Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα κοριτσια καταμπερδευτηκαμε!!

ε λενα μεγαλο πραγμα να κοιμαται εστω το ενα!! εγω προσωπικα δεν τολμω να φανταστω τη ζωη μου με διδυμα!!! τρεμω κ μονο στην ιδεα!!!

μαριαιωαννα τι εγινε στο διαγωνισμο??? βλεπεις τιποτα περιεργο?? :lol::lol::lol::lol:

αχ λετε να εχει κρατησει το παλικαρακι της αγκαλια η παναγιωτα??

η νατασα λαβι που ειναι? δε φανταζομαι να γεννησε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποτι ειδα σημερα το πρωι θα γινοταν η κληρωση αλλα δε βλεπω πουθενα αποτελεσματα

εγω φετος δεν υπεβαλλα χαρτια γιατι δεν ειχε κατι που να με ενδιαφερει

περσυ ειχα περασει!!! αλλα δεν εκανα τελικα τα χαρτια μου

περιμενεις αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαιωαννα τι εγινε στο διαγωνισμο??? βλεπεις τιποτα περιεργο?? :lol::lol::lol::lol:

η νατασα λαβι που ειναι? δε φανταζομαι να γεννησε????

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σιγα μη γεννησε..θα ηπιε τα ουισκακια της κ θα χει μια ζαλουρα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα φάτε σήμερα??

εμένα μου στέλνει η μαμά μου σούπα κοτόπουλο

θα φτιάξω και μακαρόνια για τον Χόρχε και οκ

Στις 5 κ μισή θα πρέπει να είμαστε στο σχολείο της Ιωάννας

έτοιμοι για τη γιορτή

Ας δώσει ο Θεός να είμαστε στην ώρα μας :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλη γιορτη!!

εγω εκανα κουνελακι σημερα στη γαστρα

εγινε πολυ νοστιμο, ο αναστασης το τσακισε μαζι με 2 ντοματες :lol::lol::lol:

θουλη μαρεσει παντως που κανενας δεν το σχολιαζει!! συνεχιζουν κ γραφουν κανονικα !! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaioanna γιατι να μη ειστε στη ωρα σας?

σημερα μαγειρετυει η αδερφη,..ειναι εδω μεχρι πρωτοχρονια..

κ θα εχουμε βραστο.. :D

λενα ναι. ρε..συνεχιζουνν..ελεεινες...

δε σας ειπα το ευχαριστοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

δευτερα με ειπε να μη παω δουλεια. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

θα παει η αλλη κοπελα..

δε ηρθα κ τη πεμπτη..πςςςςςςςςςς..φτηνα τη γλιτωσα,,

το αποφασισα σημερα θ ακνω σπιτακια..να δω το σιδερο ποτε θα το κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε θουλη μια χαρα!!!

μαριαιωαννα μη μου πεις οτι εχετε χιονια ακομα???

αχ σημερα ο τολης θα αργησει να γυρισει

ρε κοριτσια πως εχουμε καλομαθει ετσι

τωρα που δωσαμε το ενα το αμαξι κ περιμενουμε να ερθει το καινουριο αρχες γεναρη μου εχουν δεθει τα χερια!!

νιωθω οτι δε μπορω να παω πουθενα!!! παιρνει ο τολης το κλιο κ εγω δε μπορω να παω πουθενα!!

δε μπορω να διανοηθω δηλ οτι θα παρω τον ανασταση κ θα παω καπου πχ με το λεωφορειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και μεγια το τρενακι!!!

ε δεν μπορω να τα διαβασω με τιποτα ολα αυτα που γραψατε δεν προλαβαινω.. :o:o:shock::shock::?:oops::oops::oops::oops:

τι κανετε?? η παναγιωτα γεννησε???? :):):):):):):)

λενααααα(ADMIN) τι κανεις?? :):)

θουλη ποια πιτα εκανες τελικα? εκεινη που σου ειπα?

εκανα ενα ψωμι!!!!!!!!!!!!!!!!!! τελειο!!!!!!!!!!!!!!! καντε το τωρα εινα ιτοοοοοσο αφρατο!!!!! :)

http://www.sintagespareas.gr/sintages/a ... arita.html

επισηγς βρηκα συνταγη για νηστισιμο τσουρεκι να κανω το παλικαρι μου για τις γιορτες!!!!πολυ χαρηκα!!! να φαει και αυτο λιγο...

σημερα σηκωθηκαμε 10 παρα και λεω τι ωραιααααα και μετο που σηκωθηκαμε αρχισανε τα οργανα!!

γιναμε προσφατα διαχειριστες στην πιο προβληματικη οικοδομη και μειναμε απο πετρελαιο γιατι δεν αμς αφησε απωθεματικο ο προηγουμενος :o:o:o:o:o:o:o:o

λεφτα γιοκ πετρελαιο γιοκ..

με τα πολλα βρηκαμε εναν και μοναδικο που παραδιδει σαββατο και μπορουσε και μας εφερε τωρα :shock:

πριν απο καμια ωρα ηρεμησα..αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ μπερδεμααααα!!!!!!!

γιωτα(χιωτισσα) πως παει με το γαλα?? ολα καλα?? τι της εχεις δωσει να φαει??ελα πες τα..μην ντρεπεσαι..κατι θα εδωσες στην ζουλα δεν μπορει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα εινα ιωραια με τον μικρο και λεωφορειο...για 1-2 φορες βεβαι..τους αρεσει..μην μασας!!!

