Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

nai re su kathe ginaika ginete omorfh an perasei 3-4 xeria soba :lol::lol::lol::lol:

leme tora ti bgazei to prosopo kathara apo mono tou oxi ti epembatikes mporoun na ginoun :lol::lol::lol::lol::lol:

pantos kamia sxesh me ton manwlh tote hmoun mia gluka kai elampa san asteraki :ymdaydream:

fusika kai mono to daneio skeutome .....an den to eixame metakomizame sto xorio kai zousame sthn fush ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρια ναι εμενα με αφηνει..λεει παλια πως θηλαζαν κ ηταν με τη κοιλια στο στομα..

αν κ περιμενα οταν να του το πω να με πει οτι δε κανει..αλλα με εξεπληξε μπορω να πω..

αφρο ελαμπες?????????/ωωωωωωωωωωωωω\παω πασο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!

γιατι γιωτα τι παθατε?????

το θες σε 5 χρονια για να εχει μεγαλωσει η κων λιγο ακομα?? :lol::lol:

ανασανετε καθαρο νησιωτικο αερα και ολα θα περασουν!! αγαπη να υπαρχει...

μπεμπουλης και αργυρουλα περαστικα σας κοριτσια!!

αχ οι φωτο ειναι τελειες!!! εισαστε κουκλες!!! συμπεθερουκλα μου εισαι κουκλαρα!!!!

αυτο που λετε για την πτωχευση, τα λεφτα δε χανονται αλλα δε μπορεις να τα κανεις αναληψη, για αυτο ο κοσμος τα σηκωνει... ειμαστε ηδη σε ελεγχομενη πτωχευση, οπως ειπαν κ πριν τα κοριτσια..

μα δε γινεται κ τπτ... οι δουλειες κλεινουν η μια μετα την αλλη, οι μισθοι μειωνονται, το φπα αυξανεται, πως θα ψωνισει ο κοσμος? πως θα κινηθει η αγορα??

κ εγω για τα δανεια αγχωνομαι... γιατι θελουμε να φυγουμε αλεξανδρουπολη και πρεπει να φτιαχτει το σπιτι.. αν δεν πληρωνομαι ουτε εγω ουτε ο τολης πως θα το ξεχρεωσουμε οεο???

κ για τις εκλογες ετσι ειναι... οπως τα λεει η χρυσα...

η αποχη δεν ειναι λυση.. αν ολοι οι δυσαρεστημενοι πηγαιναν να ψηφισουν τα ποσοστα των δυο μεγαλων κομματων δε θα ηταν τοσο μεγαλα!! θα επαιρναν το μηνυμα!! αλλα κ παλι... τα ιδια σκατα θα ημασταν..

αφροδιτακι μην αγχωνεσαι, οτι ειναι να γινει θα γινει. θα επιβιωσουμε και θα συνεχισουμε να κανουμε το καλυτερο για τα παιδια μας

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααα!!!Τι κανετεεεε?Η ζωη ειναι ωραιαααααα!!!

(ειμαι λιγακι κυκλοθυμικη!)

Λενα,Νατασα....Μη μου πειτε πως κανατε μπανιο!Καλα...

δε σας ειπα να μη λουστειτε για να παμε ολες μαζι να κανουμε εκλπηξη στη Γωγω???? :lol::lol:

Λιναρα μου!!Αγαπακι μου ας ειναι καλα το κοριτσι μας κ

θα ερεθεις αλλη φορα...Εγω παντως μια χαρα σας χαρηκα την προηγουμενη!!!

Τελικα η σαλατα ηταν χαλια.....Αλλα το καταλαβα οταν αρχισα να χορταινω!

Εννοειται οτι την εφαγα γτ ειμαι γουρουνα!

Ελενηηηηηη(απο Ροδο) οχιιιιιι!!!!Δεν ειμαι εγκυος!!!Ουτε θα μεινω συντομα!

