Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Λένα ευχαριστώ! Υπερβάλλεις όμως!! Με ήθελε παιδί μου ο φακός!! :lol::lol::lol::?:shock::shock:

Μας βαζεις δύσκολα! Οχι ρουχα, κόσμημα, τσάντα... μμμ είναι τουλάχιστον γκατζετακιας να της πάρεις τπτ σε ipod, mp3 ή κατι σε αξεσουάρ κινητού.

Μήπως να της πάρεις ένα ημερολόγιο να βγαζει τα σωψυχά της για τη φίλι-φίδι;

Κάτι όμορφο για το σπίτι της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

της εχουμε παρει καμερα, ipod θηκες για κινητο...

δεν ξερω τι να την παρω...

για το σπιτι δεν κερω τι να την παρω γιατι μενει προς το παρον με τους γονεις της..

ωραια ιδεα παντως το ημερολογιο!!! :lol::lol::lol:

κ δεν υπερβαλλω!! δε θα σου ελεγα τιποτα αλλιως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε και συ ρε Λένα τι μας εχεις αποκλείσει τα πάντα! :lol::lol:

Μήπως το αγαπημένο της άρωμα; Μήπως κατι σε καλλυντικό, μήπως μια δωροεπιταγή στα χοντος ή στα ΙΚΕΑ;

Τώρα μου θυμίζω τον Σοφούλη απο το μικρό μου πόνυ, όταν πήγαν τα πόνυ να του ζητήσουν καινούριο σπίτι, γιατί το παλιο το είχε σκεπάσει ο βούρκος!! :lol::lol::lol: Αγαπημένο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Εχτες επεσα για υπνο.

ειχα νευρα η αληθεια γιατι για την κατασταση ευθυνεται και ο ιδιος(το οτι δεν βγαινουμε και το οτι η μανουλα του δεν κραταει τα παιδια και ειδικα την μικρη) και ετσι νευριασμενη, κοιμηθηκα.

Τι να κανω?

Σηκωθηκα εκανα την γυμναστικη μου(απορω γιατι γυμναζομαι χωρις να κανω διατροφη) και τωρα πινω καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!!

κι εγω χθες επεσα ξερη στο κρεβατι για υπνο,ετσι και αλλιως να περασω 'καλα' με τον αντρουλη μου δεν γινοταν λογω περιοδου :oops::oops:

ασε ελενη μου εμεις ξερεις ποσο καιρο εχουμε να βγουμε εξω?? ποσο μαλλον οι 2 μας

οι βολτες μας ειναι στους γονεις μου η στις κουμπαρες μας.

εχω κλειστει τοσο πολυ μεσα που το να παω στο σμ για μενα φαινεται σαν εξοδος........μας εφαγε η κριση εμας αστα να πανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αναστασια μου!

Και εμεις μια απο τα ιδια.

Ενταξει η κριση μας εφαγε αλλα τα χαλαλιζω 20 ευρω για να παω για εναν καφε με τον αντρα μου η για ενα ποτο.

Το θεμα μου δεν ειναι αυτο, δυστηχως!

Και εγω ετσι αισθανομαι.

Σημερα για παραδειγμα θα παμε να δουμε την γιαγια του στο νοσοκομειο(εκανε εγχειρηση) και λες και θα παω βολτα! :shock:

Θεε μου, πως καταντησα!

Αναστασια μου, δουλευεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες η μικρή με πέθανε δεν θυμάμαι πόσες φορές ξύπνησε και ειχε και προτιμήσεις δεν ήθελε να θηλάσει από το αριστερό μεμέ αλλά από το δεξί :o:o:o καθιστή την έβγαλα όλο το βράδυ στο κρεβάτι διότι από το δεξί δεν μπορώ να θηλάσω ξπαλωτή :evil::evil::evil::evil: και σήμερα φυσικά κουτουλάω :roll::roll:

Παναγιώτα το τσαϊ θηλασμού μπορείς να ξεκινήσεις να το πίνεις από τώρα εγώ έπινα από τον 7ο μήνα, δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο βοηθάει γιατί κι εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να εδραιώσω γαλουχία. Τους 2 πρώτους μήνες θηλάζαμε τουλάχιστον 20 ώρες το 24ωρο, το στήθος μου δεν έτρεχε ποτέ και δεν χρειάστηκα ποτέ επιθέματα. Και όταν γέννησα έπαιρνα και μαγία μπύρας

Λένα πριν 1,5 χρόνο που αγόρασα το αυτοκίνητό μου είχε πολύ καλή χρηματοδότηση ο όμιλος φιατ, αλφα ρομεο, λαντσια εγώ πήρα 6000 δάνειο με 30 δόσεις και μου βγαινει 6400. νομίζω το ίδιο ισχύει και σήμερα

Για δώρο μπορείς να πάρεις φουλάρι, κασκολ, γαντια, άρωμα καλλυντικά

Σισσιώ γιατί καλέ η τηλεοπτική καριέρα σου τελειώσε χθες? :lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως ήσουν κούκλα :D:D:D

Χρύσα κοίτα να χαλαρώσεις λίγο και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη. Μην σκας για τα κιλά θα τα χάσεις μετά, σκέψου ότι θα τρέχεις διπλά ;)

Σας φιλώ κοριτσάρες προς το παρόν :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!

