Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Ναι ναι Αφροδίτη μου να βρεθούμε! Ποτε μπορεις?

Απλά επειδή έχω την δουλειά, θα με βολευε 6.30 - 7 τις καθημερινές..

Να σε πάρω τηλ το απογευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Τί κάνετε;;;;

Εμείς είμαστε οικογενειακώς στο σπίτι! Ο μπαμπάς δουλεύει το απόγευμα οπότε τώρα τον απολαμβάνουμε στο σπίτι. Λέμε σε λίγο να πάμε στο Παπανικολάου να πάρουμε το κιτ για τα βλαστοκύτταρα. Αποφασίσαμε να τα κάνουμε τελικά δωρεά στη δημόσια τράπεζα. Μήπως και βοηθήσουμε κανέναν συνάνθρωπο. Εγώ τρώγομαι να πάω στην αγορά... Από χθες που είμασταν στο κέντρο και χαζέψαμε βιτρίνες μου χει κολλησει. Αφήστε που δεν έχω πάρει ακόμη φωτιστικό για τη μπέμπα και έχω ψάξιμο πάλι.

Θα κρατηθώ όμως, θα παώ την άλλη εβδομάδα με την ψηλή και άχαρη... :lol::lol::lol:

Το θήλαστρο το χρειάζομαι γιατί το δικό μου τα έφτυσε από την πολύ χρήση. Είχα το mini electrik και το ρήμαξα. Το χρησιμοποίησα για τράπεζα , για να αφήνω γάλα όταν πήγαινα στη σχολή να δώσω μάθημα, όταν ήθελα να βγω και όταν ήθελα να κοιμηθώ λίγο παραπάνω και μπορούσε να κρατήσει την Ειρήνη ο Δημ.

Χρύσα το είδα το πμ σου! Να σαι καλά! Θέλω όμως να αγοράσω ένα ρε συ.

Νατάσα εσύ θα το ξαναχρειαστείς;;; :lol::lol::lol::lol:

Λένα η γαλουχία πάλι θα πρέπει να περάσει καιρός για να εδραιωθεί. Απλά σίγουρα δεν θα υπάρχει θέμα μειωμένης παραγωγής. Αντιθέτως ίσως αντιμετωπίσω θέμα υπερπαραγωγής. Και στην Ειρήνη πάντως δε ζορίστηκα, είχα υπερπαραγωγή που τη ρύθμισα.

Αναστασία μου τσαχπινομάνα! Το βρήκες βρε!!!! Γιαυτό δε με χωνεύουν...

:D:D:D Μήπως να μη σου ξαναμιλήσω;;;

Θου καλοί οι λουκουμάδες;;; Ελαφρύ γλυκάκι για βράδυ είναι πάντως... :mrgreen::mrgreen:

Αναστασία πως είναι ο Σπύρος σήμερα;;;

Περαστικά σας μανούλα. Και άλλο κακό να μη σας έβρει.

Λίνα πολλά φιλιά!

Σισσιώ καλή δουλειά και καλό κουράγιο...

Η Χαριλίνα πως είναι;;;

Αφροδίτη από αναγούλες πως πας;; Τί έγινε με τον αδερφό τελικά;;

Δημητρούλι ματσ μουτσ!!!!

Παναγιώτα που είσαι καλέ;;;;;;;;;;;;

Έρη χόρτασες για τα καλά ύπνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα αμα θες να αγορασεις..εχω να σου προτεινω ενα καλυτερο...ειναι κομματακι πιο ακριβο αλλα ειναι πολυυυυυ πιο καλο..

Λεω για το Lactaline Personal της Ameda...εγω το χρισημοποιησα και πριν την εδρεωση της γαλουχιας και ηταν πολυ πιο καλο..ενω το σουινγκ μου πληγωσε τις θηλες αυτο ηταν κλασης ανωτερο εχει ρυθμιση εντασης και ταχυτητας ξεχωριστα και γινετε διπλο..και τα εξαρτηματα του ειναι συμβατα με τα μεγαλα που εχουν στις περισσοτερες κλινικες...

Μιτσακι κουμπαρουλα μου χαλια και εσυ ε;;

πωπω...περαστικα μωρε..

μια μεγαλη αγκαλια απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον αδερφο μου δεν εχω εξελιξεισ σημαντικεσ .

