Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσιααααα

με χάσατε??

Έφυγε η φιλενάδα μου :(

Χτες από το πρωί φυρίσαμε σπίτι 9 και μισή!

Καφές και φαγητό έξω και ξανά καφέ σε άλλη φίλη

Βγήκαμε ξανά 12 πήγαμε σε ένα τέλειο μαγαζί (μαζί με Γ και την υπόλοιπη παρέα)

Γυρίσαμε το πρωί στις 5 και...

Και τώρα πίσω στην καθημερινότητα μας

Δεν πειράζει όμως ξεφύγαμε αρκετά..θυμηθ'υκαμε παλιές εποχές

Ωραία ήταν :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.toys-shop.gr/advanced_search ... =2a&page=8

δειτε εδω εχει προσφορα απ ο60 ευρω στα 30 τα τουβλακια της φισερ πραις ,ειναι πολυ ωραιο το πηρε η διπλανή μου , στα παιχνιδαδικα κανει 60+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Στολίζετε δέντρα ε???? Εγώ θα πάρω φέτος. όσο και να θέλω να το αποφύγω ήρθε η ώρα του. έχω απωθημένα από τότε που μ'εβαζε η μάνα μου να στολίζω όλο το σπίτι!!!!

Έρη μου περαστικά σου. Και μένα μου χει περάσει από το μυαλό αυτό φευγαλέα αλλά ξέρω ότι έχει πολύ κόσμο γύρω του και είμαι σχετικά ήσυχη.

Χτες πήγα να σας γράψω και ο αλλός πάτησε το off και έκλεισε το laptop..Έχω βρει τον μπελλά μου με τα ζουζούνια στο youtube.

Μαρή Χρύσα γκαστρώθηκες????? Θα κάνουμε καλό γκουπ πάλι με τα βυζόμπαλα απ'εξω.

Αααα εγώ κορίτσια είμαι πολύ τσιγκούνα. Κρατάω τα ρουχα του Νίκου αυτά που θεωρώ πολύ καλά και δε τα δίνω σε κανέναν. Έδωσα καλαθούνα, ριλάξ κάποια ρούχα,τον μαρσιπο, το θήλαστρο στην κουνιάδα μου και μερικά τα άλλαξε τα φώτα. Να δω τώρα η μικρή τι θα έχει όταν θα τα πάρω πίσω Όλα λειψά θα είναι. Χώρια που έχω και έναν αδελφό από πίσω που όπου να ναι θέλω να πιστεύω ότι θα κάνει και αυτός κανα παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρια ειδες..ειπαμε το ποντικομαρακι μας γκαστρωσε ολες..κυριολεκτηκαααα

χαχαχαχα

πολυ γελασα...

ναιιιι και μαλιστα ανικω και εγω στο κλαμπ των ανισορροπως που επιμενουν να εχουν τον τοκετο που θελουν και που επιμενουν να γεννησουν φυσιολογικα....τελικα ειμαστε πολλες τρελες σε αυτο το τρενακι...

Εγω δινω..οχι ομως πραγματα που θελλω..

πχ υπαρχουν ρουχα αλλα και πραγματα του Χ..που δεν θα τα δοσω ουτε στην κουνιαδα ουτε στον αδελφο..ακομα και αν δεν εχω σκοπο να ξανακανω παιδι...απλα ειναι συναισθηματικης αξιας...πχ ο Χ εχει μια ζακετα και ενα καπελακι του Οδυσσεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου και απο μένα!!!Κυριακη σημερα και βολταραμε και εμεις!!!!

Τωρα ειμαι με τον Νικολα μονη μου (του'χω βαλει μαζου :oops: ) και ο Γ. εχει βγει να δει το βαζελο.

Χρυσα ειδες που βαριοσουνα να πας στο γάμο;;;Μια χαρα περασες.Τωρα για τη γνωστη σου τι να πω;;;;; :o:o:o:o:o Πες της οτι εισαι εγκυος και τα θες πίσω.

Γιωτα εχει νυχτερινη ζωή εκει;;;Πώς ειναι;;;Πω πω ζηλεψα παντως ρε θηριο!!!!!Καλη επιτυχια στην πρόκληση!!!!

