Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Έρη ελπίζω να είσαι καλύτερα!

6 Ευρώ για μια μπάλα?!?!?! :shock::shock::shock::shock::shock:

Ερε που παμε ρε; που πάμε;;;;; :shock::shock::shock:

Εδω που μενω γιορταζει η ενορια μας και απο κάτω στο παζαρι εχουν ωραιοτατε μπαλες 4 € τις 12. :D:D:D

Οι δικες μας δεν ξερω ποσο εκαναν. Τις ειχαμε πάρει το 2005 από τα Καρφουρ μαζι με το δεντρο πολύ οικονομικά.

Παναγιώτα δε μπορείς πλέον να το αποφύγεις! :shock::shock::shock: Απόλαυσέ το!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω....Πνίγομαι πάλι.....Τι πρωτότυπο ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θου γέλασα με το δέντρο σου..Έλεος μωρή...Τόσο μικρό;;;;;; :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το δικό μου, το οποίο πήρα πέρυσι είναι 2,5 μέτρα..... :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς που πάμε σε μεγάλο σπίτι.... :D:D:D:D

Καλά ρε κορίτσια τι λέτε;;;Σαν εξωγηίνοι μου φαίνεστε...Τι είναι οι κουβέρτες θηλασμού και οι στάσεις στα δεξιά και στα αριστερά;;;;; :shock::shock::shock::shock: Επίσης, υπάρχουν γυναίκες που θηλάζουν και ταυτόχρονα απλώνουν;;;;; :o:o:o:shock::shock::shock::shock: Τι άλλο θα ακούσω η έρημη μάνα....Εγώ θέλω να πάρω sling για τις βόλτες... :?:?:?:?:?

Καλά Παναγιώτα να σε ρωτήσω κάτι αν αγχώνεσαι εσύ και σκέφτεσαι σενάρια για το τι μπορεί να συμβεί που θηλάζεις τόσο καιρό, εγώ τι πρέπει να πω ρε;;;;; :?:?:?:? Να πηδηχτώ από το παράθυρο;;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Κοριτσάκι μου πολύ θα μου λείψετε όλες... :oops::oops::oops::oops: Σήμερα είναι η τελευταία μέρα στη δουλειά..Θα ξαναρθω στις 6/12..Λόγω μετακόμισης δεν έχω ίντερνετ...Οπότε δεν θα μπορώ να διαβάζω τα νέα σας...Και δε θα έχω την παρεούλα σας.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::(:(:(:(:(:(:(:( Πως θα αντέξω 10 μέρες μακριά σας καλε;;;;;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Και αν γεννήσει η Νατάσα δε θα το μάθω;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Σας παρακαλώ ενημερώστε με για συγκλονιστικά νέα με ένα μήνυμα ή τηλ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα ακούς;;;;;;;;;;;;;;;Σε σενα το λέω.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα και Μαρθούλα, είπαμε... ΤΡΩΩ!!! :P Μη κάνετε σα τη μαμά μου!!! :lol:

Θουλάκι, ιδού η συνταγή, είναι πολύ εύκολη!

http://eri-captaincook.blogspot.com/201 ... l?spref=fb

Ανασταcία μου, την βρήκα και κάπου αλλού και έλεγε ότι είναι του Παρλιάρου, το ίδιο μου είπε και η κουμπάρα μου, ότι την χρησιμοποιεί καιρό και είναι του Παρλιάρου. Τώρα τι να σου πω, αν είναι παραπληροφόρηση... :roll: Όπως και να 'χει, είναι τέλεια! thanx a lot! :D

Συμπεθερούλα μου, μην αγχώνεσαι, όλα θα πάνε καλά. Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι, αλλά πιστεύω ότι μόνο στην αρχή θα χρειαστεί μια περίοδος προσαρμογής για όλους, μετά θα κυλήσουν όλα μια χαρά... ;) Τι έγραψε το τιρογαριδάκι; Στείλτο please!

