Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

μα ειδες τι βολικος ανθρωπος που ειμαι??

βολευομαι κ με κατι αλλο εκτος του κρεβατιου :lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα οτι κ αν γινει ευχομαι να ιεναι το καλυτερο για σενα!!

αχ μαριαιωαννα μακαρι να γινει ετσι με ολες μας!!

μπραβο που τα καταφερνετε κ ασχολειστε εξισου κ με τις δυο κουκλαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας,

Παναγιώταααααααα να σας ζήσει ο παίδαρος, κοτζάμ άντρας!! έτοιμος για το πανεπιστήμιο!!! :lol: ....καλούς θηλασμούς τώρα!!! :roll::roll::roll::roll::x:YMHUG: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

τα μισα τα διαβασα...αλλα θα σταθω στα πιο σημαντικο!

Παναγιωτα να σου ζησει το 2ο αντρακι σου!

να εχετε μια ευτυχσμενη οικογενεια!

αντε να περνετε σειρα οι επομενες....!

χθες κοιμηθηκα απο τις 9 το πρωι ως τις 4:00 το απογευμα!

και το βραδ κοιμηθηκα απο τις 2:00 εως σημερα στις 11:00

πηγα θεατρο....¨τα κοριτσια με τα μαυρα¨

Φοβερο, πολυ γελιο....!

thouli ακομα δουλευεις?

Argi πως ειναι ο γαμπρος μου?

Μαρια Ιωαννα .. τι κακο σκεφτηκες γι ατον πεθερο και εσπασε το ποδι του?

θα πατε να τον δειτε?

Χρυσα πως εισαι?

οι αναγουκες? με τι δουλεια τι εγινε?

Αφροδιτη τοσες μερες αδεια ο Κ?

ελπιζω α μην γινει σφαγη!

καλα ψωνια για τον μικρο!

Γιωτα πως παειι η προκληση?

Νατασα δε νομιζω να γεννησες!

Μπεμπουλης ο Σπυρακος καλα?

καπου κυκλοφορει στο τρενακι μια μπαμπουσκα 80 ευρω......

ας μου πει καποια την ιστορια της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ πως ειστε;;;;

με την δουλει ατα πραγματα ακομα ειναι πολυ ρευστα...θα δουμε που θα καταλυξει η ολη ιστορια..κριμα παντως γιατι συνεργασια τοσων χρονων χαλαει....

κριμα γιατι μας βαζουν και εμας στη μεση..

μαγειρευω..παστητσιο για μας, ψαροσουπα για τον Τζεφ..και ειμαι χαλια..ολα με ενοχλουν δε μπορω τις μυρωδιες καθολου..με το ζωρι ειμαι πανω απο τον κημα και ανακατευω...

Μ'αρεσει που ολοι ευχομαστε στην Παναγιωτ ακαλους θηλασμους..καλους υπνους λεω εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia EKANA MIA MAKAKIA ME TIN PROKLISI.... το πρόγραμμα με τα μλ το ειχα στο αμάξι,το εφερα σημερα σπιτι,μου ειχε κατσει οτι πρεπει καθε μερα να βαζω 20 μλ παραπανω φρεσκο κ τλικα ηταν 30! εντωμεταξυ η μικρη ποτε δεν το πίνει ολοκληρο ...τεσπα ...τις εδωσα τα 50 μλ που υπολοιπονταν σκετα τωρα ,το καλο ειναι οτι δεν εχει βγάλει κατι...αυριο 150 μλ φρεσκο κ 20 μλ σκονη ...την Τριτη σκετο φρέσκο ....η ειρωνια ειναι πως η μικρη δεν το χωνευει καθολου το γαλα ,αμα ξυπνησει δεν το πινει με τπτ...γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια δε τα κανω για μενα το σπιτακια..αλλα για αλλους..αλλοι τα τρωνε..ανανλογα αν τα φαει πολλες μερες οι σκονη ε δε λεει..

αφρο γιορτες με τον αντρα σου?τελειααα

βικυ ναι δουλευω..μετρωψ πλεον αντιστροφα..31.12 τελος..

μαριαιωαννα μιλησες καθολου με πεθερα?με τα μικρα σου μιλησε?

γιωτα πειραζει λες που εδινες λιγο λιγοτερο????????αν εχει ακομα αλλεργια τι θα εμφανισει?

αργι καλυτερα ο λουκας?

