Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Εγω εοδα το χιονι στο φεισ..και ζηλεψα τρομερα..θελλω και εγωωωωωωω :((:((:((:((:((

Κοιτα αμα παω οπως με τον Χ..θα τα χασω τουλαχιστον οσα πηρα...γιατι εχω σκοπο να προσπαθισω να θηλασω οποτε δεν θε εχω χρονο να τροω..βαλε οτι θα εχω να κινηγαω και τον Χ..ε ποσο ποια αυτη η γυναικα η πεθερα η η μανα μου θα τον κρατανε...

Υπολογιζω δε...εχω 19 μερες αδεια απο φετος που δεν εχω παρει...και 22 του χρονου...θα σταματισω μολις μπω στον 9ο...τρεις μηνε ςμετα..συν 2 πεντε...σηγα μη με αφισουν παλη το εξαμηνο να παρω..θα επιστρεψω με το καλο την Πρωτοχρονια του 12..ε θα εχουν τελειωσει στη δουλεια οι γιορτες και οι αργιες..ερχετε και η ανοιξη που δεν θα εχω ορεξη θα βγαινω και βολτε ςμε τα δυο...ουυυ μια χαρα..

αλλα και απαλη θα κανω την διαιατα του διαβιτικου...χιχιχιχι..δε με παιρνει σοβαρα..

και αυτη τη φορα ειμαι σε φαση που θελω να ειμαι ομορφη...σον Χ..δεν ειχα τετοια κολληματα...

τωρα εχω θελλω να ειμαι κομψη και ομορφη!!!

Νατασα αποκλειετε να ησουν 80 ρε συ..δε σε πιστευωωωω

Το ρωταω γιατι θελω να κλεισω να το κανω στον Ασημακοπουλο και δεν ξερω ποση αναμονη εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θέλω και γω χιόνι!! Τι το στόλισα το δέντρο μου δίπλα στο τζάκι!!

Έχω φάει μεγαλο ξενέρωμα.

Χρυσουλίνι χέσε τα κιλά! Τώρα είσαι έγκυος. ΟΚ δε λέω να γίνεις βουβάλα!

Με σωστή διατροφή θα τα πας καλά. Α Και που 'σαι! Να με ενημερώνεις σχετικα με τον γιατρό και γενικά να μου δίνεις πληροφορίες για το πως νιωθεις, αν το έχεις πάρει απόφαση, αν κάνεις δεύτερες σκέψεις σχετικά με τον φυσιολογικό τοκετό. Θέλω να μάθω!!!

Να πω τη μαυρη μου αλήθεια, ενώ ήθελα διακαώς να γεννήσω φυσιολογικά, τώρα που έμαθα για τη θρομβοφιλία σα να φρέναρα λιγάκι... :-ss:-ss8-|

Και δεν είναι εδώ και η Νατάσα να με πει δυό κβέντες (=κουβέντες), που λεν και στο χωριό μου! (όχι το δικό μου δλδ, του αντρού μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες, ερωτηση: Μπορω να μαθω αγγλικα( κατι παρα πανω απο αυτα που ξερω) μεσω enternet?

Αχ, κατι ακουγετε πως στο ξενοδοχειο θα παρω προαγωγη! :roll:

Απο καθαρηστρια θα παω στο pool bar! :lol:

Τι να κανω?

Δεν ειμαι λενε εγω για σκουπα!

Ειμαι μαλλον...για δισκο! :?

Αργυρω!

Οι φωτο τελειες και μονο να σας πω οτι εχουμε 21 βαθμους εξω, χωρις ηλιο! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισισω θα σε πω...

αλλα θα σου πω και το εξης..

ΟΚ...φυσιολογικο ενα και εφοσον ολα βαινουνκαλως και δεν συντρεχει λογος..αλλιως οσο και να χτυπιεσαι εσυ κανενα γιατρος δεν θα σε αναλαβει..και οχι απο φοβο ρηξης μητρας..αυτο ειναι το τελευταιο.

