Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοπελιές!!! Τι μου κάνετε?? Όλο ωραία νέα ακούω και χαίρομαι!!! Να σου ζήσει!!!! Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμείς!

Εγώ κορίτσια δεν είμαι κα πολύ καλά, χθες βράδυ δεν κοιμήθηκα και πολύ από την ανησυχία. Πήγα στο γιατρό χθες βραδύ και μου έκανε NST (καρδιοτοκογράφημα) για 50 λεπτά....έχω λέει συ΄σπάσεις όλη την ώρα. Μου έδωσε yutopar και ενέσεις κορτιζόνης (4), που δεν ξέρω ακόμα αν θα τις κάνω, το σκέφτομαι. Μου είπε επίσης να σταματήσω τη δουλειά. Λέει ότι το θέμα είναι ανατομικό και ότι έχω μικρή μήτρα και το αμνιακό μου είναι καλό και ο μπέμπης 2 κιλά και ότι η μήτρα μου έχει τσιτώσει και κλπ κλπ...... Θα πάω σήμερα και στην άλλη γιατρό να μου δώσει δεύτερη γνώμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κούκλες!

Τι νέα σήμερα;

Αυριο πρέπει να πάω να γράψω ενέσεις και το σκεφτομαι … ποιος περιμένει … αλλά μου έχουν μείνει μόνο 2 και καμία ρεζέρβα που θα έχω χώσει κάπου στο γραφείο…

mini82 εγώ η χαζή σηκώνομαι και έρχομαι στην δουλειά … άσε … περιπτωσάρα!

Geozouli εγώ είμαι και νευρασθενικό … δε μπορώ να καθίσω στο κρεβάτι … τα νεύρα μου είναι τέντα, οπότε σηκώνομαι.

aggeliki27 μην ανησυχείς … εύχομαι όλα να είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Πως είστε?Εμείς χθες κάναμε το doppler και έχουμε φτάσει τα 1950γρ. και 45 εκατοστά ύψος!Μας πόζαρε το νινάκι μου,μας χαμογέλασε,μας έβγαλε τη γλώσσα και γενικά μας έκανε να τα ξεχάσουμε όλα εκείνα τα λεπτά!!Σας βάζω και λίγες φωτούλες να δείτε τα καμώματά μας!!

Ρεββέκα,είστε πολύ όμορφο ζευγάρι!Δυστυχώς δεν μας έφαγε το κρεββάτι αλλά έχουμε πολλά τρεξίματα για αυτό και έχω χαθεί!Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά δεν προλαβαίνω να απαντήσω πάντα!Α και δώσε πολλά φιλιά στην μανούλα!!Απόλαυσέ τις υπηρεσίες της!!

Βαρβάρα,φοβερό το νυχάκι!!

Δεσποινάκι,σε πολύ λίγο έρχεται η ηλιαχτίδα σου!!!!

Σοφάκι,τι ομορφιές είναι αυτές???Λάμπετε και οι δύο!

Ειρήνη,αυπνίες δεν έχω αλλά με κλωτσάει ο μικρός πολλές φορές δυνατά στα πλευρά και ξυπνάω για λίγα λεπτά!

Stk,εγώ τα έχω πλύνει και τα έχω σιδερώσει όλα,να μην τρέχω τελευταία στιγμή!Δεν παθαίνουν κάτι στα συρτάρια!!

Όσες έχω ξεχάσει,να με συγχωρέσουν!!Πολλά φιλάκια κοριτσάκια!!