νατασουλα ελεος..εμ μαλακια εκανε εμ κατοπην εορτης ηθελε να στο δωσει..αμ δεεε

χρυσα με εβαλες σε σκεψη..σημερα λεω να κανω μελομακαρονα κ αυριο τα ψωμακια..

λενακι ποια ειδες στο υονο σου σημερα??????????

συμπεθερονιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα λογικα θα πειραζε εαν εδινα παραπανω... Μαρθα η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενουμε να εμφανισει τπτ πολυ απλα διοτι δεν εμφανισε ποτε πλην το βάρος ,ξερεις ... σε περιπτωση που εμφανισει κοκινιλες εχω εντολη να της δωσω 7 σταγονες ζιρτεκ και να παρω τηλ τον αλλεργιολογο, εαν ξεπεραστηκε θα φανει μετα απο καιρό εαν παίρνει βάρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενι με ρωτησες καποια στιγμη εαν τις εχω δωσει κατι μη επιτρεπτο...απο την μερα που αρχισαμε την προκληση προσεχω παρα πολυ να μην δωσω κατι διοτι θελω να εχω καθαρη εικονα,δηλ να ξερω τι φταιει σε περιπτωση που βγαλει κατι το παιδί!!! ατασθαλεια ειναι τα φουντούνια που τρώει κατα καιρούς!! και φυσικά εχω αγορασει κιντερ σοκολατα η οποία περιμένει στο ντουλάπι....τα Χριστουγεννα θα της τη δώσω ,μεχρι τοτε θα πινει φρεσκο εξολοκληρου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα δε νομιζω να πειραζει... εξαλλου ειναι μικρη η διαφορα στα μλ

αντε ολα καλα να πανε!!!

θουλαρα δε θυμαμαι τι ονειρο ειδα χτες :?

η νατασα τι κανει? μιλησατε?

η συμπεθερα μου ειχε απεργιες και εξαφανιστηκε :lol::lol:

κ αυριο εχουν οι δημοσιογραφοι? η μου φαινεται??

πω πω εχω να τυλιξω τα δωρα για τα παιδια.... κ να διαλεξω απο το σιντι τραγουδακια για το θεατρικο..

με εχει πιασει μια βαρεμαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλε...ξεχασα να σας πω..ειδα τη Νατασα στον υπνο μου....

Ειχε παει να γεννησει...και εκανε πολυ ωρα να γεννησει..και εκει που την ετοιμαζαν για καισαρικη..τσουπ..κανει διαστολη και γενναει στο τσακ πατ και ολα πηγαν καλα και τελεια και εκανε μια πανεμορφη κορη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Γέννησε η Παναγιώτα και εγώ έλειπαααααααααααααααααα.....Αλλά απεργούσα...Και ο αντρούλης μου Παρασκευή-Σάββατο και αλωνίζαμε με τη μικρή...Αφήστε που όταν είμαι σπίτι δεν μπαίνω mammy αν ο Γιώργος δε δουλεύει....

Παναγιώτααααααααααααααααααααα να σου ζήσει ο παίδαρος...Γερός και καλότυχος σε όλη του τη ζωή να είναι....Καλέ τόσο εύκολα γεννάς το 2ο;;;;;;Τι καλάαααααααααααααααααααα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι να πρωτοσχολιάσω;;;;

Τι έγινε καλέ με το διαγωνισμό;;;;;;; :roll::roll::roll: Κι εγώ έλαβα μέρος...Περιμένω 2ο νινί, ο άντρας μου δε θέλει να πάρουμε κρεβάτι στην Ιωάννα, οπότε θα αγοράσω πάλι κούνια.... :?:?:?:oops::oops::oops::oops:

Σήμερα ο Γιώργος δουλεύει, η μικρή έφαγε, εγώ φτιάχνω χοιρινό στο φούρνο και το απόγευμα θα πάμε πάλι μαγαζιά...Αύριο δουλεύω!!!! :(:(

Χθες ήρθε η νονά με το νονό και έφεραν στη μικρή τέλειο καθημερινό φόρεμα Replay και ένα παιχνίδι...

Εγώ της αγόρασα κάτι πουλοβεράκια στο Zara και ένα ζευγάρι παπούτσια θεϊκά από Intersport Skecher's τύπου All Star πολύχρωμα με φωτάκια...Τα έχω ερωτευτεί...

Τα φιλιά μου σε όλες....

:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Λουκάς καλύτερα είναι παίζουν όλοι μαζί με τον μπαμπά!! κυνηγητό και κρυφτό στο σπίτι!!!

