Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

Μαρακι ολα να πανε καλα...αφου πρεπει να κανεις περιδεση ενταξει στο επιτρεπω!!! :lol:

αν ειχες ακουσει ειχε κανει και η λολιποπ δεν ειναι τιποτα. Ειναι για καλο εξαλλου.

τι κανετε ? κανει κρυακι εδω...μπρρρρ ΗΡΘΕ ο χειμωνας.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσταλένη με το καλό σήμερα!

Όλα θα είναι άψογα, θα δείς..

Γειά σου Daddy Cool, πως μεγαλώσατε έτσι καλέ?

Εγκυούλες καλημέρα. Πήγα εχθες στο γιατρο, ολα καλα αλλά..

Εχω χαμηλό πλακούντα λέει, είναι κοντά στον τράχηλο. Οχι κούραση, οχι σεξ, οχι πολύ περπάτημα και θα με δει σε 2 εβδομάδες. Ξέρει καμία τι είναι αυτό? Δεν μου φάνηκε καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατατα δεν ειναι κατι κακο..αλλα δεν ειναι ουτε κατι καλο

αυτο πρακτηκα σημαινει πιθανοτητα να κανει καισαρικη, εαν ειανι πολυ χαμηλα..δεν αθ το ρισκαρει ο γιατρος σου, επισης υπαρχουν ελαφρος αυξημενες πιθανωτητες για αποκολληση.

Απλα θελει αυτα που σου ειπε ο γιατρος ξεκουραση προσοχη κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα

Πατατούλα ο γιατρός σου ξέρει τι πρέπει να γίνει, απλά φρόντισε να ακολουθείς τις οδηγίες του και όλα είναι μια χαρά.

Daddy Cool ο γιος σας είναι πανέμορφος. Να το χαίρεστε.

Σήμερα πήγα στον άλλο μου γιατρό (του δημοσίου). Αυτοί οι γιατροί με μπερδεύουν. Θεώρησε υπερβολικό το γιατρό του ιδιωτικού καθώς οι μικροσυσπασούλες είναι φυσιολογικές αφού η μήτρα μεγαλώνει. Δεν μ έβαλε στον υπέρηχο απλά μ' ένα μηχάνημα ακούσαμε την καρδούλα ότι ο γιόκας μου είναι μια χαρά.

Τι να πω και εγώ;; Μπέρδεμα! Όπως και να χει εγώ θα συνεχίσω να προσέχω περισσότερο και στις 26 πάμε για Β Επιπέδου.

Να χετε μια όμορφη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα τι κανετε??????Χρυσταλενη ποσων εβδομαδων εισαι???

Εγω σπιτι σημερα. με ποναει εκει που λεγαμε...και ειπα να κατσω να ξεκουραστω. παιρνω κατι πρωτοβουλιες ωρες ωρες!!!!

Εγω εφαγα για μεσημερι, σαν τις γριες. καλε μου χει ανοιξει η ορεξη. το βλεπω να φοραω μονο στρινγκ γιατι ο κ@λος δεν θα χωραει πουθενα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες.. Τι κάνετε?

Μπήκα για λίγο να σας ενημερώσω ότι θα χαθώ για λίγο καιρό... Χάσαμε τον παππού μου και οι επόμενες μέρες θα είναι λίγο φορτωμένες.. Οπότε να ξέρετε να μην με ψάχνετε... Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα εγκυουλες!!!!!!!!!!Μαλλον καλησπερα πρεπει να πω ε??

Σας ευχαριστωωωω πολυ για τις ευχουλες σας!!!!!!!

Το αντρακι μας ειναι μια χαρα και γω επισης καπως καλυτερα ..αν και δεν εχουν σταματησει τα ανακατεματα αλλα εχουν λιγοστεψει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

