Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

γεια σας φιλεναδες μου...

εμεις καλα ειμαστε κ τα βραδια πλεον ειναι -παρομοιως ευα-πολυ καλυτερα-αλλα εχουμε ενα θεματακι εδω κ αρκετες μερες κ θα ηθελα τη γνωμη σας:

αφου σηκωθει η μικρη για γαλα περιπου 5.30 με 6 κ πινει κανονικα κ μετα την πεφτει παλι,κατα τις 7 αρχιζει ενα γοερο κλαμα.σηκωνομαι κ την βαζω να ξαπλωσει.ενω σταματαει,με το που θα με ακουσει να βγαινω απο το δωματιο αρχιζει να ουρλιαζει.αυτο γινεται για ενα λεπτο κ μετα κοιμαται παλι.εγω την πεφτω στο κρεβατι μου κ δεν ξαναπαω μεσα μεχρι να κοιμηθει παλι.ετσι κ αλλιως δεν νιωθω οτι προσφερω κατι.

δε μπορω να καταλαβω γτ την πιανει αυτο καθε πρωι την συγκεκριμενη ωρα!!!!!!!!

νασια μου ελπιζω να κανει την επεμβαση τσαμπα γτ ειναι πολλα τα λεφτα ρε γαμωτο!!!!!

ευα μου πως σε καταλαβαινω κ ας εχω μονο ενα παιδακι..νιωθω τοσο μονη κ με τοσες ευθυνες...ασχολουμαι 24 ωρες το 24 ωρο με την αγγελικη.ο αντρας μου ερχεται κουρασμενος κ θελει να κατσει λιγο.σας το εχω ξαναπει.μονο το μπανιο της αναλαμβανει κ καμια φορα παιζουν κ λιγο...

κ μου απλωνει κ κανα ρουχο.μεχρι εκει...

κ προσπαθω να παιζουμε μαζι κ να μην την παραμελω..

κ να πηγαινουμε κ για κουνια..

κ να της διαβαζω παραμυθια.

κ παλι καποιες στιγμες δεν εχω καθολου ορεξη....

κ εγω καποιες φορες χανω την ψυχραιμια μου κ φωναζω κ μετα κλαιω απο την στενοχωρια μου...

αλλα νιωθω οτι δεν εχω πια υπομονη...

κ ακομα ειμαστε στην αρχη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλεναδες!

το γκρουπ θεραπι παει καλα νομιζω!

απο τοτε που γεννησα και ημουν σαν την τρελη μου ελεγε ο αντρας μου, οταν ημουν "καπως", αντε μπες να μιλησεις με τις φιλεναδες σου να ηρεμισεις... ποσο δικιο ειχε!!!

στη βολη τα πηγα πολυ καλα!!! αν και πρωτη φορα με το καινουριο μου οπλο, το φχαριστηθικα! ειχε και λιακαδα και δεν παγωσαμε. μονο στην αρχη πριν μας βρει ο ηλιος ειχαν παγχσει τα δαχτυλα μου δε μπορουσα να γεμισω τις γεμιστηρες...

απο αυριο 10 μερες αδεια!!! να ξεκουραστω... :oops:

Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα

Ευη απολαυσε την αδεια κ ξεκουρασου ..ευκαιρια να χαρεις τα πιτσιρικια λιγο παραπανω ..

Οσο για το γκρουπ θεραπι που λες ευτυχως που υπαρχει γιατι ειναι φορες που δεν την παλευω ..αν δεν τα πω θα σκασω .. :lol:

Καλυψουλα μου καλη νουμερακια κανει τα πρωινα η μικρη σου ? Παρατηρησες απο ποτε το ξεκινησε αυτο? Θελω να πω αλλαξατε κατι στα καθημερινα σας , ωρα φαγητου , βολτας ταισματος κτλ ..Καμια φορα το παθαινει το μικρο οταν βγουμε εκτος προγραμματος ..Για παρακολουθησε το λιγο ..Η επισης οταν φορτωνει μπαταριες δηλαδη εχει δει την προηγουμενη μερα πολυ κοσμο , εκανε πολλα περα δωθε κτλ ..Ισως απλα δεν εχει χωνεψει καλα με το γαλα κ την ενοχλει επισης ..Καμια φορα γινεται κ αυτο ..Μονο που τα μικρα δεν καταλαβαινουν τι ακριβως του συμβαινει κ τσουπ πεταγονται στα καγκελα του κρεβατιου κ σκουζουν ..

Οι υπολοιπες τι κανετε ?

