Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σισσιω της πηραμε ενα παρα πολυ ωραιο κρεμαστο σβαροφσκι!!!

δε θελαμε κοσμημα αλλα οταν το ειδαμε ηταν τοσο τελειο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν τα ειδαμε στη βιτρινα μας αρεσε πιο πολυ αυτο

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http ... 80&bih=617

αλλα τελικα πηραμε αυτο

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http ... 80&bih=617

χανει παααααρα πολυ στη φωτο!! ειναι καταπληκτικο απο κοντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα καλα αποτελεσματα με την καμπυλη!!! πω πω τι σιχαμενη εξεταση!!! καθε μιση ωρα να σου παιρνουν αιμα!!!

παναγιωτα ρεσυ τοσο λιγο κοιμαται?????

χαρα στο κουραγιο σου!!!

αν δεν τον κοιμιζες καθολου το μεσημερι?

για να κοιμηθει πιο ευκολα ο δικος μου παντως πρεπει να εχουν περασει τουλαχιστον 5 ωρες απο τη στιγμη που ξυπναει

το βραδυ κοιμαται γυρω στις 10.30

ξυπναει 9 παρα

το μεσημερι κοιμαται τις 2.15 μεχρι τις 4.30!

μια χαρα ειναι ο υπνος του τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!

πρωινη πρωινη μιας και δεν εχω κοιμηθει σχεδον καθολου απο τον πονο στο χερι μου

ποναω πολυ και δεν μπορω να το κουνησω

γραφω με το ενα αλλα η πλακα ειναι οτι τωρα που ποναω ζηταει ο μικρος αγκαλιες...τον παιρνω γιατι δεν αντεχω να τον στεναχωρω και ποναω ακομη περισσοτερο

εκανα αγωγη με αντιφλεγμονωδη αλλα τπτ!!!!

και το πιο κοντινο ραντεβου για ορθοπαιδικο σε νοσοκομειο ειναι τον ιανουαριο :(:(:(:(:(:(:( αχχχ τι θα κανω μεχρι τοτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Αναστασία περαστικά, γιατί δεν πηγαίνεις σε εφημερευον νοσοκομείο αφού δεν υπάρχει κοντινο ραντεβού?

Ο Σπυράκος πως είναι καλύτερα?

Παναγιώτα η Έλενα η κοιμάται μεταξύ 8:30 και 9:00 το βράδυ την ξυπνάω στις 6:00-6:30 το πρωϊ και μετά κοιμάται γύρω στις 10:30-11:00 για 2-3 ώρες

Μάρθα καλή επιτυχία στην καμπύλη

Γιώτα καλή επιτυχία με την πρόκληση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Αναστασία περαστικά σου, πήγαινε σε κανέναν άλλον γιατρό, κρίμα να σου πονάει..... :x

εμείς τα ρούχα του Λουκά τα δώσαμε στον Ερυθρό Σταυρό, της Ρεβέκκα Ανδρονίκης κάποια τα δίνω στην αδελφή μου, άλλωστε η κοπέλα μου δεν έχει και πολλά!!! :oops:

σήμερα ο άντρας μου έχει ρεπό και θα κάνουμε μερικές δουλίτσες συν επίσκεψη στον Ερυθρ. Σταυρό, συν επίσκεψη στην Χριστ. αγορά για να πιούμε και το παραδοσιακό ζεστό κρασάκι!!!! ειδικά τώρα στο κρύο είναι ότι πρέπει!!! :roll::roll::roll::roll:

Εγώ είμαι άνθρωπος του καλοκαιριού, αλλά θα ήθελα να χαίρομαι όλες τις εποχές του χρόνου όσον αφορά στον καιρό....Χριστούγεννα με κοντομάνικα δεν μου αρέσει, χθες έδειξε η τηλεόραση την Αυστραλία ετοιμάζονται για τα Χριστούγεννα μέσα στο καλοκαίρι!!!! Χριστ. είναι με λίγο κρύο, με λίγο - ίσως - χιονάκι κ.λπ., .....

