Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!!

ερη πως εισαι???

γαματο το προσκλητηριο!!!

θουλαρα μη συγχιζεσαι θα κανεις ρυτιδες! :D:D τιεγινε με την καμπυλη?

νατασα ουτε εμεις τον πολυαφηνουμε... πολυ λιγο κ αυτο ειναι συνηθως βιντεοκλιπ με τα ζουζουνια. αλλα γενικα δεν ειναι πολυ της τηλεορασης, δεν τον συγκινει καθολου,αλλα ουτε εμεις πολυβλεπουμε.

χρυσα κ εγω ειμαι της αποψης οτι οταν ειναι του ιδιου φυλου ειναι καλυτερα να ειναι στο ιδιο δωματιο.

αργυρουλα ειναι παρα πολυ περιεργοι εκει στη γερμανια.. ο αντρας μου μου ελεγε οτι οταν ηταν να παει δημοτικο τους ειχαν βαλει να ακουμπησουν τις παλαμες τους πισω απο την πλατη τους κ αυτος δε μπορουσε.. κ του ειχαν πει να παει σε ειδικο σχολειο!! :shock::shock::shock::shock: η υπερβολη στο μεγαλειο της!!

τι προβλημα υπαρχει με τα κιλα?? τι σημαινει αν ειναι αδυνατος δηλ?? οτι εχει υποτροφικο εγκεφαλο?? :lol::lol::lol:

νατασουλα χρυσα κ οι αλλες κοπελαρες θελετε να κανονισουμε καφεδακι????

αναστασι περαστικα στο τσαχπνινομουτρακι...

εμεις φτου φτου (καλε φτυστε μας) ακομα δεν εχουμε αρρωστησει!!!!!!!! :D:D:D:D

σημερα ερχεται ενας μαθητης μου κ μου λεει

κυρια θα γινουμε πλουσιοι τι δωρο θελετε?

τι εγινε του λεω κ θα γινετε πλουσιοι

κερδισαμε ενα τζιπ κ θα παρουμε 50.000!!

του λεει ενας καλε μην τα λες αυτα θα ερθουν να σας κλεψουν :lol:

κ λεει ο μικρος οχι εμεις στο σπιτι πισω απο τη μικρη τη βιβλιοθηκη στο γραφειο εχουμε ενα χρηματοκιβωτιο κ δεν το ξερει κανεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θελω κ εγω 50.000!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω βαλει στο φουρνο αρνακι με λαχανικα για αυριο και χρησιμοποιησα για πρωτη φορα τη χυτρα!!!

εκανα λαχανορυζο κ κοριτσια εγινε μεσα σε 10 λεπτα!!!!!!!!!!!!!

καλα επαθα πλακα!!! ειχα τοσο καιρο τη χυτρα κ δεν την ειχα χρησιμοποιησει ποτε!!!!

τρομερη εφευρεση τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρωι εκανα τη καμπυ΄λη ..δε βαρεθηκα ευτυχως πολυ..ειδα κ τηλεοραση διαβασα κ το βιβλιο μου :D

αυτηξερει κ το γιατρο μου κ με ειπε η γυναικα του οτι ειναι παθολογος διαβητολογος..αρ για τη καμπυλη ζαχαρου που με ειπε να τρωω ενα γλυκο τη ημερα κατι θα ξερει :lol::lol::lol::lol:

ερη χαιρομαι που εισια καλυτερα..

νατασα κανε καλε κ συ βαρελακια.. :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια περαστικουλια...μεχρι 23 να ειναι καλα η μικρη κανονισε..

αργι κ μενα ενα διαστημα βαρουσε..του εξηγουσα αλλα πουυυ

ετυχε να το φωναξω πολλες φορες..τελικα φαση νομζιω ειναι

παναγιωτα εμενα κοιμαται 10+ κ ξυπναει μεχρι κ 8

το μεσιμερι τον βαζουν να κοιμηθει 12,30 :? κ κοιμαται 1 ωρα το πολυ..

αφρο κολλημα με τον μπομπ ε?????????????