εμενα κ σημερις ο συζηξ εχει συναντηση με την τραπεζα..( μη χεσω πια το εχουν παραξηλωσει ..) οποτε παλι μοναχουλα με τις μικρες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλο κ απο μας...

η μικρη αλλαξε ωρα του σοου.εγινε μεταμεσονυχτιο..

στη 1.30 ουρλίαζε παλι..μιλαμε για τσιριδα..αλλα ευτυχως κραταει λιγο οποτε ολα καλα..

κ μετα στις 4.40 ξυπνησε κ δεν κοιμοτανε.ηθελε γαλα.

κ ρωταω εγω τωρα:χτες το απογευμα εφαγε κρεμουλα κ κατα τις 9 εφαγε απο την κρεατοσουπα του μπαμπα της κ κριθαρακι.κ στις 10 ηπιε γαλα 300μλ..

ειναι δυνατον να πειναει ξανα τοσο γρηγορα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλο κ απο μας...

κ ρωταω εγω τωρα:χτες το απογευμα εφαγε κρεμουλα κ κατα τις 9 εφαγε απο την κρεατοσουπα του μπαμπα της κ κριθαρακι.κ στις 10 ηπιε γαλα 300μλ..

ειναι δυνατον να πειναει ξανα τοσο γρηγορα??????

γνωμη μου οτι αποκλειεται να πειναει ..εγω να τα φαω θα σκασω ..απλως εχει συνηθισει οτι για να ξανακοιμηθει πρεπει να πιει γαλα ..Δοκιμασε να της δινεις νερο οσο μπορεις οποτε ξυπναει ..Τα ιδια ειχαμε το καλοκαιρι με την Αριαδνη ομως ο παιδιατρος μου εκοψε την φορα ..Μου επεβαλλε να σταματησω να της δινω γαλα καθε φορα που ξυπναει αλλα να το αντικαταστησω με νερο ..κ ετσι σιγα σιγα τα εκοψε τα μεταμεσονυχτια μαμ ..τωρα τουλαχιστον στανταρ 7 το πρωι πινει το γαλα ενω την εχω ταισει το προηγουμενο βραδυ γυρω στα μεσανυχτα ..Το εχεις συζητησει με τον παιδιατρο καθολου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε να μας χαιρομαστε!!!

σημερα ειναι η χριστιανικη γιορτη της μητερας!!!

κρατατε γερα μανουλες!!!!!

ο αντρας παλι πηγε και νυχτα υπηρεσια..... ελεος.... και οταν γυρισει θα κοιμηθει κατω να μην τον ξυπνησουν τα μωρα νωρισ...

το καλο που του θελω να ειναι εδω 10 παρα, γιατι 10 και εχω ρανεβου στην αισθητικο!!!

καθαρισμο μουρης και οτι προλαβει απο ξετριχιασμα...

παω να συμαζεψω και να ετοιμασω τα νερα για τα πρωϊνα γαλατα, να βγαλω σκουπιδια κλπ κλπ κλπ...

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ χαρα σας :D

τι κανετε ? Εδω εχει βαλει ενα κρυο μα τι κρυο ..υπουλο αρκετα οποτε εχουμε κοψει βολτες δεξια αριστερα ..

Ευη εχεις μποτε σημερις ? Θελω κ γωωωωωωωωωωωω..κ το αποφασισα εδω κ μερες ..Το σαββατο εχω ραντεβου στο κομμωτηριο κ θα φτιαξω επιτελους την κομη μου ..Θα κανω κ μασκα προσωπου απο παρασκευη βραδυ ..Δεν μπορω κουραστηκα , θελω επιτελους την μουρη μου πισω το ιδιο κ την κεφαλα μου .. :lol:

Καλυψουλα πως τα πηγε χτες βραδυ το μικρο ?

Καλημερουδια σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ταλαιπωρες καταρρεουσες μανουλες..σημερα καταρρεω εγω!!!!!

ευα σκ@τα με τον υπνο..μια ωρα με ειχε παλι να σηκωνομαι κ να ξαναπεφτω.την πηρα στον καναπε κ την κοιμισα.την εβαλα κουνια κ με το που εκλεισα τα ματια μου παλι ορθια.

ηπιε γαλα στις 4 παλι κ κοιμηθηκε.αλλα εριχνε ενδιαμεσα κ κλαματα.

κ 8 σηκωθηκε ενω ηταν λιωμα.

δεν ξερω τι φταιει παλι.