ειχα μπει της προαλλες και δεν σηκωνοτανε κανενας.. με τοι παιδι αγκαλια :shock::shock::shock::shock:

πηγα και εγω εκει που εινα ιοι θεσεις για ατομα που χρειαζχοντα βοηθεια βρηκα μια την σηκωσα και εκατσα..αι σιχτιρ τα γαιδουρια!!!!!!!!!!!!!!! πολυ ειχα βιδωθει... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

καλα στον διαγωνισμο...τι πραμα... ολες μια δημοσιευση εχουνε :evil:

εδω ειπα μια φιλη μου να παρει μερος που περιμενει νινι και μου λεει γραψου εσυ μωρε για εμενα ντρεπομαι..και της ειπα οχι μπες εσυ..ε τι ε κοριτσια... :? πολυ χτυπητο ειναι!! :lol::lol:

αααα λενα εκμεταλλευσου το γιογιο με τον ανασταση ρε συ!! αφου εκανε την αρχη ξεκινα!!

μην τον αφηνεις μαρη απο την βαρεμαρα να τα κανε ιστο παμπερ!! μετα θα πει δεν γ...ταιθα κανω στο παμπερ αφου θελει η μαμα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε φιλια φτιαχνω τσιπουρες..ιχθυοτροφειου νατασσσααααααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lενα μου δεν σε προλαβα!!! Λενα μαιμουδιτσα 12 μερες ε? κανονιστε συναντηση στο κοσμος γ να δω τις μικρομανουλες κ τισ γκαστρουλες και φυσικα ολες σας ε? το κακο ειναι οτι δεν θα μπορεσω να ανεβασω το αμαξι ,θα παρω ομως του αδεφου μου χεχεχε πηγαμε κεντρο γ κατι δωρακια κ η μικρη εκανε καρουζελ κ τρενακι κ ειχε ενα χαμογελο!! ηθελα να κλαψω απο συγκινηση!!!! η κοριτσαρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!

θα το παρακολουθησεις? η θα το σκεφτεις???

αχ γιωτα μεγαλωνουν τα μαναρια!!!

κοριτσια σημερα με κοροιδευε ο αλλος με το γιογιο...μου ελεγε κακα κακα τον εβαζα στο γιογιο και κρατουσε την τσουτσου του κ γελουσε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εριξα πολυ γελιο... το σκασμενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

Γέννησε η Παναγιώτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μόλις μου έστειλε μνμ!!!

3600 ο γαμπρός και με 3 εξωθήσεις!!!!!!!!!!!!!!

Αν μάθω λεπτομέρειες θα σας ενημερώσω!!!!!!!

Είπε επίσης οτί τώρα περιμένει να φάει η χοντρέλα!!! :lol::lol::lol::lol:

Γιούπι!!!!!! Τί χαρά!!!!

(Εγώ ακόμη δε γέννησα...) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια παναγιωτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

μεγαλο μωρο!! τι καλα!!!! αντε ολες τοι εγκυες ετσι ευκολη γεννα να εχετε!!!

τι ωραιαααα τωρα εχει αγκαλια το νινι!!! θελω και εγωωωωωωω(ωρες ωρες.. :roll: )

συγχαρητηρια μαριαιωαννα! τι ειναι το ΕΑΠ??? :oops:

Λενα ασε το τι δουλεμα τρωμε... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Αφροδίτη!!!!

Μα δεν είπε περισσότερα....

Θα σκάσω να μάθω!!!

Bένη το ΕΑπ είναι το ανοιχτό Πανεπιστήμιο!!!

Μαρία μπράβο ρε συ!!!

Εγώ ήθελα ν ακάνω τα χαρτιά μου φέτος αλλά έχασα της ημερομηνιές. Έλεγα τώρα θα το κάνω μετά θα το κάνω και παεί...

Του χρόνου δεν πειράζει!!!

Λένα σε πήρανε και δεν πήγες;;;;;;;

Γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............

Θου εδώ είμαι....

Και θα είμαι για καιρό!!!

Αύριο θα φτιάξω σοκολατάκια για την γιορτί μου! Θα κάνω διάφορα!!! Ελάτε κερνάω!!!!

Σήμερα το απόγευμα θα έρθει και η μαία μου από το σπίτι να τα πιούμε έναν καφέ και να με δεί.΄...

Άντε να δούμε τί θα δεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε διαβασα τιποτα ακομη!αλλα..Παναγιωτα!!εμεθα τα ευχαριστα!!συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!να σου ζησει!!να ειναι γερός κ ευτυχισμενος ο αντρακλας σου!!!

καλες μασες τωρα!περιμενουμε συντομα νεα του τοκετου!!

φιλακια αμετρητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χρειαζομαι τη βοηθεια σας,θα ρωτησω κ την τεταρτη τον παιδιατρο,αλλα ως τοτε..

λοιπον,απο την πεμπτη,εντελως ξαφνικα,ο γιωργος αρχισε να λεει κακα,κακα, κ να δειχνει την τουαλετα..τον εβαλα κ εγω στην μπανιερα κ..εκανε κακα του!απο τοτε ετσι κανει παντα οταν θελει να κανει κακα!!

βεβαια κανει κανενα μισαωρο μεχρι να τελειωσει γιατι σηκωνεται,γελαει,ξανακαθεται..να του παρω γιογιο;;ποιο;;;;;;;;;;

ο χ.μου φωναζει πως επειδη τον βαζω στη μπανιερα δε θα θελει το γιο γιο,αλλα βρε κοριτσια δεν ημουν προετοιμασμενη για τετοια εξελιξη κ δεν εχω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...