Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

περαστικά στις μαμάδες!

εγώ έδωσα μια χριστ. κάρτα στον άντρα μου που του εξηγώ ότι λόγω καιρικών συνθηκώνν δεν αγόρασα τίποτα, αλλά θα του αγοράσω αργότερα!!! ;)

το χιόνι δεν με πειράζει, αλλά είχε πάγο και δεν μπορούσες να πολυκυκλοφορήσεις, τώρα πρέπει να πάω με 2 παιδιά!!!! :-? ακόμη πιο δύσκολο δλδ!!!!! :?

κορίτσια πείτε καμμιά βασιλόπιτα που να μην έχει άνοιγμα φύλλου!, κάτι εύκολο....δεν έχω κάνει ποτέ!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

εχω ενα κεφαλι καζανι και με ποναει .

ο μικροσ χθεσ ειχε παρα πολυ ανησυχο υπνο ,ξυπνουσε ανα 1 ωρα και κλαψουριζε και εκλαιγε αν και κοιμομασταν μαζι .....μαλλον εβλεπε ασχημα ονειρα το καιμενο μου .Α και εγω οπωσ και η λενα χθεσ ειδα κατι κουλα ....οτι σκοτωσα 1 ανθρωπο και μετα προσπαθουσα να ξεφυγω ....και καθε φορα που ξυπνουσα και ξανα κοιμομουνα αντε ξανα απο την αρχη :?:?:?:?

ο μαμπασ μασ ξεραθηκε στο παιδικο αφου επαιζε μεχρι πολυ αργα παιχνιδακια στον υπολογ .συνδεσε χθεσ τον υπολογιστη μου με την τηλεωραση και αγορασε και ασυρματο πλικτρολογιο .....καταλαβαινετε .....

παναγιωτα δεν πηραζει που δεν πηρεσ ,ουτε που ηξερα που εχω το κινητο σημερα ειδα κατι μηνυματα :lol::lol::lol::lol:

εχθεσ πολυ βαρεμαρα στο σπιτι ,δεν πηγαμε και βολτα γιατι ο Κ μαστορευε τον υπολογιστη ....

την πρωτοχρονια θα κανουμε εμεισ το "καλο" τραπεζι γιατι τωρα τα χριστουγεννα ηταν πολυ στενα τα πραγματα γιατι δεν πληρωθηκαν ακομα .

αχ πευτει και η δωση του δανειου!!!! τελιωσαν τα 3 χρονια σταθερο .

εμενα γιατι δεν μου ερχετε να αγορασω τιποτα για μενα ? μαλλον επειδη εχω παλυ κοιλια :(

αργι και εγω αυτο εχω καταλαβει ,αν δεν κοιμηθει το μεσημερι το βραδυ ειναι εφιαλτικο ,ευτυχοσ ο δικοσ μου παει για νανι πετωντασ ....ακομα .

αχ τι αλλο να σχολιασω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες παίξαμε και χιονοπόλεμο, είχε πολύ πλάκα κυρίως η μικρή προσπαθούσε να μας ρίξει χιονομπάλες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: , με τα μικρά της χεράκια!!!! :lol::lol::lol: ....το ευχαριστηθήκαμε όμως!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη δηλ τωρα θα εχετε κυμαινομενο ε? μακαρι να σας ειναι παντα μικρο.. γιατι εχω γνωστους που την ειχαν πατησει παλιοτερα με αυτα..

κ εμενα προς το παρον ο αναστασης παει για υπνο ευκολα κ κοιμαται επισης ευκολα.. μακαρι να μην το αλλαξει

η συμπεθερα μου που ειναι???? γωγουλαααααααααααααα!! τι κανετε?

πως τα περασατε τα χριστουγεννα?

αφρο μη νομιζεις οτι θελω να αγορασω ουτε εγω.. σα φαλαινα ειμαι

απλα δεν εχω τι να βαλω!! ειναι ολα πολυφορεμενα!