Εγω ενα παρακλαλω..να ειναι ολα καλα..να συνεργαστει το μωρακι μου..σ'εμενα δεν υπηρχε λογος δικη ςμου υγειας..αλαλ λογος κινδυνου του μωρου..οποτε ποσο γκαντεμα θα ειμαι πια;;;..

Πιστυεω πως θα τα καταφερω..αλλα αμα υπαρχει λογος- σοβαρος οχι επειδη ο γιατρος θα θελει να φυγει διακοπες- δεν θα κανω πολυ τη δυσκολη...

το θεμα ειναι ενα ςπαο τοςυ τρεις που θα δω να μου κανει το κλικ...απο κει και περα..να πω την αμαρτια μου δεν πολυθελω να παω σε κλινικη...φοβαμαι....θα προτιμουσα νοσοκομειο δημοσιο..ΑΛΛΑ...εφοσον ολα πανε καλα και παω για φυσιολογικο..αναγκαστιακ κλινικη...

δεν ξερω ειμαι θετικη...εχω πιστη στο θεο και στις δυναμεις μου...τι στο :twisted: τοσες γυναικες γεννησαν.

Θα παρω κουραγιο και απο τη Νατασα που γενναει συντομα...

διαβαζω και στο μεταξυ..ο αντρα ςμου απειλη να μου κοψει το Ιντερνετ...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες, ερωτηση: Μπορω να μαθω αγγλικα( κατι παρα πανω απο αυτα που ξερω) μεσω enternet?

μπορείς να μάθεις, αλλά εγώ θα προτιμούσα την προσωπική επαφή με τον δάσκαλο!!!, κάνεις ερωτήσεις, ακούς προφορά, αν είναι και άλλοι μαθητές, θα κάνεις και γνωριμίες!!! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε συνοικεσιο δηλ ε? αντε η ώρα η καλη!!

χαχαχαχαχα!!! Δεν θυμάμαι πως ξεκίνησε... πάντως ξεκινησε όταν γέννησα, όχι τώρα...

Αργυρώ θυμάσαι? θα ψάξω να το βρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας ποια θα μασ παρει ? :(

ολεσ καπαροσατε και τα αγεννητα ακομα :lol::lol::lol::lol::lol:

αν κάνω δευτερο κορίτσι, θα τον ηθελα πολύ τον Μανωλάκη για γαμπρο μου! Ειναι τόσο ομορφος και γλυκος! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και μένα με απειλεί αλλά δε μασάω! Τώρα βέβαι με απειλεί οτι δε θα κάνουμε άλλο παιδί, αλλά ξέρω οτι αυτό δεν πρόκειται να συμβεί.

Μακαρι κουκλίτσα να σου πάνε όλα καλά, ναπαίρνω και γω κουράγια! Ψάχνω βεβαίως για γυναικολόγο που αναλαμβάνει στην Αθήνα. Μου είχε στείλει και η Νατάσα π.μ. στο παρελθόν με κάποιους γυναικολόγους το οποίο τώρα δεν το βρίσκω. (Ακούς Νατάσα;;)

Θετική σκέψη και πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Σέρνομαι..... :(:(:(:(:( Χθες πακετάρισα και άλλα πράγματα και τα μεταφέραμε στο καινούριο σπίτι....Κλασικά τα πήρα με τον πέθερο μου... :evil::evil::evil:

Με παίρνει τηλ το μεσημέρι, του είχαμε αφήσει τα κλειδιά για να μεταφέρει πράγματα....Μου λέει "Ωραίο ντεκόρ έχετε στο σπίτι"...Του λέω τι εννοείς;;;Μου λέει "Τα σκουπίδια"..... :shock::shock::shock::shock::shock: Του λέω ποια σκουπίδια;;;Εμείς καθαρίσαμε το ΣΚ δεν είχαμε σκουπίδια...Και τρώω φλασιά και σκέφτομαι ότι ο Γιώργος είχε πάει κλειδαρά να αλλάξει τις κέιδαριές...Του λέω "Προφανώς τα έκανε ο κλειδαράς..." Και μου απαντάει "Α, δεν ξέρω"...Πήγα να του πω "Να ξεραθείς τοτε"... :oops::oops::oops: Που ήθελε και να μου την πει για τις δουλειές... :evil::evil::evil:

Το βράδυ πάμε σπίτι τις κούτες και την ώρα που μπαίναμε στην εξώπορτα, έχει ένα μικρό κηπάκι 5τμ και ένα κηπάκι στην πίσω αυλή...Και γυρίζει και λέει "Εδώ θα βάλουμε λεμονίτσα και πίσω...."(Δε θυμάμαι τι μαλακία είπε...) Και γυρίζω και του λέω "Το τι θα βάλουμε το έχουμε αποφασίσει εμείς που θα μείνουμε...Εσύ στο σπίτι σου βάλε ό,τι θες"... :evil::evil::evil: Μα να έχει άποψη για όλα..... :evil::evil::evil::evil:

Η μικρή το βράδυ ξυπνούσε συνέχεια και έκλαιγε....Πήγαινα της έβαζα πιπίλα και ξανακοιμόταν....Σε κάποια φάση που είχα πάει τουαλέτα για πιπί, άρχισε να κλαίει δυνατά και σηκώθηκε ο Γιώργος και την πήρε στο κρεβάτι... :evil::evil: Μέχρι να ξανακοιμηθεί μας έπρηξε...Ό,τι τραγούδι ήξερε, το είπε...Εμείς κοιμόμασταν και αυτή τραγουδούσε το κουνελάκι και τη γιαγιά μας την καλή... :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και μας ζήτησε και γάλα...Της έφτιαξε λίγο ο Γιώργος και κοιμήθηκε... :?:?:?

Αρτζι ζηλέυω το χιόνι σας...Θέλω κι εγώ..... :roll::roll::roll::roll: Κούκλα η ΡΕΑ... :D:D:D

Αφρο-Έρη σας ζηλεύω.... :oops::oops::oops: Ήθελα κι εγώ καφεδάκι.... :oops::oops::oops:

Χρύσα μην αγχώνεσαι για τα κιλά..Θα τα χάσεις..Εγώ ξεκίνησα τώρα την εγκυμοσύνη 70... :oops::oops::oops::cry::cry::cry: Και έχω φτάσει 73... :cry::cry::cry: Όταν γεννήσω, θα ξεκινήσω διατροφή και μετά τις 40 ημέρες γυμναστήριο όσο και αν το σιχαίνομαι... :oops::oops::oops:

Ελένη μου για ανέβα λίγο..Τώρα που θα πάρεις και προαγωγή... ;););)

Γιώτα έχεις χαθεί τελείως ρε... :(:(:(

Αναστασία καλά ο Σπυράκος;;;; :roll::roll: Ελπίζω σύντομα να βρεις δουλειά.... ;);)

Σισσάκι είσαι κουκλάρα ρε!!!!!!!Αλήθεια....Σε πάω πολύ!!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα!!! Δεν θυμάμαι πως ξεκίνησε... πάντως ξεκινησε όταν γέννησα, όχι τώρα...

Αργυρώ θυμάσαι? θα ψάξω να το βρω...

στο μυαλό μου είσαι? και εγώ αναρρωτιόμουν πώς ξεκίνησε!!!! [smilie=dontknow.gif]

εμας ποια θα μασ παρει ? :(

ολεσ καπαροσατε και τα αγεννητα ακομα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα..Γωγω..γελαω πολυ με τοςυ διαλογου σας με τον πεθερο..

αλλα μου αρεσε η προθεση βαλλουΜΕ..οχι βαλεΤΕ...χαχαχαχ...

Το οτι εισαι ανικοκυρευτη το ξεραμε :lol::lol::lol::lol: ...δε χρειαζομασταν τον πεθερο να μας το πει..