Ελενακι-αγορακι μου....Εγω σε σκεφτηκα 3 φορες...Την προηγουμενη το απογευμα πηγα να σε παρω κ δεν ειχα σημα....Μετα πηγα να στειλω μνμ στο φεις κ γκρινιαζε η μικρη...Το πρωι στις 10.30 ειπα να μη σε παρω γτ θα ηταν γαιδουρια..τελευταια στιγμη...

Σορρυ φιλεναδα!Κ εσυ κανε κανενα ταξιδι με το εξπρες!Αφου μας αρεσει η παρεα σου!!!

(τωρα αν αποβιβαστω εγω...δεν ξερω!)

Νατασουλα μου το συνεχιζει η Ελενα?Δε σας λειπει? :lol:

Ιουλιακι τεφαγε λιιιιγες φακες...σημερα θα κανω κοτοσουπα..Την προηγουμενη φορα εφαγε... :?

Αχ μωρε σας καταλαβαινω που τα αφηνετε(για δουλεια) κ στενοχωριεστε,....Ουφ...Μακαρι να γινοταν αλλιως!

Γιωτα :lol::lol::lol::lol: ...

Γελαω γτ εγω του εχω πει για διορια για διαζυγιο απο πριν παντρευτουμε!!!

σιγα μη χασω τα καλυτερα μου χρονια με τον Α κ αυτος μαζι μου! =))=))=))=))

Κανονικα ειναι να χωρισουμε σε 5-6 χρ αλλα τελευταια το αλλαξαμε!Ειπαμε...Θα χωρισουν αλλα 2-3 ζευγαρια του χωριου κ μετα σειρα μας!!!! :)):)):)) (τι γελιο κανω μονη μου!)

Χρυσα η περιγραφη σου ηταν..χαρμα!!!!!χαχαχα

Παω στην τσαχπινα!!!Φιλια!

ρε φιλεναδα.....χαχαχα....διαζυγιο με τη σειρα σας?

χαχαχα...ειστε οργια....σας αγαπαω λεμε.....

κοιτα αμα παρετε εσεις μετα θα παρω σειρα και γω....

ε τι μονη σου θα σουρτουκευεις.....????

και τι εγω αθ ειμαι η συζηγος....ε οχι ..ε ..οχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, αυτο με τις κοιλιες και το σχημα τους τι πραγμα και αυτο!

Δεν θα ξεχασω στην κορη μου 8 μηνων εγκυος με σταματαει μια γρια στο δρομο και μου λεει"γιο, εχεις"(επαιζε με τον πονο μου)

"οχι" της λεω!

"αποκλειεται ο αφαλος σου ειναι πεταχτος" :lol:

Αχ, βρε κοριτσια, βαριεμαι! :-p

Εχω να κανω μπανιο, να ντυθω, να φτιαχτω και να παω για καφε, μονηηηη!!!!!!!! :ymparty:

Μαρθα, με ακους?????

Θα γινω μια σεξοβομβα και μετα απο τον καφε, θα παω να παρω τον αντρα απο το αεροδρομιο!

Ηταν σε "επαγγελματικο" ταξιδι! :^o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αφρο μην αγχωνεσαι!!!!!

εμενα εχουν αρχισει κ με πιανουν τα ψυχολογικα μου τον τελευταιο καιρο..

δε θα επεκταθω γιατι θα με βρισετε οπως με βριζει κ ο τολης κ δε μπορω να τα συζητησω ουτε μαυτον!

οποτε μενω μονη μου κ βραζω στις σουπερ απαισιοδοξες σκεψεις μου

φιλακια λινακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓΕΙΑ: Δωρεάν φύλαξη βλαστοκυττάρων από τα 2 μαιευτήρια

Την δωρεάν συλλογή, επεξεργασία και φύλαξη βλαστικων κυττάρων απο τα δύο μαιευτήρια του ομίλου Υγεία, ανακοίνωσε προ ολίγου ο διευθύνων σύμβουλος του Μητέρα, κ. Αλέξης Κομνηνός.