ποτε εχεις πητ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουγα τωρα απο το σκαι οτι αυξανονται τα προστιμα στο ΚΟΚ .

εγω ενα δεν καταλαβαινω γιατι δεν δεινουν προστιμο και γιατι δεν σταματανε αυτοκινητα που εχουν μεσα τα παιδια οπωσ νανε ?

εχω δει τερατα στο δρομο και αναρωτιεμαι και εγω και ο Κ γιατι δεν υπαρχει προστιμο και για αυτουσ ?

ανεβασαν το προστιμο για παρανομη σταθμευση σε μπαρα στα 250 και εκει που απειλειται η ζωη παιδιων δεν κανουν τιποτα ......

προχθεσ ειδαμε στον δρομο καποιουσ που ειχανε το μωρο 3 χρονων στα ποδια του μπαμπα που οδηγουσε και ειχε βγει το μισο εξω απο το αυτοκινητο !!!! :shock::o

η μαμα διπλα διαβαζε περιοδικο :o:shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

αν ηταν σε αλη χωρα την επιμελεια θα τουσ επερναν :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα...Αφρο..δεν το συζητω...

Εχω γνωστους που εχουν λευτα να βαλουν τζακια, γυψοσανιδες, φωτακια, τελευταιας τεχνολογιας τηέωρασεις κουζινες επιπλα μπανια..αλλα δεν θεωρουν απαραιτητο να παρουν ενα καρεκλακι αυτοκινητου στο παιδι τους...

Ειχα κανει δωρο σε εναν ξαδελφο μου καρεκλακι αυτοκινητου στο παιδι τους, ολοκαινουριο της ρεκαρο...του ςβλεπω ενα καλοκαιρι στν χαλκιδικη..και λεω που ειναι το καρεκλαι..ααα δεν το βαζουμε το καλοκαιρι γιατι ιδρωνει!!!!!..... :?:?:?:?:?

Τι να πεις τωρα...και η απαντηση ηταν απο τη μαμα!!!

Δε λεω, θα τυχουν στιγμε ςπου εκτακτα κατι θα γινει και το παιδι θα ειναι σε αλλο αυτοκινητο που δεν εχει καρεκλακι για μια μικρη διαδρομη η τελοςπαντων κατι αλλα οταν αυτο γινετε συσυτηματικα για μενα ειναι εγκλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προχθεσ ειδαμε στον δρομο καποιουσ που ειχανε το μωρο 3 χρονων στα ποδια του μπαμπα που οδηγουσε και ειχε βγει το μισο εξω απο το αυτοκινητο !!!! :shock::o

η μαμα διπλα διαβαζε περιοδικο :o:shock::twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

αν ηταν σε αλη χωρα την επιμελεια θα τουσ επερναν :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

αν ήταν εδώ θα τους σταματούσαν, θα τους έδιναν πρόστιμο και θα τους έλεγαν ότι δεν μπορούν να συνεχίσουν με το αυτοκίνητο, πρέπει πρώτα να εξασφαλίσουν το παιδί, αλλιώς ........είχα δει στην τηλ., ήταν σε ένα φορτηγό ο μπαμπάς-οδηγός, η μαμά και το παιδί χωρίς παιδ. κάθισμα, τους σταματά η τροχαία και τους υποχρέωσε να βρουν τρόπο να συνεχίσουν τον δρόμο τους, πήρα ταξί και έφυγαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες μας πήρε τηλ. ένας φίλος μας, που η γυναίκα του γέννησε στα μέση Δεκ., και μεταξύ άλλων είπε στον άντρα μου ότι η γυναίκα του δεν έχει πολύ γάλα για να θηλάσει τον μικρό, της το είπαν και από το νοσοκ.!!! :o:o:o:o και ότι πρέπει να κάνει μεικτή διατροφή!!!!....είπα στον άντρα μου ότι το 99% των γυναικών μπορούν να κάνουν αποκλειστικό θηλασμό και να του το πει.....από την άλλη ξέρουν ότι εγώ έχω 2 παιδιά και ίσως να τα θήλασα και τα 2, θα μπορούσαν να ρωτήσουν κάποια συμβουλή ή οτιδήποτε.....δεν ανακατεύομαι.....αν θέλουν ας ρωτήσουν.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα αυτο με το καθισματακι δεν ειναι θεμα χρηματων