post-13601-13873935857001_thumb.jpg

post-13601-13873935857802_thumb.jpg

post-13601-13873935858665_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραιες φωτο αννουλα απο τον υπερηχο!νομιζεις οτι το βλεπεις αμεσα!με το καλο κοριτσακι μου..κι εμεις πηγαμε για ντοπλερ.ευτυχως ο μικρουλης αρχιζει και πλησιαζει τον μεγαλο σε βαρος και μεγεθος γιατι βρηκε χωρο και απλωθηκε το μωρο μου.ο ενας ειναι 1750 γρ και μηριαιο 60 χιλ και ο αλλος 1950 γρ και 61 χιλ μηκος μηριαιου.γλιτωσαμε τον τοκετο για τωρα.σημερα μπηκα στην 33 η εβδομαδα, αλλες 3 + και τελειωσαμε..μετα τις 14/1 γενναω..εχω αρχισει και βαραινω πολυ.μεσα σε μια εβδομαδα δεν μου κανουν οι ελαστικες μου φανελιτσες τις νιωθω σαν κορσε, μεγαλωσε η κοιλιτσα αρκετα..σημερα θα ερθει ο μπαμπακος μου να συναρμολογησει την μια κουνια.η αλλη θα εθει καποια στιγμη..και η μαμα μου θα μου φερει πλυμενα τα ρουχαλακια και τις κουβερτουλες. αναγουλες ξανα..το στομαχι χαλια..επιστρεψαμε παλι στα καλα των πρωτων μηνων?τι ναπω..5 μηνες ειχα εμετους οχι αλλο...σας βλεπω στις φωτο και σας θαυμαζω..θα προσπαθησω να στειλω κι εγω κοιλιτσα..πολλα φιλια σε ολες..να προσεχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα γκαστρούλες μου!!!!Τι μου κάνετε????Εγώ κ ο μπέμπης είμαστε μια χαρά, σήμερα περιμένω πως κ πως να έρθει το απόγευμα να πάμε στον γιατρό να τον δω κ να ακούσω την καρδούλα του. Σήμερα θα κάνω κ το πρώτο καρδιοτοκογράφημα.

Μini82 η γιορτή ήταν τέλεια, το κοριτσάκι μου έκλεψε την παράσταση!!! Κι η μανούλα την καμάρωνε κ βούρκωνε απο κάτω!!!

Αnnoula πολύ πετυχημένες οι φώτο από τον υπέρηχο, κανονικό μωράκι, άντε σε λίγο καιρό θα το έχεις κ αγκαλίτσα σου το νινάκι σου!!!

Ειρηνάκι ένα κουράγιο ακόμη κάνε για τις ενεσούλες κ τελείωσες!!!!

Αγγελική μου να προσέχεις πολύ, πάρε κ την δεύτερη γνώμη κ μείνε σπίτι κ ξεκουράσου.

Geozouli σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!!

Μinie πολύ καλό που κ ο μικρός παίρνει βάρος κ αναπτύσεται φυσιολογικά, όλα καλά θα πάνε, λίγο έμεινε, τον γαιδαρο τον φάγαμε, η ουρά έμεινε.

Φιλιά πολλά πολλά σε όλες, θα επιστρέψω δρυμήτερη με νέα απο τον γιατρό για τον μπεμπούλη μου!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

σημερα κοιμηθηκα καλα και πολυυυυ!!!!πηρα για την μυτη αυτα τα αυτοκολητα που την ανοιγουν,επισης αλατονερο για μωρακια και οτοασπιδες :D:D και επιτελους κοιμηθηκα σαν πουλακι!!!!

ανυπομονω να ερθει η παρασκευη να παω και γω γιατρο!!!

σοφακη μου περιμενουμε νεα!!!

μινι τα μπεμπακια σου τα πανε μια χαρα τα χρυσουλια!!!ελπιζω να μην σε πιασουν εμετοι ξανα!!!

αννουλιτσα!!το μπεμπακι σου σου νομιζω μοιαζει στον μπαμπα!!! :D:D ειναι κουκλακι!!!

ειρηνακι πηγαινε παρε τις ενεσουλες μια ψυχη που ναι να βγει ας βγει!!!!υπομονη!!!

αγγελικουλα να μας πεις τα νεα απο την δευτερη γνωμη που θα παρεις!!!αν και οντως εχεις τοσες συσπασεις ο πρωτος γιατρος καλα σου εδωσε γιουτοπαρ και ενεσεις κορτιζονης νομιζω!!!

ζωουλα μου φωτοοοοοο θελω να δω!!!