δεν θελω να την ταιζω τοσο νωρις!!4 ηωρα κ μιλαμε ηπιε ολο το μπουκαλι!!!300μλ!!!!

ευα η παιδιατρος μου ειπε να της δινω χαμομηλι.απλα προσπαθω να γλιτωσω την επιπλεον ταλαιπωρια γτ θα με εχει αλλη μια ωρα με το χαμομηλι να πηγαινοερχομαι.

αλλα δεν παιζει αλλο αυτο.απο αποψε θα πιει χαμομηλι μεχρι να χορτασει!!!!

η υπολοιπη μερα βεβαια πηγε σκατα γτ νυσταζε.μες στη γκρινια κ εγω μες στα νευρα.

ουτε να φαει φρουτα ουτε το μεσημεριανο.

μου ηρθε να το πλακωσω ειλικρινα!!!!!

τελικα 1.30 κοιμηθηκε επιτελους.

εχω παρα πολλα νευρα.δεν ξερω τι να κανω.

οσο κ να το αγαπαω ειλικρινα με βγαζει εξω απο τα ρουχα μου.

κ φωναζω κ δεν θελω.αλλα δε μπορω να συγκρατηθω. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ηρθε να το πλακωσω ειλικρινα!!!!!

εχω παρα πολλα νευρα.δεν ξερω τι να κανω.

οσο κ να το αγαπαω ειλικρινα με βγαζει εξω απο τα ρουχα μου.

κ φωναζω κ δεν θελω.αλλα δε μπορω να συγκρατηθω. :evil:

Να σου πω οτι σε καταλαβαινω ? Το ξερεις αυτο ..το περασα κ κατα καιρους καμια φορα το παιρναω οταν την πιανουν τα αυπνα της ..

Να σου πω κατι ..ξεκινα οπως λες το χαμομηλι ..αλλα να εισαι βραχος ομως γιατι θελει πολυ δουλεια ..εννοω καποιες μερες μεχρι να στρωσει κ να καταλαβει οτι οκ κοιμαμαι κ χωρις γαλα ..Να ξερεις οτι θα σηκωθεις πολλες φορες μεχρι να το εμπεδωσει οτι ναι μεν η μαμα ειναι εδω το γαλα ομως οχι ..Ξεκινα το , δεν χανεις τιποτα ..ουτως η αλλως..

θα φτιαξει βρε η κατασταση μην σε παιρνει απο κατω ..θυμασαι πως ημουν εγω το καλοκαιρι ? Υπηρχαν στιγμες που ελεγα το δινω χαλαρα για υιοθεσια .. :lol:

Πιες ενα καφεδακι ..δεν ξερω αν καπνιζεις αλλα αν ναι κανε κ ενα τσιγαρο κ ξεκινα απο την αρχη ..αλλα στο ξαναλεω να εισαι προετοιμασμενη οτι μεχρι να το εμπεδωσει θα εξακολουθει να ξυπναει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το ξερω ευα μου οτι με καταλαβαινεις.

κ αισθανομαι κ ντροπη που κανω ετσι με ενα μονο παιδακι,που να ειχα 3 οπως εσυ.

κανονικα δεν πρεπει καθολου να μιλαω εγω....

κ το ξερω οτι ειναι πακετο το βραδινο αλλα θα το κανω κ αυτο οπως κ τοσα αλλα!!!!!!

τι να κανω πια η μανα!!!!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΚΙ γεια χαρα ! ειναι οντως μια για γελια μια για κλαματα η φαση της αυπνιας ..παντως το οτι σε κανουμε να γελας λιγακι κατι ειναι .. ;) περνας δυσκολα ? Να σκεφτεσαι μοναχα οτι ειναι μια φαση που θα περασει ..Θα το νικησεις εσυ ολο αυτο , οχι αυτο εσενα ..

καλυψουλα μου καλη το μεταμεσονυχτιο πακετο ΔΕΝ παλευεται εχεις απολυτο δικιο ..Κ γω αυτο ελεγα κ για τις μεγαλες ..οτι δεν με πειραζει να μου βγαζουν την πιστη ολη μερα αρκει να κοιμουνται το βραδυ ..οταν ομως η πιστη βγαινει ανεξαιρετως πρωι βραδυ ..καπου δεν αντεχεις ..Δεν ξερω τι συμπαρασταση εχεις απο τον συζηγο γιατι εγω στο θεμα της αυπνιας δεν ειχα καμια ..Σε αλλα θεματα οσον αφορα τα παιδια ναι ενταξει προσπαθει κ κανει καποια πραγματα αλλα σ'αυτο το μονοπου μου ελεγε ηταν αυτο το κλασικο πλεον ..Σηκωσεεεεεετοοοοο !!!!

