Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Πάντως αυτό το έχουν οι περισσότεροι άντρες ρε συ...! Δε θέλουν γυναίκες, θέλουν χαζογκόμενες δίπλα τους.

εγώ πάντως πιστεύω ότι θέλουν χαγκόμενες για περιπέτειες και γυναίκες για γάμο!!!! :roll::roll::roll::roll:

κορίτσια προσοχή στα βυζιά!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera .

akoma den exw piei kafe ,tora ksipnisame .

to prwi stis 6 hrthe sto krebati mou ,koimithike ksana stis 7.30 giati o mpampas etimazotan gia douleia kai ekane thoribo ....pali kala den sikothike na bgei eksw .

tora skoupizei to trapezi ....brike prin ena psixoulo kai to pige sto neroxiti :lol::lol::lol:

emeis den hmaste oute apesiodoksi oute karga aidiodoksi ,kapoies fores pianei emena h mayrila kai thelw anebasma ,kapoies fores pianei ton K kai thelei autos .

h grinia ton pianei gia ta gnosta themata ...edw kai 9 xronia opote malonoume den einai gia kati kainourgio einai gia tous idious logous ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαμε και ρίξαμε μια ματιά χθες για αγορά χριστ. δέντρου - ψεύτικου - και έκανε από 80 μέχρι 150 ευρώ!!!! :o:o:o:o

και δεν παίρνω ένα αληθινό που κάνει 20 ευρώ? :?

έχουμε ένα πολύ μικρό και θέλω να πάρω λίγο μεγαλύτερο, αλλά όχι πολύ μεγάλο για να μην κλείσει και ο χώρος......θα πάμε τώρα να ρίξουμε μια ματιά σε άλλο μαγαζί!!!!

ζέστανε λίγο ο καιρός από -6 πήγε -4,5 βαθμούς!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ τι γκρινια ειναι αυτη?????

δεν ξερει τι θελει πραγματικα δεν ξερει ζηταει τα παντα και μουρμουραει

χαχαχα ουτε εγω εχω αυτο το στυλ της γατουλας ο αντρας μου μου λεει πως του θυμηζω νταλικιερη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάντως πιστεύω ότι θέλουν χαγκόμενες για περιπέτειες και γυναίκες για γάμο!!!! :roll::roll::roll::roll:

κορίτσια προσοχή στα βυζιά!!!!! :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ρε τί παθαμε με αυτά τα βυζιά. Τελικά δεν είναι μόνο για θηλασμο, είναι και για εκτόνωση!! :lol::lol:

Ναι Αργυρούλα μου ίσως να είναι και έτσι, αλλά μη ζητάς ρε φίλε να γίνω κάτι που δεν είμαι.

Καλά Έρη με την αντίθεση τεχνικάριος-Πετρούλα πρέπει να τον έστειλες τον άνρθρωπο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

εχω πολυ δουλεια

θα σχολιοασω μετα

ααα..εμενα ο αντρας μου με βαζει να τουτ νιαζουριζω στο τηλεφωνο οταν ειναι στα νταουν του...τι να πω...βιτσια..και εχω και ασχημο νιαουρισμα η ατιμη..σαν γαυγησμα ειναι....εγω δεν ειμαι γατα..ειμαι σκυλα..η μαλλων η πιο σκυλλα γατα...χαχαχαχα..Αρκας φορ εβερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ...

μπηκα αν σας καλημερισω...

σας διαβασα αλλα εχθες και ειχα

πολυ καιρο.... :oops::oops::oops::oops:

οποτε τα χω μπερδεψει....

για αυτο απλα μπηκα να σας καλημερισω ολες

και να σας πω οτι ειμαστε καλα...

απλα με λιγο υπνο και πολυ κουραση!!!

φιλακια σε ολες...αν μπορεσω θα ξαναμπω..

σερφαρω στα κλεφτα!!!!

:?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?εγω γενικως ειμαι αισιοδοξος ανθρωπος.. :D κ ο αντρας μου..

ρε αφρο..λεμε τη συμπεθερα αλλα κ συ δε πας πισω...μα τι ωρα ειναι αυτη που ξυπνατε??????????

εμενα ξυπνησε 7.20 :evil::evil::evil:

α ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

μιτσακι βλεπω συνηλθες λιγο ε?τελεια.ααααα

αργι κ αλλο χιονι?εδω ειναι απαισιος ο καιρος..

νατασουλα κ γω λεω σαββατο να στολισω το τεταστιο δεντρο μου :lol::lol::lol:

μπεμπουλης ευχομαι ολα καλα αυριο

χρυσα που εισαι?

ερη σισσιω γιωτα παναγιωτα ευα μαριαιωαννα βικυ αθηνα βενι τα φιλια μουυ

νατασα οκ με τα χαπια????????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε χρυσα

νιαουουουουου

ο γιος μου βλεπει παιδικα στο δωματιο του και τρωει φρυγανιες :shock::shock: οτι δεν του κανει απο την φρυγανια ερχεται στην κουζινα και το πεταει στα σκουπιδια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα Φωναξω τον Μπογια καλεεεεε

Αχ..σημερα εχει γεννεθλεια η μανουλα μου...

και ειναι η πρωτη μερα χωρις μειωμενο...κλαψ...

