Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

Κουκλες μου ευχαριστω για το καλωσόρισμα! Εγω εχω παρει 12 κιλα και με επιασε πανικος, εχω ακομα 2μιση μηνες, μεχρι που θα φτασω? Εσεις πως τα πατε με τα κιλα? Απο την αλλη λεω να μην αγχωνομαι,προσεχω τα γλυκα και το βραδυνο αλλα παλι εχω ανοδικη πορεια... Το μωρακι δοξα τω Θεω ειναι μια χαρα, χτες ζυγιζε 1650, φαινεται μεγαλο μωρο. Τα ρουχαλακια τα πηρα, τωρα ξεκιναει το πλυσιμο και απο βδομαδας τα επιπλακια. Καλη συνεχεια σε ολες μας και υπομονηηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια !!ολα καλα?ετσι βλεπω!ντολφιν γενναω με καισαρικη στης 23 και η πητ ειναι 10/3 οι καισαρικες και ειδικοτερα οι προγραματισμενες γινονται στην 38 εβδομαδα ετσι γενησα και τον γιο μου και ολα ηταν οκ και το μωρο 3150....οσο για κιλα εφτασα τα 11 ελπιζω να μην παρω πανω απο 14 στο γιο μου ειχα παρει 18 αλλα ευτηχως τα εχασα στο πρωτο τριμηνο μετα την γεννα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι στην 32 εβδομαδα κ εχω παρει 9 κιλα...και μενα πολλα μου φαινονται :roll::roll: στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει 13 αλλα ηλπιζα οτι σ αυτην θα παρω λιγοτερα μιας κ τους πρωτους μηνες δεν ειχα παρει καθολου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?? ρε παιδια εχετε υγρα? σε ολη μου την εγκυμοσυνη ειχα μπολικα αλλα τωρα νομιζω ολο και αυξανονται. ειδικα τις τελευταιες 5-6 μερες! στο μεταξυ νομιζω οτι εχει σκουρυνει και το χρωμα τους.Δεν ειναι αυτο που λεμε καφε, μαλλον σκουρο κιτρινο θα το ελεγα. εκανα εξετασεις ουρων και ηταν μια χαρα και ο γιατρος ειπε απλα ξεκουραση ομως εγω εχω αγχωθει και επομενο ραντεβου εχουμε την τριτη που μου φαινεται ολοκληρος αιωνας... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε? εγω καλα και λεω να αρχισω απο το απογευμα την αναζητηση για τα επιπλακια γιατι μαλλον θα ειμαι η τελευταια...και θα γεννησω και δεν θα εχουν ερθει ακομα... κατα τα αλλα το δωματιο του μπομπηρα δεν ειναι τελειωμενο, απλα βαμμενο αλλα πιστευω θα προλαβουμε.....!!!

SOFOUKI και γω εχω πιο πολλα υγρα τωρα αλλα ειναι ασπρα σαν λιπος και αοσμα και πηγα στο γιατρο, μου εκανε καλλιεργεια αλλα ειπε δεν ειναι τιποτα απο οτι φαινεται, τωρα οσο προχωραει η εγκυμοσυνη οι αδενες εχουν πολυ δουλεια και γιαυτο τα τοσα υγρα αλλα δεν χανεις τιποτα να κανεις μια καλλιεργεισ...

Δεν θυμαμμαι ποια κοπελα ρωτησε για το τοπλερ..ειναι μια εξεταση που ελεγχουν τον αιμφαλιο λωρο(αρτηριες και φλεβες που περνανε απο κει) για να δουν αν τροφοδοτειτε καλα το μωρακι... δεν ξερω πως να το εξηγησω πιο απλα αλλα δεν το κανουν ολοι οι γιατροι απο οτι εχω καταλαβει...

αυτα, φιλια τσουπρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.σημερα πρωτη μερα διαιτας!!!για να δουμε ποσο θα αντεξω.και περσι τετοιες μερες ειχα ξεκινησει και καταφερα να χασω 28 κιλα..καλα τωρα δεν περιμενω να χασω,απλα να μην πολυπαρω κι αλλα.

anyway,απο τη νυχτα εχω περασει λιγο ασχημα.με επιασε τρομερη ζαλαδα στον υπνο μου,οταν γυριζα πλευρο το καταλαβαινα.και εννοειται πως δεν μου εχει περασει ακομα..ειδικα οταν κοιταω κατω η στριβω το κεφαλι τρελαινομαι.σε λιγο φευγω για δουλεια(και εχω φουλ σημερα).ελπιζω να μου ψιλοπερασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Ρανια μου καλη αρχη! Ολα καλα θα πανε. Εγω εχω συσπασεις, παιρνω κατι χαπακια και πρεπει να ξκουραζομαι αν και ξεχνιεμαι και μου το υπενθυμιζουν τα πονακια χαμηλα... Εχω κρυολογησει κιολας και το εριξα στα τσαγακια και τις σουπες, αφου δε μπορουμε να παρουμε και πολλα απο φαρμακα...

