Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Τωρα καταφερα να κατσω και δεν θα ειναι για πολυ!

Θα κοιμησω την μικρη μου και θα συνεχισω τις δουλειες!

Η μεγαλη μου ποια δεν κοιμαται μεσιμερι!

Το απογευμα, ειπα!

Θα με βγαλει ο αντρας μου εξω: θα παμε να δουμε την γιαγια του στο νοσοκομειο!

:evil:

Πολλα ταττου ακουω και εκει που δεν μου αρεσαν εχω αρχισει να θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωχ Νατασουλα μου ελπιζω να μη σε ματιασα εγω για το θεμα υπνου. :oops::oops::oops::oops:

Μη μου στεναχωριέσαι εγκυούλα μου εγώ δεν πιστευώ σ'αυτά

Διάβασες για το τσάι θηλασμού που σου έγραψα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως μια μερα που ανεβηκε η πεθερα να παρει τον μικρο, τον ειχα στη μοανιερα και του επλενα τον πισινο..και ειχε διπλα στον καδο για τα απλυτα ενα βρακι δικο μου πεταμενο..και μου λεει....γιατι ειναι πεταμενο το βρακι σου κατω..

Μήπως ήταν κανένα σεξουλιάρικο και κολάστηκε η γυναίκα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα γαι το βρακί ξέρεις τι θα της απαντούσα;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Το έβγαλα και το πέταξα εκεί, γιατί βαρέθηκα να τον κουβαλάω το γιο σου συνέχεια στο βρακί μου... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια μα αυτό με τρελαίνει...Εμείς μένουμε στο σπίτι, εμείς το πληρώνουμε...Και αυτός να μου λέει "Θα βαλΟΥΜΕ λεμονίτσα;" :evil::evil::evil::evil::evil: Από που κι ως που ρε θα βάλΟΥΜΕ;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παναγιώτα μου τι ευχαριστείς καλε;;;;;Σιγά...Μήπως μεσολάβησα εγώ για να γίνει δωρεάν;;;;; :lol::lol::lol::lol: Άντε άμα μάθεις τίποτα, να μας πεις.... :D:D:D

Σισσάκι ευχαριστώ για το καλό κουράγιο.... ;);) Όμως δε φιλοτιμήθηκες γαϊδούρα να πεις να έρθεις να βοηθήσεις.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αρτζι εμένα πολύ μου αρέσει να πηγαίνω σούπερ μάρκετ.... ;);););)

Α, Χρύσα...Δε σου είπα ρε....Δεν ήθελε μόνο να την πει σε μενα για τις βρωμιές ότι δεν είμαι νοικοκυρά...Ήθελε να πει ουσιαστικά ότι πήρατε και γυναίκα και είδαμε τι δουλειές έκανε... :evil::evil::evil: Γιατί είναι κατά των καθαριστριών στα σπίτια και θεωρεί τζάμπα λεφτά....

Δε σας έχω πει σκηνικό...Είχαν έρθει επίσκεψη στο σπίτι μας τα πεθερικά και οι γονείς μου πριν παντρευτούμε με το Γιώργο και κάτι λέγαμε ότι θα παίρνω γυναίκα 2 φορές το μήνα...Και πετάχτηκε ο πεθερός και λέει "Τι τη θες τη γυναίκα;;;Γιατί να χαλάτε λεφτά;;;Και ποια ξέρει τις δουλειές καλύτερα από τη νοικοκυρά του σπιτιού;;;" και τέτοιες μαλακιές...

Και τα παίρνει κρανίο η μάνα μου και του λέει "Δεν κατάλαβες...Εγώ την κόρη μου δεν την έκανα για να είναι υπηρέτρια του γιου σου..Ούτε για να κάνει δουλειές...Και από τη στιγμή που δουλεύει και έχει δικό της πορτοφόλι, θα παίρνει γυναίκα...Και αν δεν της περισσεύουν να πάρει, θα της τα δίνω εγώ...Όσο κουραζεται ο Γιώργος στη δουλειά κουράζεται και η Γωγώ" :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:=))=))=)):-bd:-bd:-bd Τουμπεκί ο πεθερός...Και σκεφτείτε ότι η μάνα μου είναι πολύ ντροπαλή και δε μιλάει ποτέ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ και που να μάθει τώρα ότι ο γιόκας του πρότεινε να παίρνουμε 2 φορές την εβδομάδα γυναίκα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλε..βρακι ειπα..Sloggy οτι στιγκακι ...χαχαχα..Αυτα το φοραω οταν κοιμαμαι..απλα μαλλων επεσε απο τον καδο οταν θα εβαλα τιποτα αλλο μεσα...χαχαχα..να γιατι δε μου αρεσει η συγκατικοιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα και ο Θεός ο ίδιος να κατέβει τον γαύρο δεν τον αφήνει!