είμαι η Λίζα, δεν είμαι έγκυος τώρα, γέννησα τον Απρίλιο ένα κοριτσάκι μετά από εξωσωματική. Οσο προσπαθούσα να μείνω έγκυος και όσο ήμουην έγκυος έμπαινα σχεδόν καθημερινά στο φόρουμ - με το που γέννησα, άλλαξε πολύ το πρόγραμμα και μπαίνω πολύ σπάνια (θα δείτε κι εσείς πώς έρχονται τα πάνω κάτω με το καλό!!!). Οποτε έμπαινα όμως, έψαχνα να δω τα νέα κάποιων κοριτσιών που προσπαθούσαν από τότε που έμπαινα συχνά ... ΚΑι σήμερα είχαν 3 καλά νέα και έχω χαρεί πάρα πολύ! Μιλάω για την Κατερίνα (εσύ δεν έβαζες κάποτε την φωτογραφία της ανιψούλας σου;), τη Νικόλ και τη Ζαχαρένια! Πραγματικά χάρηκα τόσο πολύ και για τις 3 σας, λες και σας ήξερα! Ομολογώ ότι τη Ζαχάρένια δεν ΄τη θυμάμαι τόσο για την ταλαιπωρία της, όσο για το χιούμορ της (το οποίο είναι ακόμη πιο αξιοθαύμαστο δεδομένης της δυσκολίας, πουη όσες την έχουν βιώσει ξέρουν ότι μπορεί να αλλοτριώσει τελείως την προσωπικότητα μιας γυναίκας...).

Δεν ξέρω αν υπάρχει ήδη και δεν το έχω πάρει χαμπάρι, αλλά δεν θα είχε ενδιαφέρον ένα θέμα για όσες τα καταφέραμε με υποβοήθηση; Για να δίνουμε κουράγιο και στις επόμενες; Εμένα τουλάχιστον μου έδινε πολύ θάρρος η επιτυχία αυτών που δυσκολεύονταν!

συγχαρητήρια επίσης και όλες τις άλλες που δεν σας ξέρω και περιμένετε το μωράκι σας και .... υπομονή! (εμένα τουλάχιστον η εγκυμοσύνη μου είχε φανεί τεράστια....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια κ απο μενα...πατατουλα σου ευχομαι ολα καλα...κ λιγη ξεκουραση δεν βλαπτει...απολαυσε το κ μην ανυσηχεις...αν κανεις οτι σου λεει ο γιατρος δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.

εγω κοριτσια σημερα μιλησα μαζι του κ μου εδωσε κατι υποθετα γιατι εχω κολλησει στο μπανιο κ δεν λεω να βγω απο κει...πολυ εμετο αλλα κ πολυ πεινα ρε κοριτσια....την αλλη φορα μου ειχε δωσει vomex κ σιροπι κ υποθετο αλλα δεν μου εκανε τιποτα...τωρα μου εδωσε αλλα...κ επαθα κ το εξης: με το που βαζω το πρωτο το μεσημερι....σε τρια λεπτα ετρεχα σαν το βεγγο :oops::oops::oops: με επιασε ενα τσι....αλλο πραμα.οχι οτι ειχα να βγαλω κ κατι αφου τα ειχα ηδη βγαλει πριν απο το στομα :evil::evil: μιλαμε πονεσε ο απαυτος μου...σαν της μαιμους εγινε :lol::lol: μαλλον επειδη ηταν το πρωτο ερεθιστηκε το εντερακι κ ετρεχα...κ την αλλη φορα μου το ειχε ξανακανει.ελπιζω αυριο που θα ξαναβαλω να το κρατησω κ κυριως να με βοηθησει...γιατι δεν μπορω αλλο εμετο...κ επισης το ξαναλεω...πειναωωωωωω.

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια....φιλακιααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες!!!!Τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα μεχρι στιγμης!!!Χτες ημασαν βαρκα γυαλο το στομαχι ολη μερα χωρις εξαγωγες ....Το ματιασα!!!

Γιελιζ μου συλληπητηρια και ζωη σε σας!!!Οπως λενε κ τα κορτσια μην το παρακανεις..προεχει το μωρακι τωρα..Αυτο θα θελε να κανεις κ ο παππους σου!!

Λιζακι να σου ζησει η κορακλα!!!!!!Ναι καποτε εβαζα φωτο της ανηψιας μου!!!!!Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι για τις ευχες σου αντε με το καλο να ρθει και το δευτερο σε εσας!!!!!

Τι κανετε οι υπολοιπες??Εγω ,μολις σηκωθηκα!!Κοιμομουν απο χτες στις 9.30-10!!!!!!

Σημερα θα μαγειρεψω γεμιστα!!!Να δουμε θα αντεξω τις μυρωδιες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!! ΄Τι κάνετε??? Εγώ πρωί πρωί είχα αναγούλες μέχρι που τα έβγαλα και ησυχασα. Πάν ωπου έλεγα ότι μειώθεηκαν οι αναγούλες!!!

Πατατούλα ξεκούραση κι όλα θα πάνε καλά!!

Ζαχαρένια μου αρέσουν οι πρωτοβουλίες σου...καιρός να αρχίσω κι εγώ λέω γιατί δεν πάει άλλο..χαχα!!!

