Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!!!1

λατρευω τα φαλακρα μωραααααααααααα..ο θοδωρης δε ειχε πολλα..τελειοςςςςςςςςςςςς..αλλα ασχημουλης :lol::lol::lol:

χρυσα σημερα καλυτερα?κ γω αυτο το θηλαστρο εχω,,γαματο λεμεεεεεεε..ευτυχως με ανοιξε τα ματια η βενι..αιτια που γνωριστηκαμε κιολας :D:D

τι να πω για τη ξαδερφη,,περαστικα κ συντομα μανουλα,κριμα μερικοι να τραβανε τετοιο λουκι...

νατασουλα κοιμαται η ελενα στο κρεβατι της?/κ γω ηθελα στο πρωτο να κανω δωρεα αλλα ηθελε διαδικασι κ βαρεθηκα :oops::oops:

νατασα ευκολο ειναι να κανεις δωρεα?

σισσιω θα σε καμαρωσω...πρωτη χρονια παιδικο πατε?

ερη να σε πω..εχεις σκαφτο καρε?ηθελα να σε πω να το μακρυνεις λιγο :oops::oops: νομιζω καλυτερα θα ναι :?:oops::oops:

γιωτα οκ με το γιωργο??????????????τελικα με τις στολες τι κανατε?

αφρο να χαιρεσε τη νυφουλα σου :D:oops:

γωγωκα ο μπιχλας καλα ειναι???????????αυτο το σκ μετακομιση ε? :roll:

μιτσακι κ στη βασιλικη εισουν ετσι ρε?πω πω..φρικη το πρωτο τριμηνο..

αργι καθε φορα που τις αγοραζεις κατι καινουριο κολλαει ε/>?λογικο...

παναγιωτα ρε ολοι μαζι θα κοιμαστε οταν με το καλο ερθει το νινι???????????/το σκεφτηκες καλα?

ελενη τα δωσες ολα ε?

αγορακι μου...αντε ανεβα κ συ στο τρενοοοοο

αναστασια που εισαι?κρυωσαν οι λουκουμαδες κ τους εφαγα :lol::lol::lol:

λινα η σοφια καλα?τα φιλια μου..

μα θα ξεχασα καποια..στανταρ... :oops:

εμενα κατι τρεχει με τον μικρο..κατι τον απασχολει..εδω κ 3-4 μερες σηκωνεται κ κλαει το βραδυ..

δοντια χλωμο..16 εχουμε σχεδον ολα τα βγαλαμε..3 φορες κυπνησε δε αντεχα..τη πρωτη ειχε το βηχα..

κ ηθελε στο κρεβατι μας..τη δευτερη ανησυχος κ τον εκανα τη μυξα κ ηρεμησε..τη τριτη απλως γκριναιζε κ πηγαινε περα δωθε :(:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κορες???? Καταρχας να πω περαστικα στον Σπυρακο..Αναστασια κ εγω εχω ασθμα απο μικρη κ 2ετων πηγα να πεθανω απο σπαστικη βρογχιτιδα...Ολο βροχγιτιδες κ πνευμονιες παθαινα...Συμπασχω απολυτα με τον Σπυρακο! Ευτυχως ομως το ασθμα οσο θα μεγαλωνει θα ελεγχεται κ μπορει κ να εξαφανιστει..Να εχεις εναν καλο πνευμονολογο να τον παρακολουθει (κ μην πας στο ΙΚΑ βρε Αναστασια μου, αν μπορεις...ξερω τι σου λεω!!) απο τωρα να του δινει αγωγη κ ολα θα πανε καλα...

Χρυσα τι κανεις?? δεν την πολυκαταλαβα την ιστορια με την ξαδερφη σου...γιατι να πειραζει αν η αδερφη της κανει παιδια??προσωπικα ποτε δεν ζηλευα με εγκυμοσυνες αλλων (παντα ελεγα, σε μενα μην τυχει!! χα..χα.. :D )

Παναγιωτα, Ερη, Αφροδιτη, Γωγω :-* εγω ποτε θα σας γνωρισω καλεεεεεεεεεεε??? Πριν μου γεννησετε (εκτος Ερης) κ δεν προλαβαινετε μετα...αχ!!