Για κακή μου τύχη παντρευτηκα γαύρο!

Δε μπορούσα να βρω και γω ένα καλό παιδί ΑΕΚτζη, να παίρνουμε κάθε χρόνο το οικογενειακό διαρκείας μας να πηγαίνουμε όλοι μαζί στο γήπεδο, να ντύνω το παιδί μου ελεύθερα στα κιτρινόμαυρα και να του κάνω κατήχηση φανερά και όχι τύπου "κρυφό σχολειό";

Τώρα το παιδί μας είναι κάτι σαν γκρίζα ζώνη. Έχουμε και κάζους μπέλι και ό,τι τέλοσπάντων διέπει τις διεθνείς σχέσεις σ' αυτά τα ζητηματα. :shock::shock::shock::shock:

Η Μαρίτσα δεν είναι πια στο μάμμυ Παναγιώτα-Ταβανόπροκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..καλε ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα ειπατε?

ενα μονο θυμαμαι..καλα ρε μαρια 15 ωρες κοιμηθηκε????????????????πλακα κανεις?αληθεια αυτο με εμεινε μονο..χειροτερη κ απο τη νυφη μου ειναι..

αφρο καπαρωσες καμια τελικα νυφη? :lol::lol:

νατασουλα μια απο τα ιδια με τον υπνο,..δε ξερω τι ζορι τραβαει..αλλα σημερα θα το πλακωνα στο ξυλο :oops::oops: μα δε ξερω τι του φταει κ ξυπναει συνεχεια..

χρυσα εγω εσενα συγκεκριμενα δε σε φοβαμαι...θα τα καταφερεις...

αργι αν κ δε τρελενομαι για το χιονι ομολογο ζηλεψα λιγο.. :D

ερη τι καλα ..βρεθηκες με τη αφρουλα για καφε..κ γω θελωωωωωωωωωωωω

σισσιω μονο εγω δε ειδα τη εκπομπη? :oops: ξεχασα...κραταει ωρα?

συμπεθερα που εισια καλεεεεεεεεεεε

λενα καλα εισια?ο τολης?

καλα ρε γωγω εισια κ μεγαλη γλωσσοκοπανα μιλαμε :lol::lol::lol::lol:

για το βρακι γελαω..θεααααααααα..τι σκεφτηκες...

μπεμπουής τρωει καλυτερα ο σπυρος?

μιτσακι που εισια?ακομα ζαλες?

ευα αχ αυτα τα πλοια..κ η αδερφη μου αθηνα ειναι κ δε μπορει να φυγει :?

γιωτακι καλα/αχ ενας μηνα σχεδον εμεινε..

α σημερα δε σας ειπα..επειδη δευτερα ια κανω τη καμπυλη με ειχε πει 3 μερες πριν να τρωω ενα γλυκο τη ημερα..οποτε σημερα θα φαω προφιτερολ.. :D:D:D

ελενη κ γαμω τις βολτες θα πας.. :lol::lol::oops: ελεοςςςςςςςςςςς

βενι αναστασια ιουλια βικυ αθηνα που ειστε???????????/κ το ποντικακι χαθηκεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κανω λιγο το δικηγορο του διαβόλου?

Γωγω μου απο τη στιγμη που η γυναικα του θα μενει και αυτη εκει δεν εχει δικαιωμα εν μέρει να θεωρει το σπιτι σας και δικό του? με τον τροπο που του μιλάς δίνεις την εντύπωση οτι τους θελεις μονο για μπειμπισιττερ,αυτο στο λέω με ολη μου την αγάπη ε? γτ μας διαβαζουν και ξένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιοί είναι οι ξένοι που μας παρακολουθούν;; Έχετε μέρες που το λέτε...