σημερα το πρωι τον πηγα σταθμο..οταν πηγα κ τον πηρα χαρα που εκανε..διαβαζε παραμυθακι :x:x:x:x

χρυσα κανεις εμετο???????????

νατασουλα κ μενα ενα δωματι θα εχουν ..

σισσιω ακομα να δω τη εκπομπη// :roll::roll::roll::roll:

δε ειναι κ η γωγω να γεμισουν οι σελιδες.. :lol::lol::lol:

λενα ο τολης καλα με τη δουλεια..υπαεχςι σπιτι χωρις χυτρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

αρτζι τι ειναι αυτα καλε???? κι εμενα αδυνατος ειναι τι παει να πει αυτο??? ελεος πια τι θελουν αρκουδακια η παιδακια????

κοριτσια πηγα σε εφημερευον ορθοπαιδικο και επειδη δεν ηταν απο χτυπημα δεν μου εκαναν τιποτα!!!!!

μου λεει παρε μια αμοξιλ και αν δεν περασει να πας σε χειρουργο :shock::shock::shock::shock::shock:

ουτε καν το κοιταξαν

εν τω μεταξυ εγω εκανα την αγωγη που μου εδωσε ο ορθοπαιδικος αλλα δεν απεδωσε

και μου ειπε να κανω ενεσεις στον αγκωνα :o:o:o:o:o

απο μια ερευνα που εκανα ομως ειδα οτι ειναι επιφοβες αυτες οι ενεσεις και ετσι θα παω και σε ορθοπαιδικο νοσοκομειου να παρω μια 2η γνωμη

αλλα ποναει ρε γμτ πως θα περασει ετσι ο καιρος???

φευγω εχει φυσικοθεραπεια ο μικρος,εμεινε το μεσημερι στην μαμα μου να κοιμηθω λιγακι

παω να τον παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θουθου εγω την ειχα τοσο καιρο κ δεν τη χρησιμοποιουσα το ζωον!!!

αλλα απο εδω κ περα εμπρος καλη μου χυτρα!!!

ο τολης μια χαρα με τη δουλεια κ γενικοτερα!!

ενα θα σου πω, αρχισα τα κατακορυφα παλι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελα ρε μπεμπουλης περαστικα ρεσυ!!

αχ αυτα τα δημοσια νοσοκομεια... αν δεν εχεις λεφτα τελικα δε μπορεις να κανεις τιποτα...

σημερα λεω να σκαρφαλωσω στο παταρι να κατεβασω τα χριστουγεννιατικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το έχει στρώσει, εννοώ έχει χιονίσει και αυτή την εβδομάδα λένε ότι η θερμοκρασία θα πάει στους

-12 βαθμούς!!!!! :shock::? τώρα έχουμε -2, καλοκαιράκι δλδ!!!!

συμπεθέρα πολύ ωραίο το προσκλητήριο, άντε με το καλό το πάρτυ :ymparty:

καλησπέρα Βίκυ.....

Σας καληνυχτώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai ego exo utra ma den tin poluxrisimopoio, Argi tous Germanous tous theoro uperbolikous!!polu uperbolikous!!

oso g ti mikri min agxonesai ,kapoia stigmi tha brethei kapoio pio tsaousiko na tin sproksei k ekei tha suniditopoiisei oti den ginetai panta na pernaei to diko tis!!! apla den vrethike to katallilo akomi! san paidi exo kopsei ton aera se polla paidakia xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!! i dikia mou einai xalbas ,opote tin esproxne o ntonto kai o anastasis eklege k etrexe se mena,mono o Xristoforos tin fobatai ma den ksero gt?Xrusa?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα είμαι καινούρια μανούλα και θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με το θηλασμό που με προβληματίζει γέννησα στις 15/11/2010 και απο τότε ενώ θηλάζω κανονικά το μωρό κλαίει και βάζει τα χεράκια του στο στόμα αφού δίνω ξένο ηρεμεί και κοιμάται. Θέλοντας να δω αν τελικά έχω γάλα το έβγαλα με θήλαστρο και βγάζω καθημερινά συνολικά περίπου 100-120 ml και πιο πολύ απο το ένα στήθος και σχεδόν καθόλου απο το άλλο. Θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε αυτό και αν κάποια κοπέλα έχει παρόμοια εμπειρία αν δηλ μετά τις ¨κατέβηκε" το γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xmmm..καταρχας φανταζομαι οτι το στηθος που εχει "λιγο" γαλ αειναι αυτο απο το οποιο θηλαζεις λιγοτερο...