Ερη μου βγαλατε ακρη με το Τοροντο?? Κοιτα κ ενα χρονο να παρουν τα γραφειοκρατικα, μην στεναχωριεσαι..καποια στιγμη θα τελιωσουν..μην χανετε τον στοχο, επιμονη κ να κοιτατε εκει..κ να φυγετε...δεν θα το μετανιωσετε..αυτη ειναι η γνωμη μου...

Εγω σε κανεναν δεν λειπω οταν δεν γραφω...ουτε η Χρυσα δεν με ψαχνει πια... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κορες???? Καταρχας να πω περαστικα στον Σπυρακο..Αναστασια κ εγω εχω ασθμα απο μικρη κ 2ετων πηγα να πεθανω απο σπαστικη βρογχιτιδα...Ολο βροχγιτιδες κ πνευμονιες παθαινα...Συμπασχω απολυτα με τον Σπυρακο! Ευτυχως ομως το ασθμα οσο θα μεγαλωνει θα ελεγχεται κ μπορει κ να εξαφανιστει..Να εχεις εναν καλο πνευμονολογο να τον παρακολουθει (κ μην πας στο ΙΚΑ βρε Αναστασια μου, αν μπορεις...ξερω τι σου λεω!!) απο τωρα να του δινει αγωγη κ ολα θα πανε καλα...

Χρυσα τι κανεις?? δεν την πολυκαταλαβα την ιστορια με την ξαδερφη σου...γιατι να πειραζει αν η αδερφη της κανει παιδια??προσωπικα ποτε δεν ζηλευα με εγκυμοσυνες αλλων (παντα ελεγα, σε μενα μην τυχει!! χα..χα.. :D )

Παναγιωτα, Ερη, Αφροδιτη, Γωγω :-* εγω ποτε θα σας γνωρισω καλεεεεεεεεεεε??? Πριν μου γεννησετε (εκτος Ερης) κ δεν προλαβαινετε μετα...αχ!!

Ερη μου βγαλατε ακρη με το Τοροντο?? Κοιτα κ ενα χρονο να παρουν τα γραφειοκρατικα, μην στεναχωριεσαι..καποια στιγμη θα τελιωσουν..μην χανετε τον στοχο, επιμονη κ να κοιτατε εκει..κ να φυγετε...δεν θα το μετανιωσετε..αυτη ειναι η γνωμη μου...

Εγω σε κανεναν δεν λειπω οταν δεν γραφω...ουτε η Χρυσα δεν με ψαχνει πια... :cry::cry::cry:

Εγώ Franita αναρωτιέμαι πάντως που είσαι μη νομίζεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Ρε Φρανιιι

γιατι χαθηκες..

ολο βολτε ςεισαι..καλα κανεις;;;

η ξα μεγαλη ιστορια..και πολυ πονεμενη

Ρε κοριτσια νιοθω κατι πονους χαμηλα στην κοιλια...ειναι νορμαλ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσαααα πρωτον οι πονοι νομιζω ειναι φυσιολογικοι διοτι μεγαλωνει η μητρα..

Καλε δουλευω....μα κανεις δεν με εχει παρει σοβαρα οταν λεω δουλευω κ ολο βολτες νομιζετε οτι κανω???? :shock::shock::? Οκ κανω κ βολτες αλλα εχω και φοιτητες, εχω κ γραφειο..ουφ....ουφ....ασε που βρεχει τωρα 2 μερες εδω συνεχομενα κ δεν μπορω να παω τον βικινγκ ουτε κουνιες (ειναι βρεγμενες) ουτε θαλασσα (η αμμος ειναι μουσκεμα, που να καθησουμε)...

Τωρα τελιωσα το μαθημα, πινω ενα καφε κ θα παω σπιτι σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα σε ολες σας!

τι κανετε?

ημουν πρωι!

απο αυριο ρεπο και αδεια!