ειναι η νοοτροπια μερικων

εδω οι δικοι μου γονεις μου ελεγαν οτι ειναι πεταμενα λεφτα το καθισματακι

κ αυτοι πως μας πηγαιναν ταξιδια κλπ χωρις αυτο

αντε τωρα να καθεσαι να τους εξηγεις..

αλλα τωρα ο μικρος κ σε αλλο αμαξι αν τυχει να κατσει ψαχνει να βαλει τη ζωνη :lol::lol::lol::lol: και τωρα μου λενε οι δικοι μου μπραβο που τον εχετε μαθει ετσι :lol::lol::lol::lol::lol: αντε βγαλε ακρη τωρα!!!!

αφρο νοστιμο φαινεται!!

τωρα θα φαει ο μικρος, το πορτοκαλοχοιρινο απο χτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ χρυσα να σε χαιρομαστε και με το καλο και το δευτερο παιδακι σου...

αφρο να χαιρεσαι το μανωλακη σου....

ελπιζω να περασατε ολες πολυ ομορφα αυτες τις γιορτινες μερες...

εμεις απο την παρασκευη εως και χθες το βραδυ τρεχαμε σε επισκεψεις...3 μερες εκανε να μας δει το σπιτι :lol::D περασαμε πολυ ομορφα αν και κουραστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ακομα καθετε αναποδα και μεχρι τα 4 ετσι θα καθετε ,εχουμε ακουσει αρκετα για το καθισμα μασ γιατι ειναι ακομα ετσι .....

με τον μανωλη δεν αντιμετωπιζουμε κανενα προβλημα δεν παραπονιεται που καθετε εκει και ετσι .

οποτε ετυχε και τον εβαλα σε ταχι δινοπαθησα γιατι δεν μαζευοταν με τιποτα να κατσει ησυχοσ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

πηγα τελειωσα με το ικα..ουφφφφφφφφφ

περαστικα στις αρρωστουλες..

απο της 7,20 παλι με ξυπνησε :twisted:

σημερα καθισιο..ασχετο ειναι του αγ,στεφανου

αργι να ανοιξεις φυλο για βασιλοπιτα? :?:?:?

δε ανοιγεις..

εγω αυτο θα κανω..http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... st_16.html

τα φιλια σε ολεςςςςςςςςς

συμπεθερα μου που εισαι???????????

κ γω αναποδα τον εχω σε μενα..στο αντρα μου μπροστα

εγω μερικες φορες τον εχω στο χερι :oops::oops::oops: το ξερω ντροπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα ναι γιατι ανοιγεις φυλλο για βασιλοπιτα?

εγω κανω μια με πορτοκαλι αυγα κ γιαουρτι, ειναι παρα πολυ νοστιμη κ ευκολη

καλα δεν το συζηταω, αν δε διαμαρτυρεται με αναποδα το καθισματακι ειναι η ασφαλεστερη θεση!

θουλαρα τι εννοεις τον εχεις στο χερι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!!!!!!!!!!Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!Με υγεία και ευτυχία!!!!!Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!!!

Χρύσα μου γιόρταζες;;;;;;;Αν ναι χρόνια πολλά!!!!!Πάντα γερή κι ευτυχισμένη!!!!!Σύντομα να σταματήσουν οι αναγούλες!!!!! :D:D

Αφρο όποτε και να γιόρταζε ο Μανωλιός, χρόνια του πολλά!!!!!Τις καλύτερες ευχές μου!!!! :D:D:D

Κορίτσια να σας πω τα νέα μας περιληπτικα....

