Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

θουλαρα ειναι σαν κεικ, αν θελεις να ψαξω να στη δωσω τη συνταγη. ειναι πολυ ευκολη, τα ριχνεις στο μιξερ κ το βαζεις στο φουρνο και πεντανοστιμη

θέλω και εγώ!!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Αφροδιτουλα ο γιος σου ολο και ομορφαινει!! :x Κοριτσακια παμε βολτουλα γιατι εχουμε δουλιτσες και θα μπω το βραδακι παλι. Αληθεια τα μωρα σας αρχισαν να κοιμουντε σερι; Εμεις ακομα ξυπναμε... αλλοτε 1 φορα κι αλλωτε 3755672 φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα αλήθεια σάρεσε;;;;

Χαίρομαι!!! Και η σάλτσα βγαίνει τέλεια μελωμένη!!!!

Θου 3-4 μέρες μου πήρε να της το κόψω ρε...

Άννα για φτ παώ! Την Τετάρτη μπαίνω στη 42η εβδομάδα...

Ρε μη γελάτε....

Θα γεννήσω κάαααααααποτε! Το πολύ μέχρι την άλλη Δευτέρα που είναι 3/1. Παραπάνω δεν έχω περιθώριο...

Οπότε απλά μετράω μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα πως το εκοψες?

αληεθεια πες..αφησες να κλαει?

πες να το κανω δε αντεχετε..

καλε μετο νεο ετος θα γεννησεις..ακου με κ μενα..τα χω μιλησει :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα εμένα τη μέθοδο μου την ξέρεις....Σωστή ή λάθος όποτε έχει χρειαστεί να την εφαρμόσω, έχει ΠΑΝΤΑ αποτέλεσμα...Τον πας στο κρεβάτι του, του λες ότι θα κοιμηθεί, του εξηγείς τι θα κάνετε το απόγευμα (πχ θα πάμε βόλτα ή θα παίξουμε κλπ), τον φιλάς, του λες πόσο πολύ τον αγαπάς και φεύγεις από το δωμάτιο....

Όσο και να κλάψει, μην πας....Είναι πολύ δύσκολο....Το ξέρω...Σου σπαράζει η καρδιά...Αλλά μια φορά θα κλάψει...Την πρώτη μέρα πολύ και για ώρα...Την επόμενη λιγότερο, τη μεθεπόμενη ακόμα λιγότερο και μετά καθόλου...

Εμένα πάντως είναι ο μοναδικός τρόπος που πιάνει..... :?:?:?:?:?:roll::roll::roll:

Αλλά απορώ...Δεν κουράζεται ρε συ;;;Πως αντέχει με τόσο λίγο ύπνο;;;;; :?:?:?

Νατάσα μέχρι 3/1 έχεις προθεσμία......;;;;;Τι καλά;;;Κοντεύεις!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολη την παρεα...μαλλον καλησπερα τετοια ωρα που πηγε... :lol::lol:

Χρονια πολλα σε όλες!!!!!!!!!!!με υγεια,αγαπη και με το καλό να ερθουν τα μωρακια σας!!!!!!!! με εναν πόνο σε όλες!!!!!! :D:D

Νατασουλα ακομηηηηηηη? αντε με το καλό να ερθει το αγγελουδι σου βρε κοριτσακι μου...σκεψου εφαγες το γαιδαρο...η πολυ μικρη ουριτσα εμεινε...

τι μου κανετε κουκλες? σας διαβασα βιαστικα γιατι σημερα ειμαι γραμματεας στην διευθυνουσα ,λειπει και ο δικος μου με αδεια,και οπου να ναι θα ρθει η αλλη και θα ξαναπαω μεσα...

αχ δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι ..βαλαμε οτε..κατι εγινε και εχω νευριασει πολυ...σας εχασα...