εχω απιστευτο πονοκεφαλο!

πολυ τρελα στη δουλεια!!!!!!!!

αχ ποσα εχω να σας πω!

Αρχικα να πω σχετικα με την κοπελα που κανει 3ο μωρακι!

το πεεδιωξε η ετυχε να εινα γερο!

οσο για την αδελφη της σιγουρα χατρεται και το θελει υγιες αλλα θα ηθελε ΚΑΙ ενα δικο της!

ειμαι σιγουρη θα το αγαπα πιο πολυ απο τα αλλα 2!

Την δευτερα τρακαραν την πεθερα ενας φορτηγατζης....σημερα πηρε το χαρτι απο την τροχαια...απο κακη διατυπωση των γεγονοτων απο μερους της και απο εκει που ειχε δικιο και δεν εφταιγε , βλεπω να τον πληρωνει κι ολας!

ασε που η ασφαλεια της δεν ειναι στο φιλικο διακανονισμο και ειναι και σχεδον αγνωστη.....!

σημερα κρατσε την μικρη....της ειπα να κανει κοτοσουπα....τα ειχα ολα ετοιμα...μεχρι και τα καροτα κομμενα....εεεεεεε εβρασε μονο το κοτοπουλο!

αααααα και επι 4 συνεχομενες μερες βρισκω απλυτη την κουπα απο τον καφε της...!

Αθηναιες θα πιουμε καφε απο εβδομαδα?

Χρυσα νορμαλ ειναι!

αχ τα ξεχασες ολα παο την α΄εγγυμοσυνη!

Γωγω μια χαρα ειναι το παιδακι σου.....

η Μ-Ι το ξημερωμε ηθελε να ερθει παλι στι κρενατι μας....την εβαλα στην κουνια της....ψευτοεκλαιγε...καποια στιγμη ακουω...

-μαμα ! θυμωσα μαζι σου....!θα κοιμηθω μονη μου!

εεεεεε επεσε ξερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα κρίμα για την μικρή για όσα έχει περάσει αλλά παρόλαυτά είμαι της άποψης ότι πρέπει να χαρεί με την χαρά της αδερφής της. Εγώ στην θέση της θα σκεφτόμουν πολύ σοβαρά το θέμα της υιοθεσίας.

Σισσιώ θα σε καμαρώσω το βράδυ από το σπίτι :D

Γωγώ είναι απόλυτα φυσιολογικό να μιλάει έτσι στην αρχή, με τον καιρό θα διορθώνεται

Γιώτα όλα καλά, ηρέμησες?

Μάρθα και Παναγιώτα η Έλενα χθές κοιμήθηκε όλα το βράδυ στην κρεβατοκάμαρα, 2 φορές πήγα να την βάλω στην κούνια της και μόλις την άφηνα άρχιζε το κλάμα και όπως ξέρετε δεν φημίζομαι για την υπομονή μου στο συυγκεκριμένο θέμα οπότε κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα :roll:

Μάρθα για δωρέα βλαστοκυττάρων λειτουργεί πλέον και δημόσια Τράπεζα στο Παπανικολάου. οπότε μπορείς να πας εκεί να ενημερωθείς και να πάρεις το κιτ συλλογής. Όταν γεννήσεις ο γιατρός σου θα κάνει την συλλογή και κάποιος δικός σου απλά τα μεταφέρει στο Παπανικολάου

Βίκυ θεά η πεθερα, και στο σπίτι της έτσι κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα με κάλυψαν τα κορίτσια και ιδιαιτέρως η Γιώτα.

Παναγιώτα μου ναι! :oops::oops::oops::oops::oops:

Δεν προλαβαίνω!! Κάνω ένα κωλόχαρτο και μου έχει σπάσει τα νεύρα!! Λες και θα πάρουμε λεφτά; Μαλακίες κανουμε!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σε κανεναν δεν λειπω οταν δεν γραφω...... :cry::cry::cry:

χαχαχα και μένα το ίδιο, αλλά δεν πειράζει!!!! ;) , έχω μεγάλη καρδιά και συγχωρώ!!! :x:YMHUG::roll::roll:

η Μ-Ι το ξημερωμε ηθελε να ερθει παλι στι κρενατι μας....την εβαλα στην κουνια της....ψευτοεκλαιγε...καποια στιγμη ακουω...