Σισσιω ποσα εγκεφαλικα ρε επαθε χθες ο Π. στο 90;;;;;;;;;;Αντε παλιοχανουμιιιιιιιιι!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αργυρουλα -2 και ελιωσε το χιονι;;;Παντως εδω εχει 23 βαθμους.εμεις ακομη δεν εχουμε αναψει καλοριφερ. :roll::roll::roll::roll:

Βένι το μπραουνις και γενικοτερα το σουφλε σοκ. παντα ειναι υγρο μεσα. ;)

Και να κανω και την κλασσικη ερωτηση. :oops::oops:

Για να κοιμηθει ενα παιδι απο τις 9 το βραδυ τι ώρες θα πρεπει να κοιμηθει το μεσημερι και τι ώρα να σηκωθει το πρωί;;;;;;(Μιλαμε για παιδι που κοιμαται γυρω στις 10 ωρες το πολύ την ημερα και οχι για παιδακι φυσιολογικο)

Φιλακια πολλα για την ώρα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μην εισαι σκληρη...κα ιεγω χανουμακι ειμαι!!

νυχτερινη ζωη δεν θα το ελεγα,ειχανε χορο μωρε τα παιδια και για να ενισχυσουμε το ταμειο τους πηγαμε!!

κοιτα η δικια μου πες ξυπναει 7 ,κoιμαται 20 λεπτα κατα τις 10.30 , παμε κολυμβητηριο οπου ξεθεωνεται και τοτε ναι κοιμαται στις 9!!! ο Νικόλας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωταααααα

πλακα κανεις;;;; 10 ωρες..απαππα...λοιπον ο Τζεφ κοιμαται ενα 2 ωρο το μεσιμερη απο τις 12;30 και μετα ξανακοιμαται στις 10 το βραδυ...και ξυπναει 2 φορες για τσαι...και χαδια....

αλλα σημερα πχ 4-5 δεν κοιμηθηκε καθολου..επαιζ εμονςο του στο κρεβατι του..μετα αρχισε να κλαψουριζει..και του εκαν ατελικα γαλα και κοιμηθηκε..

ρε κοριτσια να ρωτισω..εχω πονους σαν περιοδου..ειναι φυσιολογικο αυτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πονοι λες και ηδη εχω περιοδο..και πονανε και τα ποδια μου το ιδιο...δεν ειχα τετοια στον Χ...

τεσπα..

αρχισα να αηδιαζω στη μυρωδια του κρεατος...και να εχω νευρα και να ειμαι τσατηλασ....

σημερα δε καθομουν κα σκεφτομου...μηπως ειμαι υπερβολικα καλη και γεννεοδωρη..μηπως να γινω περισσοτερο σκρουτζ..

η μαμα μου παντα το ελεγε οτι εγω ανθρωπος δε θα γινω.. με την εννοια οτι αμα εχω ενα βρακι θα βγαλω και θα το δοσω...απαπαπ...τι τρελες σκεφτομαι...

Αφρο περασαν οι αναγουλες;;;;;

παω να ετοιμασω γαλα..

θα ερθει ο ταραξιας τωρα πανω να φαει και να κανει μπανιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Τί κάνετε;;;

Εμείς σκάσαμε από το φαί και τώρα πιάσαμε από έναν καναπέ και μια σόδα για να χωνέψουμε. Πολύ φαγητό μιλάμε και πολλά γλυκά....

Η Ειρήνη κοιμάται από τις 9 και. Σαν το τούβλο έπεσε...

Εγώ κορίτσια μου δεν έδωσα ούτε κάλτσα που λένε. Τα κράτησα όλα για το 2ο. Όταν με το καλό ξεπαιδιάσω τότε θα δώσω αυτά που θέλω. Κάποιες φίλες μου με κοροιδευαν αλλά όταν έμεινα έγκυος αυτή τη φορά νομίζω οτι επιβεβαιώθηκα και αναθεώρησαν!

Παναγιώτα σουρτούκω πάντα τέτοια!!! Και γω θέλω ουίσκιιιιιιιιιιιιι.........

Πίνω ένα κάπου κάπου αλλά που να φτάσει! Χρειάζεται να το κάνεις πάντως που και που! Γεμίζουν οι μπαταρίες. Όσο για την οδήγηση θα συμφωνήσω με τη Βενετία...

Φιλιά στην ξανθομαλλούσα!!!!

Βένι σε ποιό χωριό πήγατε τελικά; Στην έκθεση;;

Χρύσα τί ναπω... Καλά ξεμπερδέματα με την ανακατωσούρα. Το χειρότερό μου...

Αφροδίτη φιλάκια!