Πρόκειται για μια σημαντική προσφορά, όπως τόνισε ο ίδιος, αφού η εν λόγω υπηρεσία μέχρι σήμερα στη χώρα μας, κοστίζει εώς 2.000 ευρω.

Ο αντιπρόεδρος του ομίλου Υγεία και επικεφαλής του ομιλου MIG, κ. Ανδρέας Βγενόπουλος τόνισε πως "δεν μπορούμε να αδιαφορούμε για τις πραγματικές ανάγκες της κοινωνίας στην παρούσα οικονομική κατάσταση".

Παράλληλα, σε παγκόσμια πρώτη, τα μαιευτήρια Μητέρα και Λητώ και ο όμιλος Υγεία θα προσφέρουν δωρεάν τα μοσχεύματα που θα ζητηθούν στο μέλλον απο αυτά τα βλαστικα κύτταρα.

Ο επικεφαλής του ομίλου χαρακτήρισε την κατάσταση στη δημόσια υγεία κρίσιμη εκτιμώντας ότι θα επιδεινωθεί και αναγνώρισε στη ηγεσία του υπουργείου Υγείας ότι καταβάλλει σοβαρές προσπάθειες.

Ο ίδιος χαρακτήρισε το ΕΣΥ ως χώρο αναποτελεσματικό και σε μεγάλο βαθμό διεφθαρμένο ενώ επισήμανε ότι θα ακολουθήσουν από τον όμιλο και άλλες τέτοιες πρωτοβουλίες οι οποίες όμως «θα είναι σε συνάρτηση και της αποτελεσματικότητας των κινήσεων που θα αναλάβει το υπουργείο Υγείας».

Ο κ. Βγενόπουλος συμπλήρωσε ότι όσο βλέπουμε καλή διάθεση και προσπάθεια θα κάνουμε και εμείς ό,τι μπορούμε για να βελτιώνουμε την κατάσταση. Ο κ. Βγενόπουλος αναφερόμενος στον κ. Λοβέρδο, επισήμανε ότι ο υπουργός έχει καταλάβει ότι εκπροσωπεί και τη δημόσια και την ιδιωτική υγεία συμπληρώνοντας πως η ηγεσία του υπουργείου προσπαθεί γρήγορα να καταλάβει τι γίνεται και της έχουν κληροδοτήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα κανεις ελενη...κ να σε δωσει απαντησεις...να ξεκαθαρισει...αιννντεεεεεεεεεεεεε

μαλλον στη φωτο φαινετε στρογγυλη.. :roll:

ρε λενα μη σε πιανει πανικος με οοοολα..λιγη αισιοδοξια..ελα να σου τη μαθω οποτε μπορεις. :lol:

εγω ντιπ αναισθηξτ λεμεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!προς το παρον δηλ :geek:

σημερα θακναω λουκουμαδες..αντε να δουμε..παλια τα εκανα τελεια..ειχα συνταγη συγχωρεμενης γιαγιας μου κ τα εκανα συχνα πυκνα..

κ μετα σταματησα να κανω κ απο τοτε τα κανω σκατα..η βλαμενη δε εγραψα δοσολογιες..

υλικα θυμαμαι-αλευρι ζαχαρη αλατι νερο σουρωτη κ μαγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...

Δεν έχω χρόνο να σχολιάσω γιατί γράφτηκαν πολλά και τα μισά δε τα θυμάμαι.

Εγώ θα γράψω κάτι εντελώς άσχετο γιατί τσαντίστηκα.

Εδώ γράφουμε τα εσώψυχά μας και μας διαβάζουν ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΙ...

Ναι σε σενα το λέω κυρία μου....

Τί δουλειά έχεις να μας διαβάζεις;;;;

(Να σημειώσω πως δεν αναφέρομαι σε καμία κοπέλα που γράφει το τρενάκι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ειμαι να σκασω!!!!!