-μαμα ! θυμωσα μαζι σου....!θα κοιμηθω μονη μου!

εεεεεε επεσε ξερη!

χαχαχα άλλο που δεν ήθελες εσύ!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι εγώ αν και έχω άδεια όλη την άλλη εβδομάδα, με τη μετακόμιση χλωμό το κόβω να έρχομαι.... :oops::oops::oops: Κανονίστε εσείς και μπορεί να ζηλέψω, να τα παρατήσω όλα και να έρθω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάρα μου άρρωστος και ο Ντόντος;;;;Ναι, το ΣΚ μετακομίζουμε....Αν και πολλές δουλειές, ανυπομονώ να πάμε στο νέο σπιτάκι....

Κορίτσια εγώ στην Ιωάννα τα βλαστοκύτταρα, τα έδωσα σε μια αγγλική ιδιωτική τη Future Health...Το έψαξα πολύ και κατέληξα ότι είναι η καλύτερη λύση...Πληρώσαμε και σχεδόμν 2.000 ευρώ, νομίζω 1.800 για την ακρίβεια.... :?:?:?:?

Και τώρα θα κρατήσουμε στην ίδια αν και δεν μας περισσεύουν τα λεφτά, αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ ότι δε θα κρατήσω βλαστοκύτταρα...Αχρείαστα να είναι βέβαια...Μακριά από εμάς... :?:?:?:?

Παναγιώτα επειδή ξέρω ότι γεννάς στο Μητέρα χθες ανακοίνωσαν ότι σε Μητέρα και Λητώ είναι από εδώ και στο εξής τζάμα η συλλογή και η φύλαξη βλαστοκυττάρων..Πολύ σημαντική κίνηση....

Κορίτσια εγώ το κατέστρεψα το swing...Με κούρασε πάρα πολύ....Τουλάχιστον 6 ώρες την ημέρα (και λίγο λέω) αρμεγόμουν....'Εβγαζα και πολύ γάλα...Σχεδόν 1,2 λίτρα την ημέρα..... :shock::shock::shock::shock: Η καλή μας αγελάδα!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λένα δε σου είπα..Σε είδα στον ύπνο μου...Είχες έρθει να με βοηθήσεις στη μετακόμιση και εκεί που καθόμασταν βλεπω την μπλούζα σου δύο στάμπες σε κάθε στήθος...Σου έτρεχε γάλα... :?:?:? Και μου λες "Καλέ είμαι έγκυος...Γι'αυτό!!!!!!!!!" :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανιτάκιιιιιιι τι έγινε;;;Εγώ σε σκέφτομαι σχεδόν καθημερινά... :x:x:x:x

Σισσάκι είδα λίγο την εκπομπή τώρα.....Ήσουν θεά.......Γλωσσοκοπάνα μου.... :x:x:x

Τι άλλα νέα;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ διάβασα χθες την ανακοίνωση που έβαλες για Λητώ και Μητέρα αλλά δεν κατάλαβα θα τα κρατάνε για δημόσια χρήση ή για ιδιωτική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα μια πατάτα σπιράλ σε καλαμάκι (το ξιλάκι για τους βόρειους!!!) και στις άκρες της είχε γεύση μπάρμπεκιου!!! μμμμμμμμμμμμμμ τέλεια!!!!! 8-}

την επόμενη φορά θα πάρω με γεύση τυρί, έχει και γεύση τσίλι και κρεμμύδι!!!!

την αγόρασα από την Χριστ. αγορά της συνοικίας μας!!!

Χριστ. αγορά= ξύλινα σπιτάκια που πουλάνε τα πάντα, από κεράκια και χριστ. είδη μέχρι πύλινα σκεύη και πολύ πολύ πολύ φαγητό!!!!! :)

Θούλη όχι δεν κάνει έτσι για οτιδήποτε είναι καινούργιο απλά κόλλησε με το σκουφί και τα γάντια, ίσως επειδή άρεσαν και στον αδελφό της! :?

