Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

θα κανω εκεινο το θεατρο με τα φτωχα κ πλουσια χριστουγεννα, εχω βγαλει ρολους, εκοψα κ εραψα το θεατρικ οστα μετρα μου!!

δε θα τους πω για τα λεφτα τελικα, συζητησα με το συλλογο γονεων και μου ειπαν οτι ειχαν μαζεψει καποια χρηματα για να δωσουν σε καθε ταξη για χριστουγεννιατικες κατασκευες και δεντρα, οποτε θα παρω καποιο μερος απο εκει..

αχ αργυρουλα μου δεν ειναι οτι τον σιχαινομαι, απλα μου τριβοταν και γεμισαν τα ρουθουνια μου σαλια!! ανασα δε μπορουσα να παρω!! πολυ σαλιο!!!

ερωτηση

πως μπορω να βρω μελος και να δω παλιοτερες δημοσιευσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατασα ασε με να γκρινιαξω!!!! θα σταματησω οταν γκαστρωθω κ θα ησυχασετε μετα!!!

α στο μυλο ειναι??? για την εκθεση ακουσα εγω :?:?

ερη, ουτε εγω δεν ξερω αν θα αντεξω 2 μηνες χωρις σεξ!!! θα παρει φωτια το γιουπορν!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηδη ειναι πολυ καλυτερα, πλησιαζουν και οι γονιμες μερες μου, θα δω αν θα μπορεσω να κανω καμια αρπαχτη :lol::lol::lol: μεχρι να γινει τελειως καλα!!

θουλη μαρεσει πολυ το ταο ταο!!! θα σε λεω κεγω ετσι!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανω εκεινο το θεατρο με τα φτωχα κ πλουσια χριστουγεννα, εχω βγαλει ρολους, εκοψα κ εραψα το θεατρικ οστα μετρα μου!!

δε θα τους πω για τα λεφτα τελικα, συζητησα με το συλλογο γονεων και μου ειπαν οτι ειχαν μαζεψει καποια χρηματα για να δωσουν σε καθε ταξη για χριστουγεννιατικες κατασκευες και δεντρα, οποτε θα παρω καποιο μερος απο εκει..

:-bd

ερωτηση

πως μπορω να βρω μελος και να δω παλιοτερες δημοσιευσεις????

για να δεις παλαιότερες δημοσιεύσεις μέλους, θα πρέπει να είσαι φίλος με το μέλος και κάτω κάτω έχει όλες τις δημοσιεύσεις του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα ρε ολοι μαζι θα κοιμαστε οταν με το καλο ερθει το νινι???????????/το σκεφτηκες καλα?

Οχι οχι.ΔΕν εχει θεμα με το κρεββατι μας.Χεσμενο το εχει (με το μπαρντον :lol: ).

Απλως θελει καποιον να νοιωθει μαζιτου.

Ετσι τον κοιμιζω εγω και μεσημερι και βραδυ και μπορει να με παιρνει και 3 τεταρτα.

Επισης τα βραδυα ξυπναει,κλαιει ερχεται στο δωματιο μας και περιμενει ποιος θα παει μαζι του στο κρεββατι του.

Οποτε οπως καταλαβαινεις οποιος παει αποκοιμιεται εκει μαζι του γιατι που κουραγιο να ξαναγυρισουμε στο δικο μας;;;;;;;;;;;;;;

Οταν με το καλο γεννηθει το μωρο θα τα αναλαβει ολα ο αντρας μου.Χαρα που θα εχει.Ετσι θα ειναι :-o:-o :-\ :-\ #-o#-o@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα επειδή ξέρω ότι γεννάς στο Μητέρα χθες ανακοίνωσαν ότι σε Μητέρα και Λητώ είναι από εδώ και στο εξής τζάμα η συλλογή και η φύλαξη βλαστοκυττάρων..Πολύ σημαντική κίνηση....

Αχ αληθεια κοπελαρα μου;;;Τι καλα!!300 ευρω κατω . Να το πω στον αντρα μου να χαρει!!!!