ο μικρος το πρωι χειροτερεψε(εκανε συνολο 4 φορες εμετο) ο βηχας υπερβολικα δυνατος και ασταματητος

τον πηγα στην παιδιατρο και....παρατριχα το γλυτωσαμε το νοσοκομειο

ειχε δυσπνοια,βηχα και τα πνευμονια του ειναι γεματα......

μας εδωσε να κανει εισπνοες απο 3 σπρει,αντιβιωση,χαπακια 3 την ημερα και ενα φαρμακο σκονη για το ασθμα(που κατα πασα πιθανοτητα θα το παιρνει εφ ορου ζωης)

φαγητο δεν μπορει να φαει,γαλα δεν μπορει να πιει ειναι νηστικος απο το πρωι που εφαγε ενα γιαουρτακι

πρεπει να τον προσεχω για την δυσπνοια και μου ειπε απο εδω και περα να ειμαι πιο προσεχτικη γιατι μπορει να κανει και αλλη κριση πιο δυνατη

ευτυχως δεν μου εχει κανει πυρετο!!!

δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολα σαυτο το παιδακι???

μηπως φταιει που τον εκανα καθε μερα μπανιο??? μα τον στεγνωνα καλα και τα μαλια του του τα εκανα με το πιστολακι

καλεεεεε ποια μας διαβαζει??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα! εξηγησεις!

Εννοειται!

Για να δουμε τι θα δουμε!

Νατασσα, τι εγινε?

δεν παν να διαβαζουν!

Στο βαθος το ζηλευουμε αυτο που ρεζιλευουμε, λεει ενα λαϊκο ασθμα! :lol:

Αναστασια μου, περαστηκα μωρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Θούλη τι γελάς;;;;;Βγάζω γάλα σου λέω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Μαρία δεν το πιέζω μόνη μου το βυζί.... :?:?:? Τρελή είμαι καλέ να πιάνω τα βυζιά μου και να τα πατάω;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά όταν πιέζονται (πχ όταν έχω τη μικρή αγκαλιά, η σκύβω και ακουμπάω κάπου) μου τρέχει αμέσως.... :?:?:?

Λενάκι μου τι κάνετε;;;;Ο τόλης καλύτερα;;;;;;

Ελένη αυτά είναι..... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολα σαυτο το παιδακι???

μηπως φταιει που τον εκανα καθε μερα μπανιο??? μα τον στεγνωνα καλα και τα μαλια του του τα εκανα με το πιστολακι

Αναστασία μου περαστικά του κρίμα μωρέ.....λίγο προσοχή τώρα, αλλά δεν νομίζω επειδή του έκανες καθημερινό μπάνιο και άλλα παιδάκια κάνουν (αν και ο παιδίατρος μας είναι αντίθετος με το καθημερινό μπάνιο σε παιδιά που δεν πάνε σχολείο!), εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει με την ατμοσφαιρική ρύπανση, η Αθήνα δεν έχει και τον καθαρότερο αέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα τα πήρες στο κρανίο??????????????

Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γιαυτό ;)

Ελένη καλά να περάσεις

Βίκυ που χάθηκες?

Γωγώ φαντάσου τι έχει να γίνει όταν γεννήσεις άμα τρέχει από τώρα :lol::lol::lol: Πάντως εσύ μην το πιέζεις καθόλου κι επίσης δεν χρειάζεται καμία προετοιμασία για τον θηλασμό, γιατί έχω ακούσει διάφορα κατά καιρούς :shock:

Αναστασία περαστικά μωρέ κρίμα ταλαιπωρείται πολύ ο Σπυράκος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Αναστασία μου....Τόσο σοβαρά είναι τα πράγματα;;;;;;; :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Μη στενοχωριέσαι κοπέλα μου....Με τη θεραπεία και λίγη προσοχή όλα θα πάνε καλά...Να είσαι σίγουρη!!!!!Τόσα έχει ξεπεράσει ο Σπυράκος, σε αυτό θα κολλήσει;;;; :P:P:P:P:P

Περαστικούλια σας και υπομονή!!!!!