εγώ πάντως είχα ψάξει αρκετά για τα βλαστοκύτταρα και στην τελική μου απόφαση με επηρέασε ένα άρθρο, που διάβασα στην Καθημερινή, από έναν γιατρό, ό οποίος είναι υπεύθυνος για αυτά κ.λπ. και δεν έδωσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε?

Πινω καφε και... εχω δουλειες! x_x

Μετα λεω να κανω μια τσαρκα με το καροτσι.

Θα παω να παρω αθλητικα παπουτσια στην μεγαλη μου.

Εχει αλλα...δεν ειναι μαρκας!

Με ενοχλει να μην φοραει μη επονυμο σπορτεξ!

Τι αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα είναι για ιδιωτική χρήση....Όλα τα ιδιωτικά μαιευτήρια εδώ στην Αθήνα έχουν δικιά τους τράπεζα βλαστοκυττάρων...Τώρα κατά πόσο είναι πιστοποιημένες και καλές δεν ξέρω....

Πάντως όσες μανούλες γεννάνε σε Λητώ ή Μητέρα μπορούν να φυλάξουν εντελώς δωρεάν....

Κορίτσια δεν ξέρω κατά πόσο είναι αποτελεσματικά τα βλαστοκύτταρα, οι απόψεις διίστανται...Εγώ κράτησα με τη λογική, αν 1/1000000 τα χρειαζόμουν και δεν τα είχα;;;;; :?:?:?:? Θα χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο.....Εξάλλου, όπως μου είχε πει και ο γιατρός μου...Να εύχεσαι να είναι τα μοναδικά χρήματα που δίνεις και δε θες να κάνουν απόσβεση.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!1

σισσιω θα σε καμαρωσω...πρωτη χρονια παιδικο πατε?

εμενα κατι τρεχει με τον μικρο..κατι τον απασχολει..εδω κ 3-4 μερες σηκωνεται κ κλαει το βραδυ..

δοντια χλωμο..16 εχουμε σχεδον ολα τα βγαλαμε..3 φορες κυπνησε δε αντεχα..τη πρωτη ειχε το βηχα..

κ ηθελε στο κρεβατι μας..τη δευτερη ανησυχος κ τον εκανα τη μυξα κ ηρεμησε..τη τριτη απλως γκριναιζε κ πηγαινε περα δωθε :(:lol:

Θούλη πρωτη φορά και φαρμακερή όπως αποδεικνύεται! :evil::evil:

Μπορεί να τον πονούσε κάτι άλλο. Όχ απαραίτητα τα δοντια του. Ή μπορεί απλώς να ήθελε μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!!!!

ασε ερη ασε... σημερα ηρθε μια μαμα στο σχολειο κ μας ελεγε οτι της εκλεψαν για δευτερη φορα 5 γλαστρες!!!! μα ελεος, τι να τις κανουν τις γλαστρες!!!!

χρυσα μη μασας... γερα γερα με τσαμπουκα!!!

αχ θελω κ εγω αναγουλες!!!! :D:D

χρυσα συμφωνω με την αφροδιτη κ τη γωγω για την ξαδερφη σου...

αυτο που θα επρεπε να ειναι η πρωτη της προτεραιοτητα ειναι να ειναι αυτη υγιης.. ο καθενας περναει πολλα, αλλοι πιο δυσκολα, αλλοι πιο ευκολα, αλλα αυτο δε σημαινει οτι επειδη εγω τραβαω κατι θα πρεπει να το παθουν κ οι αλλοι!! ο καθενας κοιταει να ειναι καλα αυτος, κ θα πρεπει να χαρει κ με τη χαρα της δικη σου κ της αδερφης της.. η ζωη γινεται αδικη πολλες φορες..