ΚΑτερινούλα κι εσύ το έριξες στον ύπνο??Κι εγώ από τις 9 χθες κοιμόμουν αλλά ξύπνησα στις 8..Ολη μέρα χθες ήμον με μάτια μισάνοιχτα από την κουραση και την υπνηλία!

Γιελίζ συλληπητήρια ..Να ξεκουράζεσαι κι όλα θα πάνε καλά!!

Σεσίλια μου για την περίδεση έχει κάνει και η Μαριλού που είναι στην παρέα μας..Και καλά θυμάσαι Ζαχαρένια μου και η Λόλλι έχει κάνει..

Οι άλλες τι κάνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα τι κάνετε;

Εδώ όλα ήρεμα, απολαμβάνω μια ηλιόλουστη μέρα. Ο αντρούλης μου πήγε για εξωτερικές δουλειές και εγώ έμεινα σπίτι και η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι απίστευτα. Θα βρω κάνενα καλό βιβλίο να διαβάσω να περάσει η ώρα:-)

Οι εγκυούλες εύχομαι να ξεκουράζεστε.

Ένα καλό σαββατοκύριακο να χουμε όλες μας.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosaki συλλυπητηρια μαναρακι μου...μην κουραστεις, εσυ να καθεσαι, θα υπαρχει κοσμος να βοηθησει!!!

Λιζακι 1000 ευχαριστω για τις ευχες και για τα καλα σου λογια. Να σου ζησει το κοριτσακι σου και σε αλλα παιδακια με υγεια ευχομαι!!!! Μπαινε να μας λες τα νεα σου.

Στις ''αναγουλιαρες'' της παρεας ευχομαι ...ε τι να ευχηθω...να ελαττωθουν και να νοιωθουν τελεια!!!

Εγω καλα ειμαι, αχ να χα εναν υπερηχο να κοιταγα μεσα τι κανουν? εχω την εντυπωση πως ετοιμαζουν συνωμοσια οταν βγουν!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!! Τι μου κάνετε? από ότι πρόλαβα να διαβάσω τα νέα είναι καλά!! Μπράβο για τις αυχενικές και τα καλά τους αποτελέσματα και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες που πλησιάζουν και οι δικές τους!!

Κατερινάκι αγόραρος εεεε??? Μπράβο κουκλίτσα μου!!

Πατατούλα μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα απλά θέλει λίγη προσοχή παραπάνω.. κάνε ότι σου λέει ο γιατρός σου και όλα θα πάνε καλά!!

Ζαχαρένια μου... δεν είναι τίποτα τα πονάκια!! μάλλον προσπαθεί να μας θυμίσει ότι υπάρχει κι αυτό αφού δεν το θυμάται κανένας άλλος!!!!! :lol::lol::lol:

Diosa μου συλληπητήρια για τον παππού.. ζωή σε εσάς και κόιτα να προσέχεις τωρα!!Σίγουρα αυτό θα ήθελε κι εκείνος!

Εγώ ψιλοχάθηκα... προσπαθούμε στη δουλειά να ξεπακετάρουμε αφού μετακομίσαμε και πήγαμε στο καινούριο γραφείο και ομολογώ ότι έχω κουραστεί πολύ!!! :?:? Γυρνάω αργά στο σπίτι και πτώμα!!Είχα άρρωστο και το μικρούλη μου από την Τετάρτη!Ψήθηκε το μαναράκι μου.. 39 πυρετό ανέβασε.. σήμερα όμως είναι πολύ καλύτερα!!

Πονάει πολύ και η μέση μου... Την άλλη εβδομάδα θα πάω στον γιατρό μου να δούμε τι κάνει αυτό το σπόρι εκεί μέσα :D:D

Πήγα προχτές και στον ενδοκρινολόγο για το θυρεοειδή που έχω και μου είπε, επειδή στην προηγούμενη εγκυμοσύνη οι τιμές στο ζάχαρο ήταν οριακές και επειδή ζαλίζομαι πολύ μέχρι λιποθυμίας μετά το φαγητό και θέλω οπωσδήποτε γλυκό και συνέρχομαι μόνο όταν το τρώω, να πάρω ένα μηχανάκι να μετράω το ζάχαρο μου μια ώρα μετά το φαγητό και να κάνω και μια μικρή καμπύλη ζαχάρου!! :(:( ΜΠΛΙΑΧΧΧ!!!