καλημερα και πολλα φιλια σε ολες!!! [smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera gastroules mou!!

anna o gios sou einaikouklos maresei pou ebgale kai glositsa

sofia mou kai sy k h korakla s mia koukla

oses exete thema me th mytoula perastika

to xalaki tha m to parei telika h aderfh mou opote tha perimeno liges meres

oso gia ta nyxakia den exo talento apla exo teleiosei nyxia giayto kai ta kataferno

mini den ksana vlepo videakia telos oti einai na ginei tha ginei

minie mia xaroula ta morakia s megalonoun kai einai logiko na exeis varynei edo emeis baruname p perimenoume 1 kai esu pou perimeneis 2 ypomonh...

aggelikh elpizo na mhn einai tipota otan mporeis pes mas ta nea apo to giatro

eirhnh polu omorfa ta aytokollhtakia o winnie einai teleios

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!!!!!!!! Ακόμα πρωί είναι για μένα αφου πριν από καμιά ώρα σηκώθηκα :? Χθες το βράδυ με πόναγε η μέση μου όταν ξάπλωσα και δεν μπορούσα να βολευτώ. Υπομονή.. Άντε να δω κι εγώ την άλλη Τετάρτη που έχω γιατρό τι θα μου πει!!

Σοφία εσύ θα το δεις σήμερα το μπεμπάκι ε? τυχερούλα!!! Περιμένουμε νέα!!! Εμένα δεν μου έχει κάνει ακόμα καρδιοτοκογράφημα. Μήπως μου κάνει την άλλη εβδομάδα? Θα δείξει..

Αννούλα τι ωραίες φωτό? Το μάγουλο είναι για δάγκωμα!!! :D:D

minie μου μάλλον κλωτσάνε και τα δύο μαζί στο στομάχι, γι' αυτό και οι αναγούλες!! κι εγώ τις έχω! Υπομονή!!! Αφού μεγαλώνουν μια χαρά τα μπεμπάκια χαλάλι!

Ειρηνούλα εγώ δεν σηκώνομαι από το κρεβάτι, χαζεύω στην τηλεόραση και έχω δει όλες τις μεταμεσονύκτιες εκπομπές.. όπου να ναι θα προλαβαίνω και τον Αυτιά :lol::lol::lol: Άντε στείλε κανέναν άλλο να σου γράψει τις ενεσούλες να μην τρέχεις εσύ αν γίνεται!

Αγγελικούλα να πας να πάρεις δεύτερη γνώμη αλλά μέχρι τότε ξεκούραση ε? Τις ενεσούλες τις έχω κάνει κι εγώ, δύο βέβαια είχα κάνει. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελίες!!! Τι μου κάνετε? Εγώ καλά....τελικά αύριο θα πάω στη γιατρό μου το απόγευμα, θα σας πω τι έγινε, ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και τα καλά λόγια, σας διαβαζω και καθησυχάζομαι κάπως.

Άννα τέλειος ο γιος! Μου έδωσε κι εμένα τετοιες φωτογραφίες χθες!

Ρεββέκα καλώς τη δέχτηκες!!!! Είναι άλλη αισθηση να έχεις τις υπηρεσίες της μάνας όταν την έχεις ανάγκη, κακά τα ψέμματα!! (αν και η δικιά μου είναι πολυλογού και ώρες ώρες δεν την μπορώωω)

Geozouli σε νιώθω, μερικές φορές με πιάνει κι εμένα, πιο πολύ η πλάτη, και δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να ανακουφιστώ..

Ειρήνη κι εγώ το διάολο που με πειράζει έχω...δεν μπορώ να κάθομαι, αφού σκέφτομαι οτι αν μου πουν να σταματήσω τη δουλεια τώρα θα λυσσάξω!!!Ηθελα να κρατήσω και την άδεια λοχείας για μετά τη γέννα τρομάρα μου....

Ρε κορίτσια αλήθεια, εσάς δεν πετρώνει καθόλου η κοιλιά σας? Αυτές τις συσπάσεις που λένε...Δηλαδή οι κοιλιές σας είναι πάντα μαλακές? Τι στο καλό, μόνο εγώ έχω?

Πάντως κλωτσάμε και βαράμε καρατιές αβέρτα μεσα στην κοιλια...ποδόσφαιρο παίζει, όνειρα βλέπει...πολύ κλωτσίδι ρε παιδιά...χέρια-πόδια!!!

Σας φιλώ όλες σταυρώτα και σας σκέφτομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;

Εγώ έχω φρικάρει λίγο … αλλά που θα πάει … θα μου περάσει…

Το ξέρετε ότι μπορεί να πάω να γεννήσω όχι με τον άντρα μου αλλά στην καλύτερη περίπτωση με κανέναν Αλβανό από το εργοστάσιο;

Δεν είναι λέει όλες οι στιγμές ίδιες … αν μπορεί θα με πάει αυτός. Αν δε μπορεί όμως να μην ανησυχώ, θα στείλει κάποιον να με πάει.