του τα ειπαι ενα χερακι η μαμα μασ και στεναχωρηθηκε πολυ .....με πηρε ενα τηλ προχθεσ αλλα ηταν κλειστο απο μπαταρια ....δεν πηρε ουτε στο σταθερο ,ουτε τισ επομενεσ μερεσ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω όρεξη για δουλειά σήμερα, θέλω να πάω για καφέ και βόλτα στα μαγαζιά, πως θα γίνει να φύγω από την δουλειά?????????????????????

Νατάσα εγώ το θήλαστρο θα το ξαναχρειαστώ μόνο αν οι γκαστρίτιδα που κυκλοφορεί στο τρενάκι είναι κολλητική και με κολλήστε (πράγμα που δεν εύχομαι βέβαια) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οπότε το θήλαστρο είναι όλο δικό σου να το απολαύσεις. Άντε ευκαιρία να πιούμε και καφεδάκι πριν γεννήσεις :D

Επίσης χαίρομαι πολύ για την απόφασή σας να κάνετε δωρεά τα βλαστοκύτταρα με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη κι εγώ τα έχω δωρίσει ;)

Λινάκι όλα καλά πέρασε η παλιο ίωση?????????

Χρύσα δεν στέλνεις κανένα γλυκάκι από εδώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο να υποθέσω ότι η νύφη σου είναι Κατερίνα??????????

Έρη, Σισσιώ τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα γεμμυστη και εμεις τα ειχαμε δωρισει..τωτε στην Ακαδιμια Αθηνων γιατι δεν λειτουργουσε ακομα στο παπανικολαου...λειτουργεισε μερικους μηνες αργοτερα...γκρρρρ

Νατασουλα ελα..ολα δικα σου..απόλα εχει ο μπαξες..χειροπητα πιτακια....τριγωνα...δευτερο κερασμα..οτι θες!!!

ΑΑΑ ξεχασα να σας πω τη ζημια εκανε χτες ο Χ...μαγειρευα ειακα κριθαρακι με κρεας στην κατσαρολα..και το ειγα να σηγοβραζει για να μη κολλησει..ε λοιπον το σκατουλι πηγε και μου γυρησε τον διακοπτη στο 9...μεχρι να το παρω χαμπαρι- γιατι εχω βαλει το μεταλλικο γυρω γυρω για να μη μου φτανει κατσαρολες- αρπαξε απο κατω και εκανε κρουστα

δευτερη φορα που κεγιετε η συγκεκριμενη κατσαρολα...ελεος..

ΟΚ νοστιμο εγινε..2 πιατα εφαγα χτες και το βουβαλισιο κρεας πολυ μαλακο και τελειο..αλλα πρεπει να πλυνω την κατσαρολα..γκρρρρ ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας από το πρωί τώρα κάθησα για να σας γράψω και σε λίγο φεύγω πάλι για να πάμε ΣΜ να ψωνίσουμε το σημερινό μας φαγητό!!!!

έχω πολλά νεύρα, μου την δίνει το σύστημά τους και μη ευεληξία τους!!!! :evil::evil::evil: καθόλου εύκολοι άνθρωποι!!!! :evil::evil:

η μικρή χθες κοιμήθηκε παρέα με το καινούργιο της σκουφάκι και γάντια!!! :lol::lol::lol::lol: εννοείται ότι δεν το φορούσε (για όσους αναρρωτήθηκαν!!!) ;):roll::roll::roll:

Συμπεθέρα καλά είμαι ευχαριστώ! εσύ γιατί είσαι στα down σου? εξαιτίας των προβλημάτων με το Τορόντο? σιγά σιγά θα γίνουν όλα, μην αγχώνεσαι......βέβαια και μένα μου την σπάει η τόοοοοοση γραφειοκρατεία!!! :evil::evil:

Χρύσα απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου, είναι η συμβουλή μου, ψάξε, διάβασε, βρες όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι για φυσ. τοκετό μετά από καισαρική και τέλος το άγχος!.....εγώ δεν είχα καθόλου άγχος, μόνο που έκλαψα λίγο πηγαίνοντας στο μαιευτήριο γιατί σκέφτηκα "αν μου συμβεί κάτι, τι θα γίνει ο Λουκάκος μου?" όταν όμως, έφτασα στην κλινική τέλος συγκεντρώθηκα στον τοκετό γιατί το χρωστούσα στην μικρή μου, ήμουν υπεύθυνη για αυτή, η ζωή της εξαρτόταν από μένα, με τέτοιες σκέψεις συνέχισα και σε λίγα λεπτά ήρθε στον κόσμο το μπουμπουκάκι μου!!! μέσα σε μισή ώρα από την άφιξή μου στο νοσοκομείο!!!! ;) , όλα καλά λοιπόν!!!! :)