κ για τις κατινιες μεσα στο σοι.. παντου γινεται αυτο, κ στις καλυτερες οικογενειες!!! απλα αλλοι τα μαθαινουν κ αλλοι οχι!

νατασα καλα θα κανετε με τη δημοσια τραπεζα... αυτο το κιτ το εχετε εσεις κ το δινετε στη γιατρο οταν ερθει η ωρα ετσι δεν ειναι??

εγω το ειχα παρει το θηλαστρο αλλα δεν το χρησιμοποιησα ουτε μια φορα, ουτε απο περιεργεια να δω πως δουλευει.. μου φαινοταν πολυ πολυ σιχαμερο!!! (καλα εδω δεν ηθελα ουτε να θηλασω επειδη σιχαινομουν :lol: ) και ηταν εντελως αχρησιμοποιητο!! αλλα το εδωσα σε εκεινη την κοπελα

ευχαριστω που μου απαντας νατασα στις χαζες αποριες μου!!

σισσιω σε καμαρωνα χτες, με αποσπασματα!! κουκλα εισαι ρε!! φτου σου!! στις φωτο στο φεις χανεις πολυ παντως!!

μελλοντικη μου συμπεθερα υπομονη... θα περασουν σε λιγο καιρο ολα αυτα κ θα νιωθεις πολυ πολυ καλυτερα!!

συμπεθερα φυσιολογικο ειναι... μην ανησυχεις!!

ε οχι ρε γωγω!!!! ειναι δυνατον!!! μα τι ονειρο πηγες κ ειδες???????????

γαμωτο!! τα ονειρα βγαινουν τα αντιθετα, θα σας γκρινιαζω για πολυ καιρο ακομα μου φαινεται... :D

αχ αγαπη παρα πολυ ευχαριστως θα σε βοηθουσα στη μετακομιση.. μενουμε πολυ μακρια ρε γαμωτο..

θα εβαζα κ ενα χερακι κακογουστιας στο σπιτι σου :lol::lol::lol:

αφροδιτη παρτον ρεσυενα τηλεφωνο τον αδερφο σου!!

φρανιτα μπορει να μη ρωταω αλλα παντα σε σκεφτομαι!!

αλλα μην ανησυχεις ουτε εμενα με ψαχνει καμια!! αλλα κατα βαθος μαγαπανε!!! :lol::lol::lol::lol: (λεω εγω τωρα)

σημερα παλι αργησα να ξυπνησω... τι εχω παθει ρε πουστη μου, παντα ακουγα το ξυπνητηρι!!!

λετε να φταιει οτι αργω να κοιμηθω?? πεφτω κατα τις 1.30... αλλα εχω τοσα να κανω για το σχολειο καθε μερα!

αυριο θα παμε στον κουρεα της σεβιλλης της ρουγγερη.. εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ωραιο, θα σας πω εντυπωσεις!!!!

κατι πηρε το αυτι μου οτι στην εκθεση θα κανουν το χωριο του αι βασιλη.. τοχετε ακουσει? ξερετε αν θα εχει κατι να δουν τα παιδια η θα ειναι μονο για αγορες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω κατά πόσο είναι αποτελεσματικά τα βλαστοκύτταρα, οι απόψεις διίστανται...Εγώ κράτησα με τη λογική, αν 1/1000000 τα χρειαζόμουν και δεν τα είχα;;;;; :?:?:?:? Θα χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο.....Εξάλλου, όπως μου είχε πει και ο γιατρός μου...Να εύχεσαι να είναι τα μοναδικά χρήματα που δίνεις και δε θες να κάνουν απόσβεση.... :?:?:?

εγώ είχα διαβάσει ότι τα βλαστοκύτταρα δεν μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε εμείς έτσι και αλλιώς, δλδ τα δίνουμε για κάποιους τρίτους και αφορά μόνο στην λευχαιμία! (....) επίσης μεταξύ άλλων έλεγε ότι όχι όλα τα βλαστ. είναι καλά πολλές τράπεζες τα κρατούν και ας μην είναι καλά για να παίρνουν τα χρήματα......αν βρω το άρθο ξανά θα το παραθέσω!!!!