ο Λουκά πήγε με τον μπαμπά του στον γιατρό (που ορίζει το υπουργείο παιδείας!) για εξέταση για το σχολείο του χρόνου!!! αν τον δει τόσο αδύνατο, την πατήσαμε!!!!....τι να τον κάνουμε ρε παιδιά? όλη την μέρα τρώει: αφού τελειώσει το φαγητό του, μετά από 1 λεπτό, θα μου πει "πεινάω" :o μα είναι δυνατόν? του δίνω, μετά πάλι.....το μείον είναι ότι δεν θέλει να ξαναφάει φαγητό, έτσι του δίνω σνακς.....μα πού το βάζει? αν έτρωγα αυτό που τρώει εκείνος θα είχα βάλει τουλάχιστον 1 κιλό την ημέρα!!!! :o:?

Και να κανω και την κλασσικη ερωτηση. :oops::oops:

Για να κοιμηθει ενα παιδι απο τις 9 το βραδυ τι ώρες θα πρεπει να κοιμηθει το μεσημερι και τι ώρα να σηκωθει το πρωί;;;;;;(Μιλαμε για παιδι που κοιμαται γυρω στις 10 ωρες το πολύ την ημερα και οχι για παιδακι φυσιολογικο)

χαχαχαχ γελάω για το "όχι φυσιολ. παιδάκι!!!!"

η δικιά μου κοιμάται κατά τις 20.00 μέχρι 7.50....μετά πάλι κατά τις 12-2 ......Παναγιώτα αν το παιδί ξυπνήσει αργά το απόγευμα μην περιμένεις να κοιμηθεί ξανά στις 21.00!!

αν δεν κοιμηθεί το μεσημέρι μας τρελαίνει μέχρι τον βραδυνό της ύπνο!!!!

η γνώμη μου είνια ότι είναι θέμα συνήθειας, ίσως τον πάρει μία εβδομάδα, αλλά μετά θα συνηθήσει να κοιμάται την ώρα που εσύ θέλεις!!!!.....

πρόσπάθησε να τον βάλεις σε ένα πρόγραμμα.....!

αυτά πάω να ετοιμαστώ.....!

φιλάκια

συμπεθέρα μου, άντε βρε όλα να πάνε καλά και να ξεπεράσετε κάθε εμπόδιο για το Τορόντο...φιλάκια στον γαμπρούλη και σε σένα!!! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!

Κοιμήθηκα καλά, ξύπνησα καλύτερα μέχρι που μου έσπασε τα νεύρα ο άντρας μου.. Μα ρε παιδι μου κάθε πρωί αυτός ο άνθρωπος θα σηκωθεί με γκρίνια.. Μα κάθε πρωί…

Η πλάκα είναι ότι παλιά είχα μια συγκάτοικο που ήταν έτσι, κάθε πρωί γκρίνια.. Οπότε την είχα πάρει την κρυάδα από εκεί .. αλλά ρε παιδι μου, κάθε μέρα μα κάθε μέρα… Μου χαλάει το πρωινό…

Γιωτάκι ο αντρας μου θα αλλάξει όνομα επειδή ο μπαμπάς του όταν είχε πάει στην Αμερική το άλλαξε και τωρα τρέχουμε με γραφειοκρατίες να το γυρίσουμε στο κανονικό του γιατι παντρευτήκαμε με το ελληνικό και γενικά ότι χαρτιά έχουμε κάνει είναι με το ελληνικό…

Σισσάκι καλό είναι που και που να τα τσούζουμε, δεν βγαινει αλλιώς η κατάσταση.. τουλάχιστον για μένα..

Αργυρούλα μου μπορεί ο Λουκάκος να ειναι αδύνατος αλλά αφού έτσι ειναι το σκαρί του, τι να κάνουμε? Νομίζω ότι ο γιατρός θα σας συμβουλέυσει παρά θα σας επικρίνει...

Φιλάκιαααα, εδώ θα είμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

ksipnisame noris simera .

bre argi ti tha sas kanoun pou einai adinato to paidi ??? to monadiko einai adinato ekei sthn germania ???

eleos !!!! ti tha sas poune oti to kakopoihte kai to afinete nistiko ???den tha paei sxolio opos ta upolipa epidi tou lipoun 1-2 kila ????

omikros hrthe kai mou xaideue thn plath na ksipnisw kai elege gluka xamilofona ,mama ,mamani

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!