Νατασούλα μου ό,τι γινόταν και στην Ιωάννα φαντάζομαι θα γίνει....Πολύ γάλα....Ελπίζω αυτή τη φορά να μην πάει χαμένο..... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι διαβασα διαβασα!

για την οικονομικη κριση δεν θα σχολιασω.....αρκετα το σκεφτομαι!

αν υπηρχε δικαιωσυνη ισως να ηταν καλυτερα τα πραγματα!

ελαβα ενα mail

...

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ.. ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟ ΛΑΒΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΙΣΩΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ

Την απλοποίηση της ελληνικής γραφής ζητά ο κύπριος ευρωβουλευτής Μάριος Ματσάκης, με σχετική εισήγηση που υπέβαλε προς τον υπουργό Παιδείας της Κύπρου Ανδρέα Δημητρίου. Την πρόταση του κοινοποίησε και στους Έλληνες ευρωβουλευτές.

Ο κ. Ματσάκης προτείνει στον Κύπριο υπουργό τη σύσταση μιας ολιγομελούς επιτροπής γλωσσολόγων, οι οποίοι θα μπορούσαν, εμπεριστατωμένα να ενδιατρίψουν επί του θέματος και να δώσουν μια επιστημονικά έγκυρη πρόταση για τον εκμοντερνισμό/ απλοποίηση της Ελληνικής γραφής.

Στην επιστολή του ο Κύπριος ευρωβουλευτής παραθέτει ως τροφή για σκέψη' τα εξής:

1... Να καταργηθούν τα γράμματα 'η' και 'υ' και να αντικατασταθούν από το γράμμα 'ι'.

2... Να καταργηθεί το γράμμα 'ω' και να αντικατασταθεί από το γράμμα 'ο'.

3... Να καταργηθούν οι εξής συνδυασμοί γραμμάτων και να αντικατασταθούν ως εξής:

αι'---> 'ε', 'ει'--->'ι', 'οι--->ι', 'υι'--->ι', 'αυ'--->'αβ', 'ευ'--->'εβ'

4... Να καταργηθεί η χρήση του 'γγ' και να αντικατασταθεί από το 'γκ'.

5... α καταργηθεί το τελικό γράμμα 'ς' και να αντικατασταθεί από το γράμμα 'σ'.

Ως αποτέλεσμα των ανωτέρω αλλαγών, αναφέρει ευρωβουλευτής, το Ελληνικό αλφάβητο θα έχει μόνο 21γράμματα(α, β, γ, δ, ε, ζ, θ, ι, κ, λ, μ, ν ,ξ , ο ,π, ρ, σ, τ, φ, χ, ψ) και ένα μόνο δίψηφο (το 'ου')...

Ο κ. Ματσάκης υποστηρίζει ότι η απλοποίηση της Ελληνικής γραφής καθίσταται αναγκαία μέσα στα πλαίσια μιας τάσης ενωτικής πορείας των γλωσσών στην Ευρωπαϊκή Ένωση. Επιπλέον, μια τέτοια αλλαγή θα καταστήσει την Ελληνική γραφή πιο απλή και πολύ πιο εύχρηστη. Ιδιαίτερα όσον αφορά την χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή και σε σχέση με μεγάλο αριθμό ατόμων που έχουν διάφορες μορφές δυσλεξίας'.

Προωθήστε το mail αυτό για την ενημέρωση του κόσμου για τη νέα αυτή και δόλια ανθελληνική επίθεση, με το πρόσχημα δήθεν του εκσυγχρονισμού της (ήδη επικίνδυνα ρημαγμένης τα τελευταία χρόνια) γλώσσας μας!

