!!! :cheer:

Λυπάμαι όμως... γιατί μας χωρίζει μεγάλη απόσταση :( και είναι δύσκολο να σε γνωρίσω από κοντά! Ειλικρινά θα το ήθελα πολύ!!! :kiss:

Να χαίρεσαι την εκπληκτική οικογένειά σου, να 'στε πάντα καλά, γεροί, δυνατοί, αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι!!!

Να μου φιλήσεις το τσαχπινάκι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii έγραψε:

Μπαίνω μέσα και για μια στιγμή σκέφτομαι...

Νέα διαφήμιση στην αρχική σελίδα???? Top models στο site μας???? :laugh: :kiss:

Aναστασάκι μου γλυκό, υπέροχη η συνέντευξή σου!!! :)

Συγκινήθηκα σκ----λα μου!!! :P Στο καλό σου!!! :P

Είσαι πολύ "όμορφος" (και όμορφος, εννοείται! ;) ) άνθρωπος... Και η τσαχπινούλα πολύ τυχερό μωράκι!!! :cheer:

Λυπάμαι όμως... γιατί μας χωρίζει μεγάλη απόσταση :( και είναι δύσκολο να σε γνωρίσω από κοντά! Ειλικρινά θα το ήθελα πολύ!!! :kiss:

Να χαίρεσαι την εκπληκτική οικογένειά σου, να 'στε πάντα καλά, γεροί, δυνατοί, αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι!!!

Να μου φιλήσεις το τσαχπινάκι!!! :kiss:

ρε μιτσακι που χαθηκες/.?

απαραδεχτη

αναστασια σορυ που εκμεταλευτηκα το θεμα σου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία με συγκίνησε πολύ η συνεντευξή σου

Χαίρομαι πολύ που υπάρχουν μανούλες σαν εσένα :)

Να χαίρεσαι την τσαχπίνα σου και την οικογένειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πάρα πολύ όμορφη συνέντευξη! :) Σε κάποια σημεία μάλιστα συγκινητική ..με έκανες και έκλαψα!:) Τελικά πολύ καλή ιδέα η συνέντευξη..αντε να δουμε κι άλλα κορίτσια!!:)

Να τη χαίρεσαι την κορουλα σου κι εσύ να είσαι πάντα καλά!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα μου "τσαχπινομανούλα" τρελάθηκα το πρωί που είδα τη νέα συνεντευξούλα!!!! :woohoo: :woohoo:

τι ωραία που τα είπες!!! :):)

συγκινήθηκα και γέλασα μαζί!!!

η τσαχπινούλα Άννυ είναι μια κούκλα(φυσικό βέβαια με τέτοια μαμά)!!! ;);)

να σας ζήσει και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

άντε και με ένα γιο σου εύχομαι!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κοριτσάκι γλυκό!!!!

Τα περιέγραψες όλα τόσο όμορφα και τρυφερά!!!

Να παραμείνεις πάντα έτσι όπως είσαι ,μας γεμίζεις

όμορφες - αν και συγκινητικές - στιγμές και μετα μας επαναφέρεις με το χιούμορ σου!!!

Να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και να απολαμβάνετε κάθε στιγμή μαζί του!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου..... δεν έχω λόγια!!!!

Φοβερή η συνέντευξη!!!!!

Κούκλα η κόρη!!!!!

Κούκλα η μάνα!!!!!!

Να την χαίρεσαι ολόψυχα μικρή μου!!!!!!

Η εμπειρία της γέννας σου τέλεια!!!!!

Να είσαστε καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπειτα από ημέρες εισβάλλω στο φόρουμ και να'σου η τσαχπινομαμά με την τσαχπίνα Άννυ! :)

Μ' άρεσες τσαχπίνα!!!Λακωνική εφ' όλης της ύλης! :laugh: Ιδιαιτέρως περιγραφική και χιουμορώδης όπως πάντοτε και φυσικά ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ!!!

Ανυπομονώ να σας αντικρύσω κάποτε-κάπου! :P

Λες να αγαπηθούμε;;; :woohoo: :woohoo: :lol:

Φίλη μου Τσαχπίνα να χαίρεσαι την κοράκλα σου!!! :)

Εύχομαι εκ πολύ-πολύ βαθέων (γνωρίζεις και το βάθος μου) :laugh: πάντοτε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!! :):):)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...