κατα δευετρον..εαν βγαζεις 100 με 120 γραμμ γαλα με θηλαστρο απο ενα μονο στηθος..μπορεις να θηλασεις μια ολοκληρη λεγεωνα μορων και οχι μονο ενα...

Το θεμα σου ειναι πως το μωρο σου εχει γινει λιγακι "τεμπελικο" κοινως δεν μπορει να καταβαλει προσπαθεις να θηλασει ...

απο το μπιμπερο το γαλα ρεει ευκολα..γι'αυτο και ι να θυλασει προτιμαει το μπιμπερο..

Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να προσφαιρεις το στηθος- κυριως αυτο απο το οποιο ρεει λιγοτερρο γαλα στο μωρο σε καθε ευκαιρια..

και εφοσον θελεις να θηλασεις να μειωνεις σταδιακα την ποσοτητα της φορμουλας...

δηλαδη αμα αρχισει να κλαιει θα προσφαιρεις πρωτα στηθος - ξανα- και αφου θηλασει οσο θηλασει φορμουλα με ολο και λιγοτερα γραμμαρια ανα μεριεκ ςμερες μεχρι να το κοψετε τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου water, θα βρεις πολλά θέματα σχετικά με το πρόβλημα σου εδώ. Ευχομαι να βρεις και την λύση.

Για να κατεβάσεις γάλα θα πρέπει να θηλάζεις συχνα. Πόσους θηλασμούς κάνεις? Το μωρό κλαίει κατα την διάρκεια του θηλασμού? Με το να του δίνεις ξένο του δείχνεις ότι υπάρχει και πιο εύκολος τρόπος να τραφεί και αφού το ξέρει, ζητάει εκείνον τον τρόπο.

Πρέπει να θηλάζεις συχνά και σιγά σιγά να κόψεις το ξένο. Πόσο ξένο του δίνεις?

Να το χαιρεσαι το ζουζουνάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

water εγω θηλασα την κορη μου για ενα ολοκληρο μήνα αποκλειστικά μονο με τη χρήση θήλαστρου! αυτο που μπορώ να πω ειναι οτι δεν ειναι ολα τα θήλαστρα κατάλληλα,επίσης το οτι δεν βγάζει γαλα απο το ενα στηθος δεν ειναι ενδεικτικο του οτι δεν εχεις γάλα,εχει εδώ κοπέλες που δεν μπορουν να βγάλουν σταγόνα και θηλάζουν σχεδόν 2 χρόνια! επίσης δεν κατάλαβα κατι που έγραψες ,του δίνεις συμπλήρωμα επειδή τρωει τα χεράκια του κ κλαίει? γτ δεν το βάζεις παλι στήθος?τηρείς τρίωρο στο τάισμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!και ναι!!!!!ακομα ειμαστε αποκλεισμενοι στην αμοργο.....πιστευω σε 2-3 μερες να φυγουμε.... :roll::roll::roll::roll:

γιωτα,εσεις πως τα πατε με τα πλοια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exoyme sineleysh opoy nane sthn polikatikia ....mas pniksane ta problhmata pragmatika !!!

mpazei nero sto upogeio edw kaimhnes kai den kseroume pws na to diorthosoume :evil::evil::evil::evil:

kai den simfnoume kiolas se mia lish :evil::evil::evil::evil:

olh thn bolh tous theloun kai den theloun na niastoun :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

egw den tha paw ...thn teleutea fora tsakothika me enan hlithio kai egeina mpourloto ....tha paei o kwstas pou einai diplomaths .....emena girizei to mati mou eukola X(X(~x(~x( kai tha bgei kanenas etsi b-(b-(b-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γραφω χωρις να εχω διαβασει τα νεα σας!