ρε Αργη..το κολλημα εχουν αυτοι με τον Λουκα ρε συ...δηλαδη αμα ηταν κανενα αρκουδακι απο παχος θα ηταν καλυτερα;;;;

πωπω..πολυ με εκνευριζει ευτο...λιγο γκεσταπο μου φερνει!!!

Αμα ειναι υγειες το παιδι....

Και μην ανισυχεις..καθε παιδι εχει διαφορετικες συνηθιες φαγητου....μπορει να αλλαξει οποιαδηποτε στιγμη..

ο αντρα ςμου μαζ μου αρχησε να τρωει φαγητα που πριν ουτε να τα φτυσει δεν γυριζε..\

οπως και αρχισε να παιρνει πληρες γευμα στη δουλεια αντι για σαντουιτσακι...δηλαδη φαγητο , σαλατα και τυρακι...10 ωρες λειπει..που να χορτασει με ενα σαντουιτσακι;;;

μην ανισυχεις πολυ..θα φτιαξει θα δεις..

Ρε συ Αναστασια πανε σε εφημερευον ορθοπεδικο..δεν γινετε να πονας ετσι μεχρι τον Ιανουαριο..

πες οτι πονουσε και επεσες και χτυπησες κιολας.

Σημερα πρεπει αν κλεισω ραντευου στο ΙΚΑ...και δεν θελλω να παω στου Ευοσμου καθολου μα καθολου..ο γιατρος στο ΙΚΑ πυλης Αξιου ειναι καλυτερος λετε;;;;;

Και ο μοναδικος λογο ςπου τον θελω ειναι για τα επιδοματα...γκρρρ

ο Χ σημερα εκανε εμετο το γαλα...εμ βεβεια ξεκουμπωνει το υπνοσακο το σκατουλι και ολη νυχτα ειναι ξσκεπαστος...υδρωνει κιόλας και εκανε μηξες..αποτελεσμα εβγαλε το γαλα...πλυσημο υπνοσακος, σεντονι, αδιαβραχο υποστρομα...παλη καλα που ειναι τα δικα του και οχι τα δικα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην δουλεια είμαι Αφροδίτη μου, μέχρι τις 21 Δεκέμβρη δεν έχω την άδεια ούτε να πεθάνω..

Ιωση πρέπει να είχα ξέρω και εγώ.. δεν έχω συνέλεθει πλήρως ακόμη.. Πηρα ντεπον 1000άρι το πρωί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Χ σημερα εκανε εμετο το γαλα...εμ βεβεια ξεκουμπωνει το υπνοσακο το σκατουλι και ολη νυχτα ειναι ξσκεπαστος....αποτελεσμα εβγαλε το γαλα...πλυσημο υπνοσακος, σεντονι, αδιαβραχο υποστρομα...

κάτι μου θυμίζει αυτό!!!!! :roll::roll::roll:

μέχρι τις 21 Δεκέμβρη δεν έχω την άδεια ούτε να πεθάνω....

μην λες τέτοια θα μας ανησυχήσεις πάλι!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

δεν ξέρω, ο δικός μας παιδίατρος τον βρίσκει φυσιολογικό!!!

έχω και τον άντρα μου που με τρομοκρατεί!!! :evil: βέβαια εκείνος τους ξέρει καλύτερα, είναι "δικοί" του άνθρωποι!!! :?

κάτι ήθελα να σας ρωτήσω, αν ξέρετε, αν έχετε διαβάσει ή ακούσει, αλλά το ξέχασα!!! :? !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E οριστε...

ο παιδιατρος δημαλη δνε ειναι δικος του ανθρωπος...

κοτζαμ γιατρος τον βρισκει μια χαρα...

απαπα..πολυ τιτιζιδες ειναι..ετσι διμηουργουν μετα ανασφαλιες στα παιδια..και μετα τρεχουν ..απαραδεκτοι!!!

Παντως ρε συ Αρτζ ουτε εσυ ουτε ο αντρας σο ειστε παχοιλοι...ετσι ειναι το παιδι αδυνατο..τι να κανουμε τωρα!!!