... αλλα με μια πονηρια απο μενα...του ειπα οτι θελω να παω τουαλετα κ να με περιμενει (το κανει παντα το αγορι μου) εγω φταιω που τον πηρε ο υπνος περιμενοντας??? ;) !

το ίδιο έκανα και εγώ στην κόρη μου, γκρίνιαζε, ανοίγω την πόρτα και της λέω θα έρθω σε λίγο εντάξει? και μου λέει "ναι", ε τελικά την πήρε ο ύπνος!!!!, πήγα μετά για να σβήσω το φως!!!!

αυτά και όντως το τρενάκι τρέχει πάρα πολύ!!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τουλάχιστον εσένα σου δινάμωε μάτι που είχες κατσαρόλα πάνω, εμένα άναψε μάτι που πάνω είχα μια πετσέτα και πήρε φωτιά :o:o

Για πες για το βουβαλίσιο κρέας θέλει πολύ ώρα βράσιμο?

Αργυρώ τόσο πολύ της άρεσε το σκουφάκι και τα γάντια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον το ειχ ακοψει σε μετρια κομματια και εκανε 1 ωρα και 40 λεπτα βρασιμο..η μανα μου ομως σε χυτρα ταχυτητας το εκανε λουκουμι σε 45 λεπτα..

Εμενα μου αρεσε..αλλη φορα- γιατι μου φερανε 2 κιλα και μαγειραψα το 1 θα το κανω με χυλοπιτακι απο βουβαλισιο γαλα στο φουρνο ομως..θα παρω τη χυτρα της μαμας θα βρασω το κρεας και θα το βαλω στο φουρνο με το χυλοπιτακι..μαλλων στη γαστρα..

μ'αρεσε παντως το γιουβετσι..εφαγα 2 πιατα χτες η λαιμαργη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες...Τι κάνετε;;;Εγώ κλασικά δουλειά....Χθες γύρισα σπίτι, πακέταρα και άλλα πράγματα και σήμερα θα έρθει και η μανούλα μου να βάλει ένα χεράκι.... ;););););)

Η Ιώαννα μου είναι καλά...Τρέλα!!!!!!!Θέλω να σας ρωτήσω....Τις τελευταίες ημέρες που φτιάχνει κανονικές προτασούλες και χρησιμοποιεί κανονικότατα ρήματα, κάνει το εξής...Όταν αναφέρεται στον ευατό της συνήθως λέει "Μπαμπάς φιάει Ιωάννα" ή "Ιωάννα πίνει γάλα"....Είναι φυσιολογικό;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Που μιλάει σε τρίτο πρόσωπο;;;;;;; :roll::roll::roll: Εντάξει, λέει και άσε με ή πίνω ή τρώω, αλλά πολύ γ' πρόσωπο ρε κορίτσια..Σε εμάς τα λέει κανονικα..'"Μαμά δίνεις αυτό;;;" ή "Σήκω" κλπ...Για πείτε οι έμπειρες... :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασάκι πολύ χάρηκα με την μπουμπού σου..Κορίτσραρος θα βγει.... ;););) Έχω κι εγώ το swing αλλά επειδή εγώ το χρησιμοποιούσα 6 φορές την ημέρα και έβγαζα τόσο γάλα, τα έπαιξε...Στη 2η μπουμπού δε νομίζω να αγοράσω καινούριο... :?:?:?:?

Θου κι εγώ λουκούμαδες!!!!!!!!Πεθαίνω...

Αρτζι, Χρύσα, Αφρο, Έρη, Λένα, Βένι, Νατασούλα, Ελένη, Λίνα, Μαρία, Αναστασία και όποια άλλη ξέχασα τις καλημέρες μου...Θα επανέλθω... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα!