(300 ευρω για τη συλλογη εννοω που την αλλη φορα ειχαμε δωσει κερατιατικα)

Οταν λες φυλαξη εννοεις στο ονομα του παιδιου ή δωρεα βλαστοκυταρων;;;

Τοτε θα γλιτωσουμε 2000 χιλιαρικα αν τελικα τα κρατησουμε στο μητερα.

Φρανιτακι και Αργυρουλα και ολες δηλαδη εγω παντα σας σκεφρτομαι οταν δε γραφεται.Και παντα διαβαζω τα νεα σας.Απλως πολλες φορες τυχαινει να μην απαντησω.

Ρε κοριτσια κανατε κατι και ειχατε υπερπαραγωγη;;;;;Μιλαμε στο Νικολα μου βγηκε η πιστη να εχω γαλα. Ολο στο βυζι.Αφου να σκεφτειτε τις πρωτες 40 μερες ουτε επιθεματα δε χρειαζοταν να βαλω.

Μηπως τωρα μπορω να κανω κατι να αυξησω την παραγωγη με πιο απλο και ευκολο τροπο;;;;

Σκεφτειτε οτι θηλαζα 11 μηνες, το εκοψα χωρις χαπια και μεσα σε 2 μηνες δεν ειχε ουτε σταγονα.

Καμια σχεση με της γωγως που της τρεχει απο τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είχα διαβάσει ότι τα βλαστοκύτταρα δεν μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε εμείς έτσι και αλλιώς, δλδ τα δίνουμε για κάποιους τρίτους και αφορά μόνο στην λευχαιμία! (....) επίσης μεταξύ άλλων έλεγε ότι όχι όλα τα βλαστ. είναι καλά πολλές τράπεζες τα κρατούν και ας μην είναι καλά για να παίρνουν τα χρήματα......αν βρω το άρθο ξανά θα το παραθέσω!!!!

Ετσι ακριβως ειναι!!!Τα κρατας με προοπτικες να τα χρησιμοποιησει αδερφακι του ή εσυ ο ιδιος αν βεβαια ειστε συμβατοι.

Τωρα που το λετε πρεπει και εγω να συννενοηθω με την εταιρεια.Μη μου τυχει τπτ και δεν εχω το κιτ μαζι. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα έρχεται και η σειρά σου να ανακοινώσεις εγκυμοσύνη...... ;);););););););););)

Αχ ο σαλιάρης ο Αναστάσης μου....Τι γλυκός..... :x:x:x:x:x

Αρτζι τι νέα;;;;Θέλω κι εγώ χιόνι........ :(:(:(

Έρη τι κάνει ο Κωστάκης;;;;Βολτίτσα στην Αφρο ακούω και ζηλεύω.... :(:(:(

Κορίτσια για τα βλαστοκύτταρα έχω διαβάσει πολλά δημοσιεύματα με πρόσωπα και ημερομηνίες που ξεπέρασαν κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας χάρη στα βλαστοκύτταρα...Έχω δει και στην tv ρεπορτάζ από εξωτερικό για μια μανούλα που έκανε 2ο παιδί για να πάρει βλαστοκύτταρα για το 1ο της παιδί που ήταν άρρωστο και ευτυχώς σώθηκε το μικράκι.....

Κορίτσια δεν ξέρω....Εγώ δεν τολμώ να σκεφτώ ότι δε θα κρατήσω..... :oops::oops::oops::oops:

Εμένα μου φαίνεται πολύ "δήθεν" όλο αυτό με τη Δημόσια Τράπεζα...Είμαι καλός άνθρωπος, δίνω τα βλαστοκύτταρα του παιδιού μου, τα παίρνει κάποιος άλλος που τα χρειάζεται και εάν (χτύπα ξύλο) εγώ χρειαστώ θα μπω απλώς σε σειρά προτεραιότητας και θα περιμένω να μου βρουν...Και αν δε βρουν;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και κάτι άλλο....Λένε ότι δεν έχει αποδειχτεί η αποτελεσματικότητα των βλαστοκυττάρων...Τότε γιατί να τα δώσω στη Δημόσια Τράπεζα αφού στην ουσία είναι άχρηστα;;;;;; :twisted::twisted::twisted: Δεν ξέρω κορίτσια....Είναι πολύ μπερδεμένα τα πράγματα, ελλιπής η ενημέρωση, αλλά εγώ δε θα το ρίσκαρα ποτέ...... :?:?:?:?:?:?:?

