Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Υπολογίζω για 3-4 ετών παιδάκι

Κλείνει τα 3 11 Δεκέμβρη

Θα ρίξω μια ματιά έξω σήμερα που θα βγω όταν ξυπνήσει ο σίφουνας =))

Και σε άλλα μαγαζιά που πήγε η μαμά μπυ της είπανε δύσκολο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε θα τρελαθώ

ακούω ειδήσεις

ένας εφοριακό παίρνει σήμερα 3500 και με το ενιαίο μισθολογιο πάει στα 1700

Τι μισθοί είναι αυτοί ρε παιδιά ούτε τα ονειρευόμουν ποτέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ηρεμισε λιγο και σταματησε ο πολυυυ δυνατος βηχας

μεχρι πριν λιγο εκλαιγε με σπαραγμους

αντε να δουμε τι θα γινει..ελπιζω να αποφυγουμε τα χειροτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω και εγώ σουβλάκι!!!!!

Ένας εφοριακός έπαιρνε 3700€ και πόσα άλλα κατω από το τραπέζι..... Οπότε και με τη μείωση του μισθού δεν θα υπαρξει ουσιαστική μείωση στα έσοδά του. Το πολύ πολύ να αυξήσουν τη μίζα για να καλύψουν τη διαφορά!!!!

Και το πεϊνιρλί δεν με χαλάει τώρα που το ξανασκέφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αθηνα..μη μο το χαλς..εγω εβλεπα εσενα μεσα στην τρελη χαρα και στα χαμογελα και απαιρνα κουραγιο...αχ δεν ειμαι καθολου καλααααααααα!!!!!!!!!!!!

Ρε σεις μη μιλατε για φαγητο..ειπαμε δεν κανει να παχυνω

λετε να χτυπισω καμια μασκα για βαθυ καθαρισμο...

βασικα θελω να χτυπισω μια πιτσα με κοκα κολα...και μετα εναν 10ωρο υπνο...και στο μεσοδιαστημα καποιος να σφουγγαρισει την κουζινα και το γραφειο..και να σηδεροσει το ορος πατατα...α..και ενα ρετουσαρισμα στο μπανιο πλιζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά ήταν η γέννα! Στην πράξη δεν ήταν κάτι το ζόρικο! Οι αναπνοές με έσωσαν, είχαμε χαβαλέ με τον άντρα μου και τη μαία. Μόνο όταν ήρθε η ώρα να σπρώξω φοβήθηκα και κακώς έκανα. Αν ήμουν πιο ψύχραιμη θα είχα γλιτώσει μια ώρα υστερίας!!!!

Να βλεπεις τα δικά μου καμώματα και να παίρνεις παράδειγμα! Όχι υστερίες την ώρα του τοκετού. Με τσαμπουκά θα πας όταν έρθει η ώρα και θα το φτύσεις σαν κουκούτσι! Αλλά τι τα λέμε από τώρα; Έχεις μπόλικο χρόνο! Φάε πίτσα, άσε την κοκα κόλα και άραξε... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα αμα παω για φυσιολογικο..επισκληριδιο δεν κανω..οχι δεν το παιζω ηρωιδα....αλλα θα την παθω την υστερια τοτε..και αντιο φυσιολογικος..αμα δε δεν μου κατσει για φυσιολογικο..δεν ξερω..θα κανω εισπνοες..και να φανταστει κανεις πως στον Χ ειχα παει σαν μοσχαρη στη σφαγη με απολυτη ηρεμια....φεεεεττττααααα...στην κοσμαρα μου..ακουγα κατι ουρλιαχτα απο μεσα..αλλα εγω ετοιμαζομουν για χειρουργειο με χαμογελα...μου κοπηκε βεβεια μετα...αχχχχχ...δεν ειμαι καλα σας λεω...

Ετσι μουρχετε να μετακομισω στην ξαδελφο μου στο Μοναχο και να γεννισω εκει..χωρις πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrusa mhn se fobizei o fusiologikos ...mpeneis ston xoro kai xoreueis .....

egw sthn prwth gennisa me episkliridio kai den perasa tous ponous gia 4 wres ws stis eksothiseis ...stis eksothiseis ta katalabena ola giati eixe figei h epidrash ....etsi eprepe gia na mporw na sinergastw .

tora na pw oti fobame ligaki pou den tha kanw episkliridio ...oxi oti den thelw alla perikopes sto dimosio :twisted: ...alla mou eipai giatros oti tha kratisei sigoura ligotero o toketos epidi einai deutero ...alla kai palu otan arxisei to ntabantouri mpeneis sto xoro kai xoreueis den kathese na skeutese poso ponas kai an ponas ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Χρυσα.Μη κανεις ετσι ρε πουλακι μου.Ολα καλα θα πάνε.