κρίμα που δεν μπορούνν να πάνε με το έλκυθρο έξω!!!! :( μέχρι την Τρίτη να μας πει ο γιατρός πώς είναι! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε μαζευτεί πολλές που οι μπαμπάδες διαφωνούν για τα κρεβάτια ε;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάλλον δεν μπορούν να συνειδητοποιήσουν ότι μεγάλωσαν οι πριγκίπισσές τους... :roll::roll::roll: ίσως προσπαθούν να το τρενάρουν για να μη σκεφτούν τι θα κάνουν αργότερα στα κρεβάτια εκτός από νάνι.... =))=))=))=))=))=))=)):oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αργυρώ που ειναι καλύτερα ο Λουκάκος! :D

Ο δικός μου ο αντρας δεν ήθελε κρεβάτι επειδή δεν ήξερε ότι υπάρχουν οι πλαινές μπάρες για να μην πέφτει..

Μολις το έμαθε αλλαξε γνώμη.. Στο Τορόντο θα πάρουμε καινούργιο κρεβάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ίσως προσπαθούν να το τρενάρουν για να μη σκεφτούν τι θα κάνουν αργότερα στα κρεβάτια εκτός από νάνι.... =))=))=))=))=))=))=)):oops::oops::oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τότε δεν πρέπει να πηγαίνουν και πουθενά αλλού στο σπίτι γιατί υπάρχουν και άλλα μέρη για αυτή την δουλειά!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χείρα βοηθείας παρακαλώ,το βραδυ των Χριστουγέννων θα εχω κοσμο και σκεφτομαστε να κανουμε μπουφέ..θα φτιάξω χοιρινα φιλετακια με κρεμα γαλακτος γ κατι σε κυριως πιάτο , κοτοσαλάτα ,κ η κοπελα θα φερει μακαρονοσαλατα κ κατι πιτακια/πιτσακια θα φτιαξει ο αντρας της...τι αλλο να φτιάξω?κατι αλμυρο μα γλυκό! και να μην περιεχει αλκοολ γτ εχουμε κ εγγυες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου! :D

Σας έχασα λίγες μέρες, αλλάξατε και τρενάκι, αδύνατο να σας παρακολουθήσω!!! :?

Το μόνο που κατάλαβα είναι ότι η γλυκιά μου συμπεθερούλα... Γέννησε και μάλιστα πανεύκολα???????? :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Συγχαρητήρια γλυκιά μου Παναγιωτούλα!!!! Να σας ζήσει το παιδάκι σας!!! Καλή λοχεία, με το καλό να σαραντίσετε!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

Δεν φαντάζεσαι πόσο θάρρος μας δίνεις με τον εύκολο τοκετό σου!! Και στα δικά μας λοιπόν!!! Πρώτα της Νατάσας μας βέβαια! ;) Δεν διάβασα κάτι, ελπίζω να μην έγραψες λεπτομέρειες, τις περιμένω με αγωνία!!! :D

Είμαι πολύ συγκινημένη με το μωράκι που έφεραν στο κόσμο, οι οικογενειακοί μας φίλοι που σας έλεγα πριν από μια εβδομάδα!!! :D Το είδα πάλι σήμερα το ζουζουνάκι κι έλιωσα... Είναι ΤΟΣΟ μικρούλι!!! Θέλω κι εγώ!!! :D Επίσης τους πήγα δωράκι το πρώτο μου diaper cake!!! Το έφτιαξα με τα χεράκια μου και βγήκε ΤΕΛΕΙΟ!!! Υπερπαραγωγή!!! Θα σας βάλω φωτογραφία όταν μπορέσω!

Ελπίζω όλα τα αρρωστούλια μας να είναι καλά τώρα!

Θα επανέλθω δριμύτερη οσονούπω, μη νομίζετε ότι γλυτώσατε από μένα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοιρινο με ανανα,

χοιινο στο φουρνο με πολυχρωμες πιπεριες

σπετσοφαι

σουφλε

σουφλε με σπανακι

κεφτεδοκαταστασεις

τσιζ κεικ

μηλοπιτα

σοκολατοπιτα

η Ερη θα σου δωσει πιο ολλες ιδεες και συνταγες!

εκανα τα ψωνια μου!

(μη φανταστειται με το τεραστιο δωρο μου)

για εμενα πηρα ενα μπουφαν, στην μικρη μου πηρα μια τρεντυ τζιν φουστα και ενα φορεματακι μαλλινο με σατεν απο μεσα αλουετ, στο Π. τιποτα

στα βαφτηστηρια ρουχα και παιχνιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...