Γωγακι πολυ στεναχωρηθηκα βρε κοριτσακι μου με αυτο που διαβασα... :(:( τελος καλο ολα καλα...φανταζομαι τι τρομαρα θα πηρατε οταν σου το πε και ποσο μαλλον ο αντρας σου...

Χρυσα μου διαβασα ευχαριστα για τη δουλιτσα ε? μπραβο βρε φιλεναδα ...αντε με το νεο ετος να χουν φυγει και οι παλιοαναγουλες που σε ταλαιπωρουν τοσο καιρο...τελικα που θα μετακομισετε?

οι υπολοιπες κουκλες τι μου κανετε???

εμενα το λυδιακι μου ηταν συναχωμενο απο την τριτη και ανορεκτο...και μεχρι χθες ετρεχε η μυτουλα...το τι ορο της εβαζα...καθε δυο 3 ωρες το πολυ ..ετρεχα με εναν ορο...κολλησα και εγω..αλλα χαλαλι της... ;););) τα πρωτα βραδια μαρτυρικα ξυπναγε καθε μια ωρα...ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βρε καλωστηνα την περδικα!!!

Που χαθηκατε μισ Καρολινα!!!!!

Ολα καλα με την παπενια..μη μασας..εχει γερ οργανισμο αυτη!!!

εσυ να προσεχεις και φιλακια πολλα!!!

Παντως παιδια ο Χριστοφορος εφτιαξ εμονος του το βραδυνο και το μεσημεριανο υπνο, χωρις δραματα..ευτυχως αλλιως θα φουνταρα

βεβεια ξυπναει τη νυχτα καμια φορα επειδη θελει νερο η σημερα που εβρεξε το κρεβατι του - ξεχυλησε η πανα, και οπως το ξεσηκωσα να τον αλλαξω και να αλλαξω και τα σεντονια στις 4 το πρωι και αρχισε τα κλαψουρισματα ετσι εμεινε..

αλλα οταν κοιμαται ειναι ενας γλυκας..σηκωνει και τη μυτουλα πολυ ψωναρα γιο εχω και θελω να τον φαω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ τι να σας πω? η μικρή κόβει τον μεσημεριανό ύπνο σιγά σιγά, προφανώς δεν τον χρειάζεται, εμένα δεν μου αρέσει γιατί δεν μπορώ να χαλαρώσω ή κάνω καμμιά δουλειά, αλλά το έχω πάρει απόφαση και τέλος, δεν πρόκειτε να την βάλω για ύπνο το μεσημέρι και να την αφήσω να κλάψει, το θεωρώ μεγάλη καταπίεση και δεν μου αρέσει!!! από την στιγμή που δεν θέλει να κοιμηθεί.........εσείς μπορείτε να κοιμηθείτε με το ζόρι?

αυτό από προσωπική πείρα: όταν είμαστε μικρά η μαμά μας μας έβαζε για ύπνο και μας έλεγε να κάνουμε ησυχία για να ξεκουραστεί η ίδια, βέβαια με το δίκιο της γιατί έτρεχε όλη την ημέρα έχοντας 6 παιδιά!!!.....παρόλα αυτά για μας ήταν καταπίεση και για αυτό δεν πρόκειτε να το κάνω στα δικά μου παιδιά!!!!

Θούλη η γνώμη μου είναι να βρεις κάτι που θα τον απασχολήσει έτσι ώστε να είσαι και εσύ ήρεμη.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι συμφωνώ στο θέμα καταπίεσης απόλυτα μαζί σου...Κι εμένα η μάνα μου θυμάμαι με έδινε στον πατέρα μου να κοιμηθούμε μαζί για να ηρεμήσει και να δει "Τόλμη και Γοητεία", ο μπαμπακούλης μου μου έλεγε παραμύθι, έκανα εγώ πως κοιμόμουν και με το που τον έπαιρνε κι αυτόν ο ύπνος, σηκωνόμουν να παίξω.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Άλλο το δε θέλω να κοιμηθώ όμως και άλλο το νυστάζω, κουτουλάω, αλλά θέλω κανακεμα για να κοιμηθώ...Όταν δε θέλει να κοιμηθεί η Ιωάννα (σπάνια) απλώς δεν κοιμάται...Δεν τη βάζω με το ζόρι...

