Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Kalhspera!

δεν θυμαμαι αν επρεπε να απαντησω σε κατι αλλα...Πειναω...!

Υπαρχει καμια σαλατα που να εχει λαχανο,τονο κ μουσταρδα????Αυτα θελω να φαω...Θα γινει μπλιαχ?

Θα περιμενω 10 λεπτα μπας κ μου απαντησει καμια κ μετα θα παω να τα ανακατεψω κ οτι βγει!

Χρυσα ψεματα λες!Σιγα μη σου χαλασει ΤΕΤΟΙΑ χαρα η πεθερα!

Μην στενοχωριεσαι κ ασε τους αλλους να λενε!Εισαι εγκυουλαααααα!!!!

:ymapplause::ymapplause::-*

Αχ εσυ ξερεις απο σαλατες...Ε???Πες καμια γνωμη...λαχανο τονος+ βινεγκρετ?Μπλιαχ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε γιατι οχι...μια χαρα θα γινει...ηδη το μυριζω..μνιαμμμ...τι μου θυμησες..την καβουροσαατα που εφτιαχνα..με λαχανο καβουρι καλαμποκι..και μαγιονεζα...αχ κακουργααααα

ειπαμε πρεπει να περπαταω πολυ και να μην παχυνω πολυ...κιάλο...χαχαχα

Κοιτα την καταλαβαινω...δεν εζισε καλα και δεν χαρηκε την ζωη της..και τωρα αμα κανω ενα εγω..θα κανει κανενα και η κουνιαδα μου- μακαρη και γρηγορα αν και δεν τους κοβω να πολυθελουν- θα φαει χωσημο με τοσα παιδια να γυρνανε...

αν και εγω προσπαθω να μη της φορτονω τον Χριστοφορο ανευ λογου.

Παντως αμα βρει ο αδελφος μου δουλεια σταθερη απο το νεο ετος η μαμα μου ειπε πως θα αναλαβει παλη καποιες μερες το μωρο για να γυρισω και παλη στη δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την εφτιαξα οσο περιμενα! :oops::lol: Εβαλα κ παξιμαδι!!!μια χαρα ειναι!!

οκ μωρε...σωστα ολα αυτα αλλα....κριμα να το δειχνει ετσι!

δεν ξερω...δεν εχω αφησει παιδι σε κανεναν οποτε προς το παρον με παρακαλανε!

για το επομενο νεο ετος μιλας?δλδ στανταρ θα δουλεψεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χρυσα γραψτην εκει που ξερεις... που θα χαλασεις τη χαρα σου για αυτην!!!

γιωτα εσυ μια χαρα ειπες, εγω λεω οτι διαφωνω στο ελεος που ειπες για την ιδιοκτητρια

εσυ μια χαρα μιλησες κ πολυ σωστα τα ειπες αλλα πρεπει να ενδοαφερονται και οι αλλοι οι γονεις

γιατι στα παραπονα ολοι ξερουν να πανε κ να λενε οτι τους κατεβει κ να κανουν τον καμποσο

οταν τους θελουν οι δασκαλοι γινονται λαγος

αναστασι εγω τη λιμπιζομαι τη σαλατουλα σου παντως!!

απλα το λαχανο θελω να το αντικαταστησω με μαρουλι

τον τονο με κοτοπουλο :lol::lol::lol::lol:

κ να βαλω κ μπολικο καλαμποκακι μιαμμμμμμμ

εμεις παραγγελαμε πιτσα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν ανταλλάζετε καλέ;;;

:lol::lol::lol:

Εγώ δεν πεινάω γιατί έφαγα!!!

3 κομμάτια σπανακόπιτα πολύ λεπτή. και έκανα στο μπλέντερ ένα μήλο ένα ακτινίδιο ένα καρότο και 2 πορτοκάλια.

Σε 1 ώρα πάλι θα πεινάω, το ξέρω! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τώρα πάω για μπάνιο...

Ήρθε ο καιρός!!! Πριν 10 μέρες έκανα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα α ρε αφροδιτη!!!!!!

αναστασιιιι κερναω πιτσα!!!!!!!!!! εχουμε χωριατικη κ απολα!!!!