Νατασα μου η Χαριλίνα μου είναι καλύτερα. Αφου παίρνει αντιβίωση της έπεσε και ο πυρετός και όλα. Ταλαιπωρήθηκε πολύ το καήμενο μου. Μας έχει τσακίσει ο παιδικός. Δεν είχε αρρωστήσει δυο χρόνια το παιδί ρε κορίτσια τωρα με τον παιδικό, μας έγινε συνήθεια. Ελπιζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα.

Νατασούλα και εγω καπως έτσι νιώθω σήμερα... Θέλω βόλτα στα μαγαζιά, αλλά δεν έχω μία!! κλαψ κλαψ σνιφ... :cry::cry::cry:

Χρύσα παιδί μου ηρέμησε λίγο! Σε βλέπω λίγο ταραγμενη να το πω, μπερδεμένη να το πω, κάπως να το πω...

Πάντως χαίρομαι που θα μείνω έγκυος μετά απο εσάς, γιατί θα με στηρίζετε και θα νιώθω πιο ασφαλής! :D:D

Σήμερα γιορτάζει η αγαπημένη μου μανούλα! Χρόνια πολλά μανούλα!

Εχθές συμμετείχα στην πρώτη ελληνική ιντερνετική εκπομπή για γονείς και παιδιά. Ήταν πραγματικά πολύ όμορφη εμπειρία.

Η Ολιβια μου έκανε την τιμή να με προσκαλέσει και δεχτηκα με πολύ χαρά. Το eimaimamatv είναι γεγονός και ευχομαι να πάει καλά, γιατί την πιστεύω την εκπομπή και πιστέυω και στην Όλιβία. Ε καλά εντάξει μη βαράτε και επειδη είναι καλή μου φίλη!! :D:D:lol::lol::lol:

Αν θέλετε να τη δείτε τη χθεσινή εκπομπή, θα ανέβει αύριο στο μπλογκ της Ολίβιας!

Έρη τα φιλιά μου! Σ' ευχαριστω για τα καλά σου λόγια!

Φιλιά σε όλες τις φίλες μαμαδες του τρένου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες...Τι κάνετε;;;Εγώ κλασικά δουλειά....Χθες γύρισα σπίτι, πακέταρα και άλλα πράγματα και σήμερα θα έρθει και η μανούλα μου να βάλει ένα χεράκι.... ;););););)

Η Ιώαννα μου είναι καλά...Τρέλα!!!!!!!Θέλω να σας ρωτήσω....Τις τελευταίες ημέρες που φτιάχνει κανονικές προτασούλες και χρησιμοποιεί κανονικότατα ρήματα, κάνει το εξής...Όταν αναφέρεται στον ευατό της συνήθως λέει "Μπαμπάς φιάει Ιωάννα" ή "Ιωάννα πίνει γάλα"....Είναι φυσιολογικό;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Που μιλάει σε τρίτο πρόσωπο;;;;;;; :roll::roll::roll: Εντάξει, λέει και άσε με ή πίνω ή τρώω, αλλά πολύ γ' πρόσωπο ρε κορίτσια..Σε εμάς τα λέει κανονικα..'"Μαμά δίνεις αυτό;;;" ή "Σήκω" κλπ...Για πείτε οι έμπειρες... :roll::roll::roll::roll::roll:

Φυσιολογικότατο

Σε αυτή την ηλικία όλα έτσι μιλάνε. Δεν καταλαβαίνουν ακόμη το εγώ, εσύ, αυτός

Τη ρωτάω "Τινος είναι τα παππουτσάκια αυτα?" "Ντεντούλας είναι" λέει :lol::lol::lol:

Όταν τρωω κάτι φωνάζει από μακρυά "Και θυ και θυ και θυ!!!" και τρέχει

Τώρα τελευταία φωνάζει και Γω ΓΩ Γω!!!!!

Με παίρνει τηλ και λέει "ΠΟυ θαι μαμα?? Πότε θα θειθ?? Μαμα είναι ΤΕΛΙ" χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δε θέλω να δώσω πολλά. Απλά θέλω κάτι καλύτερο από το mini μου έτσι κιαλλιώς μ'είχε βολέψει.Άσε που έχω όλα τα σύνεργα και έξτρα μπουκαλάκια κλπ για τα medela.

Aφροδίτη να μιλήσετε...

Να τον πάρεις τηλ και να του πεςι τί σε πείραξε.

Νατασούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!