Αλλά πως όταν την βλέπω να κουτουλάει ή να μου λέει "θέλω νάνι" και τη βάζω στην κούνια της ουρλιάζει, ενώ αν την πάρω στο κρεβάτι να κοιμηθούμε μαζί, κοιμάται αμέσως σε 5 λεπτά;;;;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Εντωμεταξυ αν ΜΙΑ ΦΟΡΑ την πάρω να κοιμηθούμε μαζί, μετά θεωρεί δεδομένο ότι θα κοιμόμαστε μαζί....Ενώ πάντα λέει "κοιμησώ με γουίνι", αν έχει κοιμηθεί μαζί μας και τη ρωτήσεις με ποιον θα κοιμηθείς, λέει "μανούλα".... :twisted::twisted::twisted: Το τερατάκι.... :lol::lol::lol::lol: Αυτό είναι εκμετάλλευση!!!!!

Αν της Θου είναι απλώς από τα παιδιά που δε γουστάρουν τον ύπνο, θα πρέπει απλώς να το αποδεχτεί.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένα μου λέει νάνι, πάμε πάνω αλλά δεν θέλει στην κούνια της, θέλει να κοιμηθεί στο πάτωμα :o:o , κατεβάζω λίγο το ρολό, κλείνω την πόρτα, την βλέπω παίρνει την κουβέρτα της και ξαπλώνει στο πάτωμα.....αφού φύγω σηκώνεται και παίζει στο δωμάτιό της και στου Λουκά, δεν με ενοχλεί όμως....μετά από καμμιά ή δύο ώρες θα έρθει κάτω γιατί θέλει να φάει και έτσι τέλος ο μεσ. ύπνος!!!! :roll::roll::roll::roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα σας τη γραψω πιο μετα τη συνταγη τωρα εχω τον ανασταση να καθεται πανω στο λαπτοπ :lol::lol:

οσον αφορα στον υπνο, ειναι κ στο παιδι.. ο αναστασης εστρωσε μονος του τον υπνο του κ δε δουλευα κιολας.. ειχα αντοχες.. τωρα ενα βραδυ να μην κοιμηθει καλα δεν την παλευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι και κάθεται 2 ώρες μόνη της χωρίς να την κοιτάς ή να είσαι μαζί της;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o Δε φοβάσαι μην κάνει τίποτα και δεν την πάρεις χαμπάρι;;;; :?:?

Και η ΡΕΑ δε σε ζητάει;;;;;;; :shock::shock: Εγώ αν φύγω από κοντά της και πάω τουαλέτα, θα έρθει να με βρει..... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως ο Χριστοφορος οταν νυσταζει τριβει τα ματια του και γκρινιαζει..οποτε τον παιρνω αγκαλιτσα και τον βαζω στο κρεβατακι του, τον χαιδευω κλπ..αμα νυσταζε πραγματικα σε 5 λεπτα ειναι τεζα..αμα δεν νυσταζει αρχισει να σηκωνετε και να χοροπηδαει..

Παντως αμα δ ενυσταζει εγω τον παιρνω πισω και παιζουμε...

Πρεπει να παμε ΙΚΕΑ να δουμε κρεβατι..

ετσι οπως κοιμαται το δικο του - αν και ειναι απο τα μεγαλα, εχουμε στρωμα 140Χ 70 δεν τον χωραει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι και κάθεται 2 ώρες μόνη της χωρίς να την κοιτάς ή να είσαι μαζί της;;;;; :o :o :o :o :o :o :o :o :o Δε φοβάσαι μην κάνει τίποτα και δεν την πάρεις χαμπάρι;;;; :? :?