Ελένη ας τα λέμε καλά,... εμείς γυρίσαμε από την βόλτα μας, η κοπέλα μου κρύωνε μάλλον - τα χεράκια της - δεν πήραμε τα γάντια και δεν είχε κέφια!!!!....λένε ότι το Σαβ/μο θα χιονίσει, για να δούμε!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα μου μπορει να τον ενοχλουν τα δοντακια του κοριτσαρα μου!! αλλα 4 εχει να βγαλει!!!

εμενα παλι γεματος σαλια ειναι, βαρεθηκα πια!!!

εν τω μεταξυ τωρα που εχει αρχισει να μιλαει εχει κ την πιπιλα στο στομα κ μαζευει κατι σαλια!!!!!!!!!!!!!!

ειναι ιου ιου ιουυυ!!! απο χτες σταματησα να του τη δινω τη μερα, μου την εδωσε, ειχε ερθει να με φιλησει και μπηκαν σαλια μεχρι κ μεσα στο ρουθουνι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα μου σε ξεχασα!!!

τι κανεις? τα μικρακια σου?? πως εισαστε?

κ εγω εχω πολλα αρθρα κατα των βλαστοκυτταρων... ειναι ελλειπης η ενημερωση κ οι εταιρειες πατανε πανω στους φοβους κ τα αγχη των γονιων.. ουτε εγω ειχα κρατησει, αν ηταν το παπανικολαου τοτε θα τα κρατουσα. στο επομενο θα τα δωσω στην τραπεζα κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ιου ιου ιουυυ!!! απο χτες σταματησα να του τη δινω τη μερα, μου την εδωσε, ειχε ερθει να με φιλησει και μπηκαν σαλια μεχρι κ μεσα στο ρουθουνι μου!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλέ από το παιδί σου συχαίνεσαι? :shock::o:?

γέλασα πάντως!!!! :lol::lol::lol::lol:

τελικά τι έκανες με τις ανακοινώσεις σου στους γονείς? για το θεατρικό τι θα κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα μου σε ξεχασα!!!

τι κανεις? τα μικρακια σου?? πως εισαστε?

σε συγχωρώ γιατί είσαι η μηχανοδηγός του τρένου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll:

από άποψη υγείας καλά είμαστε τώρα δόξα τω Θεό!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θελω κ εγω αναγουλες!!!! :D:D

:lol::lol::lol: Α ρε Λενάκι τρελοκομείο! Σε πάω πάρα πολυ να ξες..

Υπομονή και όλα θα γινουν. Α! και ηθελα να σου πω ότι εμένα μου φαίνονται πολλοί ρε συ οι δυο μήνες χωρις σεξ.. Θα στρωσει ο Τολης σε κανα 10ημερο και θα μπορείς.. απλά με προσοχή και σε άνετες γι αυτον στάσεις.. :oops::oops: Αχ τι λέω μεσημεριάτικα..! :oops:

ΤαοΤαο μου, το μαλι τοκοψα γιατι το είχα πολυ ταλαιπωρημένο απο αντάυγειες και τέτοια... Εφυγε τώρα το άχρηστο και ειναι σε καλύτερη κατάσταση, κάνω και μάσκες (οταν προλαβω) και τέτοια.. Τώρα τα μακραίνω! Δεν θα τα κοψω πάλι τόσο κοντά...

Χρυσα μου εγώ δεν κατάλαβα για ποιο λόγο γινεται αυτο με τις αδερφές και με τις ξαδέρφες γι αυτο δεν σχολιάζω...

Αφρο αν τελειώσω νωρίς και δεν ξημερωθώ πάλι εδώ, να έρθουμε με τον μικρό να σας πάρουμε και να πάμε σπίτι μας ή να έρθουμε στο δικό σας???

Φρανιτάκι σε σκεφτομαστε βρε! Αφου ξέρουμε ότι το πιο πιθανό είναι να μπεις μια φορά τη μέρα ...

Ρε συ συμπεθέρα κ εσυ παράπονα?

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...