Spirtouli καλη αναζητηση! Κι εγω με τη νεα βδομαδα θα ξεκινησω αναζητηση για επιπλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα.τα μωρα μεγαλωνουν.εφτασαν 1700 γρ κι απλα ελπιζω να μην κανουν ηρωικη εξοδο νωριτερα.αν και μου ειπαν οτι ο μικρος βιαζεται και σπρωχνει τραχηλο...χαχα...το μωρο μου ειναι σκανταλιαρικο.

σαββατο παω κι εγω για συγκρατημενα ψωνια γιατι αν γεννησω δεν θα εχω τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Πολύ χαίρομαι Dolfin που όλα πάνε καλά και τα μωράκια σου έχουν μεγαλώσει πολύ!!!!

Καλά ψώνια σε όσες ξεκινάνε τώρα.

Εγώ από κιλά έχω πάρει 10 αλλά δεν ανυσηχω αφού με τη διατροφή που έχω αρχίσει για να ρίξω το διαβήτη δεν νομίζω να πάρω πολλά.

2 Φλεβάρη σταματάω τη δουλεια και το περιμένω πως και πως, το χρειάζομαι να ξεκουραστώ.

Φιλάκια σε όλες και τα ζουζουνάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?

Χαθηκα λιγο , αλλα διαβαζω ωραια νεα εχουμε!!!!!!!!

Βιαζεται ο μπομπιρας Δελφινάκι? :lol::lol::lol:

Σοφουκι μου και εμενα τα υγρα ετσι ειναι!

Εμεις μεθαυριο μετακομιζουμε και τη Δευτερα ερχονται τα επιπλα κ το καροτσι στο καινουριο σπιτι!

Μαμμυ θα γεννησεις πρωτη κ θα μπεις να μας πεις ολες τις λεπτομεριες............

Αχ κοριτσια μου ολα καλ να πανε σε ολες μας!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Ελπίζω όλες να είστε πολύ καλά! Απ'ό,τι διαπιστώνω, οι ετοιμασίες για τα μπεμπάκια προχωρούν γρήγορα :D

Εμένα ο μπέμπης ήταν τη Δευτέρα 1800γρ και 44 πόντους ψηλός. Βέβαια είχα μια περιπέτεια με τον γιατρό μου, γιατί με έβρισε κανονικότατα για το ζάχαρο, το οποίο κυμαίνεται από 84-94, χωρίς δίαιτα εννοείται. μόνο τώρα που έκανα εξέταση είχα 98 λόγω γλυκών τα Χριστούγεννα. έχει λυσσάξει στην κυριολεξία ότι οι τιμές μου είναι χάλια κ ότι χρειάζομαι ενδοκρινολόγο γιατί δεν πάμε καλά :roll:

Σημειωτέον, την καμπύλη μου την είχε βρει εξαιρετική! Είχε τιμές 91(0), 106 (1 ώρα) και 112(2 ώρες).

Αφήστε... με έκανε ένα ράκος...

Εντωμεταξύ ο γιατρός του ικα και ο μικροβιολόγος μου, δεν βρίσκουν κανένα πρόβλημα, πέραν του ότι πρέπει να μην καταναλώνω πάρα πολλά γλυκά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια απο αυριο αδειουχα θα ειμαι και θα κανουν πολλλυυυ καιρο να με δουν στην δουλεια!!!!!!!!! :D αχ!τι καλα.... στης 24 θα παω στο ικα για το επιδομα κυησεως θα σας πω νεα σε οσσες ενδιαφερονται....κατα ταλλα μια χαρα πηγα και ξεσηκωσα λητω και τζαμπο σημερα και απο το σαββατο αρχιζω τα πλυσιματα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!εχασα το πρωτο μου κιλο!!!ενταξει,φουσκωμα ηταν,γιαυτο εφυγε με την πρωτη μερα.τη δευτερα θα παω στο γιατρο παλι,ελπιζω να χασω και αλλο ενα που ειχα παρει αυτες τις μερες να μη μου γκρινιαζει..

κατα τα αλλα η ζαλαδα καλα κρατει,χτες ζοριστηκα στη δουλεια με την ορθοστασια και την παλιοζαλαδα μου.αντε και σημερα να δουμε..