Και η ΡΕΑ δε σε ζητάει;;;;;;; :shock: :shock: Εγώ αν φύγω από κοντά της και πάω τουαλέτα, θα έρθει να με βρει..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

τι να κάνει? στα δωμάτιά τους δεν υπάρχει τίποτα επικίνδυνο και τις μπογιές, μολύβια του Λουκά τα έχω ψηλά!!!! όταν είναι πάνω μόνη της εγώ πάω στην κάτω τουαλέτα, αν πάω στην πάνω θα έρθει από πίσω μου!!!! και μένα πάντα με ακολουθεί στην τουαλέτα!!!! :roll::roll::roll:

πάω να ξαπλώσω για λίγο, η μικρή κοιμάται και ο Λ. τριγυρίζει στο σπίτι και όλο ρωτάει.......!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ κανετε κουκλες?

σας διαβασα ολες!

Γωγω....τι λαχταρα ταν αυτη?

εγω της φοραω ονο μικρα λαστιχακια....κλαμερ και λοιπα δεν παιζει να εχει στο κεφαλι της!!

ημουν πρωι....απο τα Χριστουγεννα εχω μια χαλι διαθεση οταν ειμαι στη δουλεια.....

πεθανε ενα σνυναδελφος 42ετων....ηταν μονος του βαρδια παραμονη και τον βρηκε στην αλλαγη η πρωινη βαρδια!

στεναχωρηθηκα....εν το μεταξυ το τελευταιο 3μηνο ολο κατι τετοια ακουω!

τα νεα μας:

η Μ-Ι δινει ρεσιταλ οπου κι αν παει!

λεει τα καλαντα(τωρα θα μαθουμε της πρωτοχρονιας)

χορευει τσιφτετελια κουνοντας τον κωλο...

μετραει ως το 30 (με λιγη βοηθεια απο το 21 και μετα)

και εγω ειμαι μαι κουκουβαγιομανουλα!

εμεις απο τοτε που κοψαμε την πιπιλα κοψαμε και τον μεσημεριανο υπνο!

Θουλη μπορει να του φτανει τοσος μονο υπνος!

και εγω θελω συβταγη απο βασιλοπιτα!

τρωω ποπ κορν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι εγώ πιο επίφοβα έβρισκα τα λαστιχάκια γιατί είναι μικρά και μπορεί να τα φάει...Αλλά η φάγανα μου έφαγε ακόμα και τα τεραστια κλιψάκια της.... :twisted::twisted::twisted: Τι να πω δεν ξέρω...20 μηνών παιδί και ό,τι βρίσκει στο στόμα..... :roll::roll::roll::?:?:?

Καλά η Μαρία Ιωάννα είναι θεά...Ακου εκεί κουνάει και τον κώλο της.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αντε να μαζέψετε και λεφτά από τα κάλαντα.... :lol::lol::lol:

Όσο για το θάνατο του συναδέρφου σου, μη σου κάνει εντύπωση.... :cry::cry: Δυστυχώς πλέον μόνο νέοι άνθρωποι πεθαίνουν είτε από καρδιά είτε από καρκίνο... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koita pia milaei pou eblepa xthes foto tou mikrou kai den pisteua sta matia mou telia teleia mitoula kai uperoxh fatsoula !!!!

me ta petherika sou ekanes xristougenna ? mou miazane ston antra sou kai auto upethesa .....

Οχι οι γονεις μου ηταν! Αλλα πολλοι μου το χουν πει οτι ο αντρας μου μοιαζει στην μαμα μου! :lol: Σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα σου λεω, εχω τρελα με τον γιο σου!! :oops:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα αλήθεια σάρεσε;;;;

Χαίρομαι!!! Και η σάλτσα βγαίνει τέλεια μελωμένη!!!!

Θου 3-4 μέρες μου πήρε να της το κόψω ρε...

Άννα για φτ παώ! Την Τετάρτη μπαίνω στη 42η εβδομάδα...

Ρε μη γελάτε....