Η Ιωάννα ξύπνησα κανονικά σήμερα το πρωί στις 7:30 :shock:

Κοιμηθήκαμε μαζί (πάλι) και συνέχεια την κοιτούσα και τη ρωτούσα

"Χόρτασες τον υπνάκο σου??" Έλεγε "Ναι" και άλλαζε πλευρό και συνέχιζε [smilie=sleepy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν δουλευω ελενη μου δυστυχως ψαχνω δουλεια εδω και ενα χρονο και σκευτομαι ποσο χαμενη παει τοση προυπηρεσια και τοσες γνωσεις

μαλλον βλεπουν στο βιογραφικο τα πολλα χρονια και το παιδι και το πετανε!!!

τωρα περιμενω να μπω σε μια δουλεια με ενα πολυ γερο μεσον αλλα απο οτι βλεπω ακομη δεν εχει γινει τιποτα

δεν μπορω αλλο θελω να δουλεψω ρε γμτ τι ζηταω?? πολλα ζηταω??

δεν μπορω αλλο κλεισμενη μεσα στο σπιτι να ασχολουμαι μονο με ενα παιδι....εχω κι εγω ζωη προσωπικη

εχω ενδιαφεροντα και επιθυμιες

την δουλεια εκτος απο θεμα χρηματων την θελω και για να ξεφευγω λιγο απο το σπιτι

χαχα μαριαιωαννα καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοίγω το mail μου πρωι πρωι και βλέπω στα spam (τυχαίο??) μήνυμα από την εφορία

"Λόγω ελλιπών στοιχείων δεν κατέστη δυνατό να σας αποστείλλουμε το εκκαθαριστικό σημείωμα της περαίωσης. Ωστόσο μπορείτε να επωφελιθείτε (αχαχουχα =))=)) ) κι εσείς από αυτή την ευνοϊκή ρύθμιση \:D/ αν περάσετε από την αρμόδια ΔΟΥ"

Η απάντηση μου [smilie=bootyshake.gif]

Μου φτιάξαν το κέφι πρωι πρωι :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοίγω το mail μου πρωι πρωι και βλέπω στα spam (τυχαίο??) μήνυμα από την εφορία

"Λόγω ελλιπών στοιχείων δεν κατέστη δυνατό να σας αποστείλλουμε το εκκαθαριστικό σημείωμα της περαίωσης. Ωστόσο μπορείτε να επωφελιθείτε (αχαχουχα =))=)) ) κι εσείς από αυτή την ευνοϊκή ρύθμιση \:D/ αν περάσετε από την αρμόδια ΔΟΥ"

Η απάντηση μου [smilie=bootyshake.gif]

Μου φτιάξαν το κέφι πρωι πρωι :)):)):))

Καλό πολύ καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μα μην την χάσεις κι εσύ βρε παιδί μου τέτοια ευνοϊκή ρύθμιση, αμαρτία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλε μη γελατε..ειμαι 68 στη ζυγαρια που ζυγισομαι παντα...και ξερετε ποσο ημουν πριν απο ενα μηνα;;;; 65...μπορω να φανταστω ομως οτι ειναι απο το πριξημο και ειναι κατακρατιση υγρων η οποια δυο μερες μετα που θα ειχα περιοδο θα εφευγε..αλλα τωρα..

παντως πριζομαι..και αυτο δεν ειναι καλο...σημερα για μεσιμεριανο θα φαω σαλατα και εχω φαρει μαζι μου μονο φρουτα οχι κρακερ κλπ..Θα πρεπει να γυμναζομαι αρκετα, να περπαταω πολυ για να μην παρω κιλα...το βασικοτερο για μια επιτυχιμενη VBAC ειναι να μην ειμαι σαν αρκουδα

παντως η αναγουλα αναγουλα..μπλιαξ..αλλα ειναι και καλο..δεν θα τροω πολυ για να παχυνω

Γιατρο εχω στις 13/12 τον πρωτο .

Αναστασια πως ειναι ο Σπυρος ρε συ;;;;

Μαρια Ιωαννα οποτε μπορεις πες μας τι σας ειπε...συνοπτικα

Σισσιω ειδα λιγο χτες..πωπω..εισαι μια κουκλα ρε ατιμο...φτου φτου παντα ετσι να εισαι..κουκλα και θετικος ανθρωπος

Φρανιτααααααα παλη βολταρεις ρε..αχ παρε με και εμενα μαζι σου......