Καλά εεε … μόνη μου θα πάω.

20 λεπτά με το αυτοκίνητο είναι … θα τα καταφέρω σιγά σιγά.

Οοοοοταν γεννήσω … και το θυμηθώ, θα του τηλεφωνήσω όποτε βρει χρόνο να έρθει να δει το παιδί του … χα χα χα

Ουφ τα είπα και μου έφυγε ένα βάρος!

Σκέφτομαι εναλλακτικές.

Θα παρακαλέσω τον αδελφό μου να έρθει από την Θεσσαλονίκη μέχρι να έρθει η μαμά μου στις 10/01.

Δε μπορώ άλλο μόνη μου.

Έχω φρικάρει!

Έχω ξεμείνει στο σπίτι από σούπερ μάρκετ και δε μπορώ πλέον να φορτώνω το καρότσι και να το σέρνω.

Αφήστε τη μοναξιά…

Ο αδελφός μου οδηγεί κιόλας και θα είμαι και πιο ήσυχη.

Ελπίζω να μου κάνει την χάρη.

Άλλη εναλλακτική είναι να πάω να μείνω σε μία ξαδέλφη του άντρα μου στο Ηράκλειο αλλά δε θέλω να της φορτωθώ και να υποχρεώνομαι κιόλας.

Ευχηθείτε μου να έρθει ο αδελφούλης μου!

annoula1987 μακριά δαχτυλάκια το μπεμπε …

minie μπράβο στα μωράκια σου … είδες … μια χαρά συνεργάζονται!

SOFIAEVA πως πήγε το καρδιοτακογράφημα;

Rebbeka κάνουν δουλειά τα αυτοκολλητάκια;;; μπράβο … δε το περίμενα. Σήμερα που θα πάω φαρμακείο θα ζητήσω.

Geozouli μακάρι να είχα κάποιον και ας πηγαίναμε μαζί … παρέα. Εμένα μου την έχει βιδώσει που είμαι τελείως μόνη και πρέπει να περιορίσω και την οδήγηση σιγά σιγά και θα κλειστώ στο σπίτι. Δε μπορώ τα έχω πάρει!!!!

aggeliki27 και εγώ έτσι λέω να κρατήσω τους 4 μήνες για μετά. Μετά θα έχω παρέα δε θα είμαι μόνη … χαχα …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!!

κοριτσια εχτες ειχα ολη μερα συσπασεις!!!!αν συνεχιστουν και σημερα θα παρω την γιατρο να παω πιο νωρις να με δει!!!

ειρηνακη μου το αντρακι σου θα το δειρο ακου εκει :twisted: μακαρι να ερθει το αδερφακι σου!!!!

και ναι αυτα τα αυτοκολητα κανουν πολυ καλη δουλεια,δυο βραδια τωρα κοιμαμαι καλα!!!αν παρεις να δεις καλα τις οδηγιες γιατι παιζει ρολο το σημειο που θα τα κολησεις!!!

ποια γκαστρουλα εχει εμπεδωμενο το μωρακι της???εχει διαφορετικα πονακια οταν εμπεδωθει??η καποια αλλη διαφορα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζί σου!

Τώρα για την εμπάδωση ... δεν έχω ρωτήσει καν αν ο δικός μου έχει φέρει καμιά γυροβολιά...

Το έχω σημειώσει να ρωτήσω την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό το πρωι θα παω να γεννήσω ..... Θα με βάλει γιατι τα μωρά άρχισαν να μην παιρνουν βάρος και πρέπει να με βάλει να γεννήσω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανικο μου με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια σου υγειεστατα!!!!

ποσα κιλακια ειναι τωρα???

ο γιατρουλης σου ξερει!!!μην ανυσηχεις ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsakia mou!!!!! Ti kanete??? Elpizw na eisaste oles kala!!

Den prolavainw na sas diabasw mias kai eimai sthn pethera mou.Ola kala edw.Teleiwsa me thn metakomish!!!!! Ola etoima sto spitaki mou.Stolisame kai xtes to dentraki mas kai murise xristougenna.H gkantemia einai oti olh thn ebdomada ths metakomishs eimai foul kruwmenh me ola ta kala,kai den mou eftane auto molunthike kai to mati mou kai apo shmera tha bazw stagonoules.Megalo zori trabaw alla tha perasei pou tha paei..O mikros einai mia xara.Aurio tha paw na ton dw.Mallon 5 Ianouariou tha gennhsw.