Θα γεννήσω κάαααααααποτε! Το πολύ μέχρι την άλλη Δευτέρα που είναι 3/1. Παραπάνω δεν έχω περιθώριο...

Οπότε απλά μετράω μέρες!

Μπραβο κοριτσακι μου! Αντε με το καλο. Βαρος εχεις δει; Ρωταω γιατι εχεις παρει πολλες μερες και μηπως παραβγει μεγαλο. Λεω δεν ξερω κι ολας...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολη την παρεα...μαλλον καλησπερα τετοια ωρα που πηγε... :lol::lol:

Χρονια πολλα σε όλες!!!!!!!!!!!με υγεια,αγαπη και με το καλό να ερθουν τα μωρακια σας!!!!!!!! με εναν πόνο σε όλες!!!!!! :D:D

Νατασουλα ακομηηηηηηη? αντε με το καλό να ερθει το αγγελουδι σου βρε κοριτσακι μου...σκεψου εφαγες το γαιδαρο...η πολυ μικρη ουριτσα εμεινε...

τι μου κανετε κουκλες? σας διαβασα βιαστικα γιατι σημερα ειμαι γραμματεας στην διευθυνουσα ,λειπει και ο δικος μου με αδεια,και οπου να ναι θα ρθει η αλλη και θα ξαναπαω μεσα...

αχ δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι ..βαλαμε οτε..κατι εγινε και εχω νευριασει πολυ...σας εχασα...

Γωγακι πολυ στεναχωρηθηκα βρε κοριτσακι μου με αυτο που διαβασα... :(:( τελος καλο ολα καλα...φανταζομαι τι τρομαρα θα πηρατε οταν σου το πε και ποσο μαλλον ο αντρας σου...

Χρυσα μου διαβασα ευχαριστα για τη δουλιτσα ε? μπραβο βρε φιλεναδα ...αντε με το νεο ετος να χουν φυγει και οι παλιοαναγουλες που σε ταλαιπωρουν τοσο καιρο...τελικα που θα μετακομισετε?

οι υπολοιπες κουκλες τι μου κανετε???

εμενα το λυδιακι μου ηταν συναχωμενο απο την τριτη και ανορεκτο...και μεχρι χθες ετρεχε η μυτουλα...το τι ορο της εβαζα...καθε δυο 3 ωρες το πολυ ..ετρεχα με εναν ορο...κολλησα και εγω..αλλα χαλαλι της... ;););) τα πρωτα βραδια μαρτυρικα ξυπναγε καθε μια ωρα...ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα..

Ωχ περαστικουλια!! και στις 2!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai re su h mama sou miazei ston antra sou !!!! :lol::lol::lol::lol:

eida kai ton papou me makria malia kai lew e apo ekei ta eixe kai o dikos sou makria !!!

euxaristw agaph mou roufikse apo mena ta magoulakia tou :x

epesa gia upno gia ligo alla to kefali den perase katholou ,ponaw akoma :(

thelw kai egw sintagi basilopitas :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouthou ποτε θα καταλαβεις επιτελους οτι το παιδι σου δεν θελει να κοιμηθει μεσημέρι? ε? λυπήσου λίγο τοους γείτονες!!! εμενα εδώ κ παρα πολύ καιρο το παίρνει σερί ,την κανω μπανιο κ κατα τις οκτώ και κατι λιώμα !!! :D:D:D:D:D και χαλαρουιτα μετά!!!

Γωγω περιττό να πω ? ΦΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!! θα ειχα χεστει απάνω μου δεν το συζητώ!!! σε όλες φιλιά! 3 ημερες εμειναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eixe tixei pio mikros na pnigei me to fagito kai ton girisa anapoda kai ton xtipousa sthn plath kai ta ebgale sto patoma alla me antikimeno oxi kai makari na mhn exoume sto mellon ....

giwta ti kanei h mikrh su miga :lol::lol::lol::lol:

eida to video me to thranio kai otan erxotan na dosei filaki ekane san miga :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...