Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

lollipop, περιμένω τη γνώμη σου για τα κρεβατάκια 3-1. δεν ξέρω αν διάβασες τι έγραψα παρακάτω.

Τα κρεβατακια δεν τα κλεισαμε ακομα....την επομενη εβδομαδα θα παει η μαμα μου να τα δει απο κοντα (εγω δεν μενω Αθηνα),να δει ποιοτητα,υλικα κτλ και αν ειναι ολα οκ θα τα κλεισει κιολας να τελειωνουμε!

Καλημερα ειπα; :-\ :-\ :-\ :-\

Μαλλον δεν ειπα....ΚΑΛΗΜΕΡΑ λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!τι κανετε?εγω μολις γυρισα απο δουλεια,χτες στρωσαμε κιολας και το σπιτακι μας εγινε πολυ χουχουλιαρικο!!τη δευτερα πηγαμε για β επιπεδου παλι,μια χαρα ολα,ο μπεμπουλης μας ειναι 580 γρ..μισο κιλο φετα δηλαδη!σημερα εκανα εξετασεις για το θυροειδη μου που ειχα καιρο να κανω και πολυ φοβαμαι πως θα εχω θεμα...

οσο για ψωνια κι εμεις δεν εχουμε κοιταξει τπτ απολυτως,απο τον καινουριο χρονο.μονο 2-3 φορμακια του εχω παρει.

ρε κοριτσια,εσεις εχετε εφιαλτες τα βραδια?ειναι καμια εβδομαδα τωρα που και ξυπναω συνεχεια τη νυχτα αλλα βλεπω και πολυ ασχημα ονειρα.προχτες ειδα πως γεννησα και το μωρο ειχε μονο κεφαλι!αντε να ξανακοιμηθεις μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D γεια σας !

:x ελα βρε ρανια ...!! απο τον πρώτο καιρό ειχα διαβασει ενα αρθρο που ελεγε για τα ονειρα των εγκυων... να μη δίνουμε ΚΑΜΙΑ απολύτως σημασία γιατί ειναι απόλυτα φυσιολογικό να εχουμε αγχος και να "βγαίνει" στα ονειρά μας...

να τρως ελαφριά το βραδάκι και τιποτ αλλο... μη δινεις σημασία!

προσπάθησε πριν κοιμηθείς επισης, να κανεις θετικές σκέψεις !! με το ζόρι αν χρειαστεί ! χιχιχιχιχι!

@};- Φραουλινακι αναποδα μας κατσανε !

εγώ θα ειμαι στο γκρουπ των 17.00 (13/12 ξεκινάω και γω!) !!

κατσε μπορεί να μας αλλάξουν τιποτα και να βρεθούμε μαζί τελικά !!!

Καλή μας αρχή οπως και να χει!

την είδες την αιθουσα με τα ροζ και γαλάζια πουφ !!!;;;;; δεν ειναι μια γλύκα !;

Με γειά σας κοριτσάκια τα ψώνια !!! αντε και στα δικά μας ! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα φουσκοκοιλακια!!!! σημερα πηγα για τους υπερηχους ανω και κατω κοιλιας που ηταν να κανω και ολα καλα!!! ο πονος βεβαια στο πλευρο συνεχιζει αλλα δεν πειραζει.... οι υπολοιπες μια χαρα βλεπω. ουτε εγω δεν εχω κανει αγορες ακομα, αν δεν μπει το 2011 δεν θα παρω τιποτα.... απλα πρεπει να βρω ταπετσαρια για το δωματιο και δεν εχω αποφασισει ακομα..... εγω γιατρο εχω 22/12 αν δεν προκειψει κατι και να θελει να δει τις εξετασεις νοριτερα... αυριο γενναει η κολλητουλα μου τον 2 γιο της και ειμαι πολυ χαρουμενη!!! αντε να ερθει και μας η ωρα μας να δουμε τις φατσουλες των αγγελων μας :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φουσκοκοιλιτσες οπως ξερετε πηγα στο γιατρο σημερα η μπουμπου δεν εκατσε δευτερολεπτο αφου μου λεει ο γιατρος καλε τι ζωηρουλι μωρο ειναι αυτο?δεν καταφεραμε να μετρησουμε βαρος αλλα μου ειπε οτι ειναι λιγο οπαραπανω απο κιλο και πολλη ψιλη .καλα ελεγα εγω οτι θα βγαλω την δευτερη σκλεναρικοβα,!!!!!!!!!εκλεισα και ραντεβου για ντοπλερ στης 23 του μηνα,αχ !δυο επισκεψεις εχω ακομα στο γιατρο και μετα καλα γεννητουρια :D ,α!πηρα και 2 κιλακια οπως ελεγα οποτε φτασαμε αισιως τα 8 και ευτηχως ο γιατρουλης ειναι ευχαριστημενος...ολα μια χαρα λοιπον και πολλη χαρηκα φιλιααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ξεχασα να σας πω και κατι αλλο,οτι το κοριτσακι μου ειναι διαγωνια μες την κοιλια μου με το κεφαλι προς τα κατω ,αρχιζει να παιρνει την τελικη της θεση σιγα σιγα...ετσι μου ειπε ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia, φανταστικό το καροτσάκι, με γεια του μπεμπούλη κ με το καλό να τον βάλετε μέσα!

gioulaki αυτή η περίπτωση με την ανεργία ισχύει και όταν είναι μόνο ο ένας από τους δύο άνεργος??? όταν το διευκρινίσεις, ενημέρωσέ με σε παρακαλώ!

lollipaki, χωρίς να θέλω να σε αποκαρδιώσω, αυτά τα κρεβατάκια είναι επιεικώς χάλια! πολύ στενά κ φαίνονται εντελώς πλαστικά... αφού θα τα κοιτάξει η μητέρα σου, πες της να δει κ εκείνα που γίνονται κρεβάτι. όταν είναι βρεφικά έχουν διαστάσεις 1.40χ80(!) και μετατρέπονται κατόπιν σε 1.83χ80!!! η τιμή στα δύο που μου άρεσαν ήταν 320 και 280€, με αλλαξιέρα στα 260€. είναι πιο οικονομικά σίγουρα, γιατί αυτά αντί για παρασταση ζωγραφικής έχουν αυτοκολλητο, που μπορείς να επιλέξεις εσύ.