Auta ta liga apo emena.

Dwspoinaki me to kalo na upodexteis thn mpempoula sou!! Ola na pane teleia!! den tha mporesw na mpw mexri thn deutera na sou xanaeuxhthw.

Faniko mou eftase h mera!!!!! Ola kala na pane koritsaki mou!!! Me to kalo na ta krathseis sthn agkalitsa sou!!!!

Kala Xristougenna na exoume oles mas koritsakia mou!! Na perasoume oles teleia kai na skasoume sto fai twra pou mporoume!! :lol: Ta leme ksana sths 29 tou mhna!! filakiaaaaaa!!!! :YMHUG::x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια μου, σήμερα η μέρα ξεκίνησε με βόλτες στην αγορά κ καφεδάκι γι'αυτό κ άργησα να σας γράψω.

Χθες η επίσκεψη στον γιατρό πήγε πολύ καλά!!!!Ο μπέμπης μου έχει φτάσει αισίως τα 2900 γρ κ συνεχίζει ακάθεκτος όπως κ η μαμά μου που έχει φτάσει ήδη τα 14 κιλά στο σύνολο. Ολες οι μετρήσεις μας είναι κοντά στα ανώτατα όρια, κ με βάση τις 15 μέρες που μου έμειναν ακόμη υπολογίσαμε ότι θα γεννηθεί γύρω στα 3200-3300 . Πολύ καλά για 37η με 38η εβδομάδα μου είπε ο γιατρός μου, οπότε έφυγα χαρούμενη που ο γιος μου αναπτύσεται κ είναι πολύ καλά!!!!!

Λενάκι μου περαστικά σου κοριτσάκι μου, γρήγρα να γίνεις καλά!!!!!

Ρεββεκάκι συσπάσεις εεεεεεεεεε???? εγώ ακόμη τίποτα από συσπάσεις κ δεν το θέλουμε κιόλας γιατί πάμε για προγραμματισμένη καισαρική. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου, όπως το είπες ίσως χρειαστεί να σε δει πιο νωρίς.

Faniko με το καλό κοριτσάκι μου, να έχεις μια έυκολη γέννα κ μια καλή λοχεία!!!!

Ειρηνάκι μου, τόσο πολύ δουλειά έχει ο άντρας σου????? Πάντως πολλές φορές οι άντρες δεν καταλαβαίνουν τη σπουδαιότητα μια κατάστασης, δεν ξέρω τον χαρακτήρα του, αλλά δεν νομίζω να μην νοιάζεται για σένα, απλά είναι αυτό που σου είπα. Με μια καλή συζήτηση κ πολύ κατανόηση πιστεύω να τα βρείτε!!!!

Αγγελική, geozouli, barbitsa κ σε όλες τις υπόλοιπες πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε? Εγώ μόλις έφαγα την πέρκα μου και ρυζάκι και μάλλον έφαγα πολύ και έχω σκάσει!!!!!! χθες προσπαθούσα να περάσω τις φωτό από την κούνια στον υπολογιστή για να σας τις στείλω, αλλά δεν τα κατάφερα :( θα προσπαθήσω και σήμερα.

Φανούλα με το καλό αύριο να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!!! Να πάνε όλα καλά, να είναι γερά και καλή λοχεία να έχεις!!!

Λενάκι περαστικά κούκλα μου και με γεια το καινούργιο σπιτάκι!!! Να περάσεις τέλεια τα Χριστούγεννα με την οικογένειά σου!!!

Ρεββέκα μου να πας στην γιατρό να σε δει καλά θα κάνεις.. και με μέτρο οι βολτούλες μέχρι να σε δει ε?? :):)

Ειρηνούλα ελπίζω να έρθει ο αδερφούλης σου να έχεις παρέα και να έρθει και ο αντρούλης σου τελικά στη γέννα!! Μην νομίζεις, όταν έρθει η ώρα δεν θα θέλει να λείπει απο κοντά σου, θα δεις! ;)

Αγγελική κι εμένα πετρώνει η κοιλιά μου που και που αλλά όχι συχνά και όχι όλη η κοιλιά, σε ορισμένα σημεία.. Πάντως απ' ότι λες είναι κινητικότατο το μωρό οπότε μια χαρά!!! :D