Υ.Γ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΧΕΝΡΙ ΚΙΣΣΙΓΚΕΡ:

Ο Ελληνικός λαός είναι δυσκολοκυβέρνητος και γι' αυτό πρέπει να τον πλήξουμε βαθιά στις πολιτισμικές του ρίζες. Τότε ίσως συνετισθεί. Εννοώ δηλαδή, να πλήξουμε:

1. τη γλώσσα,

2. τη θρησκεία,

3. τα πνευματικά και ιστορικά του αποθέματα, ώστε να εξουδετερώσουμε κάθε δυνατότητα του να αναπτυχθεί, να διακριθεί, να επικρατήσει για να μη μας παρενοχλεί στα Βαλκάνια, να μη μας παρενοχλεί στην Ανατολική Μεσόγειο, στη Μέση Ανατολή, σε όλη αυτή σε όλη αυτή τη νευραλγική περιοχή μεγάλης στρατηγικής σημασίας για μας, για την πολιτική των ΗΠΑ...............................

Θα ήθελα να προσθέσω και τα εξής:

Ας τολμήσει κάποιος ξένος να προτείνει σε Γάλλο να εξαλείψει τους τρεις τόνους, ή να γράψει το beaucoup - bocou, ή το couteau - couto.

Aς τολμήσει να προτείνει σε ένα Άγγλο να γράψει αντί thought -thot, αντί wrought - rot, ή

σε ένα Γερμανό να γράψει αντί Gemutsbeschaffenheit -Gemutsbesafenheit , ή αντί Erbschleicher - Erbsleiher

και θα δούμε τι θα γίνει!!

ειδα φωτο....ειστε ολες κουκλες!

μα ολες!

Αφροδιτη η κορη τραβα ολη την λαμψη σου.....!

κανονιστε καφεδακι μεσα στην εβδομαδα...πριν γεννησει η Παναγιωτα!

Αναστασια περαστικα στο Σπυρακο!

μηπως εχεις υγρασια σπιτι?

θεσσαλονικιες εγγυουλες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης περαστικα σας καλε!! μηπως εχετε υγρασια???

πεμπι το ξερω αυτο, εχει καιρο που το λενε...

νατασα μου ποια σε τσατιζει???? να σηκωσω τα μανικια μου να αρχισω να κερναω κλωτσιες!!!

γωγουλα μου κ εγω τη δευτερη φορα που ειχα μεινει, παρολο που δεν προχωρησε πολυ η εγκυμοσυνη, ειχα γαλα! ετρεχε πολυ!! φανταζομαι οτι ειναι φυσιολογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου τι έγινε ποια μας παρακολουθεί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Γιατί σκας καλέ;;;;;;;Να 'ταν η ζήλεια ψώρα....

Εγώ θα αφιερώσω ένα τραγουδάκι στον Big Brother:

Λύκε λύκε είσαι εδώ;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μέχρι να πάρεις τη μαγκούρα σου και να μας κυνηγήσεις, θα λέμε για τα εγγόνια μας στο τρενάκι μας........

Άντε γειααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε για ποια λες νατασα??????????/θελω να μαθωωωωωωωωωωωωωωωωω..νατασουλα ξερεις για ποια λεει?

μολις τωρα εφυγε ενας πελατης κ μιλουσαμε για το ποια μαγαζια κλεινουν..με ειπε για το χοντος στα δυτικα που ειναι πανω στο περιφερειακο κ τα χοντος στο κεντρο. :o:o:o

βικυ καλα εισια?δουλεια?

:roll:

αναστασια περαστικα μωρε.. :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποιος-α παρακολουθει?

και τιπαρακολουθει?

αν θελει κατι πιο πικαντικο......

μπορουμε...

Νατασα ειμαι πρωι στη δουλεια!

αχ ποσο ωραι ειναι!

μοθ ειχε λειψει το καθημερινο πρωνο

κρατα την μικρη η πεθερα η οποια εχει αδεια......

αχ δεν το εχει ο ανθρωπος...δεν το εχει...

δεν βαζει ουτε την κουπα της στο πλυντηριο.....

οπως αφηνω το σπιτι το βρισκω χειροτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...