Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Βικυ πολυ κρίμα γ τον ανθρωπο...

αφρο εχει αποκοιμηθει στον καναπε εδω κ 5 λεπτα ,θα την ξυπνησει τωρα με τροπο ο Γ για να παμε σουπερ...οκ ξύπνησε με ενα φιλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βλεπω εδω για συνταγες και αναρωτιεμαι... ποτε προλαβαινετε;;; Εμενα δεν θα κατσει να παιξει με τα παιχνιδακια του σ ενα σημειο. Θα πρεπει να αλωνιζει ολο το σπιτι και να καταστρεφει οτι βρεθει στο διαβα του. Κι εγω να τρεχω απο πισω του. Τωρα ας πουμε για να μπω τονεχω αφησει να ανοιξει ολα τα ντουλαπια και να βγαλει ολα τα πραγματα!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρισευτυχισμενη ο αναστασης στην ηλικια του δικου σου τα ιδια εκανε.. απο 1.5 ετους και μετα εστρωσε.. τωρα καθεται και παιζει μονος του (μη φανταστεις πολυ ωρα) με αφηνει να μαγειρεψω και γενικα εχει ηρεμησει παααααααρα πολυ!!

γενικα απο εκει που ηταν κολλημενος στην κυριολεξια πανω μου εχει αλλαξει! προτιμαει τον πατερα του, κοιμαται μονος του, ξυπναει μια φορα και ερχεται κ κοιμαται μαζι μας, οταν ξυπναει καθεται κ παιζει..

μεγαλωσε κ ειναι καιρος για δευτερο!!! :lol::lol::lol:

λοιπον σας γραφω τη συνταγη

υλικα

1.5 κουπα ζαχαρη

1 κουπα βουτυρο (λιωμενο)

3 κουπες αλευρι

5 αυγα

1 κεσεδακι γιαουρτι

3 κγ μπεικιν παουντερ

2 κουταλιες ξυσμα λεμονιου η 3 πορτοκαλιου

ανακατευω το αλευρι με το μπεικιν κ το ξυσμα

χτυπαω το βουτυρο κ τη ζαχαρη 5' στο μιξερ

ριχνω το γιαουρτι κ ανακατευω καλα

ριχνω κ τους κροκους

εχω ανακατεψει τα ασπραδια να γινουν μαρεγκα

κ ριχνω λιγη μαρεγκα λιγο αλευρι μεχρι να τελειωσουν

αδειαζω σε βουτυρωμενη φορμα και ψηνω για μια ωρα στους 190

οταν το βγαλω αφηνω 5΄πριν ξεφορμαρω

αλειφω την επιφανει με λιγο βουτυρο κ πασπαλιζω με αχνη ζαχαρη η διακοσμω οπως αλλιως θελω

εγω βαζω μιση μαυρη μιση ασπρη ζαχαρη

οσες το κανετε ελπιζω να σας αρεσει!! ειναι η αγαπημενη μου συνταγη βασιλοπιτας και παντα την πετυχαινω! ειναι πολυ ευκολη! απλα δε θελει ανοιγμα κλεισιμο η πορτα του φορνου γιατι αν χτυπησει η πορτα μπορει να "κατσει"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ μαλλον μυριζουν τα ποδια μου ε??

ο μικρος ειναι στο μπανιο κ παιζει στο νιπτηρα κ εγω βαριεεεεμαι

εχω ενα σωρο δουλειες να κανω (μα δεν τελειωνουν ποτε??) και ενα απογευμα πρεπει να παω για ψωνια.. κ αυτο το βαριεμαι..

επισης παιζει να εχω φαει μονη μου τη μιση πιατελα κουραμπιεδες!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με βολευει περισσοτερο σε κουπες, γιατι εχω κουπομετρητες!

αλλα δες κ εδω

http://syntagesapospiti.blogspot.com/p/ ... _1340.html

δειχνει τις αναλογιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα δεν πρεπει να κρυωσει πολυ γιατι σκληραινει και δε χτυπιεται καλα

εγω ας πουμε το λιωνω εκεινη τη στιγμη και το βαζω αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι να πεσω απο το παραθυρο....

εκανα τεστ...βγηκαν και οι δυο γραμμες....ελπιζω απλα να κανει λαθος....γιατι ειναι τα φτηνιαρικα....δεν ξερω...μου κοπηκαν τα ποδια....

ξερω οτι αν ειμαι ειναι ευλογια...αλλα οικονομικα ειμαστε πιο χαλια απο ποτε... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακη κακως επιβιβαστηκες...ειπαμε ειμαστε το εξπρεσ του γκαστρονυχτιου.... :D:D:D:D:D

Εγω λεω εισαι....

σπανια κανει λαθος ενω ειναι θετικο!!!

Αμα ειναι αρνητικο μπορει και να εισαι!!!!

Δε μας γραφει και η Ευα νεα..να χαρουμε διπλα!!!!

τι καλαααα..ελα σταματα...κανεις δενε ιναι καλα οικονομικα τη σημερων ημεραν..ακου και εμενα με εναν μισθο ειμαστε....

ολα θα γινουν..θα γινεις και πολυτεκνη..μια χαρα!!!!

τι ηθελα να πω...το ξεχασα...

σηδερωσα 3 πλυντηρια...δεν μαγειρεψα τιποτα...παλι με ντιλιβερι θα τη βγαλω αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια..παλι το κοιταω....φαινεται κανονικα η γραμμη...δεν ειναι τοσο παχια οσο η αλλη αλλα φαινεται...πο...πο...

χρυσα...πιο παλια πριν παντρευτω ειχα κανει 2 πρεντικτορ και μου ειχαν βγει θετικα και δεν ημουν....