τελικά δεν προτίμησα το κρεβατάκι από εκεί, γιατί α) δεν είχε προστατευτικό πλαστικό στα κάγκελα και β) μου φάνηκε αρκετά ευπαθές και κατώτερης ποιότητας το υλικό τους. φυσικά, είναι κλάσης ανώτερα από τα 3-1 και έχουν κ το καλό ότι γίνονται τεράστιο κρεβάτι. να προσέξεις το στρώμα που θα σου προτείνουν! ελπίζω να σε κατατόπισα!

όσο για καροτσάκι κορίτσια, χαλαρά από ίντερνετ, γιατί έχουν μεγάλη διαφορά σε σχέση με το κατάστημα. φιλάκια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammys love πολυ ευχάριστα τα νέα της μπεμπούλας, μπράβο!

spirtouli, μεγαλώνει ο μπεμπούλης, ε?

άντε και όλο περισσότερο κοντοζυγώνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες!

DEMIE τοσο σκ@τ@ τα κρεβατακια ε; :(:(:( Κριμα ρε γμτ..... Θα πω στη μαμα μου να τσεκαρει αυτα που λες!

KONSTANTINOS δεν εχω ιδεα τι περιεχει το βαλιτσακι,ουτε και πως το παραγγελνεις (σε φωτισα ε;)

MAMMYS LOVE θελω να ρωτησω αλλα μην γελασετε...... :oops::oops::oops: τι ειναι το ντοπλερ;(γελασε καμια;;;;; :lol::lol: )

Χτες μου εφερε μια φιλη μου το 1ο δωρο των μωρων......!!!! απο 1 ζευγαρι παπουτσακια-μπαλαρινες ροζ-μωβακι!!!! Τι καλοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι εγω εδωωωωωωωωωωωωωωω Λολλακι με το τελειο κοιλάκι!!!!!!!!!

Ρανια και εγω πολλους εφιαλτες βλεπω τελευταια, συνεχεια ομως και εντονα ονειρα! Μαλλον απο το αγχος της εγκυμοσυνης ειναι!

demie_14 μια καρτα ανεργια χρειαζεται! Και μενα ο αντρας μου εργαζεται κανονικα δεν εχει σημασια!

Και μαλιστα το παλικαρι εκει μου ειπε " Αν δεν εχετε εσεις , κανενας γνωστος σας δεν εχει?"

Οποτε απλα μια καρτα χρειαζονται σε φωτοτυπια!

Τωρα περιμενουμε να φερουν τα καινουρια κρεβατακια που μας ειπε και θα ξαναπαμε με το καλο μολις μπει ο Γεναρης!

Καλε καλημερα σας ειπα? Δεν σας είπα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας όμορφες !!!!!

κοιλιτσες βλέπω !!!!!!! σπιρτούλι και lollipop ΤΕΛΕΙΕΣ !!!!

ωραία και τα νέα απο mamys love !!!

το demaki δυναμικά με τις αγορές... μπράβο μπραβο ! καλορίζικα ! αααχχχχ... τι ομορφα !!!!

α! Κονταντίνος, εμενα το κουτί του babyspace δεν ειχε και πολύ ενδιαφέρον... πολλα διαφημιστικά φυλλάδια... λιγα -χαζα- δείγματα... ενα βιβλιαράκι με πληροφορίες για την εγκυμοσύνη κλπ...

του babylino ειχε μεσα πανες, μαντηλάκια χαμομήλι και βαμβακι !!!!!!!!! και ολα ηταν σε κανονικό μεγεθος οχι δείγματα !!!!!!! περίεργο γιατί απο babylino νομίζω οτι αλλη κοπελα εδώ ειχε πει οτι δεν ειχε παρα μονο δείγματα μεσα...

μου φαίνεται οτι στην τύχη βάζουν μέσα πράγματα... αρα οτι να ναι... μπορεί και του babyspace να εχει αλλα μεσα οταν θα σου ερθει εσενα ... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.............εγω μανα................ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μια χαρα το κουτακι....κ πανες κ βαμβακακι κ σερβιετες...μια χαρα!

Μαλλον σε μενα τους επιασε η κριση.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Οφειλω να ομολογησω οτι μονο η Friskeys μου ειχε στειλει πολλα και διαφορα δειγματα...αλλα δεν μου χρειαζονται τωρα.....σκυλοτροφες και κοκκαλα για την στοματικη υγιεινη του σκυλου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ΜΑΡΙΑ!!!!

Εγω ειχα πει για τα babylino.....μου εστειλαν 1 φακελο με 3 εκπτωτικα κουπονια! Ουτε δειγματα, ουτε τιποτα...

ρε κοριτσια και εγω email εστειλα στην babylino και μου στειλαν μονο κουπονια, πρεπει να παρω τηλ για να μου στειλουν δειγματακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον lollipop πηρα τηλ στην μπειμπιλινο κ μου ειπαν οτι εγινε καποιο λαθος κ θα μου στειλουν και το κουτι με τα δειγματα.... οποτε παρε τηλεφωνο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...