Κανε το κ αυτο με το χαμομηλι ..σε μενα παντως δεν ειχε πιασει σε καμια απο τις τρεις αλλα ξερω πολλες μαμαδες που το εφαρμοσαν κ ειχε αποτελεσμα ..Εχεις δοκιμασει επισης να βαλεις ισως στο τελευταιο της γαλα λιγο ριζαλευρο η αυτη την κρεμα κοιμαμαι κ μεγαλωνω της Νουνου που τα κραταει λιγο περισσοτερο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυτην την κρεμα κανω γκαλοπ κ στις μανουλες του οκτωβρη αλλα δεν ακουσα καλα σχολια..

αλλα κ εγω δε νομιζω οτι ειναι πεινα,οπως λες κ εσυ ειναι μαλλον η συνηθεια για να ξανακοιμηθει..

οποτε απο αποψε παιζει χαμομηλακι..

οσο για τον συζυγο...στο θεμα του υπνου μια απο τα δικα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα , το κοιμαμαι κ μεγαλωνω το χρησημοποιησαμε κ μεις για ενα διαστημα ..ομως το εκοψα γιατι περιεχει γλουτενη κ δεν ειναι οτι καλυτερο .. της βαζω πλεον απλως μια κουταλια ριζαλευρο στο γαλα ..Αλλα αν θες την αποψη μου πρεπει να της αλλαξεις τελειως το σκεπτικο οτι γαλα=υπνος ..ισως αυτο να ειναι το θεμα κ να εχει κολλησει εκει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ.ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΧΑΡΩ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ .ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου πακι...

το πακι βγαινει απο το παπακι;;;; :?:oops::roll:

το μωρο στη φωτο ειναι η αιτια που εισαι ετσι ντάουν;;;

γιατι σαν φατσα ειναι απαιχτος!!!

καλως ηρθες στην ομαδα ψυχολογικης υποστηριξης!

πας τα να τα βγαλεις απο μεσα σου και να ηρεμισεις...

απο τον Αυγουστο που μαζευτηκαμε οι καταρρεουσες αχουμε γλυτωσει πολλα γιούρο απο ψυχιατρους!!! :lol::lol:

σωστα κοριτσια;;; :lol::lol::lol:

και σου τα λεει αυτα μια πρωην καταρρεουσα που τωρα εκτος απο το οτι εχει ελευθερο χρονο ηρεμιας απο τις 20:30-07:00, αρχισε να σπαει τα νευρα των υπολοιπων, γιατι κοιμαται ΚΑΙ το μεσημερι πια!!! ΝΑΙ!!!

αρα ολα μπορουν να συμβουν....

Καλυψω και Ευα μην ακουτε.... μονο κουραγιο να περνετε...

πηγαμε ΙΚΕΑ το απογευμα... πρωτη φορα εχω δει τοοοοσο λιγο κοσμο εκει μεσα!!! παθαμε πλακα! φραγκο δεν εχει ο κοσμος!

στο τελος φαγαμε και απο 3 χοτ ντογκ με τον αντρα μου και διναμε και λιγο σκετο φυσικα ψωμακι στα μωρα γιατι ουρλιαζαν μαμ! μαμ! ολοι μασ κοιτουσαν.... παλι.... φτου σκορδα μας!

αλλα τωρα εχω λυσσαξει για νερο ρε κοριτσια...

παω να βαλω παγο στο ποδι μου, γιατι το μεσημερι το επαιξα παλι σουπερμαν και πηγα να σηκωθω απο το πατωμα με στο Σπυρο αγκαλια και ο δεξιος μου 4κεφαλος εκανε ενα κρακ! να τη χαιρομαι τη θλασουλα μου... αλλα σα να παραβαρηνε το αντρακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις πρωην και νυν καταρρεουσες μαμαδες!

Τι κανετε?

Εμενα αυτη η ξενυχτο-πτυχιακη σε συνδιασμο με τα ημερησια καμωματα του Ιασωνα που ηταν και αρρωστος με ελαφρια βροχιτιδα σε καποια φαση, κοντεψε να με στειλει κανονικα... αλλα τα καταφερα κοριτσια! Τελειωσα!!! Ειμαι επιτελους μια αποφοιτη ψυχολογιας αλλα φυσικα οχι ψυχολογος, το πτυχια θα το εχω σε 1-2 μηνες στην κορνιζα αλλα μεχρι να πιασω την αδεια ασκησεως επαγγελματος στα χερια μου εχω πολλα ψωμια και σπασιμο νευρων να φαω ακομα!