θελω να φτιαξω το δωματιο του μπεμπη...δεν κρατιεμαι!και επειδη βλεπω τον αντρα μου στον κοσμο του(εχει μπλεξει με ενα σωρο αλλες δουλειες),μου φαινεται θα παω μονη μου να παρω χρωματα,να παραγγειλω κουνια και τα σχετικα!αμαν πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?? εγω ξαναμιλησα με το γιατρο, μου ειπε να μην ανησυχω δεν ειναι τιποτα απο τη στιγμη που δεν εχω συσπασεις κι ετσι νιωθω καπως καλυτερα τουλαχιστον ψυχολογικα! ;) βεβαια θα ηρεμησω τελειως μονο την τριτη που θα παμε να τον δουμε! :D σημερα το απογευμα θα παμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να παρουμε τα χρωματα για το παιδικο και μεσα στο σαββατοκυριακο ελπιζω να αρχισει ο μπαμπας μας να βαφει! κι εγω πλεον δεν κρατιεμαι με τα ψωνια του μπεμπη μου και πανω που ελεγα οτι ειχαμε καταληξει σχεδον τα παντα, χτες με πηραν απο mothercare (δουλευει μια φιλη μου εκει)και μου ειπαν οτι εχουν βγει επιπλακια και καροτσια σε προσφορα και θα περασουμε κι απο εκει μια βολτα ελπιζω σημερα. Απο βδομαδα επισης εκμεταλλευομενη τις εκπτωσεις, θα παω να κοιταξω για νυχτικιες, εσωρουχα και παντοφλες για το μαιευτηριο και γενικα λεω να ξεκιναω να φτιαχνω το βαλιτσακι μου σιγα σιγα.Η μαια μου ειπε να το εχω ετοιμο οταν θα μπαινω στο μηνα μου, δηλαδη σε 20 μερες περιπου!!!! Αχ το λεω και δεν το πιστευωωωω!!! Κοριτσια ερχεται η ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσούδια !!!

θελω και γω ψώνιαααααααααααααααα !!!

demaki εχεις δίκιο για την καμπύλη σου, φαίνεται ΠΟΛΥ καλή ! ξερεις ομως, ο γιατρός μαλλον σου εβαλε τις φωνές γιατι (μπορεί) να του φάνηκε λιγο μεγαλούτσικο το νινί σας... εμεις στις 10 Ιανουαρίου που πήγαμε στην γιατρό βρήκε τον μπέμπη μας 1.380 γραμ. και εχουμε 1 μέρα διαφορά στην ΠΗΤ μας...

και συνήθως τα "μεγαλύτερα" μωρά συνδέονται με το διαβήτη (+ τα γλυκά κατ επεκτασιν...) οποτε ισως γι αυτό σου ειπε για τα γλυκά...

να σου προτείνω κάτι ;; εγώ σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης, οσο μπορώ, αντί να τρώω γλυκά ετοιμα, βαζω γάλα (light τρομάρα μου...χαχαχα!) με σκόνη σοκολάτα μέσα, και πραγματικά εχει καλύψει τις ανάγκες μου (υπογλυκαιμίες) και ειναι και πιο υγιεινό (μας το ειπαν και μαίες) !!

Εγώ βρε κορίτσια πονάω ΕΝΤΟΝΑ στα οστά της λεκάνης... ετσι θα την βγάλω για τους επόμενους 2,5 μήνες ;;;!!! πολλές φορές δεν μπορώ να αλλάξω πλευρό στον ύπνο μου απο τον πόνο !! το εχει καμία αλλη αυτό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmorning!!!!!

Πω πω.....εφτασαν οι μερες μερικων απο εμας!!!! Τι ωραια, σε λιγο θα αρχισουμε να εχουμε τις πρωτες αφιξεις του πελαργου!!!!

ΔΕΛΦΙΝΑΚΙ ποτε σου ειπε ο γιατρο για γεννα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollaki βιαστικη σε βρισκω!!! εχουμε ακομα λιγο καιρο! αστα τα μπεμπουλινακια εκει μεσα που καθονται, να μεγαλωσουν λιγο κι αυτα και τα πνευμονακια τους μωρεεε!! :D:D ο γιατρος μου ειπε οτι θελουμε οπωσδηποτε ενα μωρουδακι 37 εβδομαδων τουλαχιστον για να ειμαστε οκ, (δηλ. να εχει περασει και μια βδομαδα απο το μηνα μας) εννοωντας να μη χρειαστουμε θερμοκοιτηδες, υποστηριξη αναπνοης κτλ που ουτε να τα σκεφτομαι δε θελω!!! :?:? Βεβαια εσεις με τα διδυμακια δικαιολογημενα ανησυχειτε παραπανω αλλα οι γιατροι μας ξερουν καλυτερα απο ολους! Σου εχει πει ο γιατρος οτι θα στα παρει νωριτερα?

