Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κλαιγονται για τη βενζινη,για το πετρελειο,για τις τιμες φρουτων κ λαχανικων στη λαικη,για ρουχα κ εκδρομες ουτε λογος,κλαιγονται για τους μισθους,ο.κ.αυτο κ εμενα με ενοχλει,αλλα δε θα σκασω κιολας αφου δεν αλλαζει!

Ιουλια μου ξεχασες να πεις οτι κλαιγονται και οταν εχουμε συνελευση στη 1 και δε θα προλαβουν τη λαϊκη!!!!Γκρρρρρρρρρρρ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τετοια μιζερια μονο στον κλαδο μας νομιζω υπαρχει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σημειωτέον μια πτώχευση οκ θα ήταν η λύση και να ξεκινήσουμε από την αρχή όπως έγινε στην Ισλανδία και στην Αργεντινή αλλά... στην Ελλάδα είναι αλλιώς τα πράγματα..

Αν δεν ξεπληρώσουμε το χρέος μας υπογράψαμε ΄χασιμο της εθνικής μας κυριαρχίας..

Αυτό ακριβώς δεν καταλαβαίνω.

Για ποιό λόγο ξεπουλάνε το έθνος και για ποιό λόγο εξακολουθούμε να στηρίζουμε τέτοιους πολιτικούς. (βλ. Παγκαλο! γκουχου γκουχου :lol::lol:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες εδώ στη δουλειά

συζητούσαν δημ. υπάλληλοι και μίρλιαζαν για τα λεφτά που παίρνουν,

που δεν θα παίρνουν και που φτάσαμε θα πεινάσουμε και στο καπάκι πετάγεται η μια και λέει

ψάχνω να αγοράσω παππούτσια αλλά τώρα θα περιμένω εκπτώσεις να τα πάρω με 200 ευρώ :shock::shock::shock::shock:

Τελευταία ακούω μόνο δημ. υπαλλήλους να γκρινιάζουν.

Οι υπόλοιποι το αγγούρι το τρώνε χρόνια τώρα και μάλλον συνήθισαν

Σ' αυτούς κακοφαίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ακριβώς δεν καταλαβαίνω.

Για ποιό λόγο ξεπουλάνε το έθνος και για ποιό λόγο εξακολουθούμε να στηρίζουμε τέτοιους πολιτικούς. (βλ. Παγκαλο! γκουχου γκουχου :lol::lol:)

Το ότι όλοι οι Έλληνες είμαστε σα να πήραμε ναρκωτικά και δεν αντιδρούμε για τίποτα?

και δεν απαιτούμε ούτε καν την τιμωρία όλων αυτών που καταέκλεψαν και πρόδωσαν τη χώρα μας και τώρα αυτοί γελάνε μαζί μας

αντε γιατί τα πήρα

ααχ Παγκαλάκο μου εσύ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ζήτημα με τους Δημ.Υπαλλήλους σηκώνει πολύ συζήτηση και δεν προλαβαίνω τώρα. Τα είχε γράψει καλά η Χρύσα σε παλιότερο ποστ σ' αυτό το τρενάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θες σύνταξη??

Εγώ θέλω να μην πληρώνω ΤΕΒΕ και να τα κρατάω τα λεφτα

Αφού χαμένα πάνε

Λοιπόν στην Αυστραλία δίνουν 400 δολ το 15μερο στη μαμά για κάθε παιδί μέχρι να γίνουν 18 ετών και τους εξασφαλίζει και μια baby sitter

Άσχετο βέβαια αλλά το διάβασα πάλι χτες και θα σκάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, κοριτσια, τι ομορφες που ειστε?

Πολυ χαιρομαι που σας βλεπω εγκυουλες!

Αφροδιτη, ακομη θηλαζεις?

Παναγιωτα, εισαι θεα!

Δεν μου λες, το παιδι το ομορφο που εχεις στο προφιλ, ποιος ειναι?

Μην μου πεις ο αντρας σου! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, πτωχεύσαμε ήδη αν δεν το έχετε καταλάβει...

Μας ανακοινωσαν ότι κλείνουν 50 υποκαταστήματα της εταιρείας... και θα απολυθεί το 20% του προσωπικού..

Ειμαστε περιπου 2000 άτομα.