Θα μιλήσουμε στο τηλ...

Δε λένε όμως μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλη κουβέντα μην πεις...

:lol::lol::lol:

Γωγώ και η Ειρήνη έτσι έκανε στην αρχή! Είναι φυσιολογικό! Τώρα έχει αρχίσει να λέει εγώ εσυ κλπ.

Σισσιώ εγώ δε σε είδα...

Θα σε καμαρρώσω όμως όταν ανέβει όπως λες! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβηκε η εκπομπη...εδω στο γραφειο δεν εχω φλασ για να τη δω..οποτε θα τη δω απο το σπιτι

Σημερα εμαθα κατι οπυ με εκανε λιγο σκεφτικη...

θα σα ςπω γιατι και να μου πειτε τη γνωμη σας.

Εχω μια ξαδελφη η οποια πασχει απο λεμφωμα τυπου χοδκινσ την οποια προλαβανε στο τσακ και εκανε χημιοθεραπιες κλπ..

ειχε χωρισει τον πρωτο της αντρα μετα απο 4 μηνες γαμου και παντρευτηκε δευτερη φορα πριν 5 χρονια περιπου και μετα απο 2 μηνες γαμου εμαθε την ασθενια της..ειναι 33 ετων..

εχει μια αδελφη η οποια ειναι 37 ετων και εχει 2 κορες 17 και 15 ετων...

Η μεγαλη αδελφη εμεινε εγγυος σε τριτο παιδι και το επεδιωξε..

Γεννικα να σας πω πως η μικρη ηταν γεννικα πολυ αδικημενη απο τη μανα της και τωρα εχει μια περιεργη αντιδραση ζηλιασ..

Η θεια μου παντα βοηθουσε και πολυ μαλιστα τη μεγαλη κορη και οικονομικα και ουσιαστικα δουλιες κλπ..

ουτε η μεγαλη σφιζει απο υγεια γεννικα και τα οικονομικα τους δεν ειναι και τα καλυτερα δυνατα...

Εγω στεναχωρηθηκα για την μικρη μου ξαδελφη και το θεωρισα λιγο φαουλ..

ειναι σχεδων βεβειαο οτι θα δυσκολευτει να κανει παιδι - της ειχε πει τωτε η αιματολογος πως ακομα δεν της δινει το ΟΚ γιατι ισως να επαναενεργοποιηθει η ασθενια κλπ κλπ κλπ

Η Μικρη εχει θυμωσει λιγο ειναι αληθεια...και στεναχωρηθηκα γιατι της αξιζει να ευτυχισει στη ζωη της, ειχε τραβηξει πολλα...δεν ξερω..

ο καθενας βεβεια κανει τη ζωη του και προς θεου δεν κατακρινω..αλαλ ρε παιδια..εσας πως θα σας φαινοταν αν η αδελφη σας επεδιωκε να κανει κι'αλο παιδι ενω εχει ηδη 2 μεγαλα και εσεις δεν θα μπορουσατε να κανετε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου εμένα μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι έχοντας δύο τόσο μεγάλα παιδιά, αποφασίζει να κάνει 3ο....Δεν ευθύνεται η ίδια για την ασθένεια της αδερφής της...Και ηξαδέρφη σου που είναι άρρωστη είναι λογικό να ζηλεύει, αλλά το μόνο που πρέπει να την ενδιαφέρει τώρα είναι να είναι καλά στην υγεία της και τίποτα άλλο....Και να σου πω την αλήθεια, εγώ στη θέση της θα φοβόμουν να κάνω παιδί έχοντας περάσει την παλιαρρώστια και έχοντας κάνει χημειοθεραπείες...Δεν ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να έχει το μωρό.... :roll::roll::roll::roll: Γιατί δεν εξετάζει το ενδεχόμενο να υιοθετήσει ένα παιδάκι;;;; :roll::roll::oops::oops::oops:

Εμένα δε μου φαίνεται κακό που η μεγάλη ξαδέρφη θέλει να κάνει και 3ο παιδί... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εμενα μου φαινετε κακο..καθε αλλο ηθελε παντα παιδια και επρεπε να το κανει νωρητερα κιόλας αλλα για δικους της λογους που δε με αφορουν δεν το εκανε...εκανε και τα δυο με καισαρικη και ειχε μαγαλα βρεφη..πανω απο 4 κιλα εκαστο, ειναι ηδη υπερβαρη εχι αδυναμιες και αναιμια ..δεν ξερω..