Θούλη 1,5 ώρα κράτησε, γιατι ήταν πρώτη εκπομπή και είμασταν γλωσσοκοπάνες :D κανονικά θα κρατάει μια ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares!!!!!!! ti moy kanete???

ela re giota!!!! mas leipeis poli re koritsare!!!ante na pernane oi meres na erthete!!!

simpethera kala ton eipes gia ti ginaika... mazi soy!! alla re min ton apopairneis gia auto me ta dentrakia.. krima einai o anthropos.. toso sas voithaei i pethera soy, as to theoroun k ligo spiti toys!!

thoulara thelo k ego profiterol!!!!

xrisa mhn agxonesai gia ta kila leme!!!!!!! tha ta xaseis!!!

mariaioanna wow!!!!! apisteutos o ipnos tis mikris!!!!

natasoula auto to tsai thilasmoy poy les pou to vriskeis??

ax de mporo de thimamai alla.. de mporo k na grafo me ta greeklish!!!

simera eidame ton kourea tis sevillis... koritsia itan iperoxo!!!!!!!!!! oses exete megalitera paidakia sas to sinisto anepifilakta!!!!!!!! eroteutika ton kourea!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

aurio tha pame na doume se 2 antiprosopeies tis xrimatodotiseis, thelo na pao k hondos giati xreiazomai apegnosmena kallintika!! t ovradi tha vgoume me tin koumpara mas.. ax katholou de tha ton xortaso ton anastasako mou aurio!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα, εισαι κακια!

Ο αντρουλης μου εχει ολλη την καλη διαθεση να με βγαλει εξω!

Αμ, το αλλο, ρε κοριτσια!

Ανα 2 μερες θα μου θελει γυρω στα 30 ευρω για διαφορα ειδη ψαρεματος οπως, φελους, αγγιστρια κτλ, γιατι ασχολειται και με το ερασιτεχνικο ψαρεμα και μου φερνει για ψαρια κατι σκατουλακια και αυτα μετριμενα! ε, ειμαι κακια που φωναζω?

Με 30 ευρω ανα 2 μερες περνω ΤΑ ψαρια!

Α! για τους ξενους τι γινετε ρε κοριτσια? πειτε και σε μας να ξερουμε!

Λενα, τι ειναι αυτο που λες?

Εργο, θεατρικο?

Που το ειδες?

Για πες, καλος ο κουρεας? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πήγατε να δουν όπερα τα παιδάκια βρε τρελή?!? :lol::lol::lol:

Και μένα μου άρεσε πολύ πάντως. Το είχα δει στη λυρική! Τότε που έβγαινα... Τα παλιά τα χρόνια!

Τελικά τί δώρο πήρες; Το έχω και άγχος βλέπεις! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni kourema, vafi k antauges mia sou po!!! :lol::lol::lol::lol:

na kathesai k na se louzei me tis ores tetoios antras!!!!

ax an mou to thimitheite, autos tha kanei megaaaaaali kariera!!! :lol::lol::lol:

ante thoularaaaa e e e erxetai to sk!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Δίνω και εγώ το παρόν στην υπερταχεία! Οι μέρες μου είναι σαν τη μέρα της μαρμότας. Κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια. Ζορίζομαι λιγάκι, πέφτει η διάθεση και μετά... πονάω περισσότερο στον θηλασμό.

Πότε θα απολαύσω θηλασμούς; Έκλεισα εισιτηρια για Ελλάδα. Ερχόμαστε 31/12-16/1. Ελπίζω μεχρι τότε να μπορώ να το πετάξω έξω στον κόσμο και να θηλάσω. Τώρα θέλω απομόνωση. Εγώ, το μωρό και ο πόνος μου.

Τι λέτε, θα τα καταφέρουμε για καφεδάκι;;;;;

Κάπου πήρε το μάτι μου τη λέξη προφιτερόλ.... Με τόσο που τρέχει το τρένο λίγη θερμίδα επιτρέπεται... σωστά; Θέλω κι εγώ μια μερίδα λοιπόν!!!!