Το σπινθηρογράφημα το έχουμε αναβάλει προς το παρόν, γιατί δεν πρέπει να έρθει σε επαφή με εγκύους και παιδιά, για κάποια 24ωρα μετά και αυτό είναι πρόβλημα... Θα δούμε! :?

Έρη, θεικό το γράμμα, πέθανα στο γέλιο! :lol: Προσοχή με τη σκοτοδύνη, ειδικά αν οδηγήσεις μετά! :?

Γωγούλα, κι εμάς θα μας λείψεις, αλλά είναι λίγες οι μέρες και θα είσαι πολύ απασχολημένη! ;) Καλή μετακόμιση και με το καλό να μας γράψεις απ' το καινούργιο σπιτάκι!

natasoula, πολλά φιλάκια! :x

Σισσάκι, σε είδα, σε είδα, σε είδα!!! Τέλεια η εκπομπή, πλάκα έχετε! Είσαι πολύ όμορφη και πολύ σε πάω... γενικώς!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρέλα τρέλα τρέλα στο σπίτι η μικρή δεν ξέρει τι θέλει, την μια ζητά βοήθεια, πας να την βοηθήσεις και κλαίει δεν θέλει....!!!!

Συμπεθέρα μου περαστικά βρε και όπως είπε και η Μιτσάκι προσοχή αν οδηγάς.......

πάω να προλάβω το κακό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη σε ξαναρωταω..μαλλον δε το δες..καλα με το θηλαμσο?????????????

Sorry pou den apantisa prhn alla eimai sto pigene ela me ton mikro sinexia giati griniazei kai thelei aggalies...

Me ton thilazmo ekana mia tripa sto nero telika, esthanome pos den exw toso xrono na afierosw oste na asxoloume apoklistika me to mwro kai etsi malon apetixe to pirama :(:( Vlepeis den exw voithia apo kanenan kai prepei na fernw volta kai to spiti mou + na afieronw xrono gia thn megalh mou pou zilevei para polu ton xrono mou me to mwro....

Sas euxaristw pantos oles sas pou endiaferthikate...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα ευη..αν κ σε καταλαβαινω..αν δε εχεις βοηθεια...κ με δυο παιδια δε το ζησα αλλα σε 3 μηνες θα το νιωσει το πετσι μου

βικακι τι εγινε ρε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me ton thilazmo ekana mia tripa sto nero telika, esthanome pos den exw toso xrono na afierosw oste na asxoloume apoklistika me to mwro kai etsi malon apetixe to pirama :(:( Vlepeis den exw voithia apo kanenan kai prepei na fernw volta kai to spiti mou + na afieronw xrono gia thn megalh mou pou zilevei para polu ton xrono mou me to mwro....

Sas euxaristw pantos oles sas pou endiaferthikate...

κρίμα, νόμιζα ότι επειδή η μεγάλη πηγαίνει σχολείο τα πρωινά θα ήταν λίγο πιο εύκολο, έτσι έγινε με μένα τουλάχιστον, αφιέρωνα πολύ χρόνο στο μπουμπούκι όταν ο γιος ήταν στον παιδικό, όταν ερχόταν μοίραζα τον χρόνο και φυσικά του εξήγησα περί θηλασμού!....δεν πειράζει όμως εσείς να είστε καλά σαν οικογένεια, που είναι και το ποιο σημαντικό :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες μου γεια σας!!!

Σας πεθύμησα...

Έχω να διαβάσω νέα από χθες το απόγευμα και τώρα κάθομαι για να αναπληρώσω το χαμένο χρόνο.

Είμαι καλά!!!! Δεν γέννησα ακόμη... :lol::lol::lol::lol:

Λίγο φουσκωμένη νιώθω από το φαγητό!!! :D:D:D

Η Ειρήνη μου κοιμάται. Αφού πρώτα με ανέβασε 5 φορές επάνω για να της δώσω νερό...

Δεν ήθελε να πιεί από το παγούρι το σκατό. Ήθελε να με ανεβάσει έγκυο γυναίκα.