βλεπω τη μικρη που ειναι ηδη χαλια...ειχε πει στη μαμα της..αραγε εγω οταν θα ειμαι στην θεση της θα με βοηθασ;;;..δεν ξερω..εγω στεναχωρηθηκα..για τη μικρη κυριως...καταλαβαινω απολυτα την αναγκη της να γεννησει ενα παιδι..εχει τραβηξει πολλα στη ζωη της..ο πρωτος γαμος ηταν αστα να πανε..και προπερσυ ο πρωην αντρας της σκοτωθηκε σε τροχαιο και ειχε πολυ εντονο προβλημα με την νεα της πεθερα που ποτε δε συγχορεσε το γιο της που πηρε διαζευγμενη γυναικα κλπ..

δεν ξερω...και εγω αν ημουν στη θεση της θα με πειραζε πολυ..

αμα δε μαθει πως και εγω ειμαι εγγυος...αφιστε το,,,

με βλεπω να πηγαινω καθε ΣΚ με τον Χ για να παιζει μαζι του και να ξεχνιετε..τον λατρευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια!!! Χρυσα το να κανει παιδί τριτο η ξαδερφη αφορα αυτή και τον αντρα της !! δεν καταλαβαίνω γτ αυτή η αντίδραση απο την αδερφή ?θα επρεπε να χαίρετε οχι να αντιδρά ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!

Λοιπον το επομενο τενο θα το ανοιξω εγω που καιω μαζουτ!!!! :lol::lol::lol::lol: Ηταν το μονο τρενο που πηγαινε αργα και μπορουσα να το παρακολουθησω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα μου ξεκιναω απο σενα!!!Καταρχην κουραγιο με τις παλιοαναγουλες.

Κοιτα να δεις.Δεν υπαρχουν ορια στο ποτε μια γυναικα θελει να κανει παιδακι.

Οχι, δε θα κατηγορουσα τη μεγαλη αδερφη.ειναι δικαιωμα της αναφαιρετο !!!!

Στενοχωρηθηκα ομως για τη μικρη!!!Κριμα και ειναι νεα κοπελα.Μπορει ομως αργοτερα να της δωσουν το οκ και να κανει παιδακι.

Προχθες εμαθα οτι η κορη ενος πολυ φιλου της πεθερας μου γενναει κοντα με μενα στα 45_φευγα παρακαλω, το 1ο παιδι μετα απο πολλα χρονια εξωσωματικης!!!Αρα ποτε δεν ειναι αργα!!!!!

Σισσακι στο ειμαιμαμα θα μπουμε να σε καμαρωσουμε;;;;

Ελενη τι γελιο εριξα ρε συ με τον αντρα σου!!!Αχ ετσι λεει και ο δικος μου. " Ο αντρας θελει 2 πραγματα.Να του καθεσαι και να μη του τη σπας" :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

Νατασουλα η Ελενα κοιμαται μονη της πια ε;;;Αχ, μονο ο δικος μου ο αλητηριος δε θα κοιμηθει ποτε!!!!!

Αργυρουλα αγορι εχω ρε!!Εχω δει και την πουληθρα στον υπερηχο!!! :D:D

Γωγω καλα πακεταρισματα.Ευτυχως δεν κανει τρελα κρυα ακομη!!!!

Ρε Λενα αυτο με τις μπουγατσες δεν ηξερα να πρεπει να γελασω ή να κλάψω;;; :? Παντως αν ημουνα εγω θα αγοραζω κανα ταψακι.

Νατασα τελεια ρε τα νέα με τη μικρη.Πω πω θηριακη θα βγει και αυτη ε;;;Εγω τη Δευτερα εχω γιατρο.Παντως ρε φιλεναδα αυτο το μωρο πολλες καουρες μου φερνει.Και να δεις που θα ειναι φαλακρο. :geek: Στο Νικολα δεν ειχα τπτ και βγηκε με μαλλουρα.

Μητσακι μου αρχισαν τα οργανα ε;;Κουραγιο ρε κοριτσακι μου.