Την Παρασκευή πήγαμε και πήραμε όλα τα βαφτιστικά!!!Από 400 ευρώ που μας έλεγαν στα Lapin, ανακαλύψαμε το κατάστημα Lapin Outlet και τα ρουχαλάκια περυσινής σεζόν τα πήραμε 85 ευρώ!!!!! :shock::shock::shock::D:D:D:D:D

Λαδόπανα πήρα από Αγίου Μάρκου 50 ευρώ από 150 που μου έλεγαν και κουτί, λαμπάδα, μαρτυρικά κλπ σύνολο 155 ευρώ... :D:D:D:D Μόνο ο σταυρός μας κόστισε λίγο ακριβά....380 ευρώ με έκπτωση από γνωστό....

Με την κουμπάρα-ξαδέρφη τα έχω πάρει στο κρανίο...Μένουν Θήβα, μας είχε πει να πάμε για φαγητό, αλλά δεν πήγαμε..Έτσι, της έστειλα το δώρο του μικρού με τον αδερφό μου...Και δεν πήρε να πει ένα ευχαριστώ... :twisted::twisted:

Σάββατο λιώσαμε στο σπίτι, δεν κάναμε τίποτα....

Χθες Κυριακή πήγαμε την Ιωαννίτσα στο θέατρο Mazoo&The Zoo....Τέλεια!!!!!Στην αρχή τα ειχε χαμένα, αλλά μετά μια χαρούλα....Το μεσημέρι που γυρίσαμε σπίτι είχαμε μια περιπέτεια παρόμοια με της Παναγιώτας...Εγώ ήμουν στον 1ο όροφο, έκανα δουλειές και ο Γιώργος με τη μικρή στο υπόγειο...Την είχε ξαπλώσει στον καναπέ και της άλλαζε πάμπερς...Σε κάποια φάση ακούω τον Γιώργο να με φωνάζει έντρομος...Να ουρλιάζω τι έγινε, να κατεβαίνω τις σκάλες και να μη μου απαντάει κανείς..Με το που φτάνω κάτω ακούω τη μικρή να ξεσπάει σε κλάματα, ο Γιώργος να τρέμει και να κλαίει....Ρώτησα τι έγινε...Η μικρή κατάπιε το κοκαλάκι της, τα μεγάλα τα κλιψάκια (ξέρετε), της κόπηκε η ανάσα, της είχε καθίσει στο φάρυγγα...Ο Γιώργος έβαλε το δάχτυλο, της τράβηξε το κοκαλάκι, η μικρή πόνεσε, του δάγκωσε το δάχτυλο, του ξανάφυγε το κοκαλάκι, ξαναπήγε στο φάρυγγα και της το ξανάβγαλε... :cry::cry::cry::cry::cry: Κορίτσια μου το έλεγε και έτρεμα...Σκεφτόμουν τι θα εκανα αν είχε τύχει σε εμένα ή αν δεν την είχαμε πάρει χαμπάρι, γιατί τελευταία την αφήνουμε και λίγο μόνη της.. :?:?:?:?:? Τρέμω και μόνο που το σκέφτομαι...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Κατά τ΄άλλα δεν της πήραμε ακόμα παιχνίδια...Πρωτοχρονιά θα της πάρουμε....Προς το παρόν της πήραμε από το Lapin Outlet τα παπούτσια τα Prada, το αθλητικό στυλ σε χρυσό μόλις 62 ευρώ...Κορίτσια είναι θεϊκά...Τα ερωτεύτηκα!!!!!Θέλω κι εγώ!!!! :D:D:D:D

Νατασούλα ακόμα εδώ;;;Αντε μωρή πότε θα γεννήσεις;;;;; :lol::lol::lol:

Θουλάρα είδες που κάτι ξέρω κι εγώ από μαγειρική;;;;;; :lol::lol::lol:

Συμπεθερούλα μου τις ευχές μου σε όλους...Σε ευχαριστώ που με αναζήτησες.... :x:x:x:x:x

Σισσάκι μου περαστικούλια σας ρε...Ευτυχώς που δεν είχατε χειρότερα... :o:o

Αναστασία ελπίζω να μην έχει τίποτα ο Σπυράκος...