Αυτά κουκλίτσες μου, σας φιλώ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου ο μπέμπης σου πολύ καλός!!! 2900 για τώρα είναι σούπερ!!! Οπότε μια χαρά βάρος θα έχει μέχρι να γεννήσεις! Κι εγώ με προγραμματισμένη καισαρική θα πάω, εκτός απροόπτου.. Περιμένω την άλλη εβδομάδα να δω πόσο έχει φτάσει κι ο δικός μου! ααααχ κάνε και καμιά βολτούλα για μένα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

faniko ante me to kalo na gennithoun ta morakia sou kai kali loxia... [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]rebbeka kai go exo sispasis sinexia se sindiasmo me pono kai sti mesi.eixa pai sto giatro kai mou eixe pi na pairno miso ytopar an einai poli entones...na paris ti giatro sou. koritsia na kano mia erotisi isxii oti oi prototokes sinithos genane sis 40 evdomadeskai spania noritera ektos an sintrexi kapoios sovaros logos opote genane me kaisariki.milaga simera me mia maia tixaia kai mou elege kati tetoia psiloksenerosa na sas po tin alithia :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό το πρωι θα παω να γεννήσω ..... Θα με βάλει γιατι τα μωρά άρχισαν να μην παιρνουν βάρος και πρέπει να με βάλει να γεννήσω .

Με το καλο κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα την γιατρο!!!!μου ειπε να μην ανυσηχω αν εχω 10 με 15 συσπασεις την ημερα και δεν γινοντε εντονες!!!προετοιμασια της μητρας ειναι λεει με ρωτησε οταν κοιμομουν το βραδυ αν ειχα προβλημα και δεν ειχα,αλλα μου ειπε κιολας αν εχω ανχος να παω οποτε θελω να μου κανει τοκογραφο!!!!

εγω δεν ανυσηχω μια χαρα ειμαι αν δω τιποτα εντονο θα παω!!!!δεν μου ειπε παντως να κατσω στ αυγα μου :D:D

η μπεμπα δε,δεν εχει σταματησει να γυρνοβολαει να κλωτσαει,μου αρεσει που λενε πως τωρα δεν εχει χωρο να τα κανει!!!

stk γιατι ξενερωσες καλε!!!ασε το νινακι να ερθει οποτε θελει!!!!και πανω απολα μην ακους κανεναν ολες οι εγκυμοσυνες ειναι διαφορετικες!!!

ζωουλα τις φωτοοοοο και εννοειτε βγαλε και κοιλιτσαααα!!!!!

σοφακη αν γενηθει με αυτα τα κιλακια μια χαρα μπραβο το νινακι σου!!!ολα να μας πηγαινουν καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!! Διαβασα τα νεα σας και χαιρομαι που τα μωρακια σας ειναι μια χαρα!!!!

Φανη μου με το καλο αυριο τα μπεμπακια. Εσεις οι διδυμομανουλες ειναι συνηθισμενο να γεννατε νωριτερα!!!

Εγω δυστηχως την Κυριακη το βραδυ εχασα το μπαμπακα μου και εφυγα εσπευσμενα για Θεσσαλονικη. :cry: ηταν οτι πιο δυσκολο εχω περασει εως τωρα στη ζωη μου και δεν ξερω ποτε θα περασει ολη αυτη η θλιψη. Το κενο ειναι τεραστιο!!!!! Μεσα σε 2 μηνες τον χασμε χωρις καν να προλαβουμε να το συνειδητοποιησουμε. Δεν προλαβε να δει τη νεα εγγονη του :cry:

Τη μπεμπουλα μου θα τη δω αυριο γιατι την ταραξα αρκετα αυτες τις μερες. Ο γιατρος με αφησε να ταξιδεψω με αεροπλανο με τη συμφωνια οτι θα εμενα μονο 2 μερες και οτι θα προσπαθουσα να μεινω οσο το δυνατον πιο ηρεμη. Δεν ξερω αν τα καταφερα αλλα νιωθω μια χαρα τη μπεμπουλα μου και εξαλου τωρα εχουμε εναν αγγελο στον ουρανο που μας φυλαει και τις δυο.

Σας φιλω ολες και συγνωμη που σας στεναχωρω τετοιες μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...