Λιγα διαβασα απο τα νεα σας... που να τα προλαβω ολα αυτα?

Τελικα Ευη αστυνομικος εισαι! Αν εξαιρεσεις τις βαρδιες καλα θα ειναι μαλλον... με τις ασκησεις εκτονωνεναι κιολας! Ευχομαι φυσικα ολα αυτα που μαθαινεις (βολες, αυτοαμυνα, καταστολη) να μη σου χρειαστουν ποτε στην πραγματικοτητα!

Ευα εσεις πως τα πατε? Σ' ευχαριστω και παλι για τις πληροφοριες για το φαρμακο που νομιζες οτι δε μου εδωσες αλλα στην πραγματικοτητα η δκη σου απαντηση επαιξε καθοριστικο ρολο στο να ξαναβρω την ηρεμια μου και την ελπιδα οτι θα σταματησουν αυτες οι υπερβολικες συνεπειες στο αναπνευστικο του μικρου με καθε ιωση που κολλαει και κατα συνεπεια και οι ωτιτιδες. Α! συμφωνω κι εγω μαζι σου για το θεμα της Καλυψως... γαλα και υπνος δεν πανε μαζι απαιρατητα!

Καλυψω κρατα γερα και οταν συμπληρωσεις το γκαλοπ για το "Κοιμαμαι και μεγαλωνω" της Νουνου, πες μου κι εμενα που ειδα τη διαφημιση και μου δημιουργηθηκε τετοια περιεργεια που το εψαχνα στο σουπερ μαρκετ να δω τι συστατικα γραφει... αλλα δεν το βρηκα. Μια κουταλια ρυζαλευρο στο βραδυνο γαλα και χαμομηλι ανευ ζαχαρης στα νυχτερνα ξυπνηματα ειναι και για μενα προφανως πιο ασφαλης λυση!

PAKI, τι εχεις κοριτσακι μου? αν δεν εγραφε η Ευη οτι λεγεται πακι το ψευδωνυμο σου, ημουν ετοιμη να σου γραψω για Κρητη και ρακι και αλλα τετοια πετυχημενα... Οταν λες καταθλιψη εννοεις οτι τα εχεις παιξει με ενα βρεφος με τα τριωρα ταισματα - αλλαγματα κ.τ.λ. και με ενα ακομα 3μισι ετων που ζηλευει το μωρο ειναι μεσα στη αρνηση και κανει τα δικα του? Βοηθεια με τα παιδια εχεις απο πουθενα, να βρεις λιγο χρονο για υπνο κατ' αρχας και για να κανεις κατι μονο για τον ευατο σου στη συνεχεια?

Αναστασια που εισαι? Ολα καλα? Τι εγινε τελικα με το Σπυρακο και το στομαχι του?

Στελνω πολλα φιλια σε οσες "ξεχασα" γι αποψε... Θα την πεσω κι εγω για υπνο και θα ξαναμπω αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Αγγελικη!!!!!

η παρεα ζηταει σαν τρελη (στην κυριολεξια) μια ψυχολογο με τη βουλα!!!!!!

μπραβο ρε κοπελια!!!!

πολλα συγχαρητιρια και εις ανωτρεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Αγγελικη!!!!!

η παρεα ζηταει σαν τρελη (στην κυριολεξια) μια ψυχολογο με τη βουλα!!!!!!

μπραβο ρε κοπελια!!!!

πολλα συγχαρητιρια και εις ανωτρεα!!!!!!

Ευχαριστω πολυ Ευη μου... αλλα αν με εβλεπες αυτες τις μερες... ποια νευρωση και ποια ψυχωση... η προσωποποιηση της τρελας ημουνα. Ποτε εκλαιγα, ποτε γελαγα, ποτε ηθελα να σπασω το κεφαλι του αντρα μου... Την Παρασκευη που την εστειλα τη ρημαδα την πτυχιακη με κουριερ, κατασυγκινηθηκα που τελειωσα και εμπηξα τα κλαματα μεσα στην ACS... Ευτυχως μονο η υπαλληλος με ειδε... να τρεχουν τα ματια μου γελωντας ταυτοχρονα και να της λεω δεν ειναι τιποτα... απο τη χαρα μου που θα παρω το πτυχιο μου μετα απο 7μισι χρονια το επαθα...