ο αναστασης εχει χωσει τη μουρη του μεσα σε ενα κουτι κ γλειφει αβερτα ψωμια!!!! :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια αληθεια, τι ωρα τα βαζετε για υπνο?

εγω τον βαζω κατα τις 10.30 κ μεσα σε ενα τεταρτο εχει κοιμηθει. δε σηκωνεται πλεον καθολου το βραδυ, οταν ξυπναω παω κ τον σηκωνω να του δωσω το γαλα του κ ξυπναει κατα τις 8.30

για πειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα καλη χωνεψη!!!

αχ κ εγω λεω να μπω για μπανιο... αλλα απτην αλλη πλησιαζουν κ τα χριστουγεννα...

μηπως να περιμενουμε λιγο ακομα νατασα?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχα..Αφρο δε χαρηκε;;;;;

Αχ δεν ξερω ειμαι καπως...εχω κλεισει καρνευου σε 2 γυναικολογους για να παω σε 3 ευδομαδες περιπου απο τωρα..μια και εξω να ακουσω καρδια...

Παλη με επιασε λυσα για γαλα...μολις ηπια μισο λιτρο...

Ειδες ρε μια χαρα τελεια η σαλατα...

εγω παλη δεν πειναω..γιατι;;;;

Πηρα φιλισιν και μαγνησιο και σιδηρο..ξαναρχιζω το χαπακωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω πεθανει στο γελιο με το σχολιο μπανιου νατασας κ λενας...προσκυνωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις πηγαμε βολτα στο κοσμος κ τον εβαλα για υπνο εχει κανα 20 λεπτο λενα κ ακομα φωναζει μαμα κ μαμα..αχχχχχχχχχχ

πιτσα ακουσα..παροννννννννννννννννννννννννν :D:D:D:D:D:D:D

γιωτα με το παμπερς τελικα που δε αλλαξαν στη μικρη τι εγινε?

χρυσα σοκ θα επαθε ρε η πεθερα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ φτηνα χρεωνεις ρε Αφρο...αντι να παρω αντικαταθλυπτικα..μια χαρα τα 20 ευρω,,,χαχαχαχα

Θου ασε..εμενα κοιμηθηκε πριν λιγο..και τωρα θα κανω και εγω μπανιο...περιμενω να στεγνωσει το πατωμα στην κουζινα και να γινει το σπανακορυζο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα φιλισιν και μαγνησιο και σιδηρο..ξαναρχιζω το χαπακωμα

Γιατί τα πήρες όλα αυτά;;;;

Από τώρα χαπακώνεσαι;;;

ααααααααααααααααααααααα

Λένα εγώ την βάζω μεταξύ 9-9.30.

Σήμερα κοιμήθηκε στις 9.10 ολομόναχη! Δεν έβγαλε κουβέντα . Ήπιε το γαλατάκι της έδωσα ένα φιλι και έφυγα από το δωμάτιο. Δεν την έχω ακούσει από τότε!!!

Θου τί χαμπάρια;;;

Αφροδίτη η μάνα μου όταν της το πα (σε αυτήν την εγκυμοσύνη)έπεσε στα πατώματα. Τί να σου πω...

Καταχάρηκε! Τώρα βέβαια καμαρώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα να κοιμηθειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..ελεος..μαμα κ μπαμπα γωναζει...

χρυσα γιατι κορρε βαζεις?εγω εδω βαφω μαλλια...οχι τωρα ΓΕΝΙΚΩς ΛΕΩ..

εμενα ο μπαμπας μου καταχαρηκε..κ τα πεθερικα μου φυσικα..

πηγε μολις ο αντρας μου να δει τι θελει ειδε παλι ολα κατω στα πατωματα..σεντονι κουβερτα κλπ

α χρυσα κ γω σπανακοριζο κανω :D

αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχετε ντερντια σημερα ε???????????

καλα ρε τασου...ολα καλα...κυριακη ο θοδωρης σας περιμενει για καφε..οχι εσενα ...τη ειρηνη. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες του εξπρες..Χρυσα διαβασα τα νεα σου και χαρηκα παρα πολυ..Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη ...Με το καλο το αδερφακι του Χριστοφορου..Και μη δινεις και πολυ σημασια στην πεθερα ...