Διάλογος ερωτευμένου ζευγαριού, που είναι αγκαλιά στο κρεβάτι:

Εγώ: Αχ αγάπη μου πότε θα σε βαρεθώ... να στρώσουν τα πράγματα να περάσουμε λίγο χρόνο μόνοι μας

Ο άντρας της ζωής μου: Locale

Εγώ: :shock::shock::shock: Τι Locale; Τι είναι πάλι αυτό; :?:?

Ο άντρας της ζωής μου: Είναι τοπική αναισθησία

Εγώ: Α καλά... Καληνύχτα! :lol::lol::lol:

Τα συμπεράσματα δικά σας. Πάω να θηλάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα τα αποτελεσματα απο καμπυλη/..ολα καλα...

αλλα στη γενικη ουρων με βρηκε η ουρολημωξη η κολπιτιδα, :(:(:(

θυμαστε που ειχα φαγουρα κ δε πηρα τη αγωγη?ε τωρα θα τη παρω γμτ...

εχει μειωθει η φαγουρα αλλα εχω..λετε πρεπει να κανω καλλιεργεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Τι ωραια μερα!

Ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα αλλα και η ημερα εξω ειναι καλοκαιρινη!

25 βαθμους τωρα το πρωι!

Σημερα θα στολισω δεντρο!

Θα παω να παρω τα στολιδακια μου και θα το στολισω!

Με εφαγε η μεγαλη μου!

Θα ξεκινησω να φτιαχνω και μπομπονιερες μονη μου!

Απο σημερα ολλα αυτα!

Α! Πρεπει να εχω καντιντα, παλι!

Θα διξει!

Καλημερα και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

δεν εχω πιει καφε ακομα ....με ποναει η κοιλια μου . :(

δεν ξερω αν θελω καν να στολισω ....αν βρουμε τα πραγματα στην αποθηκη :lol::lol:

δεν μου κανει ο καιροσ για χριστουγεννα ...

ελενη πως θα την πειτε την μικρη ? ποτε η βαπτιση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφροδιτη!

Ελευθερια θα την πουμε και η βαπτιση θα γινει 15 Ιανουαριου.

Θελω να βγαλω και τον μπαμπα μου(γιωργια, απο Γιωργος) αλλα φοβαμαι οτι θα καταλαβει. :cry:

Δεν ηθελε καθολου να ακουσει το ονομα του στο θηλικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
    • Τωρα σχετικα με τους γιατρους ψαχτηκα πολυ διαβασα για το Ελενα κ πηγα μονη οταν ημουν ακομη στον προηγουμενο γιατρο..ο νεος γιατρος ηθελε να παω σε αιματολογο με βαση το ιστορικό πριν τον ενημερώσω οτι το εχω ηδη κανει.. για θρομβοφιλια ειχα κανει τις βασικές εξετασεις πριν καταληξουμε στην εξωσωματικη γτ ειχαν αποβολες τοσο η μαμα μου οσο κ η γιαγια μου μετα το πρωτο παιδι..αν κ δεν οφειλονταν μαλλον σε κατι τετοιο..η μαμα μ μετα τη γεννα τ αδερφου μ ειχε υπερθυροειδισμο κ ο γιατρος δε της εδινε αγωγη στην εγκυμοσύνη οποτε μαλλον γι αυτο εχασε 2 παιδια πριν απο εμενα (μας εκανε στα 22 και 24)..κ η γιαγια μ αφου επεμεινα κ την ρωτουσα μ ειπε πως ισως δεν προσεξε αρκετα στις επομενες κ τα εχασε γτ ηταν μικρη (18 εκανε τη μαμα μ) κ δουλευε κομμώτρια οποτε ειχε πολυ ορθοστασια κουραση κ δουλευε κ πολλες ωρες.. Νομιζω πως ο προεμφυτευτικος ειναι μονοδρομος κ μετα περεταιρω εξετασεις σε μενα..
    • Τι μ' ευχαριστείς βρε;;; Σιγά. Η καθεμία άλλωστε εδώ λέει τη δική της εμπειρία. Γενικά όμως τα αντισυλληπτικά κατά κύριο λόγο είναι ορμόνες που ρυθμίζουν τον κύκλο και όχι που τον χαλάνε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...