Και γιατι να μη κανεις επισκληριδιο;;;Εκτος αν απαγορευεται στο vbac.

Εγω εκανα και δεν καταλαβα τιποτα .Στην κοσμαρα μου.Και μια χαρα τα ενιωθα τα ποδια μου και το κατω μερος του σωματος μου.

Ρε σεις κοριτσια ευτυχως δηλαδη που εχουμε και κατι ελιες και κατι χωραφακια και θα τρωμε ζαρζαβατικα. :(

Στην Αργεντινη ειχαν κανει παυση μισθων και δεσμευση μετρητων.Αν το κανουνε και εδω ......... :?:?:?:?

Μωρε τρελη Ελενη που τον ειδες το Χειμωνετο;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Γ. παει να δει το βαζελο και εγω με το ν. να ειναι στο σβερκο μου!!!!Αααααχχχχχχχχ!!!!!

Καλο βραδυ να εχουμε αν και με αυτα που διαβασα θα βλεπω οτι γενναω μονη μου το μωρο να μη πληρωσω.(και δεν αστειευομαι δυστυχως :oops: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα αμα κανω επισκληριδιο..θα παθω παλη κριση πανικου..και δεν το θελλω...

δε με νοιαζει ποσο θα ποναω..αρκει να γεννισω, να δω το μωρο μου να ειναι γερο και υγειες δε με νοιαζει τιποτα αλλο..ειλικρινα...

αλλα αμφιβαλλω αν οποιοςδηποτε γιατρος Αυγουστιατικα θα με περιμενει να γεννισω φυσιολογικα..στανταρ θα μου πουν δεν εχεις πολλες πιθανοτητες..ξαπλα να σε σφαξουμε να τελειωνουμε...

πωπω..σαν Αγελαδα για σφαξημο θα αισθανομαιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε!

Αφού φάγαμε και ήπιαμε και το ποτάκι μας!

Πολύ το χαίρομαι το κέντρο κάθε φορά που κατεβαίνουμε!

Στο θέμα μου τώρα....

Την είδαμε την μπέμπα!!!!!

Όλα καλά! Μακριά πόδια έχει το καμάρι μου και από βάρος σκύζει. 2730gr!!!!!!

Eπόμενο ραντεβού στις 22/12 αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τότε. Τότε θα δει τράχηλο κλπ με το χεράκι. Αν πάλι δεν γεννάω το αργότερο 3/1 θα μπω για ελεγχόμενη πρόκληση. Οπότε μπορεί να μας βγει και το 2011 η μπουμπού!!!

Αυτάάάάάά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καληνυχτα, ειμαι κομμάτια.. δεν αισθάνομαι καλά τελευταία..

Εμένα μου άρεσε η εκπομπή.. Καλή φάση..

Φιλάκιαααααααα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφφφφφφφφφφφφφ

εφαγα κ εσκασα κ υσηχασα...πφφφφφφφφφφ

εκανα λουκουμαδες...γιατι γινονται λαδερη?>?εβαλα χαρτι απο κατω..

α νατασα ξες γιατι του πετυχα ε?????????τους σταυρωσα φυσικα :lol::lol::lol::lol:

καλυτερα να βγει το μωρο φετος για να κερδισει χρονια..αλλα με συμφερει του χρονου για να πανε με το δικο μου ιδιαα ταξη :D:D:D:D:D:D:D:D

επσιης γιωτα θα φας ξυλο που σκεφτεσαι διαζυγια κ βλακειες...

χρυσα εσυ θα τις φας σιγουρα...καλε απο τωρα σκας??????????????κ γιατι παρακαλω δε θες να κανεις με τιποτα επισκληριδιο?εγω αν κανω θα ζητησω να αισθανομαι τα ποδια μου..οχι σα το θοδωρη που δε καταλαβαινα τιποταααα.φρικη

που ειναι η σισσιω?δε καταλαβα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Τελεια Νατασακι μου!!!Ποσο ηταν η μπουμπου την τελευταια φορα?Ποσο πηρε?