Εγω παντως δεν τον βρισκο ετσι οπως τον περιγραφουν..ειναι φυσιολογικα δυνατο οχι καχεκτικο παιδι.

Αφρο πως εισαι;;;

Ερη εισαι καλυτερα;;;

μαλλων ολα αυτα..βαλε και το αγχος τον τελευταιων ημερων...σε καταβαλενε..

ξεκουρασου οσο μπορεις

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θυμήθηκα!!!!:

λοιπόν ανακάλυψα ότι η Ρεβέκκα Ανδρονίκη, κοινώς το μπουμπούκι μου, είναι λίγο επιθετική ως προς τα άλλα παιδάκια, δλδ, αν δει κάποιο παιδάκι θα το σπρώξει!!! :o

στο σχολείο του Λουκά 2 φορές έγινε, πέρασε ένα παιδάκι από δίπλα της και το έσπρωξε, μιά άλλη φορά το ίδιο!!!! ζήτησα συγνώμη από τις μαμάδες!!!!

προχθές είμασταν σε ένα μινι μάρκετ (το DM) για όσες το ξέρουν, και πάει να αφήσει το καρότσι πίσω στην θέση του και ήταν ένα παιδάκι εκεί με την μαμά του και το έσπρωξε και ακούσαμε την μαμά του που είπε "μα τι παιδί είναι αυτό?"! εμείς ντροπιαστήκαμε....έτσι δεν την αφήνω σχεδόν καθόλου μόνη της!!!!

τι είναι αυτό? να είναι φάση που θα περάσει? της έχω εξηγήσει ότι δεν το κάνουμε αυτό!

μήπως έχετε ιδέα κανέναν τρόπο αντιμετώπισης?

τι να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi moy den exw na sou protinw kati .....exoume ena paidaki sthn gitonia pou klotsaei kai sproxnei opoio pernaei dipla tou kai to kitazw me misw mati kathe fora kai apomakrinw ton mikro .....

an to eblepa apo ton diko mou tha ton malona me polu austiro ifos ...den lew na to kaneis auto giati einai kai analogos sto paidaki pws to pernei.o dikos mou mexri tora opote ton exw malosei esti (gia alla themata) exei simorfothei amesos .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αργυρούλα, να της μιλήσεις τρυφερά ότι αγαπάμε όοολα τα παιδάκια και τα σχετικά..

Να το κάνεις όποτε βρίσκεις ευκαιρία.. Πλύση εγκεφάλου κανονική..

Πάντως έχω παρατηρήσει ότι γενικά αρκετά κοριτσάκια έχουν τέτοια συμπεριφορά σε αυτή την ηλικία..

Προσωπικά εμένα μου έφυγε στα 14! Χαχαχα!!! :lol::lol:

Ίσως αναπτύσσει έναν δυναμισμό και είναι φυσιολογικό τώρα που είναι μωρό να μην μπορεί να ελέγξει αυτό το χαρακτηριστικό.. Λίγη υπομονή κάνε να δεις πως εξελίσσεται...

Χρυσα μου σ’ευχαριστώ πολύ, γέλασα τόσο πολύ με αυτό που είπες στον αντρα σου ότι θα βρικολακιάσεις ! :ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ξυπνήσαμε και μεις! Εγώ κοιμήθηκα νωρίς χθες γιατί νύσταζα και έτσι χόρτασα τον ύπνο μου. :D:D:D

Τώρα καθόμαστε οικογενειακώς στο σπίτι. Μπαμπάς και κόρη κάνουν βαρελάκια στο χαλί και γω (μιας και δεν μπορώ να κάνω) καθομαι και σας γράφω.

Θου καλό κουράγιο ρεεεεεεε.........

Αφροδίτη τί γλυκούλης ο Μανώλης.

Έρη ελπίζω να συνέλθεις πλήρως σύντομα.

Χρύσα γιατί να κλέισεις από τώρα ραντεβού;;;;

Νατάσα καλημέεεεεερα!!!!