Εύααααααααα με το καλό ρε...Να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα.... :D:D

Γιωτάκι μου πότε ανεβαίνετε Θεσσαλονίκη;;;;Φιλιά στη μικρή!!!!!!!

Νατασούλα μου όλα καλά;;;;

Αναστασία να περνάτε τέλεια...Ρε τόσο κρύο;;;; :shock::shock::shock:

Αρτζι μου τι τέλεια περνάτε.... :D:D:D:D:D:D:D:D

Μπουρεκάκι μια χαρά σας βρίσκω με τις βόλτες σας!! :D:D

Έρη μου όλα καλά;;;Έφυγε ο αντρούλης σου;;;;

Φιλιά σε όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ βρήκα τα ρουχαλάκια στα H&M¨

Λέω να τα πάρω για τα κορίτσια

Αλλά τι τα φοράμε από κάτω που είναι τιράντα??? :roll:

Χρόνια Πολλά!!

Super τιμή τα ρούχα

Πέρυσι για τη βάφτιση της Φαίδρας πήραμε όλα τα βαφτιστικά

από τα Lapin.

Βγήκαν ακριβούτσικα και να φανταστείς το φόρεμα δεν το έχουμε

φορέσει ακόμη :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω δεν εχω λογια για την μικρη σου........θεααααααα..πανεμορφο κοριτσακι..να την χαιρεστε!!!!!!!

αυτο που παθατε το εχουμε παθει απειρες φορες με τον μεγαλο.....μια απο αυτες καταληξαμε στο νοσοκομειο.......ασε..πλεον εχω γινει αναισθητη :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγώ τι λαχτάρα ήταν αυτή!!!! :o:o:o:o:o:o:o Παναγία μου!!!

εγώ, ένας λόγος που είμαι κατά των κοκαλακίων είναι και αυτός, όπως επίσης και κατά της κορδέλας στα μαλιά, το βρίσκω επικίνδυνο για πνιγμό!!!!

ελπίζω να μην τραυμάτισε τίποτα στο λαιμό της τραβώντας το κοκαλάκι!!! :o:o:shock::?:?

φαντάζομαι σοκ ο άντρας σου και η Ιωάννα!!!!

πολλά φιλάκια να της δώσεις, η καημενούλα :x:YMHUG:

ρε κορίτσια δεν ξέρω, νόμιζα ότι ανοίγεις φύλλο, λέω να κάνω καμμιά εύκολη με εύκολα υλικά, να μπορώ να τα βρω και εδώ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλά τι τα φοράμε από κάτω που είναι τιράντα??? :roll:

της φοράς μπλουζάκι, έχω και εγώ φορεματάκια της μικρής με τιράντα ψιλή ή χοντρή, διαλέγεις ένα μπλουζάκι που να ταιριάζει σε ύφασμα και χρώμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω φανταζομαι τρομαρα!!!!

Πωπω..αλλο τετοιο να μη σας τυχει!!!!

Αρτζ δες εδω http://www.sintagespareas.gr/sintages/basilopita.html

εχει και αλλες ευκολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παρόμοιο περιστατικό δεν αντιμετώπισα

ποτέ με τα κορίτσια

Με αγχώνει τόσο πολύ το πνίξημο που πιστεύω αν

ποτέ μας συμβεί (μακρυά απο μας) πιο πιθανό είναι

να ανοίξω απευθείας την μπαλκονόπορτα και να πέσω :o:o:o:o:o

Πανικοβάλλομαι παρα πολύ με κάτι τέτοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...