Μαρια εγω εχω πονακια στην εσωτερικη πλευρα των ποδιων, ψηλα στα μπουτακια δηλαδη, εκει που ενωνονται τα ποδια με το πιπι μας, πως να το πω???? :D:D:D;);) Συνηθως τα νιωθω στον υπνο μου οταν αλλαζω πλευρο και οταν σηκωνομαι μετα απο πολλη ωρα ξαπλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΟΥΚΙ μου στοχος μας (προσωπικα μιλαω) ειναι να <βγει> ο Γεναρης και απο εκει κ περα να τα κρατησουμε στην κοιλιτσα οσο περισσοτερο μπορουμε....Παντως , αν κ εχω ΠΗΤ ,24 Μαρτιου και οι 2 γιατροι μου λενε να τα περιμενουμε στα μεσα Φλεβαρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οσες θα κανετε καισαρικη ειναι προτιμοτερο να αγορασουμε νυχτικες για την κλινικη? :roll::roll:

το ρωταω γιατι δεν μπορω να με φανταστω στο κυλικειο με νυχτικακι καλτσουλα κ παντοφλιτσα....

αυτη η καλτσουλα με χαλαει....

εχει γεννησει καμια χειμωνα να μας πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εγω ακομα τακτοποιω τα πραγματα που ψωνισαμε...κανω κανω κ δεν τελειωνω :roll: να ρωτησω κατι?πηρε καμμια κοπελα απο ναρλη-καβαλα πραγματα?τα ιδια πραγματα που μας αρεσαν τα εχει πολυ φτηνοτερα που ακομα κ με τα μεταφορικα συμφερει περισσοτερο να τα παρουμε αποκει.μιλαμε για μεγαλη διαφορα :? λετε να παιζει κατι?αν πηρε καποια αποκει ας μας πει πως της φανηκαν τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? :)

εγώ είχα γιατρό το Σάββατο και μας βρήκε μια χαρά και είμασταν 1250 γραμμάρια :)

το δωματιάκι ετοιμάζεται και εγώ πρέπει να πάω να κάνω κάποια ακόμα ψώνια για τον μικρό :)

θέλω να πάρω και κανένα τουχαλάκι για εμένα γιατί η μπλουζίτσες μου κοντένουν τις είχα πάρει και ίσα ίσα τρομαρα μου..

ο αντρας μου, μου είπε πως μεγάλωσε η κοιλιτσα αλλά να πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω καάποια διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδες τι κανετε?ακομα κοιμαστε?σας ζηλευω...εχει γινει δυσκολος ο υπνος πια :roll::roll: όλα με πονανε,το να γυρισω πλευρο ειναι αθλος πια!!!επισης τελευταια εχω κ συχνοουρια :P:P εχει καμμια αλλη τετοιο θεμα?

τελικα παραγγειλαμε εφηβικο κρεβατακι απο νεοσετ για μενα για να κοιμαμαι αρχικα με το μωρο κ δευτερα θα παραγγειλω κ το κρεβατακι της μικρης-καροτσι κ καθισμα αυτοκινητου.σιγα σιγα συμμαζευομαστε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και Καλή Κυριακή φουσκωκοιλίτσες !!!

teshaki εγώ εδώ και 2 - 3 εβδομάδες εχω τρελή συχνοουρία, αλλα φαντάζομαι οτι ειναι νορμάλ ! α! και οι πόνοι στα οστά της λεκάνης εγιναν πιο ήπιοι ! μαλλον τις προηγούμενες μερες ηταν πολύ εντονοι λόγω της ταλαιπωρίας απο την γενική καθαριότητα που ειχα κάνει στο σπίτι... ε τέρμα πια... δεν το ξανακάνω αν ειναι να υποφέρω τόσο!!!! προσέχτε το και σεις κορίτσια !!!

και σα να μην εφτανε ο πόνος που τράβηξα τις προηγούμενες μέρες, χθες το πρωί ξύπνησα με τέτοιο "πιάσιμο" στην αριστερή ωμοπλάτη... εβαλα τα κλάματα ! τέτοιο πόνο! εβαλα θερμοφόρα ομως και ειμαι πολύ καλύτερα σήμερα ! αχ αχ ααααααχχχχ.... !!!

Κορίτσια, για οποια δεν εχει καταλήξει σε καρότσι, και ενδιαφέρεται για 3τροχο, εχω να σας προτείνω ενα "πολύ πονηρό" που ειδα τα πλεονεκτήματα του στο βίντεο που ακολουθεί ! το Trekko της Graco, και ειναι και απο τα ΠΟΛΥ οικονομικά (το εχει και το ebaby.gr) !!!! εγώ ομως, για να ειμαι ειλικρινής, ειμαι "ερωτευμένη" με το high trek της bebe confort...!!

[youtube:319ulvdb]LQDgnZMOLro[/youtube:319ulvdb]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...