Αφρο,Αναστασιες,Λινα πολλα φιλακια. :x:x

Θουλιτσα(αμαν με τους λουκουμαδες :evil::lol::lol: ) ,Ερη,Νατασουλα,Μαρια Ιωαννα καλη δουλιτσα ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε Χρυσα.Εχει περασει πολλα. :(:( Αλλα τι να κανουμε;;;Η ζωη προχωραει και δε μπορουμε να κατηγορουμε τους αλλους για αυτα που δεν εχουμε εμεις. :?

Ευχομαι να μεινει εγκυουλα συντομα. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω την καταλαβινω την μικρη πραγματικα ισως να με στεναχωρουσε και εμενα που θα επεδιωκε να κανει παιδι δεν ξερω..

παντως εγω παντα ελεγα στη μεγαλη πως αφου θελει τριτο να το κανει...κακως το καθηστερισε τοσα χρονια..

Μακαρη αυτη το φορα να κανει αγορι που λυσσαξε ο αντρας της...χιχιχιχιχι.

Παντως αυτη ειναι παλια καραβανα...εχει και τις μεγαλε ςνα τη βοηθανε τι αλλο θελει...

Απο την αλλη σκεψου..εχεις δυο μεγαλα που θα σου φυγουν απο το σπιτι..τσουπ κανεις και ενα μικρο...χιχιχιχι

χαχαχα..παναγιωτα να εισαι σηγουρη..ο Χ απεκτησα παλια μετα απο 6 μηνες..και ειχα καουρεςςςςς αστα να πανεεεεε μονο με λητρα γαλα ξελαφρωνα..

αλλα οταν γεννηθηκε ηταν φαλακρο τελειως..μετα απο 3 μηνες απεκτησε ενα μινι τσουλουφακι μπροστα και μια μινι ουριτσα πισω..

αμαλλι εχει τωρα μετα απο 1,5 χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na pw bre xrusa ...stenaxoriete giati tha gennithoun mwrakia ?

as zitisei na to baftisei na ginei pneumatikh mama tou mwrou .

ok o kathenas koubalaei ton diko tou stauro alla den thimoneis metous alous giati mporoun kai theloun kai kanoun paidia ....wpidi den mporei authn den prepei na kanei kanenas ?!!!!!

h skeutete "afou adikithika egw sthn zwh na adikithoun kai oi aloi "

oso kai na se ponaei pou den mporeis na kaneis paidia ,enas anthropos pou agapaei genika ta paidia kai den mirolatrei mono xerete me ta paidia twn alon giro tou .

ok einai ena thema pou thn ponaei alla den ftene oi aloi tipota ,oute kai kanoun tipota gia na thn pligosoun .

prepei na to diaxiristei monh ths kai oxi na fortonei tous giro ths ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ..εχετε δικιο δεν μπορω να πω..αλλα ..αυτη περιμενε πως στην τελευταια αξονικη θα της δωσουν το ΟΚ αλαλ δεν...και η μαμα μου - ξερει προσωπικα την κυρια που της κανει της αξονικη- και μεσω αυτης εμαθε οτι δυσκολα θα της δωσουν καποτε και ενα το ΟΚ..και αν θα της το δωσουν θα ειναι μονο με εξοσωματικη κλπ κλπ..

εντωμεταξυ σκεφτηκα και το αλλο..πολλες τωρα θα ζηλεψουν τη μεγαλη και θα τη γλωσοφανε...

θα πω τη θει αμου να μαζεψει κυριως τη δικη της γλωσσα και να μη πει τιποτα και πουθενα και αρκετο καιρο..ειναι κριμα γιατι η συγκεκριμενη ηθελε τριτο παιδι..ισως τωρα να ηταν η καταλληλη συγκυρια να κανει.

Παντως θα γινει χαμος στο σοι..πωπω..και δεν μπορω αυτε ςτις κατινιες

Η μανα μου οπως και στον Χ θα το πει παραεξω οταν θα ειμαι κοντα στους 5 μηνες και ολο αυτο το διαστημα δεν θα πολυεμφανιζομαι..

αχ πρεπει να βρω και εναν τροπο να το φερω μαλακα στο γραφειοοοοοο...νταμπλας θα της ερθει της κοπελα που με αντικαθιστα...

καμια ιδεα;;;;

Γιωτα που εισαι ρεεεε

Θα παω στα Ορχεστρα να παρω Χρ δωρα στα βαφτηστιριθα..θες να σου βγαλω καρτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...