Αρτζ χιονι...σε μισω..λατρευω το χιονι

Νατασουλι κουραγιο...σε νιθω..και ο Χ ειχε ιδιετερες προτιμισεις και ολη νυχτα αλλαζαμε θεσεις με τον αντρα μου

Ελενη καλα κανεις και κανεις γυμναστικη πιστεψε ειναι οτι καλυτερο για το σωμα σου και ας μην κανεις διατροφη...

να ειχα το κουραγιο σου να κανω και εγω...

Οσο για την πεθερα...ε γινε λιγο "κακια" αστηνα με το ετσι θελω ρε συ..πωπω...αμα δεν καταλαβαινουν τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρυσα, ακούω τόσο καιρό "Κάνω δίαιτα" και λέω και εγώ θα έχει θέμα η κοπέλα..

Και μπαίνω σήμερα και διαβάζω ότι εισαι 68 κιλα? Με τι υψος? Γιατι και 1.65 να εισαι δεν ειναι δα και τόσα πολλά τα κιλά σου.. Τι να πω και γω που δεν πέφτω απο τα 75 και πριν το παιδι ήμουν 62?

Λοιπον κορίτσια χθες στην Αφροδίτη, πήγε πολύ καλά η πρώτη συνάντηση του Μανώλη με τον Κώστα.. Με το που μπήκαμε κοιταζόντουσαν για κανα μισάωρο βεβαια μέχρι να συνειδητοποιήσουν οτι ειναι δυο παιδάκια σε ενα σαλόνι..

Ο δικός μου ηθελε τα παρα πολλά παιχνίδια του Μανώλη, ο Μανώλης (με το δικιο του) του τα επερνε, μετά εβρισκε κάτι άλλο και τουμπαλιν. Ο δικός μου πάντως ηταν πολύ ντροπαλός. Ο Μανώλης ήταν άνετος, ήταν και εντός έδρας.. Τελικά μετά απο καμια ώρα, άρχισε ο δικός μου να μου δείχνει την πόρτα και να μου λέει τουτου... Ηθελε να φυγουμε για να κάνει βόλτα με το αυτοκινητο :twisted::twisted:

Με τα πολλά φυγαμε.. Και μετά αφου γυρίσαμε σπίτι μου έδειχνε την πόρτα και μου έλεγε Μανιιι :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως και τα δυο νομίζω ότι ηταν ήσυχα παιδάκια...

Ελεγα θα τους βγάλω φωτό και δεν τους έβγαλα! Την επόμενη φορά όμως...

Ο Μανώλης είναι κούκλος!!

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας από την χιονισμένη, πλέον, Βόννη!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ξυπνάμε το πρωί και ήταν λίγο χιόνι στις στέγες των σπιτιών, μετά όμως άρχισε και το έστρωσε!!! :o:o , δεν μας πειράζει όμως γιατί φέτος είμαστε προετοιμασμένοι! έχουμε 30 κιλά αλάτι και το φτυάρι για να καθαρίζουμε την είσοδο και το πεζοδρόμιο!!! :-bd

ο δε Λουκάς μέσα στην καλή χαρά...και τώρα λέει έρχονται και τα Χριστούγεννα!!!!

το μπουμπούκι δεν ξέρω τι παθαίνει: ξύπνησε στις 3.00, άρχισε την ομιλία της, έβγαλε υπνόσακο, πιτζάμα, πάω και τα πόδια της ήταν κρύα, της λέω "νάνι τώρα" και μου λέει "ναι".....κατά τις 7.00 ξύπνησε πάλι!!! :o:o:o:o , μα δεν μπορεί να κοιμηθεί όλη την νύχτα?!!! :?

θα σας βάλω σημερινή φωτό από το χιόνι μας!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη ειμαι 1,60..αν σκεφτεις πως οταν παντρευτηκα πριν τρια χρονια ημουν 51 κιλα..μετα πηρα κατι χαπια κορτιζονης λογω αλλεργικολυ σοκ και πηγα στα 64..και γεννησα 72..εχασα τα 10 και οταν επεστρεψα στην δουλεια ημουν 63..σε 1 μηνα εχασα αλλα τρια και πηγα εξηντα..και μετα αρχισε η ανιφοραααααααα...

Απλα δεν ημουν ποτε τοσα πολλα κιλα και αυτο δε μου κανει λογω υγειας

Καλα σορυ αλαλ ο Μανωλιτο ειναι η αδυναμιθα μου

Τι καλα που ηπιατε καφεδακι..ζηλευω..Γιωταααα που εισαι καλεεεε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Νυστάζω! Τι πρωτότυπο!