Παναγιώτα αφού είναι τζάμπα ρε χαζό, φύλαξε κιόλας...Σιγά....Τζάμπα είναι..... ;););)

Όσο για το γάλα, τι να σου πω αγάπη μου;;;Και που είχα γάλα τι έκανα;;;;;;; :twisted::twisted::twisted: 2 μήνες σκάρτους ήπιε δικό μου γάλα η Ιωάννα και αυτές με θήλαστρο.... :cry::cry::cry:

Εγώ από τη 2η μέρα στο μαιευτήριο άλλαζα 5-6 μπλούζες την ημέρα γιατί πλημμύριζα... :shock::shock::shock: Άσε στο σπίτι....Κοιμόταν το μωρό κι εγώ ξυπνούσα επειδή γινόμουν μούσκεμα για να αλλάξω και να βγάλω με το θήλαστρο... :evil::evil::evil: Και μαζί μου και ο Γιώργος για να αλλάξουμε σεντόνι...... :shock::shock::shock::shock:

Μάλλον γι'αυτό τα παράτησα...Κουράστηκα να βγάζω ώρες ατελείωτες γάλα με το θήλαστρο.... :evil::evil::evil: Όσο για επιθέματα με τις κούτες τα έπαιρνα...Άχρηστα τελείως..Δε μου κρατούσαν το γάλα...Έτσι και περνούσαν 3 ώρες (συνήθως έβγαζα ανα 4 και τη νύχτα πιο αργά) γινόταν της κακομοίρας...Άφηνα στο σπίτι γάλα στο ψυγείο, βγαίναμε έξω και με το που πλησίαζε το 3ωρο σηκωνόμουν και έφευγα γιατί πονούσα και φοβόμουν μη γίνω μούσκεμα και ρεζιλευτώ...Ίσως γι'αυτό το πήρα από την αρχή στραβά το θέμα θηλασμός...

Στην Ιωάννα είχα από τον 6ο σταγόνες...Τώρα ξεκίνησαν πιο νωρίς....

Μακάρι να θήλαζα την Ιωάννα και ας μην είχα πολυ και ας παιδευόμουν...

Λέτε τώρα να τα καταφέρω;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Αφρο θα καλέσεις στο σπίτι σου την Έρη;;;;Καλέ εμείς δεν είμαστε νοικοκυρές..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta blastokitara prosopika ta theorw thn megaliterh kompina ths dekaetias .....

mono gia tis dimosies trapezes simfwnw an kai ekei petane ta perissotera giati den exoun tis kataliles proipotheseis ....mia apo autes den prepei na exoun oi goneis tatoo kai na kapnizei esto kai o enas ....emas mas pianoun kai ta duo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εγω εχω τατου!!!Τι προβλημα υπαρχει;;;;Πριν τα δωσω παντως με εβαλαν και εκανα ενα σωρο εξετασεις (hiv,ηπατιτιδα κτλ)

Γωγουλα λες να τα φυλαξω εκει.Κατσε να παρω αυριο ενα τηλ. να μαθω.Μη σου πω να παω και απο κει.Ευχαριστω για την ενημερωση παντως. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw h eri den einai panagiwta xaxaxaxa einai normal xaxaxaxaxa

foul einai foul

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!Οταν μωρη θα ερθω σοιτι σου θα φοραω ασπρο γαντι και θα πηγαινω στις γωνιες και θα ελεγχω για σκόνη. Χα χα.

Καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα.Βρε τρελογκα ποτε δεν κοιταω τα σπιτια των αλλων.Αληθεια. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως τωρα μπορω να κανω κατι να αυξησω την παραγωγη με πιο απλο και ευκολο τροπο;;;;.

όταν γεννήσεις μπορείς να πίνεις τσάι θηλασμού 4-7 φορές την μέρα και να πίνεις μπύρα χωρίς αλκοόλ!!!!