Μαρθα και Νατασα με το καλο και σεις..Κοντευετε ...Ποτε περασε ο καιρος ..Ευχομαι ολα να πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε χρυσα μου..!σιγουρα κ κυρια Ιουλια! :lol: καταχαρηκε!απλα,της ηρθε αποτομο!να απαντας αν λεει κατι που σε ενοχλει ,εκεινη την ωρα,μη τα αφηνεις να μαζευονται,ετσι κ κακο κανεις στον εαυτο σου κ μεγεθυνονται πραγματα,που κανονικα ειναι ανουσια! ;)

η δικια μου πεθερα,ολο για δευτερο λεει..η μαμα μου παλι λεει να περιμενω..αυτο που ξερω ειναι πως κανεις δεν ξερει καλυτερα απο εμας τις ιδιες ποτε ειμαστε ετοιμες!

Χρυσα..συνταγη κ εδω πλιζ!εχω μαρουλια,εχω κ σπανακια..να τα κανω φρικασε με μοσχαρακι ή θα γινει αηδια με ολα αυτα μαζι;δε θελω σπανακορυζο,σημερα ειχα ρυζι με κοκκινη πιπερια κ κοτοπουλο,οχι αλλα ρυζια λοιπον!πώς να τα κανω;για πες!

Αναστασια τελικα εφαγε η αννυ φακες;

λενα κ νατασα γελαω με τα λουσιματα σας!τρελες! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωωωωω

καλε τι ομορφιες ειναι αυτες??????????φτου φτουυυυ

καμια αλλη φωτο???????????

ολια...καλε ακομα να δω το μικρο σου..να δω ποτε θα σας δω...ευχαριστω ...

α ξεχασα να σας πω,με ζητησαν απο το σταθμο 20 ε για το συλλογο γονεων :shock::shock:

επιτελους κοιμηθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ιουλιτσα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα θουλιτσα!

ο μικρος κοιμαται εδω κ 1,5 ωρα,οι μυξουλες τελος,ολα ενταξει!θα πιω ενα κρασακι κ θα πεσω για νανι κ εγω!ανυπομονω να γυρισω αυριο απο δουλεια κ να δω το δωματιο στημενο!αχ μακαρι να κοιμηθει εκει κ να φυγει επιτελους απο τον καναπε ο Χ.! :lol:

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ μου αρεσε τοσο,τωρα που αρχισα να παιζω κ εγω μεσα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα και γω σας πεθυμησα και θελω να σας δω.Οποτε κανονιζετε ολο κατι τυχαινει και δεν μπορω .Ελπιζω στην επομενη συναντηση να μπορεσω να ρθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλοξενυχτισσες !

Μου φαινεται οτι θα αρχισω κι εγω να ειμαι τακτικη επιβατης του τρενακιου !

Εχω να κοιμηθω καλα τουλαχιστον μια βδομαδα ! Ο μικρος δεν θελει να κοιμηθει

στο κρεββατακι του με τπτ -αγκαθια εχει ??? :? ... :shock: μονο στην αγκαλια μας !

Και ξυπναει ισα με 6 φορες ολη νυχτα :( Μεχρι τωρα καποιες επιβατισσες (ονοματα δεν

λεω ;) ) με ακουγαν με ζηλια :mrgreen: να λεω τι καλα που κοιμαται το αγορακι μου..

και μονος του παρακαλω !!! Βρε μπας και μας ματιασατε ??? :?: χαχαχα

Καλα βρε Σαλονικες ενα τηλεφωνο γτ δεν παιρνετε να μου πειτε για τον καφε ???

Ετσι ειπαμε ? Φτου σας δεν θα σας ξαναμιλησω :evil: (για σημερα χαχαχα 8-) )

Φιλακια γλυκα σε ολες ! Και στις κοιλιτσες σας !

Χρυσα συγχαρητηρια κι απο δω ! Καλη εγκυμοσυνη κ με το καλο να

υποδεχθειτε το νεο μελος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...