επίσης μιλησα με μια φιλη μου και μου ειπε οτι η citi κλεινει 30 υποκαταστήματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι μωρη τρελη Αφρο και με αγχωσες γκαστρωμενη γυναικα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Στηθος μαρμαρο ειπαμεεεεεεεε!!!!!! :YMHUG::YMHUG:

Εγω σαν ξανθια θα βγω εκτος οικ.κουβεντας και θα πω οτι οσο μεγαλωνουν οι ανθρωποι το χανουνε(να το πω κομψα)!!!! :evil::evil::evil:

Περυσι τα πεθερικα περιμενανε ποτε θα γυρισει ο Γ. απο δουλεια να του κανουν παραπονα οτι δεν κατεβαζω το μωρο κατω και του λεγανε ενα σωωωωωωωωρο παπαριες .Οτι μου δηθεν δε τους συμπαθω ,τους θεωρω βρωμιαρηδες κτλ. :evil::evil::evil::evil::evil:

Φετος που τον παω αλλαξανε το ποιηματακι και του λενε "Μπειμπι σιτερ γιναμε;"

Ε ας αποφασισουνε!!!!!!!!!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου πολυ χαιρομαι ρε συ που μαθαινω νεα σου!!!!

Ειχες λειψει πολυ καιρο!!!!!!! :x:x:x:x:x

Χαρηκα και για υην αξονικη!!!!!

Αχ Ελενη ο αντρας μου χρονια πριν!!!!Πριν παρει τα πολλα κιλα!!!!!Τωρα προσπαθει να τα χασει!!!!!

Ερη μου να τη βαλω και αυτη;;;Αντε θα τη βαλω αλλα πιο μετα.Τωρα εχω τον Ν.

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είστε κούκλες...Εγώ πως βγήκα έτσι;;;;;;; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Δεν έχω καθόλου φωτογένεια τελικά.... :cry::cry::cry::cry::cry:

Μαρία εγώ ψάχνω για καναπέ των 200 ευρώ και η άλλη θα πάρει στις εκπτώσεις παπούτσια;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Κάνουν καλά μετά και τους πηδάνε;;;;;; :twisted::twisted::twisted: Εμένα αυτό που με εξοργίζει περισσότερο είναι το γεγονός ότι η κυβέρνηση μας έβαλε ένα αγγούρι νααααα με το συμπάθειο κι εκεί οι φανατισμένοι, οι ανεγκέφαλοι τους ξαναψηφίζουν... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ε, τα θέλει ο κώλος τους μετά......Μάλλον πηδάει ωραία ο ΓΑΠ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελένη είδες τεκνό που πήρε η γιαγια-Παναγιώτα;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αφρο δεν ξέρω τι γίνεται με τα δανεια...Νομίζω όμως ότι θα είναι χειρότερα έτσι και πτωχεύσουμε...Γιατί αυτό σημαίνει ότι γυρίζουμε στη δραχμή, αλλά οι τράπεζες όταν δίνουν δάνεια αντλούν χρήματα από τις ευρωπαϊκές αγορές, δηλαδή σε ευρώ...Αυτό σημαίνει ότι κι εμείς θα πρέπει να τους δίνουμε το αντίστοιχο ποσό των ευρώ σε δραχμές... :roll::roll::roll::roll: Κατάλαβες ή σε μπέρδεψα περισσότερο;;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Καλέ κορίτσια δε σας έχω πει...Έχω ξεχάσει τόσες μέρες....

Την Παρασκευή που γύρισα από τον καφέ που είχαμε πάει, ήρθε η μικρή ξάπλωσε πάνω μου και έτρεξε το ένα μου βυζί γαλατάκι (όχι άσπρο..Καταλαβαίνετε)...Στην Ιωάννα αυτό συνέβη πρώτη φορά όταν ήμουν 6 μηνών...Τώρα 18 εβδομάδων.... :shock::shock::shock::shock: Είναι φυσιολογικό να αρχίσει τόσο νωρίς;;;;; :?:?:? Ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό... :oops::oops::oops: Και πλέον βγάζω και από το άλλο αν το πιέσω.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό είναι να μην πειράζεις το στήθος σου τώρα.

Κορίτσια να σας ρωτήσω

Εσείς που θηλάζετε και είστε έγκυες σας το επιτρέπει ο γιατρός??

Γιατί εμένα ο δικός μου (που δε θήλαζα κιόλας) μου είχε πει απο 7 μηνών και μετά να μην πειράζω στήθος (εγώ ήθελα να το προετοιμάσω για το θηλασμό) από φόβο πρόωρου τοκετού :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα, πολυ ομορφο παιδι!