Τοσο ηταν κ η δικια μου περιπου!Κ βγηκε σχεδον 3800!!!

Μ'αρεσει που ειστε τοοοσο χαλαροι κ εσυ κ η γιατρος!Εγω στο μηνα μου πηγαινα καθε βδομαδα! :o:o

Επισης....Ποια μας παρακολουθει?Κ ποτε λεμε τα σωψυχα μας??? :P

Ελευθερια παιδι μου...Καλησπερα!!!Εισαι σκεεετη γλυκα! :-* (γενικως το λεω!)

Τι εχεις?Τι επαθες???

Θουλη δε με περιμενες?Εσυ δεν ειπες πως θα με κερασεις για να παχυνω? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

χρυσα μου τι αγχωνεσαι????? με το καλο να ερθει η ωρα του νινιου και οπως βολεψει ας βγει!!!

εσεις να ειστε καλα!!!! μην τα σκεφτεσαι αυτα απο τωρα!!!

γιωτα 5 χροναι για να αξεθυμωσεις?????αααα να μην σε τσατισω καμια ωρα να εχω τον νου μου!! :lol:

τωρα χωρις πλακα μην λες μεγαλες κουβεντες γιατι αμα το ηθελες πραγματικα δεν θα περιμενες 5 χρονια αλλα θα το ειχες κανει..οποτε χαλαραααααααααααααααααααα και ολα θα στρωσουνε! :)

νατασσα ολα καλα ε? :):):):):):)

ελα στελει μηνυμα τι ελεγες πριν??? ποια??????? ελα ειμαι και κουτσομπολιτσα λιγο!!!!!! :lol:

αναστασια την εφαγε την κοτοσουπα η μικρη?

εμενα σουπες δεν τρωει παντως..τα θελει ολα λαπαδε :?

μπεμπουλης περαστικα μωρε!!!!

το απογευμα εκει που παιζαμε μου κανει ενα εμετο πανω στο μαλιαρο χαλι..1ωρα καθαριζα μπλιαξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ

ευτυχως καλα ειναι..δεν ξερω γιατι εκανε????????? :shock::shock::o:o αλλα ητανε αποτομο...μηπως εφαγε καμια τριχα?

ελευθερια και εμενα μου αρεσε! σαν φορου αλλα ζωντανα!! :lol::lol::lol:

δεν θυμαμαι τιποτε αλλο συγνωμη!!!! :oops::oops::oops:

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου τέλεια ρε...

Να αρχίσω να τα σταυρώνω όλα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αναστασία πριν 5 εβδομάδες ήταν 1500gr. Kαι μένα μεγάλη μου φάνηκε αυτή...

Εγώ τη φάνταζομαι πάντως πιο μικρούλα!!!

Και ναι εγώ λέω τα εσώψυχά μου εδώ μέσα...

Όταν λέω οτι δε φουσκώνουν οι λουκουμάδες... :lol::lol::lol:

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΧΩΝΕΥΕΙΣ!!!

:-B:-B:-B:-B:-B:-B

Veni εμμετό;;;; Θα τα βγάλω....

Μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ

Πάω να δω την ταινία που πήρα με το εκπτωτκό κουπόνι!!!!!! :lol::lol::lol:

ΕΠΙΣΗΣ

Έχει κάποια μανούλα το swing της medela και δεν το χρειάζεται;;; Θέλω να το αγοράσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasa teleia ta nea!!!! ante me to kalo!!!

k ego sto mina moy pigaina kathe evdomada k mou evaze xeri o giatros! :?

anastasi giati thelei na se paxinei i thouthou????

einai kalo kopsidi to koritsi mas, mia xara kouklara!!! i dikia sou i koilia thoulara mou de megalonei apo tous loukoumades!!! :lol::lol::lol:

tin eida ligo ti sissio, alla oxi poli giati auti tin ora vlepo ti zoi tis allis! alla kala itan!

giota mi skeftesai vlakeies!!! prospathousa na se til simera alla to kinito mou eixe alli apopsi, den eixe katholou sima kampana!!

mari xrisa katse min ta skeftesai apo tora auta!!!! ola kala tha pane!!

ax ponaei to stomaxi mou.. exei 4-5 meres pou me ponaei kathe apogeuma mexri to vradi... mallon kati arpaksa apo ta skasmena sto sxoleio! oloi arrostoi einai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...