εγώ αυτό έκανα και ειδικά όταν έπινα την μπύρα ERDINGER με μαγιά μιλάμε το βράδυ υπεπαραγωγή!!! και το τσαγάκι το δοκίμασα πρώτη φορά στο νοσοκομείο στο πρωινό (είχε ποικιλία τσαγιού και θηλασμού) και μου άρεσε, έτσι έπινα πρωί, μεσημέρι, απόγευμα σαν καφεδάκι!!!

ευχαριστώ που με σκέφτεσαι!!! ;):x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Γωγω.Φτου φτου ρε.Πολυ γαλα!!!!!!!!!!Μια χαρα!!!

Ευχομαι και στο δευτερο να εχεις τοσο και με την καταλληλη βοηθεια να καταφερεις να θηλασεις!!!!!

Αφρο βλεπω να ερχεσαι εσυ στο δικο μου. ;)

Ρε κοριτσια πειτε τπτ να αυξησω την παραγωγη γαιτι εγω καμια σχεση με τη Γωγω!!!Πλιζ.Δεν υπαρχει τπτ;;;;;;;; :shock:

Κατι καψουλες που λεγατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα.Βρε τρελογκα ποτε δεν κοιταω τα σπιτια των αλλων.Αληθεια. :oops:

αδύνατον, αυτοί που είναι σχολαστικοί με την καθαριότητα πάντα κοιτάζουν τα σπίτια των άλλων για τυχόν σκονίτσα!!!! φανερώσου!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδύνατον, αυτοί που είναι σχολαστικοί με την καθαριότητα πάντα κοιτάζουν τα σπίτια των άλλων για τυχόν σκονίτσα!!!! φανερώσου!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Ρε κορίτσια να πω κάτι σε αυτο το σημείο..

Το πως επιλέγει ο καθένας να ζει στην ζωή του ειναι προσωπική του υπόθεση.

Δεν έχει καμία σημασία το πως είναι το σπίτι του κάθε ανθρώπου.

Ας πουμε η Παναγιώτα ειναι υστερική με την καθαριότητα. Θα μπορούσε όμως να ειναι και αλλιώς. Αυτο δεν αλλάζει τον ίδιο τον άνθρωπο, την ψυχή του δηλαδή…

I rest my case

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλε κοριτσια δε σας ειπα!!!!

κοντεψα να σκοτωθω σημερα στο δρομο!!!

το αμαξι του αντρα μου που παιρνω για να παω στη δουλεια εχει προβλημα αποτι φαινεται..

το τιμονι δεν πιανει!!! το αμαξι πηγαινε μια αριστερα μια δεξια!!! κοντεψα να πεσω 2 φορες πανω σε νταλικα!!!

γαμωτο πρεπει να παρουμε αλλο...

αλλα που λεφτα!!

σκεφτομαι κ τα τελη, τα ασφαλιστρα, το κτεο, το σερβις...

αν τα κανουμε ολα αυτα δε βγαζει ουτε την αξια του το αμαξι!!!!!

θα παμε να δουμε το σαββατο για κανενα καινουριο, τι χρηματοδοτησεις υπαρχουν κλπ

εχετε κατι υποψιν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Λένα με εστειλες!!!!!!!!Κοριτσι μου προσεχετε!!!!Δηλαδη ποσο κανει να φτιαχτει;;;

Αχ κοριτσια αληθεια λεω.Μονο ο χωρος που μενω με απασχολει.Ε δε τη γουσταρω τη παλιορουφιανα τη σκονη. :lol::lol::lol::lol:

Ερη μου :x:x:x:x Αχ σε σοκαρα η καθηγητρια εεεεεεεεε;;;Να δεις τι λενε οι μαθητες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παμε να δουμε το σαββατο για κανενα καινουριο, τι χρηματοδοτησεις υπαρχουν κλπ

εχετε κατι υποψιν??

Παιζει να σας το δώσουν τζάμπα και να σας στέλνουν και μια επιταγη στο σπίτι κάθε μηνα :lol::lol:

Αλήθεια.. Εχει καταστραφεί ο κλάδος και παρακαλάνε για μια πώληση οι άνθρωποι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...