Ααα!! μου αύξησε και το χάπι του θυρεοειδή!! Η γιαγιά μου λιγότερα χάπια παίρνει... :roll: και δεν μετράει και το ζάχαρο της συνέχεια!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia..ti kanete?

ax poso dikio exete giauton ton uperhxo..olo auto skeftomai tha thella na xa enan spiti k na to blepw olh thn wra..arage tha ne polu akribws na agorasoume enan oles mazi ki na ton kratame mia bdomada h mia?

xiixix

egw xtes phga ston giatroulh to eida to kalo mou eixe podarakia k xerakia k htan sketh gluka..trellathika..einai to pan gia mena ....to agapw tooosoo polu

1 febrouariou einai na paw gia ayxenikh k mou dwse ena katebato apo eksetaseis exw ligo agxos alla tha mou fugei pisteuw..thellw toosooo polu na pane ola kala k na to krathsw agkalitsa...liwnw twra pou sas milaw..euxomai oti kalutero se oles mas filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια καλησπέρα!

Θέλω τη γνώμη σας, απο εχθες σκέφτομαι, αλλά μια που είμαι ξανθιά, μια οι ορμόνες άκρη δεν βγάζω.

Όπως σας είπα ο γιατρος μου είπε οτι εχω χαμηλό πλακούντα, πολύ προσοχη, οχι βάρη, οχι περπάτημα, οχι ορθοστασία και φυσικά οχι κούραση.

Είμαι 2 εβδομάδες ήδη στο σπίτι για την αποκόλληση, απο Δευτέρα τι να κάνω?

Να πάω στη δουλειά μου? Δεν είναι και καμία δύσκολή δουλειά, αλλά δεν είναι και καναπές.

Εσείς τι θα κάνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανατε;;;;

εμεις ...καλα..

εχω εναν πονοκεφαλο..αφιστε τα να πανε...

πηγαμε σημερα αγορα..πηραμε 2 παντελονια στον αντρα μου και γινοταν ο χαμος..πολυς κοσμος παιδια..η εγω εχω να κοικλοφορισω στην Τσιμισκη Σαββατο μεσιμερη κατι χρονια..η ο κοσμςο τρελαθηκε...

αλλα πολυ πονοκεφαλο

γυρησμα εσπιτι, με συγχησε και η πεθερα μου..και οταν συχιζομαι εγω τα βγαζω..και κριμα γιατι εφαγα οραια μακαροναδα απο τα γκουντισ

Σημερα ζυγηστικα..ειμαι + 2 κιλα και αυριο κλεινω τριμηνο...πολλα ειναι...

Παιδια αφου γινετε και περιδεση τραχηλου μια χαρα ειστε...ολα να πανε καλα να ερθουν τα μωρακια μας στην ωρα τους και γερα.

Πατατουλα εγω δεν ξερω τη θα εκανα...

Τι σου λεει ο γιατρος;;;;

δεν μπορεις να παρεια και αλλη ανναρωτικη;;;;

Δεν ξερω κατα ποσο σοβαρο ειναι αυτο, ξερω μονο απο μια ξαδελφη μου που ειχε χαμηλο πλακουντα πως γεννησ εμε καισαρικη γι'αυτον τον λογο και ειχε αρκετες αποκολλησεις....

εγω λεω ξεκουρασου λιγο ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες!!!Τι κανετε??Εγω πριν λιγο σηκωθηκα!!!Πολυ υπνος 2-3 μερες τωρα ομως!!!Και πολυ κατουρημα!!Κατα τ αλλα ειμαστε μια χαρα!!

Πατατουλα μου να ακουσεις προσεχτικα τον γιατρο σου και αν θελειτοσο μεγαλη προσοχη να παρεις κ αλλη αδεια!!Δηλ εγω αυτο θα εκανα!!

Σεσιλια μου ας την πεθερα να λεει μη την ακους!!!!

ΜαμαΝικολα κοιτα να ξεκουραστεις κ λιγο εχεις κ το σπορακι τωρα!!!!Σε ευχαριστω για τις ευχουλες!!

Οι υπολοιπες γκαστρουλες πως ειστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κοπέλες. Τι κάνετε; Ξύπνησα με πονοκέφαλο σήμερα. Βασικά εδώ και μια εβδομάδα με πιάνουν πονοκεφάλοι, το ξέρω ότι θεωρείται σύμπτωμα εγκυμοσύνης αλλά είναι πολύ κουραστικό.