Θου ο μικρός τί κάνει;;;

Παναγιώτα πότε έχεις γιατρό;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Χρύσα ό,τι και αν είναι dont worry. Αίμα να μην έχεις και όλα τα άλλα μες το πρόγραμμα είναι. Α! Και γω το έχω αυτό. Κάποια πράματα δεν θα τα πάρει κανείς. Θα τα κρατήσω ενθύμιο. Το πρώτο του φορμάκι, κάτι παιχνιδάκια ό,τι είναι συναισθηματικής αξίας θα φυλαχθουν. Όπως όταν μου έδωσε η πεθερά μου κάνει μαξιλαροθήκες και πάνες του Ηλία που τον τύλιγε. Κάτι τέτοια τσίντσιλα μίντσιλα θα τα φυλάξω.

Παναγιώτα εμένα κοιμάται στις 12. Ξυπνάει στις 10 και μετά ρίχνει ένα 2ωρο από τις 4-6 και εννίοτε το κάνει και 3ωρο. Εγώ κοιμάμαι στις 11.30 και μετά έρχεται μόνος του και κοιμάται δίπλα μου.χαχα.. με βάζει χαλλλλλαρα για ύπνο. Το προτιμώ όμως από το να με ξυπνάει στις 7. Δεν το αντέχω το πρωινό ξυπνημα. Η άλλη θα μου στρώσει τη γούνα μου σε λίγο καιρό, πάνω που ο μικρός κοιμάται σερί τη νύχτα!!!!!! :cry::cry::cry::cry:

Άσχετο αλλά εγώ που μένω Κιλκίς έχω μέρες να αναψω καλοριφέρ, Αθήνα φαντάζομαι έτοιμοι για μπάνιο θα είστε. :roll: Μια χαρά γιατί δεν είμαστε για πετρέλαιο...

Ρε Νατασα και γω δεν ήθελα να δώσω αλλά με το που γέννησε η κουνιάδα μου φέρε εκείνο φέρε και το άλλο ήταν. Ε δεν μπορούσα να της πω όχι. Ούτε καν έγκυος δεν ήμουν τι να της έλεγα? Δεν είναι και σε καλή οικονομική κατάσταση για να έπαιρνε μόνη της οπότε δεν μου πήγαινε η γλώσσα. Βέβαια εκ των υστέρων έφαγε το ξέχεσμα της που μου έβαλε το πλαστικό της καλαθούνας στο πληντύριο και στο στίψιμο έσπασε!!!!!!!!!!!!!!! Μα πόσο ντουγάνι πρέπει να σαι για να το κάνεις αυτό. Πλύντο στο χέρι άμα είσαι τόσο παστρικοθοδώρα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Γυρισα..πηγα για ενα κααφε με κατι συναδελφους κ μαζευτηκα νωρις διοτι αυριο δουλευουμε...χι χι..καλε ναι ειμαι ολη μερα βολτες αλλα δουλευω κιολας!! Μα κανεις δεν το εχει προσεξει αυτο :? .Απλα δεν δουλευω πολλες ωρες κ περαν 2 ημερων την εβδομαδα που ειναι καθορισμενες ωρες τις υπολοιπες φτιαχνω εγω προγραμμα...

Γυρισα κ ο Σεμπουλης κοιμοταν μια χαρα...

Παναγιωτα ο δικος μου κοιμαται παντα 2 ωρες το μεσημερι (η στις 12 με 2 η θα ειναι 3 με 5) κ το βραδυ θα κοιμηθει γυρω στις 9 κ θα ξυπνησει το πρωι καπου μεταξυ 8 με 9...Εχεις βεβαια κ τις μερες του που θα κοιμηθει 10 το βραδυ αλλα το θεωρω αργα κ με ενοχλει οταν το κανει...

Αχ ανυπομονω να στολισω το δενδρο μου στην Αθηνα κ ας ειναι για 10 μερες...εχω κατι ωραια φωτακια αγιους βασιληδες, μπαλλες απο περσι, θα αγορασω κ καμια αλλη..ελπιζω να μην βρεθει ολο το δενδρο στο κεφαλι του Σεμπ...

ειναι το μονο πραγμα για το οποιο χαιρομαι που γυρισω Αθηνα...αλλιως δεν μου αρεσει καθολου που επιστρεφω...ευτυχως σε σε 10 μερες θα ξαναφυγω!!!Αλλα μετα εχω τον Ιανουαριο :?:cry:

Χρυσα οι πονοι ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα..ετσι νομιζω...