Σας είπα τα νέα;;;;

Αυρίο θα στολίσουμε το δέντρο μας! Πόσο το περιμένω.... Θα βάλουμε την κάμερα να γράφει όπως κάνουμε τα τελευταία 3 χρόνια, θα βάλουμε τις μουσικές μας και θα το απολαύσουμε. Πέρυσι είχα την Ειρήνη που έτρωγε την κούτα από το δέντρο. Άντε να δούμε φέτος τι θα κάνει.

Αλήθεια το δικό σας τί χρώμα είναι;;;; Εμείς έχουμε ένα άσπρο που μαρέσει πάάάάρα πολύ! Τα στολίδια μας είναι χρυσά και κόκκινα. Τα πήραμε όλα μαζί την πρώτη χρονιά που είμασταν με τον Δημ ζευγάρι. Κάθε χρόνο ανανεώνουμε κάποια. Αναστασία αν είναι χειροποίητες ή κρύσταλλα είναι οκ η τιμή αλλά τα δίνεις ρε γμτ;;; Πέρισυ είχα δει στα accesories κάτι φανταστικά hanδ made πάνινα με διαφορα στρας κλπ και είχαν 9 ευρώ το ένα. Ήταν όμως απίθανα....

Εμένα μαρέσουν πολύ και τα ξύλινα Οι κλασικές οι μπάλες δε με πολυτρελαίνουν

Ααααα έκλεισα ραντεβού με τη μαία. Θα πιούμε έναν καφέ την Τρίτη για να γνωριστούμε καλύτερα και να τα πούμε! Ανυπομονώ!

Θου τί θα φας σήμερα;;;;

Γωγώ καλό κουράγιο με τη μετακόμιση... Θα σε σκεφτόμαστε!

Νατάσα είπε να στρώσει η Έλενα και πάλι τα ίδια. Γιατί δεν μπορείς να θηλάσεις ξαπλωτή;;;

Χρύσα πρώτα στον Παπανικολάου θα πας;

Και άλλος που σου έγραψα είναι στη Γ'κλινική του Ιπποκρατείο αλλά δεν το εμπιστεύεται καθόλου.

Σισσιώ θα σου ξαναστείλω πμ. Ξέρω μια κοπέλα από Αθήνα με θρομβοφιλία που επιχείρησε VBAC . Δεν τα κατάφερε τελικά αλλά όχι λόγω της θρομβοφιλίας. Απ'ό,τι μου έλεγε δεν ήταν κάτι τόσο αποτρεπτικό στην περίπτωσή της. Μην το αφήσεις πίσω. Μπορείς να διεκδικήσεις τον τρόπο που θέλεις να γεννήσεις. Βασικά έτσι πρέπει μα κάνουμε γενικά...

Εύη πως τα πάτε κοριτσάκι;; Γιατί απογοητεύεσαι...

Λένα η παράσταση για πόσο μικρά παιδάκια είναι;;;

Η Ειρήνη θα το αντέξει;;;

Αφροδίτη και Έρη καφέδάκι ήπιατε ;;; Τί καλά!!!

Παναγιώτα φτου σου καθηγήτρια πράμα....

Ρε 8 κιλά!!!!! Ουάου!!!! Μπράβο!!! Εγώ 10 και ανεβαίνω!!! ;);)

Μιτσακι περαστικα σας οικογενειακώς!!!

Ελπίζω να φύγουν και οι παλιοανακατοσούρες σύντομα!

Αναστασία πως είναι ο Σπυράκος;; Καλύτερα;;;

Βίκυ τί έπαθες μανούλα;;;

Μαρία πως και δεν συμπεθέρεψες εσύ ακόμη με καμία;;

Argi τί τέλειο τοπίο!!! Και γω θέλω χιόνι! Βαρέθηκα τη ζέστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia eimai spiti kai den eimai kala...

Thelo na rotiso kati k as einai asteio...

Se periptosi pou pa8o kati... yparxei esto k mia pou 8a endiafer8ei gia ton Kosta?

Dld mia pou 8a er8ei se epafi me ton antra mou, na vlepei pou kai pou ton Kosta?