παντως μια μερα που ανεβηκε η πεθερα να παρει τον μικρο, τον ειχα στη μοανιερα και του επλενα τον πισινο..και ειχε διπλα στον καδο για τα απλυτα ενα βρακι δικο μου πεταμενο..και μου λεει....γιατι ειναι πεταμενο το βρακι σου κατω..ε τωτε σε θυμηθηκαααα..λεω αμα ηταν η Γωγω θα της Ελεγε..γιατι ετσι γουσταρω να κανω χαλι με τα βρακια μου...χαχαχαχα..δεςν της ειπα τιποτα..οταν δεν της απανταω στα σχολια της το καταλαβαινει οτι τη γραφω και δε ξανασχολιαζει...

λετε τωρα να μου κουβαλιθει να μου καθαρισει το μπανιο οπως στην Χ...δεν θελω..δε μου αρεσει να μου ανακατευει το σπιτι μου...θα το κανω μονη μου φοροντας μασκα..αμαν πια....ουτε τη μανα μου θελω..αυτη ειναι χειρωτερη απο την πεθερα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και μείς ελεύθερα κορίτσια είμαστε!!! :oops::oops::oops:

Γωγουλα υπομονή με τον πεθερό... που θα πάει θα επιστρέψει στο σπιτάκι του και θα ησυχάσετε!

Καλα κουράγια ευχομαι για το ΣΚ που έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ειναι πεταμενο το βρακι σου κατω..ε τωτε σε θυμηθηκαααα..!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν της είπες κουμάντο στα δικά σου βρακιά?!!!! :lol::lol:

πάμε για ΣΜ για τα ψώνια της εβδομάδας!!!! πολύ το βαριέμαι και αυτό κάθε φορά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!

Γωγωωωωωωω χα χα!!!αμαν αυτος ο πεθερος!!!Ουτε πεθερα να ητανε!!! :lol::lol::lol::lol:

Ο αντρας μου σε ευχαριστει πολυ για την πληροφορια :x (βλαστοκυτταρα).Σημερα θα παρω τη στεμ χελθ και θα σας πω τα νεα!!!!

Ρε μην αγχωνεστε για τα κιλα!!!Εγω ειχα παρει 9 μεχρι τον 6ο και τωρα που τελειωνω τον 8ο ειμαι στα 8 και δε βλεπω να παιρνω αλλα.Αντε τα Χριστουγεννα να φαω και να παω 9. :lol::lol:

Μωρη Αργυρω πολυ πλακα εχεις!!Λοιπον το τατου ειναι σκορπιος (οχι δεν ειμαι σκορπιος αλλα καρκινος) και οταν φοραω τπτ χαμηλοκαβαλο φαινεται η ουρα με το κεντρι οταν σκυβω.

Και επειδη δουλευω σε εργαστηριο με ΗΥ καποιες φορες που σκυβω για να δειξω κατι σε ενα πιτσιρικι τα αλλα το βλεπουνε. :roll::roll::roll::roll: και αρχιζουν την κλασσικη ερωτηση "Κυριαααααααα εχετε τατου;;;;" "Ναι καλε,ανθρωπος ειμαι και εγω και σφαλω" και με κοιτανε καπως ετσι :-?:-?8-}8-}(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Ρε Αναστασια η δουλεια που θα πηγαινες(εκει που δουλευει και ο Φ.) τι εγινε;;

Ελενη, θες και τζακατο;;;;;;;; :-w:-w:-w:-w

Σισσιω αν του εταζες διδυμες ξανθιες δε θα τον αφηνε το γαβρο;;;;;;;;;;;; ;;);;);;)

Ερη και Αφροδιτη φιλακιαααααααααααα!!!!!Οταν περνας καλα περναει γρηγορα η ρημαδα η ωρα!!!!!

Θουλιτσα και νατασα για πειτε τι φαγατε σημερα!!!

Ωχ Νατασουλα μου ελπιζω να μη σε ματιασα εγω για το θεμα υπνου. :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και μείς ελεύθερα κορίτσια είμαστε!!! :oops::oops::oops:

:?::?::?::?: Εσεις δεν εχετε κανει κατασταση με το γιο της Μαριτσας καλεεεεεεεε;;;

Πω πω καρφι που ειμαι!!!!!!!! :?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...