Γιωτα πως παει η Χιος??????

Οσον αφορα στα ρουχα του Σεμπ..εγω ολα τα ρουχα του Σεμπουλη μου (ακομα κ κομματια αφορετα κ ακριβα) τα εστειλα στην Ουγκαντα με τον Κασπερ...Τα εδωσε εκει που επρεπε, κ ξερω οτι καποια παιδακια κ καποιες μητερες εκεινη την ημερα πηρανε μια τεραστια χαρα...Και θα συνεχισουμε παρομοια δραστηριοτητα σε καθε ευκαιρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρία, πως δεν έβαλε και το μωρό μαζί στο πλυντήριο;;;;

:lol::lol::lol:

Σερί ο χουχού;;; Μια χαρά!!!

Από θηλασμούς πως πάτε; Αποθήλασε;

Εμείς όχι!

Φρανίτα σε αυτήν την περίπτωση καλά έκανες. Εγώ ξέροντας οτι θα κάνω 2ο δε θα τα έδινα γιατί θα έπρεπε να τα αγοράσω πάλι όλα από την αρχή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika papaki stous posous thilasmous exete minei tora ?

emeis 4 xalara kathe mera kai apo ta duo .

to prwi ,to mesimeri gia nani ,otan ksipnaei to apogeuma ,kai to bradu gia nani .

kati alo bre koritsia ,mas exoun minei 4 dontia na bgoune ,alla den exei xoro pou tha mporesoun na katebun?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο την ιδια απορια εχω!μας μενουν αλλα 8 και ο χωρος ειναι μεταβίας για τους κυνοδοντες,δη τα πλαινα αρχισαν α στραβώνουν,εμενα εμιασε αυτο το παιδί ,μικρή στοματική κοιλότητα ,μεγάλα δόντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα,,με ζητησε καμια? :P:P:P:P

ο μικρος αστερι..του εδωσα αντιπυρετικο χθες ιδρωσε τον αλλαξα σημερα ειχε 37 αλλα επεσε μονο του...

χθες κ σημερα εκανα γυμναστικη τα σαγονια μου

φαι φαι φαι φαι γλυκα γλυκα γλυκα...δε μπορειτε να φαντασειτε ομως..αλλα εχω δικαιολογικα..ειμαι εγκυος... :lol::lol::lol::lol:

αυριο αθ κανω τη καμουλη ζαχαρου..ουφ πως θα περασει το δυωρο?δε ερχεσαι νατασα να με κανεις παρεα? :lol::lol::lol:

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες! Ειμαι καλύτερα, (με τον πυρετό εννοώ όχι με το άλλο) :-p

Το ζουζουνι μου έφαγε τα μουτρα του, επεσε στο χαλί και με τα δοντια του χτυπησε το πάνω χειλος του και μάτωσε.. Μα πότε θα μάθουμε να περπατάμε βλέπωντας μπροστά μας?

ΑΕΚΑΡΑ ΟΛΕ και με Μακο, Λυμπερόπουλο etc.. :D

Βενετία αν ήταν πολύ υγρό μέσα τότε πιθανως να είχες μεγάλο σκέυος ή ανοιγες την πόρτα του φούρνου συνέχεια.. Πάντως ρευστό πεπει να είναι μέσα... Οπως στην φωτογραφία της Αναστασίας δηλαδή...

Ταο Ταο περαστικά στον Ντοντούλη!!!

Παναγιώτα μου και ο δικός μου έχει το ίδιο πρόγραμμα με τον Σεμπ. Υποψιν ότι καμιά φορά που αποφασίζει να αλλάξει το πρόγραμμα και μου κάνει τσαλιμάκια, τον βάζω στην κούνια και τον αφήνω να κλάψει λίγο.. μετά κοιμάται..

Γιώτα μου μπορεί να είχε μικρή επικινδυνότητα για σένα να οδηγήσεις με 3 ουίσκυ, 4 σφ ursus, 1 σφ τεκίλα, παρολαυτα ομως ο διάολος έχει πολλά ποδάρια που λέει και η γιαγιά μου..