Kalinixta,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Έρη τί είναι αυτά που λες;;;;;;

Πιές ένα τσαγάκι να χαλαρρώσεις. Άρπαξε μια κουβέρτα για χουχούλιασμα και άσε αυτές τις σκέψεις!

Άντεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι που εισαι???Εισαι εδω?Εμφανισου!Θελω να πω τα εσωψυχα μου κ κολλαω! :P:P

Θουλη καλη επιτυχια!!!

Τωρα καταλαβα τι την θελεις την κουβερτα!Ακου οταν ρωτουσα εγω καααποτε για το πως θα

θηλαζω το χειμωνα κλπ με δουλευαν τα κοριτσια γτ λεγαν "καλα!στο χιονι θα βγεις να θηλασεις?"

κ ειχαν δικιο!Ακομα κ αν βγεις εξω το νινι θα ειναι προφανως με φορμιτσα εξοδου...

Εν πασει περιπτωση,εγω θα ψαξω να δω τετοια κουβερτα κ αν ειναι ωραια

και την βρω κ σε φουξια χρωμα θα σου την παρω! [smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif]=))=))=))=))=))

Φυσικα κ δεν πηρα μπαλα 6 ε!Απλα ρωτησα διστακτικα γτ μου φανηκε τρελλο ποσον κ ας ειμαι ανιδεη!

Του χρονου που θα παρω δεντρο κ στολιδια..Βλεπουμε!

Αλλα μου αρεσε πολυ...Ηταν καλυμμένη με κοκινο-μαυρα πουπουλα!Κινκυ! :lol:

Μαιμουδακι Λενακι ειδα στον υπνο μου πως εγω ειχα το ψευδονυμο μαιμουδιτσα κ

εσυ με τη Γιωτα με κοροιδευατε κ με θαβατε πισω απο την πλατη μου!

Δεν αντεχω αλλο θαψιμο πισωπλατο γι'αυτο σας εβρισα λιγακι!!! =))=)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Έλενα κοιμάται από τις 19:30 να δω τι ώρα θα ξυπνήσει, ελπίζω όχι από τις 5 :?:?:?

Βίκυ τι έγινε? ελπίζω να μην είναι θέμα υγείας

Νατάσα θηλάζω ξαπλωτή αλλά μόνο από αριστερά δεν μπορώ από δεξιά :roll::roll:

Τι ωραία που θα στολίσετε δέντρο εγώ λέω για την επόμενη εβδομάδα

Γωγώ με το καλό η μετακόμιση θα έχει πολλά να μας πεις μετά

Παναγιώτα δεν ξέρω για τα slings δεν έχω χρησιμοποιήσει

Έρη περαστικά βρε κορίτσι μου τι είναι αυτά που λες όμως θα σε μαλώσω

Αναστασία έχει και πολύ πιο ακριβές μπάλες από 6 ευρώ, πολύ ωραίες εννοείται αλλά εγώ δεν δίνω τόσα χρήματα για Χριστουγεννιάτικα στολίδια ;)

Ευη κρίμα για τον θηλασμό αλλά στο 2ο παιδί είναι όντως πολύ πιο δύσκολα τά πράγματα και αν δεν έχεις και βοήθεια ακόμα χειρότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη με εχεις αγχωσει πολυ...

Γεμιστουλα μου καταρχην μ'αρεσει αυτο που θα το γραψετε σε βιντεο!Ωραια ιδεα για του χρονου!

Ρε συ δε λεει...Αν τα ειχα τα στολιδια-δεντρο ισως στολιζα αλλα τωρα?

Θα λειπουμε 10 μερες....Κ δε νομιζω πως θα το πολυ καταλαβει κ η Αννυ... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Έρη τί είναι αυτά που λες?!?!? Θες να τραβήξω τα βυζιά μου?!?!? Κοτσίδες δεν έχω να τραβήξω!