θα κατσω μεχρι τις 5..ξανα κλαψ

ξεσυνηθησα..

δεν πειραζει..6 μηνες θα περασουν γρηγορα

Βικυ σημερα - επιτελους0 θα στειλω το πακετο..αλλα επειδη μου την εσπασε το κουριερ δεν θα ερθει ολο...

το σημαντικο παντως θα σου ρθει...χιχιχι..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!

θα σου στειλω οδιγιες χρισης!!!

Σημερα αναγουλιαζω πολυ

εφαγα μια δαγκοματια απο το σαντουτσακι καπνιστο σολομο μου και μπλιαξ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωω χρυσα να χαιρεσε τη μαμακα σου..

ασε για το μειωμενο..

δικαιουμε 660 ωρες.κ εχω παρει μονο 240..κ σε 30 μερες σταματαω :evil::evil:

λινα καλη συνεχεια

αφρο δε λεω καλα κανεις κ κοιμασαι καλα..αλλα να ιδια ηλικα ειναι τα παιδια μας..κ τοσο διαφορετικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα έχω πάρει τόσο πολύ στη δουλειά σήμερα που ούτε το λόγο δε μπορώ να σας πω. ΦΟΥΝΤΩΝΩ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Να πάνε να γ@μ@θ@@ν!! Αντε στο δι@λο πια!!!!!

Λοιπόν απο του΄δε και στο εξής σταματάω να δουλεύω επ'αόριστον!!! :twisted::twisted::twisted:

Για πείτε λοιπόν κορίτσια! Τί άλλα νέα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να ηρεμήσω ρε Θου :?::?::?::?: Με τον κάθε κόπανο εδω μεσα! :twisted::twisted::twisted:

Καφέ δεν πίνω. Αραιά και που! Και αυτά τα βυζιά τα ξεχείλωσα πια με το τράβα τράβα!! :lol::lol::lol:

Πώς να ηρεμήσω;! Αντε να έρθει ο καιρός μου και μένα και θα γυρίσω στο μπουρδέλο 2,5 χρόνια μετά!!

Και θα το σκεφτώ πολύ αν επιστρέψω στην ίδια δ/νση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω εγω σε καταλαβαινω..αλλα σκεψου..εισαι απο τους λιγους που δουλευουν...αμα σταματησει και εσυ ..εβραματο..που ελεγε και η γιαγι αμου η ποντια..

Παντως ενα θα σας πω..σημερα εξυπηρετηθηκα στο Παπαγεωργιου και μαλιστα αρκετα γρηγορα..να ειναι καλα οι κοπελες στην υποδοχη στο μαιευτικο...

Ετσι για να μη βαζουμε ολους στο ιδιο σακι...

Για τις σκεψεις πανω σε αυτο θα σας πω αλλη φορα...και δεν ειναι οτι εγω εχω προβλημα που δεν απαντανε σε μενα..δεν απαντανε σε κανενα θεμα..

εγω την ερευνα μου την εκανα..και βρηκα καποιες απο τις πληροφοριες που ηθελα..αλλα ειναι πραγματικα κριμα..

ξεχασα να κλεισω ραντευουν για αποτριχωση και νυχια πριν το γιατρο...μη παω σαν τον Οσαμα... :lol::lol::lol:

Αχ σημερα ειμαι χαλια απο αναγουλες...δεν αντεχετε..

θελω να παω να κανω καφε..λετε να κανω ενα ντεκαφ εσπρεσο...αλλο ντεκαφ δενε χουμε εδω γκρρρρ...

Αναστασια ξεχασα να σε ρωτοσω..τι εκανερς τελοκα με το χερι..μπαινεις ρε συ πολυ νωρις και δε σε προλαβαινω ποτε. Ο Σπυρακος καλα;;;;

Αναστασι τσαχπινομαμα....τι νεα..και εσυ γκριντσ βρε

Η Φρανιτα παλη απουσα..καλα ΟΚ αυτη δουλευει.....ε κανει και καμια βολτα με τον Σεμπ..τυχερουλαααα

Ερωτηση..ποτε κανουμε τον Β επιπεδου ρε παιδια σε ποια ευδομαδα..μη βαρατε..δεν θυμαμαι τιποτα ..θυμαμαι καπου στον 5ο μηνα αλλα σε ποια ευδομαδα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χΡΥΣΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ μανουλα σου βρε!!!

εγω την β επιπ . την εκαν 23η εβδομαδα

αχ!!! τι συκγινηση!!!

πρωτη μερα χωρις μειωμενο ε???

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΩΡΕ...

Θουλακι μου σε ευχαριστω κοριτσαρα μου

αχ θελω να παω σπιτακι μου!!!

στο απιδακι μου...

δεντραρα στολιζεις ειπες το Σ/Κ?

αχ εγω ανρρωτιεμαι μηπως πρεπει να

παρω ενα μικροτερο...

ειναι μεγαλο βρε κοριτσια(δωρο γαμου :geek: )

και το σαλονι μου ειναι μικρο για το δεντρο

ειδικα σε σχεση με το παιδι....

εννοω...μαλλον θα το παρει σβαρνα!!!

θελει μαλλον και αλλαγη σε πολλα

απο τα στολιδια!!!

λεω να τα βαλω ολα σε εκινδυνο παιχνιδοειδες στυλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...