Πατατούλα δες εσύ τον εαυτό σου και τις αντοχές σου. Ο γιατρός σου τι λέει; Σε παίρνει να πάρεις και άλλη άδεια;

Μερυκαλ μου χαίρομαι πολύ με την χαρά σου. Δεν ξέρω αν με θυμάσαι αλλά τα λέγαμε αραιά και που και σε άλλο post πριν μείνουμε εγκυούλες:-)

Όσο για τις πεθερές Σεσίλια μου κάνε υπομονή. Εγώ είμαι η πρώτη της νύφη (δεν έχει παντρέψει άλλο παιδί) και εννοείται περιμένει πως και πως το πρώτο της εγγόνι. Εμένα είναι απίστευτα προστατευτική. Ήθελε να ρχεται να μου καθαρίζει το σπίτι κάτι το οποίο δεν θέλω με τίποτα. Μια χαρά τα φέρνω βόλτα. Έχει και τα αρνητικά της, αρκετά μάλιστα, αλλά την έχω μάθει πια.

Οι υπόλοιπες εγκυμονούλες τι κάνουνε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γεμμηστουλες!!!!

τι κανετε;;;

εγω ΟΚ

σημερα δεν ξαρασα..αλλαξα και τον γιο μου και τωρα καθαριζω το σπιτι..αυτη την ευδομαδα δεν θα εχω καθολου χρονο για συτνηρησση γι'αυτο και θελλω να το κανω καλα.

Μωρε καλη ειναι και εμενα η πεθερα..μας μαγειρευει κλπ..αλλα εχεικατι κολληματα ωρες ωρες.

Χτες πχ το προβλημα της ηταν πως δεν της αρεσε το ενα παμτελονι που πηρε ο αντρας μου και το αλλο το θεωρησε ακριβι..

λες και τους ζητησαμε ποτε εμεις λευτα για κατι...αντιθετα ο αντρας μου πληρωνε και πληρωνει λογαριαμους στγαστηκα κλπ κλπ..να αυτο με νευριαζει..δεν φτανει που γι'αυτον δεν εχουν κανει τιποτα- αντιθετα με την κορη τους- δε μας αφινουν να χαρουμε με τις δυναμεις μας...

δε με ενδιαφερει να αποταμιευω το καθε μου ευρω..

δεν ξερω αν θα ζησω αυριο...

τεσπα...

λεω απο βδομαδα να ξεκινησω γυμναστηριο, ειναι 20 ευρω το μηνα για προγραμματα εγγυων που τα κανεις 3 φορες την ευδομαδα..αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα βρισκω χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!Πως πάνε οι κοιλίτσες?

chrystalleni κι εγώ έχω πονοκεφάλους σχεδόν δυο εβδομάδες τώρα.. και είναι όντως πολύ κουραστικό... κάποιες φορές είναι πολύ δυνατοί και κάποιες άλλες απλά συνηθίζω να τους έχω.. Υπομονη!!! :roll:

katerina πολύ κατούρημα εε?? και που είσαι ακόμα..!! Προσπαθώ ρε συ να μην κουράζομαι πολύ αλλά μυπάρχουν πράγματα που πρέπει να γίνουν και όταν δεν ευαισθητοποιείται κανένας άλλος ο κλήρος πέφτει στον μ....α!!!!εμένα δηλαδή!!

Πατατούλα κάνε ότι σου επι ο γιατρός σου!! εάν σου πει να συνεχίσεις την άδεια να το κάνεις!!αλλιώς προσεκτικα για δουλίτσα.. χαλαρά!!!

Cesilia μου όσο καλή κι είναι η πεθερά δεν παύει να είναι πεθερά!!!!! ;) Κι εμένα άγια είναι και μας βοηθάει και μας αγαπάει και τίποτα δεν το κάνει με κακία.. αλλά όλο και με κάποιον τρόπο ανακατεύεται!!πράγμα που με συγχίζει αλλά.... είναι έτσι σαν χαρακτήρας μέσα σε όλα!! Απλά εγώ δεν θέλω να ανακατεύονται στη ζωή μου τόσο πολύ και θέλω να έχω εγώ τον κύριο λόγο στο σπίτι μου και στην οικογενεια μου!! Της χρωστάω βέβαια μεγάλη χάρη και ευγνωμοσύνη γιατί με βοηθάει με το μωρό μου όσο λείπω για δουλειά... απλά είναι κάποιες φορές που σκάω!! Σήμερα είναι μια από αυτές!!! :roll::roll:

Όλες είναι καλές μέχρι αποδείξεως του εναντίον!!! :D

Γυμναστήριο εεε???? χαρά στο κουράγιο σου... κουράζομαι μόνο που το σκέφτομαι!!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...