Χαλαρωσε λίγο! Τίποτε δεν πρόκειται να πάθεις, αλλά αν αυτό σε κάνει να νιώσεις καλύτερα σου υπόσχομαι οτι θα ενδιαφερθώ προσωπικώς για τον Κώστα. Αν θες, όποτε θες ερχόμαστε να σας δούμε.

Φτάνει να νιώσεις καλύτερα, ναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερηηηηηηηηηηηηηηηη ρε με στεναχωρεσες...λες βαλακειες..αν δε νιωθεις καλα πανε νοσκοκομειο ρε..μη το αφηνεςςςςςςςςςς..σε παρακαλω.. :!:

νατασα γτ να γαω..τωρα κανω το γλυκο της αναστασιας...σοκολασι μιλαμε ..αλλα δε θα φαω..εφαγα πριν το απογευμα προφιτερολ..

αχ τι καλα που το τραβας με καμερα!!!!!!!!!!!!εγω δε εχω καμερα..μου τη κλεψαν οταν μπηκαν σπιτι μου μια βδομαδα πριν το γαμο :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εγω λεω να στολισω το μεγααααααααααλο καταπρασινο δεντρο μου απο βδομαδα..θα βαλω στο youtube τραγουδια χριστουγεννιατικα κ θα στολισουμε

αναστασιαααα να βγει καλο το γλυκο κ παρω κ κιλο..αχχχχχχχχχχχ μαυρο φιδι σε εφαγε :lol::lol::lol::lol:

νατασουλα δοκιμασε τη σταση που σε ειπα..ειναι κ γαμω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει...

Θα το θυμάται από το βίντεο!

Θα μαζευτείτε όλοι μαζί μια μέρα (οι 3 σας εννοώ, χωρίς την πεθερα) :lol::lol:

και θα το στολίσετε. Πρέπει να το κάνετε ρεεεεε....

Ξέρω εγώ!!!

Ας λείπεις, δεν πειράζει. Πάρε ένα δεντράκι, λίγες μπάλες και στόλισε!

Νατάσα άντε στόλισε και συ!!!

Θου θα έρθω να το δω!!!! Αν είναι σαν το προηγούμενο προσκυνώ!!! :lol::lol::lol:

Σισσιώ δε σου έστειλα ακόμη...

Ααααα όσο για τα μπράουνις και γω κάνω αλλά άλλη συνταγή. Και με λευκή σοκολάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bre φιλεναδα-Νατασα...Λες κ δεν ξερεις τον Α!!!!Οκ δεν τον ξερεις αλλα...Τον "ξερεις"!!!!!

Σιγα μην κατσουμε οι 3 μας να στολιζουμε κ να τραβαμε κ βιντεο!!! :shock:

Αλλα μη με φτιαχνεις!Λιγο θελω! :lol:

Θουλη πως θα αντεξεις να μη φας ρε συ??

Εγω κ καλα το κοβω για να δω πως εγινε κ εννοειται πως τρωω...Το μισο!

Νατασουλα δεν δοκιμασες να θηλασεις οπως ειπαν τα κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα γιατί το κάνεις το γλυκό αν δεν το φας??????????

Νατάσα το άλλο ΣΚ λέω να στολίσω γιατί αυτό θα βάλουμε ναυλον στο μπαλκόνι οπότε θα γίνεται χαμός στο σπίτι

Σισσιώ βλέπω την εκπομή τώρα :D

Αναστασία κι έγω λεω να στολίσεις αλλάζει το σπίτι ρε συ μπαίνεις στο κλιμα των εορτών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia eimai spiti kai den eimai kala...

Thelo na rotiso kati k as einai asteio...

Se periptosi pou pa8o kati... yparxei esto k mia pou 8a endiafer8ei gia ton Kosta?

Dld mia pou 8a er8ei se epafi me ton antra mou, na vlepei pou kai pou ton Kosta?

Kalinixta,,,,

Συμπεθέρα μου τι είναι αυτά που λες είμαστε και μακρυά......πάρε κανένα γιατρό τηλ. , ο άντρας σου πού είναι?

χαλάρωσε pls!!! :x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...