Argi συμφωνώ με την Έρη . Η πλύση εγκεφάλου σαυτές τις περιπτώσεις είναι ό,τι καλύτερο. Πχ 'Τώρα θα πάμε στην παιδική χαρά, εκεί θα έχει παιδάκια που τα αγαπάμε,δεν τα σπρώχνουμε κλπ'. Εξαρτάται βέβαια και από το παιδί. Η επίπληξη στην Ειρήνη για παράδειγμα δεν πιάνει ποτέ. Μόνο με πολύ κουβέντα καταφέρνω να της αλλάξω συνήθεια.

Αναστασία πως θα περιμένεις βρε μανούλα μέχρι τον Ιανουάριο;;; Νομίζω οτι πρέπει να πας σε εφημερεύον νοσοκομείο. Γ@μω τα συστήματά μας στην Ελλάδα...

Επίσης επειδή το διαβάζω συχνά...

Βάζετε τα παιδιά σας να βλέπουν παιδικά;;;

Δεν είναι πολύ νωρίς; Η Ειρήνη δεν έχει δει ποτέ και ούτε πρόκειται να δει σύντομα. Είναι η χειρότερη πελάτισσα στο μαγαζί του μπαμπά... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξύ τα άλλα παιδάκια δεν αμύνονται!!! έστω να την σπρώξουν και αυτήν, μήπως και καταλάβει!! :? ...μα σπρώχνει και μεγαλύτερης ηλικίας από εκείνη!!!! :?

Ο Σβαρτζενέγκερ στο θηλυκό του είναι!!!! :o:?

τι να πω και είναι τόσο γλυκιά!!!! :roll::roll::roll:

ο άντρας μου ακόμη να γυρίσει και δεν στέλνει κανένα μήνυμα να μου πει τι έγινε!!!! έχω ένα άγχος και όταν έχω άγχος πάω στην τουαλέτα πολλές φορές!!!! :roll::roll::roll::lol:

οι άντρες σκέφτονται τελείως διαφορετικά από μας!!! εγώ θα είχα στείλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάζετε τα παιδιά σας να βλέπουν παιδικά;;;

Δεν είναι πολύ νωρίς; Η Ειρήνη δεν έχει δει ποτέ και ούτε πρόκειται να δει σύντομα. :lol::lol:

εγώ όχι, μόνο ο Λουκάς βλέπει τα Σαβ/κα για 2 ώρες και αυτό αν δεν πάμε πουθενά αλλιώς.....

η μικρή την φτύνει τελείως, δεν την νοιάζει καθόλου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου δεν ξερω τι να σου πω..

θα ψαξω στα βιβλια που εχω παρει- δεν τα εχω διαβασει ολα- και αν εχει κατι αναλογο θα σου πω.

Παντως ο Χ σε καποια φαση πηγενε να αγκαλιασει καποιο παιδακι..πχ την Ειρηνη της Νατσας αλλα επειδη ειναι παχουλος φανηκε σαν σπρωξημο..τωτε τον μαλωσα και του ειπα να παιζει ομορφα..

αλλα φαντζομαι πως πρεπει να τη ςτο εξηγησεις με λογακια που καταλαβαινει και σε ασχετη φαση

Ερη μη γελας..ακομ ακαι τωρα του το λεω..χιχιχιχιχι

Νατασα εμενα δεν βλεπει τηλεοραση...αλλα δεν βλεπουμε ουτε εμεις καθολου στο σπιτι..τζαμπα την ξεσκονιζω.

Θουθου καλη επιτυχια με την καμπυλι

Νατασακι πρεπει νακλεισω απο τωρα για να μη μου κανει τις ιστοριες του Χ μετα..που κοντεψα να τον σφαξω..γκρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχα διαβάσει ότι μέχρι και την ηλικία των 2 τα παιδιά δεν πρέπει να βλέπουν τηλ. γιατί καθυστερεί την ομιλία και μετά μόνο ένα 2ωρο την ημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ίσως επηρρεάζει και το γεγονός ότι θηλάζεις ακόμα, δε ξέρω τι να πω... Πάντως σίγουρα μην αγχώνεσαι, θα σου ρθει μια μέρα ένα κύμα ναυτίας και θα λες τι καλά που ήμουν πριν χαλαρ΄η 🤣🤣
    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...