Τσάι θηλασμού; Νατασούλα πίνω σχεδόν κάθε μέρα, έτσι για να πιω κάτι.

Και για να κλείσω.... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΧΙΟΝΙΖΕΙ..... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια μου

με εχουν πεθανει στο γραφειο :?:shock::shock:

δεν προλαβαινω να σας διαβασω με τιποτα

στο σπιτι τρεχω σαν τη τρελλη ως το βραδυ

ετσι δεν τα καταφερνω.... :oops::oops:

με το ζορυ τις τελ. 10 σελιδες αλλα

δεν θυμαμαι και πολλα :roll::oops::cry:

με συγχωρητε που δεν θα σχολιασω για ακομη μια φορα :ymblushing:

θελω τοσο να μαθαινω νεακια σας ...

χαιρομαι να ειστε καλα....

ευχομαι συντομα να ξελασκρω και να σας παρακολουθω πιο

στενα

προς το παρον φιλακια σε ολες :x:YMHUG:

εγυουλες και μη μανουλες

πολλα και ζουμερα φιλακια

και στα καμαρακια σας .....και στα αγεννητα!!!

ενα ζεστο και ιδιαιτερο φιλι και στο τσαχπινικο Αννιδιο [smilie=love4.gif]

για να του περασει το βηχαλακι μπας και κλεισει ματι η μανουλινα του

η πενταμορφη!!!!! [smilie=love2.gif]

σε ολα τα κοριτσια πολλα πολλα hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω παλη βρεχει...κλαψ κλαψ..προφιτερολ...μπουγατσες..πητογυροι..τι θα γινει με σας καλεεεεεε...

Αθηνα μια χαρα θα τα πατε..μπορει να κοιμηθει στο αεροπλανο και να μη χρειαστει να θηλασεις...

Ακομα πονας ρε συ;;; γιατι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα όχι δεν μπορεί να το θεωρεί σπίτι του....Οσο για την πεθερά μου, μπορεί να μας κρατάει τη μικρή, αλλά ουσιαστικά αυτή μας χρωστάει χάρη που την πήραμε από το χωριό που καθόλου δεν το γουστάρει...Και το λέει και η πεθερά μου και το ξέρει και εκείνος...Θα προτιμούσε να καθαρίζει σκάλες στην Ομόνοια από το να είναι στο χωριό.... :?:?:?:?:?:?

Και στην τελική και η μάνα μου βοηθάει πλέον, αλλά δεν το θεωρεί σπίτι της...

Και μπορεί εμάς να μας βοηθάει με τη μικρή η πεθερά, αλλά οικονομικά βοηθάνε τα δυο άλλα τους παιδιά...Εκεί που τα σκάει, δεν πάει να κάνει κουμάντο...Και ειδικά στον ένα του γιο που ούτε καν ξέρει που πέφτει το σπίτι του.... :shock::shock::shock::shock:

Το ξέρω αγάπη ότι το λες με καλή καρδιά, αλλά είναι ο μοναδικός, από τον οποίο δε δέχομαι κουβέντα... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα τσάι θηλασμού έχει στα φαρμακεία και σε μαγαζιά με βιολογικά-φυτικά προϊόντα

Εγώ χρησιμοποιούσα της weleda δεν ξέρω ποια άλλη εταιρεία έχει

Μάρθα ζηλεύω το προφιτερολ..........

Αθηνούλα γιατί πίνεις τσαϊ θηλασμού αφού έχεις υπερπαραγωγή?

Λίνα φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ για την γυναίκα θα συμφωνήσω ότι δεν του πέφτει λόγος αλλά για μια λεμονίτσα να κάνετε ολόκληρο θέμα?

:roll::roll: πες κι εσύ ένα ναι να τελειώνει η ιστορία δεν σημαίνει ότι θα την φυτεύσεις κιόλας;)

Πάντως αν αρχίσεις και του λες που και που ναι και δεν του φέρνεις αντίρρηση σε όλα νομίζω ότι μπορείς να του φας άνετα όλη την περιουσία :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα κάνω φυσικά μην με παρεξηγήσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...