δεν ξερω...εχω σοκαριστει παρα πολυ....απλα το εκανα ετσι....χωρις λογο...βασικα ειχα μια υποτυπωδης περιοδο....πριν 35 μερες....και το προηγουμενο μηνα παλι πριν 35 μερες....τωρα εχουν περασει πανω απο 37....αχ!!!!!!!βεβαια οταν θηλαζεις τιποτα δεν ειναι σιγουρο...τεσπα...αρκετα σας επριξα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου, Θα γινεις μια πολυτεκνη ευτυχισμενη μανουλα!! Δεν χρειαζοντε τα πολλα για να εισαι ευτυχισμενη! Κανεις δεν ειναι καλα οικονομικα. Ελα χαμογελαα και δωσε μας το συνθημα να πανυγηρισουμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μπουρεκακι τι στεναχωριεσαι κοριτσακι μου???

ολα καλα θα πανε, τα παιδακια ειναι ευτυχια και θα εισαι μια σουπερ ευτυχισμενη μανουλα τριων υπεροχων παιδιων!

πανε κανε κ μια χωριακη

κ εμενα μου εχει βγει θετικο τεστ κ δεν ημουν εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα!

Έχω μέρες ακόμη...(καθένας με τον πόνο του) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η μπέμπα είναι μέσα στη λεκάνη μου,ο τράχηλος είναι μαλακός, έχω διαστολή 1 αλλά είναι ακόμη πίσω οπότε δε γεννάω μέχρι το Σαβ/κο εκτός και αν σπάσουν τα νερά. Ακούσαμε τη μικρή και είναι μια χαρά! Τώρα την Τετάρτη θα πάω στη γιατρό για να με βάλει στον καρδιοτοκογράφο.

Στο πάρτυ περάσαμε όμορφα! Είχε πολλά παιδάκια και ο κλόουν ήταν φοβερός! Πολύ γέλιο!!! Η Ειρήνη δεν κατάλαβε και πολλά αλλά ενθουσιάστηκε μόνο με τα παιδάκια! Εγώ γελούσα σαν τη χαζή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Νατάσσα

πότε με το καλό???

όλο λέω θα δω να γράφεις γεννάω

και τίποτα..

άντε εγώ αγχώνομαι πιο πολύ μου φαίνεται.. :?

Γιώτα κανε μια χοριακή

και με το καλό το τρίτο

κι εγώ θα ήθελα αλλά...

αν και τώρα με μεταπτυχιακό (ναι θα ξανακάνω απόπειρα)

μας βλέπω σε πέντε χρόνια πάλι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ γω...

νατασα πηγες γιατρο? :?

εχεις διαστολη??????αντε τελεια..

αν δε σπασουν νερα πας για προκληση δευτερα??????μπεμπα ελα το σκ...ελαααα

γιωτα :shock::o πλακα κανεις..

εγω να ρωτησω κατι..

εγινε το μοιραιο? :oops: αν ναι γτ δε το περιμενες?

δε μπορω να καταλαβω αυτες που λενε ΕΤΥΧΕ,,ναι δε το πιστευω..

εχω μαι φιλη..με λεει δε το περιμενα..ρη λεω..τελειωσε μεσα? :oops: με λεει ναι..ε λεω γτ δ ετο περιμενες?κ τι απανταει?????????????

δε ημουν στι γονιμες μερες [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif

οσο για το υνπο..δε σας λεω οτι δε νυσταζει τον βαζω για υπνο κ κλαιει..

καλε κουτουλαει..ειναι μες τη γκρινια..

τον θηλαζω κ κοιμαται ..μολις τον βαζω κρεβατι κλαμα γτ θελει μεμε..ε οχι..δε μπορω να το κοιμιζω στο μεμε..

καταλαβατε????????????ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΥΠΝΟΣ

γιωτα δε τον βαζω με το ζορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες τη μικρή την ξύπνησα 12 παρά :o:o:o:o:o

και ρίχνει και 4 ωρους ύπνους το μεσημέρι

Εκτός και αν νομίζεις ότι κάνεις σεξ χωρίς την ολοκλήρωση (...καταλαβαίνετε...)

και ο άλλος βαράει κανονικά και πυροβολεί αβέρτα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoulaki mou egw katalaba ,alla den sou exw lish giati gia na ksemperdeuw ton bazw me thilasmo na koimithei .

mipos an perimenes h dipla apo to krebati ?

auto to ekana to kalokairi prin ta trikala ,prwta perimena dipla sto krebati ,meta apo merikes meres pio makria kai meta sthn porta ...meta pigame trikala kai g$#$#kan ola palu kai tora den exw kouragio na to ksana kanw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε απο που τα παιρνετε αυτα τα παιδακια που κοιμουντε να παρω κι εγω ενα? :mrgreen: Ενταξυ κι εμεις εχουμε φτιαξει καπως αλλα να κοιμηθουμε 8 ωρο σερι... μονο μια φορα που ειπιε ξοζαλ :? Κι οταν τελειωσε η 10ημερη θεραπεια ηθελα να παρακαλεσω τον γιατρο να μας ξαναδωσει!! :lol::lol: Μπουρεκακι εισαι εδω? Το πες στον αντρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!!! Τωρα εχω βρει ενα καινουργιο κολπο, δεν ειναι σωστο το παραδεχομαι αλλα... οταν ξυπναει την νυχτα παει ο πατερας του τον παει στην κουζινα και του δινει λιχουδια. Λιγο τυρακι, ενα γιαουρτακι, η κατι, και νερο και μετα τον κοιμιζει και κοιματε ενα τετραωρο ακομα! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...