Χθες ηρθε ο κουνιάδος μου από το χωριό. Πετούσε για Τσεχία στις 5 το πρωί. (ΤΟΝ ΜΙΣΏ!!)

Δε χωρούσα στη βαλίτσα και έτσι είμαι εδώ και σας γράφω! :D:D:D

Έφυγε λοιπόν από το σπίτι στις 3:30 τα ξημερωματα. (-|(-|(-|(-|

Η μικρούλα μου είναι καλά, τουλάχιστον μέχρι την επόμενη εβδομάδα, θα συνεχίσει βεβαίως την αντιβίωση, αλλά τουλάχιστον δεν ταλαιπωρείται το παιδάκι μου.

Ευχομαι στα κορίτσια που θέλουν να βρουν δουλειά, να βρουν ρε γμτ...! Τα πράγματα εκεί έξω είναι δύσκολα...

Τα αγόρια σας είναι κουκλιά Έρη και Άφρο!

Σας φιλώ προς το παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθεί όλη την νύχτα?!!! :?

Αχ Χρύσα μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά εγώ 68 κιλά έφτασα μόνο στα τέλη της εγκυμοσύνης, να φανταστείς ότι για να μείνω έγκυος την 2η φορά έχασα πρώτα 3 κιλά και μετά έμεινα!!!

βέβαια το πιο σημαντικό είναι η καλή κύηση, ο καλός τοκετός και ένα υγιές μωρό και τα κιλά χάνονται....καλό παράδειγμα προς μίμηση η Φρανίτα!!!

Είμαι σίγουρη ότι το έχεις γράψει με πολύ καλή διάθεση αλλά εγώ σαν 3ο άτομο που το διαβάζω μου βγάζει κάτι άλλο

Εγώ γιαυτό το λόγο πολλές φορές δεν γράφω κάποια πράγματα που θέλω να πω σε σοβαρά θέματα γιατί αλλιώς τα εννοούμε και αλλιώς το καταλαβαίνει αυτός που το διαβάζει. Το έχει δεί από δικά μου μυνήματα που τα διάβαζα μετά ;)

Προς θεού δεν θέλω να δημιουργήσω εντάσεις κι ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις Αργυρώ απλά το λέω γιατί όλες ξέρουμε ότι οι ορμόνες στην εγκυμοσύνη χορεύουν τρελά και οι γυναίκες είναι πολύ πιο ευαίσθητες και ευάλωτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σίγουρη ότι το έχεις γράψει με πολύ καλή διάθεση αλλά εγώ σαν 3ο άτομο που το διαβάζω μου βγάζει κάτι άλλο....

ειλικρινά δεν ήθελα να θίξω κανέναν και δεν εννοούσα κάτι κακό....συγνώμη Χρύσα αν σε έθιξα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

εμενα μου φανηκε οτι κατσατε μονο μιση ωρα !!!!πολυ γριγορα περασε η ωρα .

μασ εκανε και χαλαστρα η μανα μου που με πηρε τηλ και με χαλασε .....τελικα ολα καλα ,πηρα να ευχηθω τα βρηκαμε .

ε δεν σου πηραμε ολα τα παιχνιδια !!!! το πυροσβεστικο δεν το πηρε :lol::lol::lol::lol::lol: τον μπομπ ηθελε πισω και το λαγουδακι του :lol::lol::lol::lol::lol:

και μενα εκλαιγε οταν φυγατε .

πολυ τα χαρηκα παντος μια χαρα παιζανε μαζι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ηρεμιστε..

εγω ειμαι ανθρωπος που καταλαβαινει ποιος γραφει τι και με ποιον τροπο!!!!

Νατασουλα μου :x:x:x

Αργη μου :ymparty::ymparty:

Επειδη δηλαδη εσυ εισαι ψιλη και Κορμαρα σαν την Αναστασια..

Αναστασια μη σε δω πουθενα ψιλη καια χαρη..θα με κανεις να παθω καταθλυψηηηηη...χαχαχαχαχα

Θα βλεπω την Νατασα- και τις δυο- που η μια εγινε κορμαρα γρηγορα και η αλλη εξακολουθει να ειναι θεα και ας κοντευει να γεννησει...και θα παιρνω κουραγιο...

Εφαγα ενα μανταρινη....

Ερωτηση;;;; την αυχενικη την κανουμε στις 12 ευδομαδες ετσι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου με τα δυο στο είπα θα τρέχεις διπλά και θα τα χάσεις στο πιτς φυτίλι :lol::lol:

Σκέψου ότι εγώ όταν πήγα να γεννήσω την Έλενα ήμουν 80 :o:o:o:o

Η αυχενική γίνεται 12η-13η εβδ

Αργυρώ περιμένουμε φώτο με χιόνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...