Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

και γω πηγα στην Ψαρρα και στην Σεβαστοπουλου και τον ξεσκονισαν τον μπομπιρα..εμειναν πολυ ευχαριστημενη αν θες λεπτομερειες για αλλα ιατρικα κεντρα στειλε μου πμ..

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω πηγα στην Ψαρρα και στην Σεβαστοπουλου και τον ξεσκονισαν τον μπομπιρα..εμειναν πολυ ευχαριστημενη αν θες λεπτομερειες για αλλα ιατρικα κεντρα στειλε μου πμ..

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω στον αθανασιαδη τον εκανα κοριτσια καλως μου φανηκε αν και περιμεναμε ακιβως 2 ωρες τρελα!και το dvd το αγορασαμε εμεις και πληρωσαμε 150 αυτα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω στον αθανασιαδη τον εκανα κοριτσια καλως μου φανηκε αν και περιμεναμε ακιβως 2 ωρες τρελα!και το dvd το αγορασαμε εμεις και πληρωσαμε 150 αυτα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια;;

Αν στη Θεσσαλονίκη είναι δύο ή τρία γιατί όλες πήγατε αλλού και όχι εκεί που θα πάω εγώ;

Έχω ραντεβού με καποιον Σαπίδη στη Δημ. Γούναρη στις 24/11!

Η τιμή είναι 150 ευρώ!!

Έχετε ακούσει τίποτα ή μήπως θα πρέπει να πάω αλλού;;

Πολύ σύμπτωση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια;;

Αν στη Θεσσαλονίκη είναι δύο ή τρία γιατί όλες πήγατε αλλού και όχι εκεί που θα πάω εγώ;

Έχω ραντεβού με καποιον Σαπίδη στη Δημ. Γούναρη στις 24/11!

Η τιμή είναι 150 ευρώ!!

Έχετε ακούσει τίποτα ή μήπως θα πρέπει να πάω αλλού;;

Πολύ σύμπτωση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ageliki έγραψε:

Τι έγινε ρε κορίτσια;;

Αν στη Θεσσαλονίκη είναι δύο ή τρία γιατί όλες πήγατε αλλού και όχι εκεί που θα πάω εγώ;

Έχω ραντεβού με καποιον Σαπίδη στη Δημ. Γούναρη στις 24/11!

Η τιμή είναι 150 ευρώ!!

Έχετε ακούσει τίποτα ή μήπως θα πρέπει να πάω αλλού;;

Πολύ σύμπτωση!!!!!!!!!!

Aggeliki min agxonesai,i gunaikologos mou eixe proteinei 3 kai dialeksa stin tuxi auto pou piga,opos eipes einai apli sumptosi pou pigame 4 atoma ston idio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ageliki έγραψε:

Τι έγινε ρε κορίτσια;;

Αν στη Θεσσαλονίκη είναι δύο ή τρία γιατί όλες πήγατε αλλού και όχι εκεί που θα πάω εγώ;

Έχω ραντεβού με καποιον Σαπίδη στη Δημ. Γούναρη στις 24/11!

Η τιμή είναι 150 ευρώ!!

Έχετε ακούσει τίποτα ή μήπως θα πρέπει να πάω αλλού;;

Πολύ σύμπτωση!!!!!!!!!!

Aggeliki min agxonesai,i gunaikologos mou eixe proteinei 3 kai dialeksa stin tuxi auto pou piga,opos eipes einai apli sumptosi pou pigame 4 atoma ston idio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν δοκιμάζετε στο Γένεσις; Τώρα που πήγα για την σαλπιγγογραφία είδα κάποια έντυπα που ανέφεραν ένα σωρό εξετάσεις για πριν και μετά τη γέννηση του μωρού, τις οποίες τουλάχιστον στην Κομοτηνή δεν "παίζει" τίποτα. Μπορείτε να μπείτε στην ιστοσελίδα του.

Για να μην σας πω ότι την σαλπιγγογραφία την πλήρωσα 140,00€ και ήταν όλοι άψογοι. Στην Κομοτηνή την πληρώνουν 200€ σε ένα απλό ακτινολογικό. Θέλω να πω ότι δεν νομίζω να κοστίζει πιο ακριβά η β΄επιπέδου...

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν δοκιμάζετε στο Γένεσις; Τώρα που πήγα για την σαλπιγγογραφία είδα κάποια έντυπα που ανέφεραν ένα σωρό εξετάσεις για πριν και μετά τη γέννηση του μωρού, τις οποίες τουλάχιστον στην Κομοτηνή δεν "παίζει" τίποτα. Μπορείτε να μπείτε στην ιστοσελίδα του.

Για να μην σας πω ότι την σαλπιγγογραφία την πλήρωσα 140,00€ και ήταν όλοι άψογοι. Στην Κομοτηνή την πληρώνουν 200€ σε ένα απλό ακτινολογικό. Θέλω να πω ότι δεν νομίζω να κοστίζει πιο ακριβά η β΄επιπέδου...

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k go koritsia to ekana stin iatriki embriou prin mia bdomada..sto dinoun k se cd to iperixo xoris na se lene fere adeio cd na sto grapso opos kanoun alloi..emeina eyxarisstimeni..

mou kostise 140 e.

mono pou an apte kelieste na pate sta prota rantebou giati ego ekleisa to teleytaio stis 9 k me piran 10.30..issos etixe,,alla exei polli douleia,,kali epitixia se oles sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k go koritsia to ekana stin iatriki embriou prin mia bdomada..sto dinoun k se cd to iperixo xoris na se lene fere adeio cd na sto grapso opos kanoun alloi..emeina eyxarisstimeni..

mou kostise 140 e.

mono pou an apte kelieste na pate sta prota rantebou giati ego ekleisa to teleytaio stis 9 k me piran 10.30..issos etixe,,alla exei polli douleia,,kali epitixia se oles sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριμαρ όπως η mata έτσι κι εγώ έκανα τον υπέρηχο β επιπέδου στο ΙΑΚΕΝΤΡΟ στον κο Πράπα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ο γυναικολόγος μου μου είχε συστήσει 2-3 (δε θυμάμαι τους υπόλοιπους), πήγα στον συγκεκριμένο γιατί είχε εγχειρίσει τη μητέρα μου και είχαμε μείνει πολύ ικανοποιημένοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριμαρ όπως η mata έτσι κι εγώ έκανα τον υπέρηχο β επιπέδου στο ΙΑΚΕΝΤΡΟ στον κο Πράπα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ο γυναικολόγος μου μου είχε συστήσει 2-3 (δε θυμάμαι τους υπόλοιπους), πήγα στον συγκεκριμένο γιατί είχε εγχειρίσει τη μητέρα μου και είχαμε μείνει πολύ ικανοποιημένοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Και εγώ στο Κέντρο Ιατρικής εμβρύου πήγα στην Παύλου Μελά. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη σε γενικές γραμμές, και δεν περιμέναμε πολύ, μπήκαμε σχεδόν στην ώρα που είχαμε ραντεβού και ο γιατρός που έκανε τον υπέρηχο μας εξήγησε αναλυτικά τα πάντα – το μωρό μας δεν ήταν συνεργάσιμο πολύ αλλά τα καταφέραμε στο τέλος. Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν ότι έχω συνηθίσει ο γιατρός μου στους υπερήχους που κάνει στο ιατρείο του να μην πιέζει πολύ την κοιλιά μου και να μην πονάω και μετά από εκεί πονούσα αρκετή ώρα από την πίεση. Αλλά κατά τα άλλα ήταν άψογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...