Σημερα μας επισκέφθηκε ενας συμφοιτητής του αντρα μου απο τον Καναδά, που τώρα ειναι γιατρός (! Απο μηχανικός γιατρός!) στο Τοροντο. Το ευχαριστηθηκα γιατι μας ειπε πολύ σουπερ πράγματα.. ελπίσω να έγινε κάτι και να πεισθεί και ο αντρας μου.. Αυριο πάει ξανα στη πρεσβεία για την αλλαγή του ονόματος...

Φιλάκια μαμα, καληνύχτα, θα επανέλθω αυριο δυναμικά.. :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! τι κανετε??

δε μπηκα καθολου το σκ.. κ ποσα προλαβατε να γραψετε!!!! αμαν δε θυμαμαι σχεδον τιποτα!

χρυσα οι πονοι περιοδου ειναι φυσιολογικοι, ουτε εγω ειχα στον ανασταση(η τουλαχιστον δεν το ειχα προσεξει) αλλα ειναι απο τη μητρα που μεγαλωνει

φρανιτακι τι κανετε???

κοριτσια εγω για τα ρουχα ενω δεν ηθελα να τα δωσω, τα εδωσα στην κοπελα που ειναι να γεννησει τωρα.. γιατι εγω εγκυος δεν ειμαι ακομα (σνιφ) και τα παιδια εχουν πολυ χοντρο οικονομικο προβλημα.. δε θα τα εδινα αλλου με τιποτα!!

θουλαρα μια χαρα ο θοδωρακος!!

περαστικα στην αρρωστη τσαχπινουλα μας!!

γιωτα καλη επιτυχια με την προκληση.. οταν ειχε μπει ο μικρος στο νοσοκομειο παντως ηταν αλλες δυο μαμαδες με τα μωρακια που ειχαν μπει για προκληση.. αλλα δεν ξερω αλλες πληροφοριες, αν πρεπει να μπεις η οχι..

επισης το σαιτ ειναι παρα πολυ ωραιο!

ερη περαστικα σου ρεσυ!! μη σκεφτεσαι τετοια!!!!

κ εγω παρανοω (μιλαμε γινομαι εντελως ψυχακιας) σε καταλαβαινω, αλλα να προσπαθεις να τα αποθεις απο το μυαλο σου!!

νατασα φαε τωρα που προλαβαινεις ακομα!!

βενι κ εγω θελω να παω στο χωριο του αϊ!!!

κοριτσια εμεις εχτες βγηκαμε με την κουμπαρα μας, ηπιαμε 5 μπουκαλια κρασι κ 2 τζιν και 1 ουρσους (5 ατομα) περασαμε φανταστικα!!!!! ειχαμε 2 χρονια να βγουμε ετσι!!

ομικρος κοιμηθηκε στη μαμα μου!!!!!! καλα ηταν τελεια!!!!

νιωσαμε παλι πιτσουνακια!1! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Έγραφα έγραφα εγραφα και με πέταξε!!! Γμτ!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σας τα ΞΑΝΑγραφω τηλεγραφω τηλεγραφικώς

Εχω πονοκεφαλο ουτε ξερω πόσο ήπια

Βενη εχω ακρη στο προνοβιας. κατι θα κανουμε!

Παναγιώτα του ήρθε κόλπος του παλιο γαυρου! ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!

Χρυσα δεν εχω δωσει τπτ γιατι απλουστατα θα ξαναμεινω εγκυος. Όταν τελειώσω θα τα χαρισω.

Γενικα προτιμω να χαρίζω παρα να δανείζω και αυτό μαλλον ειναι καταλοιπο απο τους γονεις μου που δε με αφηναν ούτε να δανειζω ούτε να δανείζομαι.

Γιωτα ευχαριστω! Α και γούστα είναι αυτά, αλλά να ξέρεις πως δε θα είναι έτσι όπως η πρώτη. Θα έχει καλεσμένους και ανθρώπους που θα έχουν γνώση του αντικειμένου με το οποίο κάθε φορά θα καταπιάνεται.

Αυτά!

Θου η καμπυλη ειναι η πιο βαρετη εξεταση. Καλα κουραγια.

Αφρο τα φιλιά μου.

Φιλιά σε όλες!!

Έρη θενκς για τη συνταγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ίσως επηρρεάζει και το γεγονός ότι θηλάζεις ακόμα, δε ξέρω τι να πω... Πάντως σίγουρα μην αγχώνεσαι, θα σου ρθει μια μέρα ένα κύμα ναυτίας και θα λες τι καλά που ήμουν πριν χαλαρ΄η 🤣🤣
    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...