Ανωτερα λοιπον απο το να ειμαι χαλαρη με το παιδακι μου, εχοντας πια πετυχει και το στοχο μου εστω και αργα, για την ωρα δεν εχει... Μετα το καλοκαιρι θα δω τι θα κανω για να παρω καποτε αδεια ασκησεως επαγγελματος. Αλλα να πω την αμαρτια μου το μεταπτυχιακο δεν το αποκλειω... Θα μεγαλωσει λιγο ο Ιασωνας, με ξερω, κοντευτε να με μαθετε κι εσεις, ησυχια δεν εχω, ολο και με κατι θελω να τρωγομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω παλι!!!!!!!!!!!1

ετρεχα κοριτσια σε ραντεβου για δουλειες

εν το μεταξυ δεν με αφηνει κι ο μικρος να κανω τιποτα!!!!

με θελει συνεχεια μαζι του

απο εβδομαδα θα μας δωσει η λογοθεραπευτρεια ασκησουλες για το σπιτι και οδηγιες για το πως να τον χειριζομαι στο σπιτι ετσι ωστε να κοψει τις φωνες

το στομαχι του ειναι καλυτερα..βεβαια συνεχισουμε το σιροπι και τρωει καλα

ειμαι περιεργη οταν τελειωσει τι θα κανει :roll::roll::roll:

επεισης ειναι και απο χθες με διαροια.......χωρις αλλα συμπτωματα παρα μονο οτι εχει τρελαθει στα κακα

εσεις τι κανετε κοριτσια μου?

αγγελικη συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κ γω ! καλημερα

Αγγελικη μπραβο κ εις ανωτερα καλο μου ..Αντε να ξαλαφρωσεις λιγο κ συ απ'αυτο κ να χαλαρωσεις ..Ελπιζω να τα λεμεσυχνοτερα πλεον ..

Αναστασια η εποχη των ιωσεων εχει στο προγραμμα μια ελαφρας μορφης γαστρεντεριτιδα αυτο τον καιρο ..Σαν αυτη πουπερασαμε κ μεις κ δεν εχει αφησει πιτσιρικι ορθιο ..Ελπιζω να μην το κολλησατε κ σεις ..Περαστικα σας ..Ενα παραξενο πραγμα ομως επιασε ολους μα ολους , παπουδογιαγιαδες , τις διδυμες , τον Νικο κ εμενα με την Αριαδνη μας αφησε ευτυχως απεξω .. :shock:

Πινω καφεδακι ελατε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη ξερεις τι ειναι να εχεις τη μανα σου απο κατω και να μην σε βοηθαει?εστω να μου κρατησει λιγο τον μικρο για να βγω λιγο εξω.ειμαι και απο τα ατομα που δεν ζηταω.το μονο που μου λεει ειναι/γιατι δεν επλυνες τισ βεραντεσ σου τι θα πουν οι απεναντυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!

Αναστασια, σου ευχομαι κι εσενα καλη τυχη με την αναζητηση νεας εργασιας. Με εκεινη τη δουλεια που ελεγες τι εγινε? το ξανασκεφτηκες? Θα αρχισετε και δουλεια στο σπιτι με το Σπυρακο ε? Θελει λιγη υπομονη αυτη η φαση αλλα θα τρεξει το προγραμμα της λογοθεραπειας πολυ πιο γρηγορα και θα δεις τετοια αποτελεσματα μεσα σε 1 μηνα που δε θα το πιστευεις! Καλη επιτυχια και σ' αυτο λοιπον... Χαρηκα που ειναι καλυτερα το στομαχι του και τρωει κανονικα. Δως του φιλακι απο μενα!

Ευα, μου φαινεται πως την αρπαξα την ιωση γαστρεντεριτιδας κι εγω... Γυρευοντας πηγαινα, ολο το απογευμα χθες στο φαρμακειο της κουμπαρας μου να πινω καφεδες... Απο σημερα το μεσημερι με τσακισε η διαρροια... Ελπιζω να μην κολλησω και το μικρο! Ευχαριστως θα ερχομουνα για καφεδακι πραγματικο... αλλα λογω αποστασης ας περιοριστουμε στον εικονικο καφε... Με τον υπνο πως τα πατε με την Αριαδνη? Τις μερες που ημουνα χωμενη στα διαβασματα ειχε και γεννεθλια ε? Να την χαιρεσαι την ομορφο-τσαχπινουλα σου! Χρονια της πολλα, με υγεια χαρα και τυχη!!! Λιγο καθυστερημενες οι ευχες μου βεβαια αλλα πιανουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...