Καλα και εσυ δεν πας πισω!

μοιαζει πολυ με τον Χειμωνεττο!

Και εγω χαιρομαι που ειστε καλα!

Αφροδιτη, χαρας το κουραγιο σου!

Μπεμπουλα :lol::lol::lol:

Γιαγια, γιαγια αλλα μια χαρα παιδαρο εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ..καλα..ποιες ειναι ολες αυτε ςοι πανασχημες......απαπα..ειστε χαλιαααα..ολες ανεξερετως...χαχαχα...

Καλε τι κουκλες που ειστε..χωρις πλακα..ολες ρε..Παναγιωτα Θεα..Γωγω..επισης Θεα..Αφρο ...μμμμ..μουτσ μουτσ...

Σισσιω...δεν το συζητω πας για μισ Αφρο..Ερη...δεν σχολιαζω αλλο...

Το θεμα των δημοσιων υπαλληλων αμα θελετε το ξανααναλυω..χαχα

οχι βαριεμαι..

ενα εχω να πω οτι οι πρωτοι δημ. Υπαλληλοι που πρεπει να απολυθουν...ειναι 300 ειτ τον αριθμο..μετα μπορουν να ακολουθισουν και αλλοι..δεν χρειαζετε να απολυθουν πολλοι..νομιζω πως καμια 100αρια απο το συνολο..ειναι υπεραρκετοι..

οι μισθοι τους ισουνται με οσα παιρνουν ολοι μαζι οι υπολοιποι..και ειναι και οι πλεων αντιπαραγωγικοι..αρα 400 ατομα να ξεκουμπιστουν καθαρισαμεεεε..αν και του ςλοιπαμε γιατι θα πρεπει αν τα βγαλουν περα με τα ψυχουλα 2-3 εκκατομυριακια..

Γωγω μη γελας..για τετοιου βελινεκους ανθρωπους αυτα θεορουνται ψυχουλαααααααα καλεεεε.

Περαν της πλακας παιδια η κατασταση ειναι σοβαρη..και το ποσο βλακες ειμαστε..δεν βγαζω τον εαυτο μου απέξω ..το αποδειξαμε στις προσφατες εκλογες.

Αφενος αφισαμε τα ΚΑΠη να βγαλουν δημαρχους και περιφεριαρχες με ανυλυψεις προπολεμικες..και αφετερου δεν ελεγχουμε ποτε και βαζουμε ποτε ολους αυτους να λογοδοτησουν..ΠΟΤΕ...τοσοι γιατροι δικηγοροι κλπ κλπ πιαστηκαν να φοροδιαφευγουν..επιστρεψανε κανενα ευρω..μπααααα..τυμωρηθηκε κανενας τιυς ουσιαστικα...μπααα..πηγε κανενς φιλακη...μονο ο Κοσκωτασ...οποτε..μην περιμενετε βελτιωση..τα τραβαει ο κολως μασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenh den kanw kati kourastiko .

koimate pia olo to bradu sto krebati tou ,pinei apo emena 3-4 fores thn hmera kai apla ponaei ligo tora pia ,alla den einai kati polu diaforetiko apo prin .

koritsia kataferate shmera na me anxosete polu .....me blepw na paw sto xorio mou na kaliergw zarzabatika gia na zisw :(:(:(

xrysa koftw to doulema :-p ....eprepena eixa baftei ligo alla ksipnisa sto para tsak gia na figw apo to spiti :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: για σου ρε γωγω με τα κορυφαια σου...κ γω βγαζω παντως.. =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

καλε μια χαρα κουκλες ειστε ολες...αρε τρενακι τι βγαζεις :D:D:D:D

κ γω αφρο το δανειο σκεφτομαι..με μειναν ακομα 13 χρονια..ειναι πολλα? :lol::lol::lol:

παναγιωτα μη δινεις σημασια..δε ξερουν τι θελουν μωρε..αχ κ μεις το ιδιο θα γινουμεεε!!!!!!!!

συμπεθεραα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? που εισαι καλε?

αφρο αυτο με το ασχημηνες αρα κοριτσια δε το καταλαβαινω..η μαλλον το ψιλοκαταλαβαινω..

αν ομως βαφτεις περιποιηθει μια γυναικα ολες ομορφες γινονται..οποτε δε υπαρχει ομοεφυνες ασχημηνες..

το τζουνιορ ειναι ξυπνιο κ κλωτσαει..ασχετο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...